EA Sports FC24

poruka: 824
|
čitano: 311.457
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
antimadridista kaže...
Razumijem to, ali likovi mi prekidaju kad ih vodim 1-0 i oni dobiju crveni ili tako nešto. Jučer me lik vodio 2-0, ja se vratim na 2-2 i dobijem penal i lik izađe prije nego sam uopće izveo penal. Pa jebote igraj, nije da se ne možeš vratit. Još imaju sve najbolje kartice a ja igram sa svojim tifusarima od 700 coinsa.

Danas sam odigrao osam tekmi. Samo je jedna otišla do kraja i ta je zvaršila 4-4. Sve ostale sam dobio i svi su izašli iz tekme do kraja prvog poluvremena. Vidim da se u ovim višim divizijama svi muče s obranom i zato pada puno golova. Bitno je prvi zabiti i onda je sve lakše. I dalje me ubijaju ovi auto blokovi. Pa to je čudo koliko ih ima.

6 godina
offline
EA Sports FC24

32 tekme Rivalsa mi je trebalo da se dovucem do Div6, ali sam nasao taktiku i postavu koja mi pase.

4-3-3(5) u igri https://www.futbin.com/24/squad/294884

Press on possession loss je stravicno snazan, klopp bi svršavao da igra.
Bernardo Silva je apsolutna zvijer u sredini terena, a dodaj u to Fodena i ko vrući nož kroz putar.

Sve ovo, osim Diaza i Fodena, sam packao iz onih raznoraznih milestone paketica.

Morao sam do sada discardati zbog duplica - Neuer, Marquinos, Kounde, Jesus, (Nike) Chiesa i jos par malo manje vrijednih.

Htio bih samo komentirati da su visoki CBovi stravicno snazni ove godine, Koulibalya je proći apsolutno nemoguće. Nadam se da ce slican biti i Rudiger.

Dodatno, ako niste i imate mogucnost, probajte Bernarda Silvu. Stavite mu Hunter Chem za Pace i lik ubija.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
EA Sports FC24

12 tekmi odigranih. 

 

Ajmo po redu.Ubaceni ti traitovi i to je to. Funkcioniraju odlicno i daju jos jednu dimenziju u slaganju ekipe. Svida mi se moram priznat.

 

Igra nikad bolje nije startala sa P2W tematikom. Ljudi u D10 sa ikonama, herojima, pickama materinama, ali bez 10 komada nejde iz tekme van... 

 

Gameplay isti ko prosle godine. Malo taj defending nesto diran, al ja svejedno manualno branim pa mi je ovo leglo kako treba. 

 

Golmani uzasni... i dalje nema zatvaranja pozicija po linijama. Ako izletim sa CBom, bocni ne dolazi na njegovu poziciju nego stoji ko stup i cuva caspera.

 

Igram pocetnu onu postavu i ne brinem oko traitova i ostalo za sada. Ove nize divizije su seal clubbing i sa najobicnijim gold karticama.

 

 

Budemo vidio koliki ce me drzat ove godine.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
EA Sports FC24

javite se ako je netko za prijateljsku tu i tamo :)

SSTP na originu

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24
sexytoiletpaper kaže...

javite se ako je netko za prijateljsku tu i tamo :)

SSTP na originu

 Na PC-u?

Ne mogu te naći, al dodaj ti mene, DJLovro.

Kovačić
12 godina
offline
EA Sports FC24

Ne znam kako vama, ali mi ne broji XP u season progress.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
SimeKZ kaže...

Ne znam kako vama, ali mi ne broji XP u season progress.

Izađi iz igre i potvrdi odrađeno kroz web app i broji. Neki zadaci su mi stajali na nuli i nisam ništa dobio bodova dok nisam ušao u web app i potvrdio da sam zadatak odradio.

8 godina
offline
EA Sports FC24

Najgora fifa u istoriji svih fifa, od mene toliko. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Koliko flipera i odbijanaca ima u ovoj igri, to je čudo. Pročitaš što će lik napraviti, odigraš savršeno obranu i lopta se vraća njegovom igraču po 5 puta u istom napadu što god ti napravio.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Ne znam kako vama, ali mi ne broji XP u season progress.

Izađi iz igre i potvrdi odrađeno kroz web app i broji. Neki zadaci su mi stajali na nuli i nisam ništa dobio bodova dok nisam ušao u web app i potvrdio da sam zadatak odradio.

 Kako su spole odradili jebeni menu u igri to je kriminal... kriminal jbt.

 

Na storeu mi gori lampica, nigdje paketa. Objective sve dok ne udes doslovno u njega... nemas pojma kaj treba pokupit. Tamne kocke sa tamnim crvenim notifikacijskim krugom... uzas jebeni zivi.

 

Igra je identicna prosloj. Golmani i animacije kaos. Jedino ove godine se vracamo u F14 gdje si uzeo Ibarba i druzinu i raspalii po overhead.

 

Ovaj control dribling na zenskama i nekim kljukatim 190+ debilima izgleda koda imaju paraplegiju.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
EA Sports FC24

Evo uzeo ove godine igru nakon sto sam preskocio skroz fifu 23. Ovaj put sam na pc-u jer nemam jos novu konzolu niti ju planiram skoro kupovat. Vidit cemo koliko dugo ce me drzat fut na PC-u, ako nista bit ce haklanja career modea.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
antimadridista kaže...
Koliko flipera i odbijanaca ima u ovoj igri, to je čudo. Pročitaš što će lik napraviti, odigraš savršeno obranu i lopta se vraća njegovom igraču po 5 puta u istom napadu što god ti napravio.

Pa tako je svake godine, normalan dan u uredu. Mene jebu blokovi. Taman se riješim lika kad od nekud drugi skače u blok. Igru su komotno mogli nazvati auto blok simulator. Znači kanađeni uopće ne shvaćaju nogomet. Ne mogu s golmanom na crti u većini slučajeva biti dva igrača koji blokiraju moj udarac. Izgleda nakaradno i nerealno. Takvom igrom ne postoji zaleđe a sumnjam da bi se i ona najgora momčad na svijetu tako ponašala u igri. Da sada ne govorim o situaciji kada lik napada kroz sredinu između moja dva stopera a jedan od bočnih igrača stoji desetak metara iza njih kako bi poništio zaleđe. Nema jebene logike. Ako prate na tisuće utakmica pri izradi igre onda su valjda shvatili kako u igri s četiri otraga funkcionira obrana.

 

Ovo je nakaradno. Sve što je dobro u igri popišaju takvim glupostima. I dalje ne shvaćam kako jedva upućenu loptu u okvir gola golman ne može uhvatiti već je odbija ispred sebe? Golmani su odlično animirani, imaju prekrasnih animacija ali što to sve vrijedi kada u praksi brane toplo hladno. Daj konačno branite što brani prosječan golman, uhvatite jednostavnu loptu. Samo to tražim. Nikome se ne primaju nemogući golovi sa strane koje ne bi primila niti moja mama a ne jedan Alisson. Uz sve nove i bolje animacije svaki dan sam sve uvjereniji da su golmani ove godine lošiji a loši su svake godine. Igra ima neki solidan temelj ali zašto ga ruše ovakvim pizdarijama?

 

Kad smo već kod Alissona konačno sam ga neki dan prodao po početnoj cijeni od 211k coinsa. Sad su mu spustili minimalnu cijenu i ide za 35k coinsa. Spas u zadnji čas. Baš sam bio sretan da u moru kartica netko po toj cijeni kupi moju. Natukao sam solidno coinsa do sada ali to je opet s obzirom na cijene ništa posebno. Iz principa ne dam za rare karticu ratinga 84 60+ tisuća coinsa. Rađe ću igrati s ovim smećem kojeg imam a sve su untradeable. Sve sam te kartice dobio rješavajući sve SBC do sada kao i zadatke igrajući. Dobio sam hrpu packova. Ništa spektakularnog nisam dobio ali može i gore od ovog. Sve je untradeable osim Modrića.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2023 15:00 (movie).
10 godina
offline
EA Sports FC24

ljudi jel se isplati uzimati za pc? nemam sta za igrati online,a vec znam da cu zazalit ako je uzmem haha

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
EA Sports FC24

Igram seasion online i tokom cijele tekme mi zna trzati i javlja se ona crvena ikona u gornjem dijelu ekrana, i to mi se znalo dešavati u zadnja dva dana i s fifom 23, sad nezz dali je do modema ili do servera

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
antimadridista kaže...
Koliko flipera i odbijanaca ima u ovoj igri, to je čudo. Pročitaš što će lik napraviti, odigraš savršeno obranu i lopta se vraća njegovom igraču po 5 puta u istom napadu što god ti napravio.

 da nije mozda skriptirano govno ko zadnjih 10 fifa? :D

11 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Cofinho kaže...

Evo uzeo ove godine igru nakon sto sam preskocio skroz fifu 23. Ovaj put sam na pc-u jer nemam jos novu konzolu niti ju planiram skoro kupovat. Vidit cemo koliko dugo ce me drzat fut na PC-u, ako nista bit ce haklanja career modea.

 kurac cu igrat, crasha mi u cutscenama, a trial 10 sati sam igrao normalno

ea kurcina 24

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
16 godina
offline
EA Sports FC24

Meni se igra nekoliko puta srušila u menijima te javi onu poruku da li želim poslati problem na pregled EA zbog čega je igra pala. To se u prošlim fifama rijetko događalo. Sada u tjedan dana bar 5/6 puta. Neki put se jednostavno smrezne u meniju i moram prekinuti igru pa je ponovno pokrenuti. Standardno  svaka dva dana igra zaboravi moje postavke pa sve ispočetka. To se prvi put pojavilo u fifi 23 i do dan danas to nisu riješili a bilo je nekoliko patcheva u fifi 23 koji su navodno rješavali taj problem. Sinoć opet u objectivesima  ne daje mi bodovoe. Izađem iz igre pa odem u web app i tamo onda stisnem potvrdu pa se vratim u igru. Ono, nije da im je prva igra pa toliko tehničkih problema u samom startu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
EA Sports FC24

Nemam problema sa crashevima, ali bih molio da ako netko skuzi kako da se postavi da AI uzima lotpu u obrani, neka javi. Bog ti mater, Marquinhos gleda covjeka dok ovaj protrci centimetar od njega, a na drugoj strani, protivnicki igraci u njegovom 16ercu sve oduzimaju, nema boga da prodem.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
EA Sports FC24

Patch br 2 je u pripremi i rješava sljedeće probleme:

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
EA Sports FC24

Jebeš to kada i dalje funkcionira kickoff glitch sa lob through passom, Controlled dribbling je nezaustavljiv i cijela igrica je ponovno cisti pacewhoring na kontre.

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
EA Sports FC24

Jel se isplati uzimat ovo, postoji li ikakva razlika u gameplayu, FUTu itd s obzirom na 23icu, 22icu... (u kick offu vjerojatno i postoji)? Imam osjecaj da ce pack weight ove godine biti samo gori s uvodjenjem nogometasica u FUT. Svake godine kupim i nakon par mjeseci se pitam zasto sam to napravio :D

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...

Meni se igra nekoliko puta srušila u menijima te javi onu poruku da li želim poslati problem na pregled EA zbog čega je igra pala. To se u prošlim fifama rijetko događalo. Sada u tjedan dana bar 5/6 puta. Neki put se jednostavno smrezne u meniju i moram prekinuti igru pa je ponovno pokrenuti. Standardno  svaka dva dana igra zaboravi moje postavke pa sve ispočetka. To se prvi put pojavilo u fifi 23 i do dan danas to nisu riješili a bilo je nekoliko patcheva u fifi 23 koji su navodno rješavali taj problem. Sinoć opet u objectivesima  ne daje mi bodovoe. Izađem iz igre pa odem u web app i tamo onda stisnem potvrdu pa se vratim u igru. Ono, nije da im je prva igra pa toliko tehničkih problema u samom startu.

 rijesio sam brzo, nasao fix na ea forumu

 

ako kome treba, eto rijesenja

 

You do not need to uninstall the game. Just exit both the EA APP and exit Steam (when doing the steps below, do NOT delete any Steam files). And follow the instructions here (all of them). If you play other EA Games, this might affect them too, if you only play FIFA, and now EA FC, and the new game is not running with all initial steps above, then try the below (it helped some people last year on FIFA 23 at the start).

 

We need to close "EABackgroundService" before we start the cleaning process. Open "Task Manager", by right clicking the start menu button and clicking on "Task Manager". Make sure Task Manager is in advanced view if you haven't opened it before, it will likely be in basic view. In the task manager, click on "View", then tick (enable) "Group by Type", then under "Background Processes" find "EABackgroundService", right click it and End Task.

 

Click Here for an IMAGE representation of the Task Manager procedure from above.

 

Go to your "Documents" folder (C:\Users\YourUsernameHere\Documents\FIFA 23) and delete the "FC 24" folder (this is the folder holding the configurations and saved games). I know a couple of people who skipped this step and have messaged me to say that it was in fact this step that fixed it for them later. Make sure hidden files are visible. And do not delete folders I am not mentioning. Go to your Local Disk (C:) Drive. Then open your "Users" folder. Now open the folder with your username on it (not the default or public folders), and find the "AppData" folder and open it. Now open the "Local" folder first and delete both the EA or Origin folders you see there (for me it's EAConnect_microsoft, EADesktop, EALaunchHelper, and Electronic Arts). Now go back to the "AppData" folder and open the "Roaming" folder. The same process as above, find the multiple EA and Origin folders and delete them (for me it's EA and Electronic Arts folders). Now please restart the PC, login to the EA App, or Steam if the game is there, and try to run the game now.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
16 godina
offline
EA Sports FC24

Igra je izašla prije tjedan dana a ja u 83+X10 packu dobijem ovo. Znači u svakom packu dobijem 2/3 duplića. Bacio sam već hrpu kartica. Ovu damu rating 88 dobio sam do sada bar pet puta. Vrte mi jednih te istih stotinjak kartica. Pa to nije normalno. Naravno, sve su to packovi od zadataka pa su svi untradeable. Bezveze.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2023 15:50 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
EA Sports FC24

Dobio sam neku amerikanku sa 92 pace, pa reko zasto da ne isprobam. Zenska ima raketu kao trait... ne znam kaj znaci, ali je nacrtana raketa :D Majke ti drage, zenska doslovno koda je na motoru i ide ko metak. 

 

Ono kaj me smetalo prije i smeta me i sada. Protivnik ima Saku na desnom krilu i cuva ga moj Spinazzola. Saka ide kraj njega ko metak. Iako je Spinazzola slicnih ocjena ko Saka. Druga situacija idu moj Bastoni i njegov Saka. Bastoni ne da ga je stigo, nego ga je stigo, samljeo i jos napravio dva kruga oko njega dok nije otiso s loptom. 

 

Dao sam Lacazetu onaj evolution, sad je 85 u paru sa Immobileom, ubojice. Jebo pace i sve ostalo kad pravi killeri su pravi killeri.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
SimeKZ kaže...

Dobio sam neku amerikanku sa 92 pace, pa reko zasto da ne isprobam. Zenska ima raketu kao trait... ne znam kaj znaci, ali je nacrtana raketa :D Majke ti drage, zenska doslovno koda je na motoru i ide ko metak. 

 

Ono kaj me smetalo prije i smeta me i sada. Protivnik ima Saku na desnom krilu i cuva ga moj Spinazzola. Saka ide kraj njega ko metak. Iako je Spinazzola slicnih ocjena ko Saka. Druga situacija idu moj Bastoni i njegov Saka. Bastoni ne da ga je stigo, nego ga je stigo, samljeo i jos napravio dva kruga oko njega dok nije otiso s loptom. 

 

Dao sam Lacazetu onaj evolution, sad je 85 u paru sa Immobileom, ubojice. Jebo pace i sve ostalo kad pravi killeri su pravi killeri.

Za sada pace nije presudan, bar ne u ovoj fazi igre. Igrače biram po playstylesu za pojedinu poziciju. Točno to radi razliku u igri i debilu poput mene. Jako pomaže. Ova tri načina sprinta napravila su i od sporijih igrača brže igrače na kratkim dionicama i to se da kompenzirati. No pred golom dolaze do izražaja statsi igrača i playstyles mogućnosti. Neki put se iznenadim što sam napravio, uglavnom nesvjesno ali učinkovito. Za sada mi je super što većina nije ovladala novim načinom obrane. Ima dosta prostora pred oba gola pa tko više zabije.

11 godina
offline
EA Sports FC24

meni igra djeluje totalno usporeno za razliku od prosle godine al to je mozda i do toga sto su kartice na pocetku treš teški

 

golmani gori nego ikad, lopte doslovce prolaze kroz njih. Ktome još kad ih ideš driblat ispadaju presmiješni

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
EA Sports FC24

300k uložio u kartice i sada vidim da se priča da će igrač mjeseca biti Lew a ne Bellingham. Kupovao sam samo 86+ kartice pa ne bi trebalo biti problema unatoč tome što su svi bili napaljeni na Bellinghama. Ako ne odmah, s vremenom će im cijena nešto porasti. No nikad ne znaš s ovom igrom što će na kraju biti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Del_Boy97 kaže...

meni igra djeluje totalno usporeno za razliku od prosle godine al to je mozda i do toga sto su kartice na pocetku treš teški

 

golmani gori nego ikad, lopte doslovce prolaze kroz njih. Ktome još kad ih ideš driblat ispadaju presmiješni

 Ja imam potpuno drugačije iskustvo. Golmani nikad jači nego ove godine. Ter Stegen i Courtois ako ih netko ima znoj me pere prije nego počne partija. Vade sve živo i neživo. 

 

Odbijanaca više nego u bilo kojoj FIFA-i ikad, a to nešto govori. Sve čitam, branim, ali uzalud kad se lopta vraća njemu 85 puta u istom napadu. Zanimljivo je da na drugoj strani ja nemam takve sreće. Ne znam jel nešto krivo radim u obrani ali frustrira.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
EA Sports FC24

Dode lik sa Morientesom. 7 komada mi stisne. 3 kornera, 2 izvana sa red timingom i 2 komada iz nabaca. 3 kornera frajer sam 🤣🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
EA Sports FC24

Ja igram FIFU 23, nedavno tek probao prvi puta FUT i divizija 7 sam, ali ta je igra takvo sranje kakvo nema nigdje. Popijem uvijek masu golova na isti način i po istoj šabloni. Igrat obranu u toj igri je nemoguće kako god da okreneš.

A kad vidim vaše komentare za novu FIfu tj Ea Sport, poprilično sam siguran da tu igru ne budem kupio.

Pozdrav svima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice