Dying light

poruka: 370
|
čitano: 66.155
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Dying light

optimizaciju na stranu igra je ovako dobra i bas te tjera da se trudis prezivjet

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dying light

Baš se radnja ljepo razvija.. Pa čak su mi i likovi OK... Jade pogotvo...

Neznam šta recenzenti i ljudi fantaziraju...

 

I btw imam AMD procesor i jezgre rade odlično, kao i iskoreištenost grafičke kartice...

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2015 23:49 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dying light

Naletio sam na neku misiju gdje moram popalit trafostanice, dvije upalim bez problema, a treću kao trebam upalit samo kad je mrak, pa nisam znao što ću i dok sam čekao mrak, malo sam mlatio likove, ovako izgleda da kad ih ubiješ, ispadne im paketić droge, a ne kava/cigarete/metalni djelovi...

 

I tko bi rekao da od noge stola se može craftati ovo čudo zvano lacerator, nakon crafta se udvostuči damage i u par slučaja sjeće glave, ovisi kako se potrefi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dying light
1BIT kaže...

Naletio sam na neku misiju gdje moram popalit trafostanice, dvije upalim bez problema, a treću kao trebam upalit samo kad je mrak, pa nisam znao što ću i dok sam čekao mrak, malo sam mlatio likove, ovako izgleda da kad ih ubiješ, ispadne im paketić droge, a ne kava/cigarete/metalni djelovi...

 

I tko bi rekao da od noge stola se može craftati ovo čudo zvano lacerator, nakon crafta se udvostuči damage i u par slučaja sjeće glave, ovisi kako se potrefi...

 Jel igras sa tom confom iz potpisa.

10 godina
neaktivan
offline
Dying light

   Kraftao sam sjekiru sto kida ljude popola jednim hitom, fun je . Dvocjevka je predobra, nekad samo stanem na neku zgradu isplaim par metaka i onda cekam one sto se mogu peti po zidovima i skidam ih dvocjevkom, zakon. Jedna stvar me odusevila, a to je prelaz prilkom zarona/izrona u vodi, konacno je netko to napravio kako treba .

 

   Igra je cisto onako genijalna, ali pa .ebem mu zasto nemogu napraviti kontrole za pc kako treba, sto nisu fino stavili mogucnost da bindamo 4 wep slota i 4 gear slota... Jos jednu stvar bih mjenjao u igri, a to je da bih dodao dimenziju vremena, tj. stavio bi vremensko ogranicenje na dobar dio misja, pa ak ne uradis nista, misija propada i to je to, nema vise. To sto nema dimenzije vremena je nekako ustaljena praksa u zadnje vrijem u igrama, to mi se ne svidja. Cak bih uveo jos jednu stvar, a to je da recimo ovaj neboder s ljudima ima svoje zalihe lijeka i da ako ne donosis nove zalihe tj. nehvatas dovoljnu kolicinu air dropova game over i to je to, pretvore se ovi zarazeni u zombije i razvale neboder, tj. netreba da bude game over, samo vise nemozes zavrsiti main story, ali mozes skakati po gradu .

 

   IGRA JE LUDILO BTW!!! 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dying light
Mquany kaže...

 

 Jos jednu stvar bih mjenjao u igri, a to je da bih dodao dimenziju vremena, tj. stavio bi vremensko ogranicenje na dobar dio misja, pa ak ne uradis nista, misija propada i to je to, nema vise. To sto nema dimenzije vremena je nekako ustaljena praksa u zadnje vrijem u igrama, to mi se ne svidja. 

 I ja bi neke stvari malo promjenio, ali svejedno je igra odlična.

Npr, igra teži ka nekom "realizmu", ima ozbiljni ton, prču itd, a craftat oružja možemo na svakom koraku kao i popravljat ista usred borbe... E tu bi vratio crafting stolove iz Dead islanda radi "realnijeg" filinga koji igra želi i postić.. Također ovo vremensko ograničenje ne neke side questove...

Dodao bi još par stvari no onda bi igra postala RPG tako da...

 

Inače ima odličnih side questova!

I igra je ogromna; 20 sati - 40%

"Boss" borba je jako dobro naprvljena i nije frustrirajuća!

Najdraža mi je two handed sjekira; malo dorađena, koja sa jednim zamahom otkida glave... Još kada tjelo ostane zbunjeno u manevru...

 

Preporuka:

Dignite si digital vibrance u control panelu; meni je uvijek na kakvih 65% no za igru sam dignuo na 80%

Te gammu u igri spustit za 3, 4 klika ispod defaulta!

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2015 10:48 (doktor1).
14 godina
offline
Re: Dying light
Xpider kaže...

 Jel igras sa tom confom iz potpisa.

 Da

14 godina
offline
Re: Dying light
Mquany kaže...

   Kraftao sam sjekiru sto kida ljude popola jednim hitom, fun je . Dvocjevka je predobra, nekad samo stanem na neku zgradu isplaim par metaka i onda cekam one sto se mogu peti po zidovima i skidam ih dvocjevkom, zakon.

 

 

 Ja te što se penju po zidovima dočekam na nekom krovu i stanem se taman da kad se penje bude ispred mene, kad mi dođe blizu, samo ga šutnem nogom da padne i tako dva/tri puta i likovi krepaju, imam osjećaj da je brže nego da ih mlatim, a i štedim oružja...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Dying light
1BIT kaže...
Mquany kaže...

   Kraftao sam sjekiru sto kida ljude popola jednim hitom, fun je . Dvocjevka je predobra, nekad samo stanem na neku zgradu isplaim par metaka i onda cekam one sto se mogu peti po zidovima i skidam ih dvocjevkom, zakon.

 

 

 Ja te što se penju po zidovima dočekam na nekom krovu i stanem se taman da kad se penje bude ispred mene, kad mi dođe blizu, samo ga šutnem nogom da padne i tako dva/tri puta i likovi krepaju, imam osjećaj da je brže nego da ih mlatim, a i štedim oružja...

    Hehe, ima skill da ih one shotas nogom u glavu kad se penju , ali ovo sa dvocjevkom je nekako fun. Ma sva ova igra je fun, i stvarno bit igara i jest da se zabavimo, bas uzivam u igri. 

12 godina
offline
Re: Dying light
1BIT kaže...
Xpider kaže...

 Jel igras sa tom confom iz potpisa.

 Da

 Kako, imamo isti cpu istu kolicinu istog rama, ja imam 6950 a ti 5770, kod mene gpu usage posle ovog patcha katastrova ne prelazi vise od 40%,vjerovatno je to i razlog zasto imam fps od 17 do 60 :S

15 godina
offline
Re: Dying light
Xpider kaže...
1BIT kaže...
Xpider kaže...

 Jel igras sa tom confom iz potpisa.

 Da

 Kako, imamo isti cpu istu kolicinu istog rama, ja imam 6950 a ti 5770, kod mene gpu usage posle ovog patcha katastrova ne prelazi vise od 40%,vjerovatno je to i razlog zasto imam fps od 17 do 60 :S

 Vidim da dosta ekipe sa Phenom II x4 pati od tog problema,mozda manje osjetan kod onih koji imaju Nvidia karticu.

Ja eto igram na 20 fps,igra je prezabavna i parkour je odlicno izveden,ali to je zalosno da mi gpu iskoristen na 40 %,cim se dode u manje prostore gpu usage se popne na 80-90 %

15 godina
neaktivan
offline
Dying light

-Dying Light - moj osvrt na igru koja moram priznatiu koliko me oduševila toliko me i razočarala.

 

 

.

Nije da sam lijen - samo nevolim smetati
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Dying light

Malo da se dobije dojam koliko je igra zahtjevna...

 

 

CPU scaling CPU scaling
GPU scaling GPU scaling
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dying light
Xpider kaže...

 Kako, imamo isti cpu istu kolicinu istog rama, ja imam 6950 a ti 5770, kod mene gpu usage posle ovog patcha katastrova ne prelazi vise od 40%,vjerovatno je to i razlog zasto imam fps od 17 do 60 :S

 Hm, ne znam, ako ti gpu usage ne prelazi 40% onda je to sigurno razlog, možda te driver-i muče, probaj ih reinstalirati (ja imam 14.12 Omega) ja nemam full-hd monitor, pa igram na max rezi monitora (1680x1050) sa kojom sam zadovoljan, nije nešto extra lošija od 1920x1080, a lakše se izvode igre i ne scale-a mi sliku (kako bi rekao izobliči/zumira ili ostavi crne crte gore i dole od ekrana) kao što se zna dogoditi na full-hd monitorima kad se smanji rezolucija, meni je gpu usage skoro uvijek na 99%, neznam zašto, ima par padova, a procesor mi radi podjednako sa svim jezgrama sa pola snage, znaći mogao bi komotno jaču grafu kupit, što se tiće fps-a on oscilira od 24-45, najčešće je 33/34 i mogu reći da se ne kuži ni kad poraste ni kad padne fps, stavio sam screen shot na postavkama kojim igram i sa kojima nemam problema, mada moram priznati da poslje ovog novog patch-a nisam primjetio nikakve promjene što se tiće preformansi, kako mi je radilo i prije, tako radi i sada i u biti nemam nikakvih problema, osim što igra ima par bug-ova koji ju čine težom, danas sam bio u nekakvoj školi i tražio antizin, naletio sam na negativce i dok sam ja mlatio jednoga, iz druge prostorije me drugi lik gađao noževima kroz zid prevara, valjda 5 medkit-a sam potrošio i opet mi se zna dogoditi da mi fali F tipka kad trebam otvorit vrata/sanduke/pretražit mrtvace, tako da vjerojatno će izaći još koji patch dok se igra ne ispegla kako treba...

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2015 15:47 (1BIT).
14 godina
offline
Dying light

meni je igra prehebena. sa zadnjim patchom koristim sljedece postavke i fps se krece od 80 u zatvorenom do 58 na otvorenom.. zadovoljavajuce.. iskoristivost grafe je konstantnoh 100 posto

Prodajem Logitech G700 i G110
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2015 16:54 (zagy15061984).
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dying light
zagy15061984 kaže...

meni je igra prehebena. sa zadnjim patchom koristim sljedece postavke i fps se krece od 80 u zatvorenom do 58 na otvorenom.. zadovoljavajuce.. iskoristivost grafe je konstantnoh 100 posto

 Na toj rezoluciji možeš i isključit anti aliasing, nećeš ni primjetit razliku, imaš veću rezu od 2k, a sa usporedbom fullhd (1920x1080) je skoro duplo veća

12 godina
neaktivan
offline
Dying light

meni je igra bila zanimljiva..  cijelih 5 minuta

xfact
Moj PC  
2 3 hvala 0
12 godina
offline
Dying light

konacno je stigoh i ja malo testirati...

 

Na 8000x1440 rezoluciji ide nkeih 40tak fps +-20 oscilacije kako gdje.

Ali veci je problem screen tearing koji se jako vidi pri horizontalnom kretanju...

 

na 2560x1440 sve super cisto bez problema. I na njemu je bilo screen tearing ali kad sam prebacio iu nvidia panel na adaptiv vsync to se ispeglalo.

Ista stvar ne pomaze sa 8000x1440...

 

Ako natjeram ovaj Action! da radi kako treba mozda uspijem ineki filmic snimiti. 

 

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=34436
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dying light
1BIT kaže...
zagy15061984 kaže...

meni je igra prehebena. sa zadnjim patchom koristim sljedece postavke i fps se krece od 80 u zatvorenom do 58 na otvorenom.. zadovoljavajuce.. iskoristivost grafe je konstantnoh 100 posto

 Na toj rezoluciji možeš i isključit anti aliasing, nećeš ni primjetit razliku, imaš veću rezu od 2k, a sa usporedbom fullhd (1920x1080) je skoro duplo veća

 :)) sad je fps porasao na 70-80 u vanjskoj okolini    

Prodajem Logitech G700 i G110
15 godina
offline
Dying light

Isprobao malo igru i začudo moja kanta ju može poreknuti, čak mi i ne radi loše,reza 1600x1050 medium postavke i one čičamidže off sve, radi na oko 35 fpsa nakon izlaska iz hotela. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Dying light

Zapeo sam na ovoj misiji i nikako ne mogu skužiti kuda se moram popesti da dođem do transmitora i uključim ga. Pa bih molio nekoga tko je ovo prošao da me uputi 

 

Edit: Našao sam nakon pola sata lutanja

Rješenje Rješenje
...My life, My game, My rules...
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.2.2015 0:54 (SoynTech).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dying light
mirkoj kaže...
Na 8000x1440 rezoluciji ide nkeih 40tak fps +-20 oscilacije kako gdje.

 

Možda da još koji monitor spojiš...

9 godina
offline
Dying light

Moze pomoc decki,gdje i koju ste verziju skinuli ako ste piratirali igru :D i kako bi na mojoj konfi radilo ako mi Far Cry 4 radi na medium sa 40ak fpsa?

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dying light
Igormaric kaže...

Moze pomoc decki,gdje i koju ste verziju skinuli ako ste piratirali igru :D i kako bi na mojoj konfi radilo ako mi Far Cry 4 radi na medium sa 40ak fpsa?

 U Konzumu  Mislim, kakvo je to pitanje? Šta misliš gdje bi se mogla naći?

 

btw danas oko podneva počeo igrati i igra mi je odlična, cijeli dan igram. Samo im je optimizacija smeće, imam sve na max i ide do 60 FPS-a, a kad mi ono čudno stvorenje baci "bombu" ( neku zelenu tekučinu u obliku lopte ), FPS mi padne na 30 i počne laggat na par sekunda. Konfa pod moj PC, sramotno da na takvoj zvijeri od kompa igra ne radi savršeno....

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
12 godina
neaktivan
offline
Dying light

Mene ova igra totalno ne vuce,a obozavam zombije i vise me privukla igra Di.Nikako da dodje neka zombie igra koja ce potrgat ostale.Valjda ce izvacit l4d3 :O

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Dying light

Glazba u igri mi je super, baš fino formira atmosferu u igri.  Jako podsjeća na glazbu iz horor filmova iz osamdesetih, onaj topli mračni analog synth zvuk, živa jeza!

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Dying light
Stolnik kaže...
Igormaric kaže...

Moze pomoc decki,gdje i koju ste verziju skinuli ako ste piratirali igru :D i kako bi na mojoj konfi radilo ako mi Far Cry 4 radi na medium sa 40ak fpsa?

 U Konzumu  Mislim, kakvo je to pitanje? Šta misliš gdje bi se mogla naći?

 

btw danas oko podneva počeo igrati i igra mi je odlična, cijeli dan igram. Samo im je optimizacija smeće, imam sve na max i ide do 60 FPS-a, a kad mi ono čudno stvorenje baci "bombu" ( neku zelenu tekučinu u obliku lopte ), FPS mi padne na 30 i počne laggat na par sekunda. Konfa pod moj PC, sramotno da na takvoj zvijeri od kompa igra ne radi savršeno....

 Mislio sam na koje izdanje,NosTeam,reloaded i slicno jer za reloaded kazu da je lose odradjen pa pitam cemu odma Hate! Mozda kad izdaju jos koji patch igra bude "igriva" za nas sa slabijim budzetom :D

16 godina
offline
Dying light

Nemoj ovdje o piratima... Nije dozvoljeno...

 

Ali Reloaded radi bez greške.... Reko mi Đuro od Perota prijatelj pa njegov sin Mijo, pa njegov kum ima reloaded verziju...

I kaže da radi i iskorištava jezgre na nekim Fenom procesorima i envidia kraticama...

 

I tako to... Nemojmo o piratima...

 

A i ovaj vrag kako se zove.... Miljenko mi reko da se vratio Pirate Bay...

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.2.2015 2:34 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dying light
doktor1 kaže...

Nemoj ovdje o piratima... Nije dozvoljeno...

 

Ali Reloaded radi bez greške.... Reko mi Đuro od Perota prijatelj pa njegov sin Mijo, pa njegov kum ima reloaded verziju...

I kaže da radi i iskorištava jezgre na nekim Fenom procesorima i envidia kraticama...

 

I tako to... Nemojmo o piratima...

 

A i ovaj vrag kako se zove.... Miljenko mi reko da se vratio Pirate Bay...

 

 ma svaka ti cast.. upozoravas o piratima i linkas stranicu    

ajd radje skloni taj post prikje nego popusis kartoncinu.

6 godina si na forumu pa mogo bi znat sto je dozvoljeno a sto nije

Prodajem Logitech G700 i G110
9 godina
offline
Re: Dying light
zagy15061984 kaže...

 ma svaka ti cast.. upozoravas o piratima i linkas stranicu    

ajd radje skloni taj post prikje nego popusis kartoncinu.

6 godina si na forumu pa mogo bi znat sto je dozvoljeno a sto nije

 Hmmm jesi cuo za ovo?

Battlenet - TheProdigy#2234
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice