Dragon Age: Inquisition

poruka: 755
|
čitano: 93.685
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
Rhodin kaže...

 Krenes to radit zbog completion %, pa iz ideje da ce ti necemu sluzit, da ce keep imat neki utjecaj, da ces nesto napravit u svijetu - tragedija je da neces, da bacas sate na jednako beskorisne stvari poput "prijateljstva" u fable 3 - imaju ulogu u igri, ali toliko je to lose i beskorisno i napravi da ti se igra samo zgadi, umjesto da su rekli "imamo 20-30 sati contenta, jbg, ali svijet je velik i lijep pa... uzivajte"

 Pa i rekli su da imaju 20-40 sati glavne priče i prije nego je igra izašla. LINK

 

Al' ljepše je ne informirati se i onda kasnije baljezgati po forumu (ne mislim tu na tebe Rhodin).

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
Rhodin kaže...

@jastreb mislim da si malo predoslovno shvatio pitanje. Kolega kao i vecina nas u potpunosti razumije cemu ti questovi sluze, ali pitanje je zasto su u igru - tko je donio tu odluku. Odgovor je, koliko jednostavan toliko i tragican - nisu radili kvalitetan content vec fillere. Sve ono zbog cega ne volim AC serijal su ubacili ovdje, desetke sati beskorisnih questova, sakupljanja ovoga ili onoga, sa vise-manje istim mobovima, istim setupom neprijatelja, istim combatom bez ikakvih iznenadenja opet i opet i opet i opet... Krenes to radit zbog completion %, pa iz ideje da ce ti necemu sluzit, da ce keep imat neki utjecaj, da ces nesto napravit u svijetu - tragedija je da neces, da bacas sate na jednako beskorisne stvari poput "prijateljstva" u fable 3 - imaju ulogu u igri, ali toliko je to lose i beskorisno i napravi da ti se igra samo zgadi, umjesto da su rekli "imamo 20-30 sati contenta, jbg, ali svijet je velik i lijep pa... uzivajte"

 Odlicno sažeto, hvala kolega :)

14 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Može li netko reći dal je imao sličan problem, naime u "The Exalted Plains" nemogu naći treći Ocularum, tj onaj koji se nalazi otprilike između kampa u The Desolation Bank i Fens Camp. Gledao sam i na mapi gdje su ucrtane sve lokacije, ali ja ga na tom mjestu nemogu naći tj uopće ga ne vidim. Ostala dva sam našao bez problema ali ovaj nema šanse... Pregledao sam svaki pedalj lokacije gdje bi se trebao nalaziti ali ništa... Dali je to neki bug ili što?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Ja sam sve shardove naša na svim mapama. Znam da su obicno na uzvisini. Pogledaj na ovom linku ispod. Ako ne pomogne uc cu opet u igru pa provjerit di je.

 

http://www.playstationtrophies.org/game/dragon-age-inquisition-ps4/trophy/99612-Sharp-Eyed.html

 

Evo san uša u igru i naša odma. Znaci nalazi se u kampu na uzvisini oko drvenih šiljaka.


Evo ti slike dvi ispod.

Iza je tower i drvo. Iza je tower i drvo.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.2.2015 17:24 (Zajeb).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Presao igru za 98 sati,lvl.23,generalno zadovoljan,o igri jedino mogu spomenuti LOADING,LOADING,LOADING,LOADING,LOADING,LOADING....

 

Tko ne kuzi kraj ima objasnjenja na netu.

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
lmutak kaže...

Presao igru za 98 sati,lvl.23,generalno zadovoljan,o igri jedino mogu spomenuti LOADING,LOADING,LOADING,LOADING,LOADING,LOADING....

 

Tko ne kuzi kraj ima objasnjenja na netu.

 Ja kad sam to gleda sam ima drugacije misljenje. Ja san gleda na to kao da je Flementh preuzela Solasovo tijelo, a ne obrnuto.

15 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Jel moze tko pomoci oko instaliranja ove igre,ako nisam probao 4-5 verzija i nijedna nece da radi,izbaci mi samo Origin,za poluditi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
doky01akablava kaže...

Jel moze tko pomoci oko instaliranja ove igre,ako nisam probao 4-5 verzija i nijedna nece da radi,izbaci mi samo Origin,za poluditi...

 A da probas originalnu verziju?

15 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
ansha kaže...
doky01akablava kaže...

Jel moze tko pomoci oko instaliranja ove igre,ako nisam probao 4-5 verzija i nijedna nece da radi,izbaci mi samo Origin,za poluditi...

 A da probas originalnu verziju?

 Samo sam cekao da netko komentira poput tebe,ako nemas kako pomoci,postedi me dusebriznickih komentara ! Da si pratio temu vidio bi da sam imao pa sam prodao jer mi je bila neigriva na laptopu pa sam prodao da sklepam stolno racunalo..

14 godina
protjeran
offline
Dragon Age: Inquisition

To ti neko moze jedino na pm objasnit posto je ilegalno pisat o tome na forumu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
ansha kaže...

To ti neko moze jedino na pm objasnit posto je ilegalno pisat o tome na forumu. 

 Nije ilegalno vec zabranjeno,a nisam nikoga trazio da pise na forumu,uostalom vidim da se pise u Dying Light temi di se nalaze saveovi od koje verzije,sa kojom verzijom ( ali123,skidrow ) itd.imaju problema,ja nisam trazio crack niti link na torrent vec da saznam u cemu je problem,jel trebam nesto dodatno instalirati,staviti negdje nekakav exception i sli.

14 godina
protjeran
offline
Dragon Age: Inquisition

Pomoglo bi da si napisao koji tocno problem imas a ne "nece da radi", sta ti javlja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

U smisli da bilo koji jogurt probam,instaliram sve one VC+,instaliram framework,stavim da nije read only,probam sa admin rightsima ( to sam sve guglao ) i opet izbacuje origin i aktivaciju.

 

Znaci bilo koja jogurt verzija i njih par dolazi sa predinstaliranim svime,izbacuje opet da aktiviram preko Origina...

 

Molio bi link na ***row verziju igre ako je moguce u PM ili patcheve

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2015 16:44 (doky01akablava).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Evo uspio sam "osposobiti" igru,zanima me koje postavke se mogu smanjiti,a da ne utjece previse na kvalitetu,a bitno utjece na fps ?

I koji bi bio najbolji mage build ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Dragon Age: Inquisition

Ne moras puno brinut o buildovima jer se kasnije lako resetira i napravi novi build tako da ne moras brinut da ces trajno za*rat stvar.

Ja sam sa slabijom grafom od tvoje igrao na ultra al sa iskljucenim msaa i prosjecan framerate mi je bio 40-50fps bez padova ispod 30fps.

Mislim da te procesor koci ako imas problema sa fps-ima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

MSAA iskljuci ako imas jednu karticu, ogromni drop u frejmovima je s njim ukljucenim. Dobijes do 15 -25 fps s njim iskljucenim.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
Zajeb kaže...

MSAA iskljuci ako imas jednu karticu, ogromni drop u frejmovima je s njim ukljucenim. Dobijes do 15 -25 fps s njim iskljucenim.

 Jel ima kakav FXAA nisam gledao barem malo da ublazi ? Ukljucen mi bio MSAA 2x,staviti cu na OFF..

 

@ansha Igram sa ukljucenim Mantleom,fps ne pada ispod 30 u podrucjima gdje ima gro NPC-jeva dok kad sam igrao sa DX11 ( znaci CPU opterecen i gusi GPU ) imam oko 15 tako da mislim ogromni napredak.



13 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Pokusavam danas igrat multiplayer, prvi put u 2 miseca. Pokrenija san 6 meceva, ni jedan nisan uspija završit, a da me nije izbacilo iz igre, da nije bija mantle error, directx error, no error ali san u desktopu, u jednoj partiji se nisan moga micat. Dode mi plakat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
Zajeb kaže...

Pokusavam danas igrat multiplayer, prvi put u 2 miseca. Pokrenija san 6 meceva, ni jedan nisan uspija završit, a da me nije izbacilo iz igre, da nije bija mantle error, directx error, no error ali san u desktopu, u jednoj partiji se nisan moga micat. Dode mi plakat.

 Isti problem,igram u Deep Roads,nakon 5 minuta Mantle error,pokrenem u DX11 ono DX11 error lol

12 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

I ja sam imao problem s rusenjem, ispada da je bilo radi overclocka kartice. Probajte vratiti karticu na stock postavke i trebali bi se riješiti problemi, barem meni jesu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
Minneyar kaže...

I ja sam imao problem s rusenjem, ispada da je bilo radi overclocka kartice. Probajte vratiti karticu na stock postavke i trebali bi se riješiti problemi, barem meni jesu.

 Ma odma san ja kad san vidija smanjija klok za 50. Ali onda su usljedili igrini problemi. Bez razloga u desktop, lik koji se nemoze maknit, radi sve napade, rotacije, ali nemos se maknit s mista. Uzas.

14 godina
protjeran
offline
Dragon Age: Inquisition

Meni kad ukljucim mantle load-a igru bez pretjerivanja 15-20 puta sporije, jel i drugima slicno?

Ovako je mantle potpuno neiskoristiv..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Ista stvar. Mislija san da igra opcenito sporo loada, ali san onda u benchanju vidija da je dx11 puno brzi i drugi prelazak je u njemu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Ja cu izgleda morati deinstalirati igru ili neke cheatove koristiti jer nakon petog pokusaja ubijanja prvog zmaja u Hinterlandsu nemam vise snage.

Igram na Normal tezini,probao sam raznorazne kombinacije partyja i ne ide,gledao sam na YouTubeu da uzimam ranged vise kao sto je Varric,Viviene,Solas itd. namjestim da stoje i gadaju jednu nogu kakvi on baca vatrene kugle i zacas svi mrtvi...

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Pa koji si level ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
Zajeb kaže...

Pa koji si level ?

Mage orijentiran na fire/electricity i imam onaj winter grasp.

 

 

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Inquisition

Oko 15 lvl se zaletavaj u zmajeve

fejzer_hr BF4
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
logi7 kaže...

Oko 15 lvl se zaletavaj u zmajeve

 Level 10 sam,vecina partyja level 9.

Obisao sam cijeli Hinterlands,sada bi isao do Redcliffea pa moram proci putem di je taj zmaj ili ne moram ?

Di ici jos malo levelati charactera,ono undead podrucje mocvarno sam presao,otvorio mi se stormcoast,tamo je zmaj jos veceg levela,ici tamo malo levelati lika pa se vratiti ovdje ?

14 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
doky01akablava kaže...
logi7 kaže...

Oko 15 lvl se zaletavaj u zmajeve

 Level 10 sam,vecina partyja level 9.

Obisao sam cijeli Hinterlands,sada bi isao do Redcliffea pa moram proci putem di je taj zmaj ili ne moram ?

Di ici jos malo levelati charactera,ono undead podrucje mocvarno sam presao,otvorio mi se stormcoast,tamo je zmaj jos veceg levela,ici tamo malo levelati lika pa se vratiti ovdje ?

Put do Redcliff-a uopce neide tu di je zmaj.Znam jer sam istu gresku i ja ucinio.

Put do Redcliff village je vise lijevo na mapi tj. ako krenes od kampa prije zmaja moras se malo vratiti natrag i onda ici lijevo.

15 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
Yamacha kaže...
doky01akablava kaže...
logi7 kaže...

Oko 15 lvl se zaletavaj u zmajeve

 Level 10 sam,vecina partyja level 9.

Obisao sam cijeli Hinterlands,sada bi isao do Redcliffea pa moram proci putem di je taj zmaj ili ne moram ?

Di ici jos malo levelati charactera,ono undead podrucje mocvarno sam presao,otvorio mi se stormcoast,tamo je zmaj jos veceg levela,ici tamo malo levelati lika pa se vratiti ovdje ?

Put do Redcliff-a uopce neide tu di je zmaj.Znam jer sam istu gresku i ja ucinio.

Put do Redcliff village je vise lijevo na mapi tj. ako krenes od kampa prije zmaja moras se malo vratiti natrag i onda ici lijevo.

 Mislis da idem ovim putem uz ovaj potok ili jos vise na lijevu stranu ?

 

I mogu li ici vec za Stormcoast ili da jos malo pricekam tj.levelam se ?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice