Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.149
|
čitano: 7.291.344
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma tipkovnica je zakon zakona!

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Božoo kaže...

Ma tipkovnica je zakon zakona!

 I joystick  Sa njim sam skupio i najvise sati dok smo konvojisali svaki dan po 4-5 sati 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jeli Mozu šalju iz Kine, ili imaju EU skladište ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...
Božoo kaže...

Ma tipkovnica je zakon zakona!

 I joystick  Sa njim sam skupio i najvise sati dok smo konvojisali svaki dan po 4-5 sati 

 Imao ja i g29 i VR, pa odvozio jednu rutu sa tim, i nakon toga stavio u oglas u prodaju. 

Sada igram sa gamepadom, a najradije bih sa tipkovnicom, samo tipkovinca mi je malo nepraktično postavljena na ormariću (previsoka mi je), pa imam gamepad... :)

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Svaka vam čast dečki, da meni crkne volan ne bih takao igru dok ne nabavim novi haha

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2024 9:27 (Prte).
 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Za mene volan, pedale i headtrack..bez toga nema vožnje. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Potpisujem.

Da mi jedno od tog troje krepa, ne bih ni igrao.
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Neću sad biti snob pa reći da ovi koji igraju na tipkovnici ili kontroleru ne bi trebali niti igrati, jer i sam sam počeo na tipkovnici još u doba 18 wheels of steel, ali jednom kad probas volan i headtracking mislim da nema nazad.
A ja sam igrao samo na Logitech Driving Force pro i Logitech G29. Takoreći ni ja još nisam probao "pravu" stvar 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel imao tko ovaj slučaj? 

Ovu nakaradu sam kupio samo kako bi pokazao problem..

Dakle tandem u postavkama stavljen sanduk tako i na prikolici i ukrcane stabla maslina. Teret se opće ne vidi a meni je u tijeku isporuka i vozim kao da se i vidi.

Ista stvar je i sa šticarom...ne vide se cijevi ni trupci a kad ukrcas teret isporuka ide...a na oko šlepa prazna.

Koji vrag je to?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

To ti je tako sa tandemima.

 

Još uvijek teret ne može biti vidljiv jer SCS to nije omogućio.

 

Možeš dostavljati ali se neće vidjeti.

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Jasno mi je...

Znači ako hoćeš tandem onda cerada da se ne vidi 😆

A valjda će i to posložit jednog dana.

 

5 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Stvar je u tome da autor tandem moda nije modao i custom terete za tu tandemku.

 

Pošto ona ima svoje gabarite, igra za nju ne može generirati terete kao i za standard otvorenu poluprikolicu. 

 

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

A tako je za svaki mod tandema koju su kreirani vjerojatno?

A tko zna sa skretanje...recimo malo veća brzina i kod punog skretanja volan se tako sporo vrti da nekad ne stignem priskočiti pa dobije ograda...

Jel to do modela kamiona ili ona opcija brzo skretanje ali to mi je stavljeno na najbrže jedino ona nelinearnost skretanja neznam u kojem mjestu mora biti i što to opće znači. 

A kad se polako vozi ili okreće volan u kamionu se vrti brzo jedino u vožnji pun desni ili lijevi to ide sporo do zla Boga i naravno da budem u ogradu

12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Momci onda svakako si kupite VR, da vidiš kojji osjećaj, volan i VR sjediš u kamionu i voziš, okreneš glavu i pogledaš na mjesto suvozača i van kroz prozor lijevo ili desno! Samo meni tlaka to sve palit prije vožnje i prebacivat se na TV, ovako radije upalim pc, tipkovica vožnjica dvadesetak minuta, i ovako mi brzo dosadi... :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Btw kako mi idu na kurac ove prometne nezgode par sati prije konačne destinacije pa kao moraš produžit rutu... Ja se tu  uvjek provučem uz policiju/vatrogasce, jer jednom u Njemačkoj išao sam dužim putem i naišao sam na petlju, stalno bih se vrtio u krug dok nisam prošao kroz zabranu, i od tada uvijek prolazim...

Ali stvarno su u banani, na 90% lokacija su to napraviti stvarno malo puno previše...

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2024 22:15 (Božoo).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Imaš u postavkama da si smanjiš te "slučajne događaje na cesti" ili pojačaš..kako želiš. 

Meni je u prosjeku jedna takva situacija u dvije vožnje ako su mi vožnje kraće.  A kad su vožnje preko 1000 i 2000 km onda bude takva jedna situacija.

A onih što stoje u zaustavnoj,koje halta policija...tih ima baš dosta,ali ne smetaju prometu.

Osim ako po zaustavnoj pretičeš pa se zakucaš ko ja specijalac jednom...🤦

9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ma ja sam te slučajne događaje isključio skroz. Ideja je super i bilo je zanimljivo na početku ali zna se desiti da te, takoreći, odvede u drugu državu da se okreneš. I onda to nije detour od 30min nego od nekoliko sati

 

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa, zna li netko kad će izaći dlc Greece i Nordic Horizons?

Ima li još nešto od mape osim te dvije da treba izaći a da mi je promaklo na Steamu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav vozačka ekipo, jel postoji u ETS kakva opcija za isključit noć i postaviti uvijek dan?...

Neda mi se igrat kad moram vozit po mraku...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Pozdrav!

Ja mislim da toga nema. Za kišu ima postotak to znam ali za dan/noć mislim da u postavkama nema. Pa gore ti je vozit po kiši nego po noći 😃

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Moze se prek konzole promijenit vrijeme bez problema, ima tutorial na ytu..

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mirkecc kaže...

Pozdrav!

Ja mislim da toga nema. Za kišu ima postotak to znam ali za dan/noć mislim da u postavkama nema. Pa gore ti je vozit po kiši nego po noći 😃

 Nije mi problem vozit po kiši zato što NIKAD ne pada, u početku igre do jedno 5-6 levela je tu i tamo padala, sada na 70 levelu uopće ne pada, tj ne pada od 10 levela negdje... Ali noć je baš glupa ko noć i bilo bi dobro da developeri naprave opciju da se može isključti tj. da bude stalno dan... 

 

BTW: gledao na steamu vožnju programera, i voze njih dvojica svaki na svom pc-u i ovom jednom se scrasha igra... 

12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Konačno sam riješio problem vožnje po noći... Kupio HDR monitor i sada je to sasvim druga priča budući da je  ETS2 optimiziran za HDR...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ljudi,može pomoć? 

Nadogradila mi se verzija na 1.51.1.1 i sad mi se izgubila karta koji sam proširio preko Promodsa...dakle vratila se stara karta a u modovima mi piše kako su mi inkompatibilni svih 8 modova.

Kako vratiti da mi bude komplet cjelokupna karta kako je I bila odnosno da vratim natrag na verziju 1.50.ako je moguće da mi se vrati karta ili može ostati ovako na 1.51.1.1.samo što napraviti?

Nije valjda da sam sad sve izgubio što sam odvozio po tim zemljama..Iberia,Baltic sea,Scandinavia,...itd.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ništa nisi izgubio, trrebaš pričekati da Promods updateira mapu da bude kompatibilna s 1.51 a do onda vrati 1.50. Znači, otvori Steam, desna tipka na igru, properties, betas i tamo pod beta participation klikni i izaberi verziju igre temporary 1_50 - 1.50 for incompatible mods, onda pričekaj da ti skine 1.50 update i igraš kao i prije sa starim modovima. Ako hoćeš da ti opet updateira na najnoviju verziju izaberi u onom slideru none (onu prvu opciju).

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Hvala frende do neba! Već sam se u.ro da sam sve popušio.

A opciju None ću updateirat kad Promods isto updateira mapu.

Jel i tebi isto tako bilo ili ti je trenutno isto tako?

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Uvijek ti je takva shema kad izađe novi update igre. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2024 12:41 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja se uglavnom prebacim na ATS dok Promods na izbaci novi update.

Tamo mi je igra čista vanilla bez modova pa se ne moram misliti hoće li raditi ili ne 😄

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A i ti modovi su sranje svaki update treba ih ponovo dovnloadat...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice