Football manager 2011

poruka: 250
|
čitano: 260.489
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

Napokon bar nešto od FM-a pa sam malo isprobavao ovaj demo, u novoj najboljoj igri cijele galaksije sve to izgleda dosta bolje i koliko sam u ovo malo uspio vidjeti ima dosta dobrih novosti, od pregovora do samog prikaza igre koji je sad puno pregledniji i može se direktno gledati tko kako i kad. Ali ima jedna stvar koja me brine i nadam se da je samo do demoa to i da će to ipak u cijeloj igri biti drugačije - prodaja igrača. I ranije je znalo biti tu grešaka kad neke igrače nisi mogao prodati niti za klikere a znamo da bi ih rado mnogi klubovi uzeli, zapravo kad neke i đabe daš samo da prodaš nitko ih neće.

 

Tako je i sad na demu samo još gore, jer recimo Huttona i Pavljučenka (ali i druge) ne možeš prodati, ali i druge moraš dati za smiješno malu lovu, što nema veze s realnošću. Ponavljam, nadam se samo da je to problem kod demoa, jer davno sam igrao jedan od FM 2008 pa sam zaboravio kako je bilo u tom demou. Zato ako netko zna nešto više o tome i ako se to primjetilo, neka kaže više o tome.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2011
Luuka kaže...
Abomb kaže...

nadam se da cu moc sa Dynamic league-om sad u RNK split dovest ekipu iz barce i reala za 2-3 sezone....

 

Ja se nadam da neće bit baš tako lako. Bar 10 sezona za hnl i to u kojima se bar 2,3 puta osvoji Liga prvaka. Daaaaleko je HNL od najjačih europskih liga da bi se to nadoknadilo u 2,3 sezone.

ma neka je i 20 al ako znas da jenog dana mozes konkurirat sa najjacima onda se isplati i igrat.... ovako kad igras sa ovim nasim jadnim klubovima i nakon 50 godina uzastopnih osvajanja lige prvaka najjaci igraci opet nebi tili doc pa makar nudija bilijune

13 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

izasao fifa manager 11 demo..probat cu pa cemo vidjeti ali po meni makar fifa man.bila bolja igram FM.:D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

stigao je! napokon!

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

Full verzija?

I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2011
DadoZG kaže...

Full verzija?

da...radi..upravo ju igramm.;)

14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

Ne mogu vjerovati da nisu popravili stvari oko transfera, točnije prodaje, i ne samo da nisu popravili nego je još gore.


Uvijek uzmem Tottenham za probu i onda pokušam prodati neke igrače, pa mi tako Pavljučenka, Croucha, Huttona nitko neće ni za đabe, niti drugi igrači se ne mogu ili se prodaju potpuno ispod cijene, recimo Bale ne može dobiti više od 6 milja i to samo od Man U, i tako stalno te nebuloze. Kako su to zeznuli još gore i kako da im se ukaže na to, jel to netko negdje prati kad se ljudi žale na greške? Pa ovo je totalno bezveze kad ne možeš prodati nikoga kako treba.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2011
shimano kaže...

Ne mogu vjerovati da nisu popravili stvari oko transfera, točnije prodaje, i ne samo da nisu popravili nego je još gore.


Uvijek uzmem Tottenham za probu i onda pokušam prodati neke igrače, pa mi tako Pavljučenka, Croucha, Huttona nitko neće ni za đabe, niti drugi igrači se ne mogu ili se prodaju potpuno ispod cijene, recimo Bale ne može dobiti više od 6 milja i to samo od Man U, i tako stalno te nebuloze. Kako su to zeznuli još gore i kako da im se ukaže na to, jel to netko negdje prati kad se ljudi žale na greške? Pa ovo je totalno bezveze kad ne možeš prodati nikoga kako treba.

ja sam njih prodau u stopu..svi neki klubovi su za đabe uzeli..u kupio 2 nova..

14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2011
Tommy_123 kaže...
shimano kaže...

Ne mogu vjerovati da nisu popravili stvari oko transfera, točnije prodaje, i ne samo da nisu popravili nego je još gore.


Uvijek uzmem Tottenham za probu i onda pokušam prodati neke igrače, pa mi tako Pavljučenka, Croucha, Huttona nitko neće ni za đabe, niti drugi igrači se ne mogu ili se prodaju potpuno ispod cijene, recimo Bale ne može dobiti više od 6 milja i to samo od Man U, i tako stalno te nebuloze. Kako su to zeznuli još gore i kako da im se ukaže na to, jel to netko negdje prati kad se ljudi žale na greške? Pa ovo je totalno bezveze kad ne možeš prodati nikoga kako treba.

ja sam njih prodau u stopu..svi neki klubovi su za đabe uzeli..u kupio 2 nova..

ma samo ih traže na loan/posudbu, to se mora popraviti s nekom zakrpom i to brzo, i u ranijim izdanjima je bilo takvih nelogičnosti, ali ovdje je katastrofa. pa jednog croucha bi svatko kupio i za više, a gdje za đabe, čak bi i mamić pljunio dva milijuna kad bi takvog mogao dovesti, ali ponuda jednostavno nema.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
14 godina
odjavljen
offline
RE: Football manager 2011
shimano kaže...
Tommy_123 kaže...
shimano kaže...

Ne mogu vjerovati da nisu popravili stvari oko transfera, točnije prodaje, i ne samo da nisu popravili nego je još gore.


Uvijek uzmem Tottenham za probu i onda pokušam prodati neke igrače, pa mi tako Pavljučenka, Croucha, Huttona nitko neće ni za đabe, niti drugi igrači se ne mogu ili se prodaju potpuno ispod cijene, recimo Bale ne može dobiti više od 6 milja i to samo od Man U, i tako stalno te nebuloze. Kako su to zeznuli još gore i kako da im se ukaže na to, jel to netko negdje prati kad se ljudi žale na greške? Pa ovo je totalno bezveze kad ne možeš prodati nikoga kako treba.

ja sam njih prodau u stopu..svi neki klubovi su za đabe uzeli..u kupio 2 nova..

ma samo ih traže na loan/posudbu, to se mora popraviti s nekom zakrpom i to brzo, i u ranijim izdanjima je bilo takvih nelogičnosti, ali ovdje je katastrofa. pa jednog croucha bi svatko kupio i za više, a gdje za đabe, čak bi i mamić pljunio dva milijuna kad bi takvog mogao dovesti, ali ponuda jednostavno nema.

To se i prije događalo, probaj ga nakon uspješne sezone prodati, da vidiš odmah ponuda.

...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2011
kingmedo kaže...


To se i prije događalo, probaj ga nakon uspješne sezone prodati, da vidiš odmah ponuda.

Je, samo ne ovoliko puno, pa nikoga ne možeš prodati po realnoj cijeni nego su svi ili koliko je izvješeno ili za manje, a masu ni za đabe ne možeš.

Ne mogu shvatiti da to nitko nije popravio spram prošle godine, naprotiv, još je i gore. A valjda će to neki patch srediti jer ovako je teško igrati i iritira.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 13:57 (shimano).
15 godina
offline
RE: Football manager 2011

I meni se to događalo brdo puta, za nekog možeš dobit dobre novce jedino ako se netko samoinicijativno zainteresira za njega i pošalje opaku ponudu. Inače ni na free nejde. Ja probo na demou prodat Rooneya i nitko ga nije htio, sve neki loanovi

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2011
Luuka kaže...

I meni se to događalo brdo puta, za nekog možeš dobit dobre novce jedino ako se netko samoinicijativno zainteresira za njega i pošalje opaku ponudu. Inače ni na free nejde. Ja probo na demou prodat Rooneya i nitko ga nije htio, sve neki loanovi

ma glupost, pa za njega se nude največi moguči novci, ne znam jel to negdje ljudi prijavljuju da se ispravi, ovj je nastavak dosad još najgori po tom pitanju.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 14:06 (shimano).
14 godina
odjavljen
offline
RE: Football manager 2011
M_dipl. kaže...

Važno ti je i kada želiš prodati. U pre-sezoni zaboravi, ili u transfer windowu na sredini sezone ili netom poslije sezone...

Kažem, nakon uspješne sezone određenog igrača nema problema s prodajom.

...
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

igram fm već stoljeće jedno, i znam da nije uvijek sve bilo savršeno realno kod transfera i nadao sam se poboljšanju, ali nije ovoliko bilo loše zadnje dvije tri godine, a ranije se niti ne sjećam više sad.

 

pa kad uzmeš neki klub logično je da želiš očistiti svlačionicu i uzeti igrače koji odgovaraju tvojoj formaciji i sustavu igre, kod mene je ona specifična i pobjednička :)

ali ne mogu ja čekati cijelu sezonu da držim nekog panja koji mi ne treba u svlačionici, a da ne govorimo lovu koju trebam od njegove prodaje.

 

nije mi jasno da su takva previd napravili jer sam se nadao da će to popraviti od ranije, a ne da će biti još gore i praktički neigrivo, ili barem ne onako kako želiš već kako ti oni postave, dakle, s igračima koje imaš moraš i nema druge. doduše, ja sam prevario sistem i uzeo privremenog novog trenera i ekipu da njima prodam što ne valja, ali nije to to.

uzeo sam man city i njima sve uvalio jer njima ionako treba bolji trener od mancinija, a love im neće faliti pa...

 

nadam se samo da će to ipak donekle srediti i da će biti barem kao prošli kad već ne ide bolje.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Football manager 2011

Započeo igrati 1.HNL sa Dinamom!!Meni u igrama ovakvog tipa nije fora da uzmem recimo Barcelonu pokupujem najjače igrače i da derem,meni je veći gušt od osrednjeg kluba napraviti svjetsku senzaciju.Preporuke:pronjuškajte po Afričkim klubovima,ima odličnih talenata za malu lovu.Sve u svemu igrao sam dosta FM10 ali sad se polako privikavam na FM11 i mislim da ću zavoljeti igru.

 

Trenutno stanje:Dinamo uzeo SuperKup Hajduku,u drugom krugu natjecanja za Europsku ligu izgubili od nekakvog makedonskog kluba:SHAME!!

Wanna Date my Avatar?
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2011
zgsolja kaže...

Započeo igrati 1.HNL sa Dinamom!!Meni u igrama ovakvog tipa nije fora da uzmem recimo Barcelonu pokupujem najjače igrače i da derem,meni je veći gušt od osrednjeg kluba napraviti svjetsku senzaciju.Preporuke:pronjuškajte po Afričkim klubovima,ima odličnih talenata za malu lovu.Sve u svemu igrao sam dosta FM10 ali sad se polako privikavam na FM11 i mislim da ću zavoljeti igru.

 

Trenutno stanje:Dinamo uzeo SuperKup Hajduku,u drugom krugu natjecanja za Europsku ligu izgubili od nekakvog makedonskog kluba:SHAME!!

ja isto..usao u ligu prvaak nakon dobitka protiv anderlehta 4:1 prvi rez je bio 3:1

a drugi 0:1

zasad sam drugi u hnl-u dobio superkup.itd..vidjeti cemo kako ce ici..:D

14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2011
M_dipl. kaže...
shimano kaže...

uzeo sam man city i njima sve uvalio jer njima ionako treba bolji trener od mancinija, a love im neće faliti pa...

A, to je cheat, hehe.

 

Ma ne, mislim da je ovako sasvim realno. Transferi se događaju u točno određenim vremenskim intervalima tijekom sezone, i svaki je transfer u svijetu produkt dugog skautiranja, pa medijske igre, pa onda ponuda padne, itd. Nije to baš tako tata-mata kao što misliš da jest. Ne možeš staviti Pavljučenka na transfer lisu i očekivati da ti neko pljune 10 milijuna eura kroz tjedan-dva, to tako ne ide u stvarnosti, pa ne ide ni u simulaciji stvarnosti.

Pa kad ne valja onda se moram služiti s trikovima, ali nije to to i ubija čar.

 

Ali od kud bi to moglo biti realno??? Pa tko normalan ne zna za Croucha i sličnih igrača koje ne možeš niti đabe dati? Zamisli ti paradoksalnog svemira u kojem ne možeš prodati jednog Rooneyja za nula kuna, pa to je katastrofalni propust, ovo je simulacija, dakle trebala bi biti što bliža stvarnom svijetu, a ovo sigurno nije tako.

 

Inaće, niti jedan igrač iz tih največih klubova, pa i onih manjih iz glavnioh liga, ne može doživjeti da nema niti jednu ponudu, pogotovo ako je to besplatno, jer manje dobre lige i klubovi iz nižih rangova bi ubili da mogu dovesti barem rezervnog igrača iz takvih klubova, a gdje kada se radi o nekim jakim imenima.

 

Uostalom, pa dovoljno je pogledatai kako su išli transferi i kakve su ponude bile s početka sezone, za Rooneyja su se nudile bolesne cifre, ali to je pobogu sve jasno i nema smisla objašnjavati jer znamo kako funkcionira tržište ako pratimo sport i nogomet.

 

Uglavnom, jako mi je krivo jer sam čekao ovo tako dugo i nadao sam se poboljšanji, a ne pogoršanju u tom djelu, ali valjda su se previše posvetili nekim uljepšavanjima pa su zaboravili na najvažnije. Uzdam se u patch da barem malo sredi stvari.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2011
shimano kaže...
M_dipl. kaže...
shimano kaže...

uzeo sam man city i njima sve uvalio jer njima ionako treba bolji trener od mancinija, a love im neće faliti pa...

A, to je cheat, hehe.

 

Ma ne, mislim da je ovako sasvim realno. Transferi se događaju u točno određenim vremenskim intervalima tijekom sezone, i svaki je transfer u svijetu produkt dugog skautiranja, pa medijske igre, pa onda ponuda padne, itd. Nije to baš tako tata-mata kao što misliš da jest. Ne možeš staviti Pavljučenka na transfer lisu i očekivati da ti neko pljune 10 milijuna eura kroz tjedan-dva, to tako ne ide u stvarnosti, pa ne ide ni u simulaciji stvarnosti.

Pa kad ne valja onda se moram služiti s trikovima, ali nije to to i ubija čar.

 

Ali od kud bi to moglo biti realno??? Pa tko normalan ne zna za Croucha i sličnih igrača koje ne možeš niti đabe dati? Zamisli ti paradoksalnog svemira u kojem ne možeš prodati jednog Rooneyja za nula kuna, pa to je katastrofalni propust, ovo je simulacija, dakle trebala bi biti što bliža stvarnom svijetu, a ovo sigurno nije tako.

 

Inaće, niti jedan igrač iz tih največih klubova, pa i onih manjih iz glavnioh liga, ne može doživjeti da nema niti jednu ponudu, pogotovo ako je to besplatno, jer manje dobre lige i klubovi iz nižih rangova bi ubili da mogu dovesti barem rezervnog igrača iz takvih klubova, a gdje kada se radi o nekim jakim imenima.

 

Uostalom, pa dovoljno je pogledatai kako su išli transferi i kakve su ponude bile s početka sezone, za Rooneyja su se nudile bolesne cifre, ali to je pobogu sve jasno i nema smisla objašnjavati jer znamo kako funkcionira tržište ako pratimo sport i nogomet.

 

Uglavnom, jako mi je krivo jer sam čekao ovo tako dugo i nadao sam se poboljšanji, a ne pogoršanju u tom djelu, ali valjda su se previše posvetili nekim uljepšavanjima pa su zaboravili na najvažnije. Uzdam se u patch da barem malo sredi stvari.

Da, a mogli su nekako srediti ono da mozes bar pustit playera djaba (release on free), ovako mi cesto board blokira odlazak govoreci da je igrac predobar da ga samo tako pustimo, a da je jedini na toj poziciji u ekipi nebi ga koristio :/ . .

14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2011
rulF kaže...

Da, a mogli su nekako srediti ono da mozes bar pustit playera djaba (release on free), ovako mi cesto board blokira odlazak govoreci da je igrac predobar da ga samo tako pustimo, a da je jedini na toj poziciji u ekipi nebi ga koristio :/ . .

 oni često kažu da bi odšteta bila prevelika za platiti igraču ako mu se otkaže ugovor (nešto kao kad mamić često plaća za šokote i balabane), ali u nijednom svemiru igrač iz premiershipa ne može ostati ne kupljen za nula kuna od niti jednog kluba, ni to nije to, ali barem bi se nekako riješili igrača, a ovako je to jako loše.

 

a što je još gore, prošle godine je bilo sličnih problema, ali manje i mogao si dobiti lovu i za crouch i pavljučenka (navodim kao primjer koji važi i za druge igrače). ponekad se pokoji ne bi mogao uvaliti ili bi cijene bile nerealne, ali ipak je funkcioniralo nekako, ali sad...

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
15 godina
offline
RE: Football manager 2011
zgsolja kaže...

Meni u igrama ovakvog tipa nije fora da uzmem recimo Barcelonu pokupujem najjače igrače i da derem,meni je veći gušt od osrednjeg kluba napraviti svjetsku senzaciju.

Ja još derem po Fm2010, jer sam krenuo sa Doverom (6. engleska liga, ne može niže), sad sam drugu godinu u prvoj. To je gušt.

 

I definitivno se slažem za ovo sa transferima, premutavo je. Kad trebaš prodat nekog, ne možeš dobit ni onoliko koliko mu piše da vrijedi, a kad kupuješ moraš barem duplo.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

Ima li neka dobra stranica za informacije o manageru tj. koji su dobri igrači, download graf. packova i tome sl.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011
fm balkan - forum o Football manageru
MMA is not game , MMA is life!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2011
ja00022 kaže...

Ima li neka dobra stranica za informacije o manageru tj. koji su dobri igrači, download graf. packova i tome sl.

Sluzbeni forum

http://community.sigames.com/forumdisplay.php/4-Football-Manager-Forums

14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

Kad se mogu očekivati grafike (emblemi, dresovi..) za 2011? Ako netko zna...

I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

već ih ima na forumu koji je napisan dva posta iznad

MMA is not game , MMA is life!!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

Jel postoji neki megapack sa svime? Na ovom forumu sam našao samo za neke lige, neke klubove..

I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

na taj forum će dođi i mega pack {#} radimo na tome :)

MMA is not game , MMA is life!!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

Kako samo na ****** 700 MB ???

Sto ne bi trebali vise??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2011

skinuo sam je i u iso je formatu

i sada kada ga mountan sa deamon toolson mi izade run setup exe i kliknem to i ponce raspakiranje??

i raspakira mi se i dalje se ne instalira vise nego ako kliknem na raspakirani fm.exe upali mi se igrica ali posto nema instalacije nemam gdje krekirati

MOlim vas pomoć???

 

Hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice