Dragon Age: Inquisition

poruka: 755
|
čitano: 93.678
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
Zajeb kaže...

 bravo, jel se dobro osjecas sad?
imam 3kn u novcaniku i 15000kn ovrha na racunu, nisam u poziciji da kupujem igrice, ako nemozes pomoci inteligentne komentare ostavi za sebe

 

12 godina
odjavljen
offline
Dragon Age: Inquisition

Pa dobro ti je čovjek rekao. Rasprava o bilo kakvom obliku ilegalnog softwarea je zabranjena. To ne znači da nitko od nas ne koristi iligalan software, ali rasprave, linkovi i objašnjenja ga koristiti su zabranjeni. Ako si već nabavio piratski software, pomoć oko njega potraži tamo gdje si ga nabavio.

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
uredu
16 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Inquisition

igram cc30 sati i svaki put pokrećem igru 5-6 puta da bi grafička kartica proradila. Igra krene al se blesira ftps padne na neigrivost, CPU, sve 4 jezgre je na 100% a GPU na 5-10%. Kad uspijem, pa je GPU "prihvati", sve je OK, jest malkice je temp na GPU 81-82 al dropa na 70 (ma normalno), kako, šta? Našao sam da je neki glich s steam proccesom, al meni se ne pojavljuje u task menageru, kažu samo na nVidia karticama(?). DA je deluxe edition, posuđena od frenda(origigi)s njegovim postavkama u activation. Njemu je isto bilo al je mislio da je do hardvera (ima stroj stariji nego moj al ni moj nije niš novoga). Ne shvaćam kako je 5-6 puta ne prihvati pa onda sve OK. Probao sam Sve opcije (grafika/display),gasio ATIconsole,sa Netom,bez neta,s BitDefenderom&malwarebytes of-on,..uvijek isto. :Nekad 2-3 puta nekad 5-6 puta nekad iz prve GPU "prihvati"- i šta je još čudnije kad krenem igrat na večer skoro svaki put krene iz prve, ujutro moram i više od 5-6 puta pokretat igru. Glupo. Ima li netko takav problem?

Cum sapienti viro libenter diserimus
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Dragon Age : Inquisition [ Character Creation - Daenerys Targaryen ]

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice