Football manager 2011

poruka: 250
|
čitano: 260.555
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011
hehe....da se malo pohvalim....prvi bodovi u ligi prvaka u 2 godine hahahaha.....
čudo :) čudo :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2011

{#} kolko puta si ponovio tekmu :D šalim se :D ako je iz prve stvarno odlično

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
15 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

Jel ima negdje u manageru za namijestiti težinu...Milsim da sam u prijašnjim namješto al u ovom nemogu nigdje naći

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2011
ari kaže...

Jel ima negdje u manageru za namijestiti težinu...Milsim da sam u prijašnjim namješto al u ovom nemogu nigdje naći

nije bilo ni u jednom FM-u... ako hoćeš very easy > uzmeš Barcu i obratno :)

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

zanima me da li je itko od vas imao problema što se tiče xml errora?

naime, meni kad krenem igrat utakmicu nakon team talka izabci grešku sa xml-om.... i ne mogu izać nikako nego preko task managera...

ima li možda itko kakvo rješenje?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football manager 2011

Od te godine prodje 7 godina a jos niko nenadmasi stari dobri CM 03/04 jednostavno FM je suckcook od igre .....Ako hoce pravi fudbalski menager dosta se mora poraditi na tome prvo rjesenje je da mjenjaju cijeli engine igre pa se nadam da ce do 2015 izaci menager koji ce parirati onom iz CM 03/04 {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Football manager 2011
Torp3do kaže...

Od te godine prodje 7 godina a jos niko nenadmasi stari dobri CM 03/04 jednostavno FM je suckcook od igre .....Ako hoce pravi fudbalski menager dosta se mora poraditi na tome prvo rjesenje je da mjenjaju cijeli engine igre pa se nadam da ce do 2015 izaci menager koji ce parirati onom iz CM 03/04 {#}

Ne bih se ložio. Menadžer je iz godine u godinu odličan. Valjda jedina igrica za koju se to može reći. Radi se jedino o nijansama ili osobnim preferencijama što se tiče detalja koje su ubacili tjekom godina. Po meni igrica evoluira i samo da tako nastave.

13 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

Vozdra raja.Nakon citanja vaseg dugog razgovora odlucih da se registrujem i pitam vas nesto {#}

 

Skinuo sam FM 2011 preko torrenta i sad mi trazi cd key koji (pogadjate) nemam.Pa me zanima da li bi neko mogao biti velikodusan i da mi da jedan.

Druga stvar ako vec necete da mi date cd key dajte mi bar link gdje mogu skinuti igricu jer mi treba nesto za opustanje od silnog ucenja (malo fali da poludim).

 

Unaprijed hvala.

Pozdrav

 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Football manager 2011

Takve stvari su zabranjene na ovom forumu. Ako ne budes pazio sta pises, neces dugo trajati ovdje.

BTW, ovdje svi imaju originalne igre {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Football manager 2011

zabranjeno reci da sam skinuo igricu preko torrenta...interesantno u najmanju ruku {#}

 

salim se naravno 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Football manager 2011
ZeroStyle kaže...

zabranjeno reci da sam skinuo igricu preko torrenta...interesantno u najmanju ruku {#}

 

salim se naravno 

 

Interesantna su i pravila procitaj ih!..{#}

http://www.bug.hr/forum/topic/sluzbene-obavijesti-pravila/pravila-ponasanja-forumu/167.aspx

13 godina
neaktivan
offline
Re: Football manager 2011

Mah mene ti to nezanima {#}

 

No evo rjesio sam sve sada me zanima da li ima kakav patch al da imaju znakovi klubova ili mozda ovi novi transferi kao recimo Dzeko u City itd.I da li ima bosanska liga.Jos jednom hvala unaprijed salji mi link porukom.

16 godina
offline
Re: Football manager 2011

Mah mene ti to nezanima 

 

Ti definitivno neces dugo obitavati na ovom forumu.

Imas grbove, dresove, slike igraca i takve stvari ovdje.

 

15 godina
offline
Re: Football manager 2011

Ja nisam pretjerano zadovoljan s ovim FMom. Ima jako puno nelogičnosti kroz igru, i nekako mi se čini da je dosta lošija umjetna inteligencija ostalih trenera/ekipa. Transferi su nebulozni, a u samim tekmama crveni kartoni su presmiješni. Dosta toga ima presmiješnog, pogotovo kad se duže igra.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.3.2011 13:36 (Luuka).
13 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

Daleko bum dogurao s Portom,nakon osvajanja Lige Sagres idemo na pohodo u ligu prvaka..;))

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

evo novi patch 11.3 http://www.footballmanager.com/patches 
zimski prijelazni transferi još mnogo toga ''fixano'' 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2011 14:44 (gamer4ever).
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

Evo poceo sam igrati sa West Ham-om.

Imam 2M $.

Jel moze neki prijedlog za pojacanja?

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Football manager 2011

Ljudi znate da se mogu skinut taktike sa nekih stranica i onda me zanima di da ih ubacim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

S Football Managerom imam problem , naime nakona patchiranja i ubacivanja logoa za klubove i lige , dogodilo mi se da kad bi uso na tactics nestali bi mi svi igraci , tj nebi mogo viditi one male dresove i mena igraca sastrane , pa ako se itko susreo sa slicnim prob POMAZIIIITE !!! ;)

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Football manager 2011

Zna netko gdje mogu naći nekakav patch ili nešto koji mi daje sve logotipe klubova? I hrvatskih naravno

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Football manager 2011

.........

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.5.2011 22:20 (Kora).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Football manager 2011

Kakva retardacija, ja nakon osvojenog prvenstva s Dinamom ne dobijem uopće ono, kao osvojili ste prvenstvo i slične priče već ovu vijest dobijem na ekranu, kao da je Hajduk dobio prvenstvo ispred Hajduka (LOL!?) a ja s Dinamom sa 10 bodova prednosti ispred Hajduka osvojio prvenstvo

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Football manager 2011
Kora kaže...

Kakva retardacija, ja nakon osvojenog prvenstva s Dinamom ne dobijem uopće ono, kao osvojili ste prvenstvo i slične priče već ovu vijest dobijem na ekranu, kao da je Hajduk dobio prvenstvo ispred Hajduka (LOL!?) a ja s Dinamom sa 10 bodova prednosti ispred Hajduka osvojio prvenstvo

To je veci LOL

 

Gledaj majstora, ovaj x me shebali Lokosi u 2. kolu :/

LoL nick: Strongtoni
16 godina
neaktivan
offline
Re: Football manager 2011
Kora kaže...

Kakva retardacija, ja nakon osvojenog prvenstva s Dinamom ne dobijem uopće ono, kao osvojili ste prvenstvo i slične priče već ovu vijest dobijem na ekranu, kao da je Hajduk dobio prvenstvo ispred Hajduka (LOL!?) a ja s Dinamom sa 10 bodova prednosti ispred Hajduka osvojio prvenstvo

Kakve li si ti crackove i patch-eve skido :)

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
13 godina
protjeran
offline
Re: Football manager 2011
Maximus kaže...
Kora kaže...

Kakva retardacija, ja nakon osvojenog prvenstva s Dinamom ne dobijem uopće ono, kao osvojili ste prvenstvo i slične priče već ovu vijest dobijem na ekranu, kao da je Hajduk dobio prvenstvo ispred Hajduka (LOL!?) a ja s Dinamom sa 10 bodova prednosti ispred Hajduka osvojio prvenstvo

Kakve li si ti crackove i patch-eve skido :)

Skinio bio samo grbove klubova........

Dinamo živi vječno
13 godina
protjeran
offline
Football manager 2011

Dali se može naknadno dodati da možeš manage druge klubove iz drugih europskih liga? Zaboravio sam na početku igranja izgleda to dodati, a neznam da li se može sada

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Football manager 2011

Ne mozes. Sto si izabrao izabrao si  {#}

13 godina
protjeran
offline
Football manager 2011

Hm, odjednom nemogu skautirati nijednog igrača iz južnoameričkih klubova, čak skautima nemogu niti dati assignement za skautiranje te regije. Ima netko ideju zašto? Do maloprije sam mogao

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Football manager 2011

Pretpostavljam da nemas original igru? Vjerojatno los neki crack. Ja imam original, igrao sam vec 300 sati, i nikakvih problema.

13 godina
offline
Re: Football manager 2011

S kojin klubon igras? Neki klubovi ne mogu to zbog financija (Hajduk etc. na manageru od prije 2 god) pa in se posli omoguci ili obrnuto sta mislin da je u tvom slucaju

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice