FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 483.940
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...
MBuda kaže...

Mid/Prime sbc = mid Xavi -> FU EA

Zato sam ja svoj dupli fodder bacio u Sterlinga.

 Napravio sam vec i Sterlinga i Kanea. Ne znam ni sam zasto radim te icon packove, taj rulet je cisto bacanje foddera. Sansa da ces dobit neku ok ikonu je sranje. A plavce vise izgleda necu upecat. Ne znam isplati li se kupit kojeg za ovih 1.2-1.4 milje coinsa koje imam na raspolaganju, to mogu uzet jedino Cancela, Diasa ili Jorginha...

12 godina
suspendiran
offline
Re: FIFA 22
MBuda kaže...
SimeKZ kaže...
MBuda kaže...

Mid/Prime sbc = mid Xavi -> FU EA

Zato sam ja svoj dupli fodder bacio u Sterlinga.

 Napravio sam vec i Sterlinga i Kanea. Ne znam ni sam zasto radim te icon packove, taj rulet je cisto bacanje foddera. Sansa da ces dobit neku ok ikonu je sranje. A plavce vise izgleda necu upecat. Ne znam isplati li se kupit kojeg za ovih 1.2-1.4 milje coinsa koje imam na raspolaganju, to mogu uzet jedino Cancela, Diasa ili Jorginha...

Ja cekam da mi se TOTY Lewa proda i onda idemo Salah - Jorginho dvojac... i to je to. Malo ce mi desni bek bit POTM Arnold, al ko ga jebe... odradit ce posao. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...
MBuda kaže...
SimeKZ kaže...
MBuda kaže...

Mid/Prime sbc = mid Xavi -> FU EA

Zato sam ja svoj dupli fodder bacio u Sterlinga.

 Napravio sam vec i Sterlinga i Kanea. Ne znam ni sam zasto radim te icon packove, taj rulet je cisto bacanje foddera. Sansa da ces dobit neku ok ikonu je sranje. A plavce vise izgleda necu upecat. Ne znam isplati li se kupit kojeg za ovih 1.2-1.4 milje coinsa koje imam na raspolaganju, to mogu uzet jedino Cancela, Diasa ili Jorginha...

Ja cekam da mi se TOTY Lewa proda i onda idemo Salah - Jorginho dvojac... i to je to. Malo ce mi desni bek bit POTM Arnold, al ko ga jebe... odradit ce posao. 

 Ja se dvoumim bih li uzeo kojeg od ova tri koja si mogu priuštit jer mi nijedan mislim ne bi popravio chemistry situaciju u ekipi... Robertson mi ima 700 tekmi već, a ovaj Cozza je ispao izvrstan za jedan sbc koji sam inicijalno bio skeptičan i neodlučan bih li slagao.

16 godina
online
Re: FIFA 22
MBuda kaže...

 Ja se dvoumim bih li uzeo kojeg od ova tri koja si mogu priuštit jer mi nijedan mislim ne bi popravio chemistry situaciju u ekipi... Robertson mi ima 700 tekmi već, a ovaj Cozza je ispao izvrstan za jedan sbc koji sam inicijalno bio skeptičan i neodlučan bih li slagao.

 Tko ti obranu igra? Ja se brinem kod sebe otkako mi je Fofana ispao zbog che da sam malo tanak na sredini terena a onda vidim tvoju momčad.

3 godine
offline
FIFA 22

Normalno da od svih kartica u ligue 1 u upgradu dobijem duplicat donnarumu, pa ga ubacim u mid icon i evo brazil mid carlos, odlicno za taj pack al šta ak imam toty cancela. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 22
Ja neki dan uzeo PS5 i sinoc fifu instalirao, pocinjem opet malo igrati. Nisam igrao fifu 3 godine, fino sam se odmorio od nje a i zazeleo sam se 😁.
Koliko sam ispratio Pes je puk'o po savovima tako da Fifa i ako je imala do sad bilo kakvu konkurenciju, vise nema nikakvu sto ne ide bas u dobrom smeru za nas igrace.
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 22

Nastancao 25 tekmi i pun optimizma krecem otvarati rulebreakers paketic - BAM - Kudus 83 😆🤣😁

Brzo se sve vraca u normalu! 😁

 
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
FIFA 22

Forma je bitna. Dodu jaci igraci. 

Majku ti ljubim al je branio ovaj njegov. Green time finess sa Salahom SIF, ide u 90... ovaj vadi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
FIFA 22

Koliko ovih tokena ste skupili do sada? Ja ih imam 9 a vidim da ih bateson ima 10 pa mi nije jasno gdje je pobrao još jednog? Odigrao sam sve sbc u kojima su bili tokeni plus onaj jedan u silver totw plus onaj jedan u SB za 25 tekmi. Fakat mislim da nisam ništa propustio.

 

Igra im opet u banani. Nema pristupa marketu i stalno izbacuje u meni. Web app isto kenja ali uz njega dolazi poruka da rade na rješavanju problema. Nevjerojatni su.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Koliko ovih tokena ste skupili do sada? Ja ih imam 9 a vidim da ih bateson ima 10 pa mi nije jasno gdje je pobrao još jednog? Odigrao sam sve sbc u kojima su bili tokeni plus onaj jedan u silver totw plus onaj jedan u SB za 25 tekmi. Fakat mislim da nisam ništa propustio.

 

Igra im opet u banani. Nema pristupa marketu i stalno izbacuje u meni. Web app isto kenja ali uz njega dolazi poruka da rade na rješavanju problema. Nevjerojatni su.

Ne znam koliko ih imam, ali znam da je jedan skriven u probnom Maldiniju.

[19xx] 4ntraks
3 godine
offline
Re: FIFA 22

Evo dosad koji su izašli

16 godina
online
Re: FIFA 22
crorockycro kaže...

Evo dosad koji su izašli

Nisu to svi, ja imam jedan više nego na toj fotki a Bateson 2 više. Budem bacio pogled na Maldinija kako je rekao Skiledžija jer nisam obraćao pažnju na icone.

 

Naravno, trenutno se ne može ući u fut. Sad im sve palo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2022 15:37 (movie).
12 godina
suspendiran
offline
FIFA 22

Silver stars. 

 

Jedino ako niste fulali toty challenge ili trenutni MM.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Silver stars. 

 

Jedino ako niste fulali toty challenge ili trenutni MM.

 Reako sam da znam za silver stars i da sam odigrao sve sbc. Jedino ne znam za tu karticu maldinija pa ću baciti pogled je li u njemu jedan token. Čudno mi to da su gastavljali u icon. Svaki dan odradim sve tako da ne znam što mi je moglo promaknuti. Ništa, čekamo da se igra vrati u normalu.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Silver stars. 

 

Jedino ako niste fulali toty challenge ili trenutni MM.

 Reako sam da znam za silver stars i da sam odigrao sve sbc. Jedino ne znam za tu karticu maldinija pa ću baciti pogled je li u njemu jedan token. Čudno mi to da su gastavljali u icon. Svaki dan odradim sve tako da ne znam što mi je moglo promaknuti. Ništa, čekamo da se igra vrati u normalu.

Ja ih imam 9 i još jednog ću dobiti kad odigram 5 utakmica rivalsa - 5 sam odigrao.

Znači, fali ti taj što dobiješ kad otvoriš Maldinija probnog.

Mislim da za to treba 82 rated squad?

[19xx] 4ntraks
16 godina
online
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Ja ih imam 9 i još jednog ću dobiti kad odigram 5 utakmica rivalsa - 5 sam odigrao.

Znači, fali ti taj što dobiješ kad otvoriš Maldinija probnog.

Mislim da za to treba 82 rated squad?

Nisam još rivalse igrao novu sezonu? Gdje vidiš da za 10 tekmi rivalsa dobiješ token?

12 godina
suspendiran
offline
FIFA 22

Loan maldini i 10 tekmi rivalsa ili sba.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
crorockycro kaže...

Evo dosad koji su izašli

Nisu to svi, ja imam jedan više nego na toj fotki a Bateson 2 više. Budem bacio pogled na Maldinija kako je rekao Skiledžija jer nisam obraćao pažnju na icone.

 

Naravno, trenutno se ne može ući u fut. Sad im sve palo.

Ma svi su ti to, 10 ti ih je izaslo, 1 free gift, 1 loan maldini, 4 toty challenge, 1 MM 1. segment, 1 84+ pp, 1 silver stars i 1 dobijes za 10 tekmi rivalsa ili SB (novi objective u milestones di za 25,50 i 75 tekmi dobijes RB, SS, WW paketice)

16 godina
online
FIFA 22

Je, nedostajao mi je taj token od maldinija i sad sam ga odradio tako da ih imam 10. Konačno je i igra proradila kako treba. Tri tekme SB mi je otišlo u vjetar jer je igra crkavala takao da još moram odraditi tri tekme da dođem do 25 i onog packa.

Taj SB više nitko ne igra jer vidim koliko je potrebno bodova za elite i sad ga guraju s ovim nagradama. Ne znam ima li odvratnijeg moda u igri od SB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
MBuda kaže...

 Ja se dvoumim bih li uzeo kojeg od ova tri koja si mogu priuštit jer mi nijedan mislim ne bi popravio chemistry situaciju u ekipi... Robertson mi ima 700 tekmi već, a ovaj Cozza je ispao izvrstan za jedan sbc koji sam inicijalno bio skeptičan i neodlučan bih li slagao.

 Tko ti obranu igra? Ja se brinem kod sebe otkako mi je Fofana ispao zbog che da sam malo tanak na sredini terena a onda vidim tvoju momčad.

 Ingame postava je:

                       Icardi

Del Piero     Neymar        Salah

          B.Silva         Aouar

Robertson Cozza Varane Hakimi

                     Lloris

 

Jučer navečer sam u krevetu na tabletu popikao jedan PL league sbc jer sam imao 6 pl silvera i u 50k packu uletio Ruddiger. Sad se "nameće" nabava Jorginha i manje preslagivanje ekipe... (kupljen za 1.15 milja)

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2022 19:32 (MBuda).
16 godina
online
FIFA 22

Ubih se 25 tekmi SB da bih dobio neko englesko smeće iz druge engleske lige ratinga 82. Nabijem ih...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
FIFA 22

Kakvo je vristanje ova igra. To je show. 

 

Baby Cantona, Ginola, Vieira baby... ljudi se ponasaju na terenu koda su 99 balance/agility sa lean body type. Ovo jos nisam dozivio da mi Cantona sa svojim body typom i niskim driblingom doslovno ko jegulja ide izmedu igraca. Na drugoj strani ja imam Salaha i Sterlinga koji ne mogu pretrcat nikoga. Cantona uredno nadskoci TOTY Diasa. 

 

Nema tu pravila. Igra je kaoticna sama po sebi, ali ovako da te jebe u mozak to je show.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Ubrali su pare na TOTY pa su poslali sve hrčke osim jednog jadnika koji im vrti servere.

Dno dna, pohlepna gamad.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 22

Heh, na PC-u na marketu nema CAM->CM kartice oupće... fino... nista, igrat ce Veratti dok ne nabavim jednu :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
FIFA 22

Gledam ove future stars kartice i nemam želju niti jednu imati u klubu. Neke precijenjene a svake godine do sada su bile upitnih funkcionalnosti u igri. Statsi nelogični a kod mnogih traitsi nepostojeći. U igri se uopće ne osjete statsi koje kartica ima. Bar je tako bilo prošle godine kad se ekipa bunila. Bio sam kupio Camavingu koji je koštao 2 milje a kartica totalna banana. Prodao je za par dana i spljugao oko 200k na njoj. Više niti ne gledam future stars kartice a osim toga odvratne su mi dizajnom. Čisti kič i ciganluk.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Gledam ove future stars kartice i nemam želju niti jednu imati u klubu. Neke precijenjene a svake godine do sada su bile upitnih funkcionalnosti u igri. Statsi nelogični a kod mnogih traitsi nepostojeći. U igri se uopće ne osjete statsi koje kartica ima. Bar je tako bilo prošle godine kad se ekipa bunila. Bio sam kupio Camavingu koji je koštao 2 milje a kartica totalna banana. Prodao je za par dana i spljugao oko 200k na njoj. Više niti ne gledam future stars kartice a osim toga odvratne su mi dizajnom. Čisti kič i ciganluk.

Toliko me psihicki potrosio ovaj TOTY da me tak sad boli kuki za ove kartica i tokene. 

 

Ovo kaj si napiso u produzetku je 100% tocno. Ljudi se napale na te kartice i napuhane statse a doslovno niti jedna kartica, a da prije toga nije bila OP kao gold kartica, ne igra kako bi prema statsima trebala. 
Gledam sad ovog Vlahovica, dam se kladit da je i dalje ''tezak'' u igri. Makar mu sad dribling statsi sugeriraju da nebi trebo bit. Isti slucaj je TOTY Lewa. Oni da toj kartici daju 200 agility i balance, on ne bude niti priblizno dobar kao Vinicius, Sterling ili netko u tom stilu. Najgore je od svega kaj igraci sa unique body tipom i visokim agility i balansom imaju taj neki dodatni boost na sprint. Samo probaj igrat mystery ball, kad dode dribling boost ti tocno vidis kako je igrac automatski brzi. Ocito radi brze animacije pokreta tijela i frajer leti. 

 

Dok pogledam te kartica, svejedno mi nitko nejde u ekipu. 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
online
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Toliko me psihicki potrosio ovaj TOTY da me tak sad boli kuki za ove kartica i tokene. 

 

Više niti toty nije što je nekad bio. Kad se sjetim da sam nekada presretan bio ako bih si priuštio jednu toty karticu. Igrajući nisam nikad vidio nekog da ima dvije toty kartice u momčadi. Stvarno se rijetko dogodilo da naletiš na lika koji ima par toty kartica. Sada gotovo svaka momčad protiv koje sam igrao u prvoj diviziji i u elite diviziji ima po nekoliko toty kartica a sve ostalo icone. Ne možeš više vidjeti rare momčad pored toliko različitih boja kartica. S rare karticama se igra samo prvi mjesec po izlasku igre a nakon toga služe samo za neki sbc. Igra je totalno otišla u krivom smjeru. Toty bi trebao biti skrivena želja, mokar san a ne da u klubu imam pola toty momčadi i uopće im se ne veselim. Nikad se nije dogodilo da pola toty momčadi vrijedi oko milje i manje od milje. Nekad je toty trajao tjedan dana i gotovo. Sada traje dva tjedna a uskoro će trajati tri tjedna i izgubit će svaki smisao. Sve zbog profita. Nekad je toty kartica bila vrh ove igre a danas mjesec dana poslije doći će neka nova boja koja će biti statsima jača od totya. Prošle godine je izašlo dvadesetak kartica koje su bile statsima jače od bilo koje toty kartice na tim pozicijama. Novac ih je uzeo a mi smo izgubili igru.

12 godina
offline
FIFA 22

Vikend liga 5-1, a trebalo je biti 7-0.

Prvu partiju igram protiv lika i povedem 3-0 negdje u 50 minuti.

On stišće pauzu, pomislih, quitat će - kurac.

Pale se svi presinzi mogući i kreće šou... zadnji gol za 3-4 mi je dao s 30m - ostale neću ni opisivati.

 

Sljedeća partija, zabijem odmah iz prvog napada - lik quita - meni ne računa pobjedu nego kao da nisam igrao.

Ovo ostalo sam sve potaracao, ali jad i bijeda je to što se događa s ovom igrom.

Em me očito kradu, em me jebu s namještaljkama i presinzima jebo im pas mater i presingu.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Vikend liga 5-1, a trebalo je biti 7-0.

Prvu partiju igram protiv lika i povedem 3-0 negdje u 50 minuti.

On stišće pauzu, pomislih, quitat će - kurac.

Pale se svi presinzi mogući i kreće šou... zadnji gol za 3-4 mi je dao s 30m - ostale neću ni opisivati.

 

Sljedeća partija, zabijem odmah iz prvog napada - lik quita - meni ne računa pobjedu nego kao da nisam igrao.

Ovo ostalo sam sve potaracao, ali jad i bijeda je to što se događa s ovom igrom.

Em me očito kradu, em me jebu s namještaljkama i presinzima jebo im pas mater i presingu.

 Taj čit s pressingom mi specijalno ide na jetru. U 25oj minuti upali constant pressure, cijeli tim mu igra autoplay, on leta sa cdmom cijelu tekmu, u 60oj minuti je njegov cijeli tim u crvenom, ali i dalje trče svi na 99 pacea. Pisao sam retardima u ea i javno na twitteru za čiteve, nit odgovora nit brisanja retweeta. Jadni su do jaja.

Danas je toliki lagg da lagga i sqb, a kamoli rivalsi, probao 2, isti k, jednu talijan, jednu neki naš medved opet, lagg, warpaju im se igrači, bolje mir... Ovu wl preskačem, nit totw dobar nit šta u nagradama da mi treba. Zenmode.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...
Ovu wl preskačem, nit totw dobar nit šta u nagradama da mi treba. Zenmode.

Meni je jučer lagiralo strašno, ali danas mi WL radi bez problema.

Tu i tamo zatrza, ali to je podnošljivo i igrivo.

 

Ovo s presingom mi ide na kurac jer osim što njegovi lete po terenu, moji postanu zakurac.

Obavezno izgubim par lopti zbog krivog dodavanja, a da ne govorim kad vodim s par razlike, moji više ne bi zabili da se na trepavice nasadim.

Ajde da on mene stišće - lako bih ga riješio kad bi se moji igrači ponašali kao bez presinga, kad bih mogao normalno dodati loptu, zabiti mrtvaca i sl.

 

Primjetio sam da obavezno popušim gol kad mi ne prođe lopta za čistu situaciju 1 na 1 s golmanom, obično kad guram loptu u prostor.

Ili moj doda lijevo, a ja sam zadao desno, ili taj pas bude traljav pa se samo odbije od noge ili njegovi presijeku nemoguću loptu - kad mi se to dogodi ja u 90% slučajeva dobijem gol iz tog napada.

[19xx] 4ntraks
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice