Divinity: Original Sin 2

poruka: 301
|
čitano: 39.881
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

Lel onda sam ja jedini to head on rijesio :D

15 godina
odjavljen
offline
Divinity: Original Sin 2

 Odustajem od igre. Previše vremena traži a nemam ga toliko... Pogotovo ne sad kad mi se dijete može svaki tren spawnat. Šteta, igra mi djeluje fenomenalno ali jednostavno ne mogu pratit sve koliko je opširna ali i hard core (možda i ne toliko hard core koliko sam ja ostario). Ovih para dana što sam igrao (cca 1 - 1.30h na dan) shvatio sam da s ovim tempom niš ne mogu napravit. A i ono što mogu, prvo se moram podsjetit što sam napravio i što mi je napraviti, onda eventualno odem đir po mapi pa ili nađem nekog npc-a ili krokodila i dok ili popričam ili ubijem već mi se spava...

 Meni je žao mene ali jebiga... Stari se. :D

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
skank666 kaže...

 Odustajem od igre. Previše vremena traži a nemam ga toliko... Pogotovo ne sad kad mi se dijete može svaki tren spawnat. Šteta, igra mi djeluje fenomenalno ali jednostavno ne mogu pratit sve koliko je opširna ali i hard core (možda i ne toliko hard core koliko sam ja ostario). Ovih para dana što sam igrao (cca 1 - 1.30h na dan) shvatio sam da s ovim tempom niš ne mogu napravit. A i ono što mogu, prvo se moram podsjetit što sam napravio i što mi je napraviti, onda eventualno odem đir po mapi pa ili nađem nekog npc-a ili krokodila i dok ili popričam ili ubijem već mi se spava...

 Meni je žao mene ali jebiga... Stari se. :D

 Ma stari, nemoj se uopće opterećivati time. Igraj koliko možeš, kad možeš.

 

Prije, dok sam igrao RPG-ove patio sam na to da mi quest lista bude čista, da sve riješim, da nema loose ends-a. U divinitiyu toga nema, riješiš jedan quest, dobiješ dva-tri nova. Neke questove sam riješio ali mi i dalje stoje otvoreni u žurnalu. Ili ih nisam zapravo riješio ili je bug, neznam. 

Ti bi kao trebao biti godwoken, šampion bogova. Prvi moj razgovor sa jednim od bogova poslao sam ga u K, rekao mu da imam pametnijeg posla 

Samo pičiš kroz svijet, furaš svoje i je*e ti se za ostalo.  Zato mi je divinity odličan i drugačiji od ostalih RPG-ova. Ne opterečujem se ni pričom ni questovima. 

12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

I sve mozes zavrsit na koji god način zelis!

Nemas golda? kradi,trebas neki item u sobi? Zapričaj ekipu s jednim,ukradi s drugim dok ne gleda.

Abuseaj piramid teleporter...Doslovce igra je poligon za Pen & Paper maštu. I to je tak zakon kad isti quest ili bitku mos na 7 razlicitih nacina zavrsit. Genijalno

10 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Ja ne znam jesam li ostario ili sam mutav ali jedina kritika so far mi je poprilicno konfuzan quest log,radim nesto u Act 2,  Tri  sata da bi zavrsio zadnji dio tj kuca u kojoj je taj NPC je negdje u act 4 a ja u Driftwood (koji je valjda act 2 ?) odem sa driftwooda dalje pise da se necu moci vratiti tu ni zavrsiti questove koji su mi ostali,tako da pojma nemam hocu li ikada i uopste zavrsiti taj dugi quest chain koji sam tu dosao do samoga kraja.
Osim toga i par sitnica sa pathfindingom kad mi moj party ostane kilometar iza mene i ne followa me iako smo chained zajedno svi vrhunska igra koju preporucujem.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
Wack kaže...

Ja ne znam jesam li ostario ili sam mutav ali jedina kritika so far mi je poprilicno konfuzan quest log,radim nesto u Act 2,  Tri  sata da bi zavrsio zadnji dio tj kuca u kojoj je taj NPC je negdje u act 4 a ja u Driftwood (koji je valjda act 2 ?) odem sa driftwooda dalje pise da se necu moci vratiti tu ni zavrsiti questove koji su mi ostali,tako da pojma nemam hocu li ikada i uopste zavrsiti taj dugi quest chain koji sam tu dosao do samoga kraja.
Osim toga i par sitnica sa pathfindingom kad mi moj party ostane kilometar iza mene i ne followa me iako smo chained zajedno svi vrhunska igra koju preporucujem.

 Da to je problem ako ima bilo kakva prepreka, vatra, led, ulje... neće prić preko nego moraš i drugi char selektirat i kliknut preko prepreke.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
Rocinante2112 kaže...

Lel onda sam ja jedini to head on rijesio :D

 Nisi jedini. Kod mene je crv bio tolko inteligentan da je odmah krenio protivnike mlatit sve dok nije ostao samo jedan (onaj poison mage gore na povišenom), a onda je bio lak zalogaj za moj party.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Igra mi se nonstop rusi.directx neko sranje

 

netko je spominjao kornjace na obali na pocetku  da se mucio.Potamanio sam ih odma prakticki.Vatra ih sasije samo tako

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

desni klik na protivnika i examine...

piše odma na šta je sve slab

 

 

14 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Kakva igra..huh. Nikad nisam igrao ovakav rpg a kamoli da je borba na poteze no ova igre me odusevila. Sve mi je apsolutno vrh a borbe najvise. Jednim potezom se borba u stanju okrenuti na sasvim drugu stranu posve neocekivano.Vec kad mislis da je gotovo stvori se prilika da se vratis a isto tako da te ekipa potamani.

Igram polako i evo tek nakon 8 sati idem iz zatvora.

Igra se ne mom kompu vrti odlicno sve na max(1060gtx-1440p).

 

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

Zato kazem da je zlatno doba gejmanja iza nas...Jednostavno se ne rade više igre ovakve kvalitete.

 

A prije si imo izbor,oces Fallout ,oces Baldurs Gate,oces Icewind Dale,oces Planescape Torment,os Neverwinter nights... A gdje su jos RTS,FPS igre

 

Od modernijih igara koje su iole slicne je prvi Dragon's Age. (Ostali su smeće koje nebi preporucio nikom,pa cak ni konzolašima).

 

I tako.

15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
Rocinante2112 kaže...

Zato kazem da je zlatno doba gejmanja iza nas...Jednostavno se ne rade više igre ovakve kvalitete.

 

A prije si imo izbor,oces Fallout ,oces Baldurs Gate,oces Icewind Dale,oces Planescape Torment,os Neverwinter nights... A gdje su jos RTS,FPS igre

 

Od modernijih igara koje su iole slicne je prvi Dragon's Age. (Ostali su smeće koje nebi preporucio nikom,pa cak ni konzolašima).

 

I tako.

Ne rade se ovakve igre jer treba brdo truda i kreativnih ideja, a ne mogu prodat brdo kopija koliko za neke druge žanrove. Ljudi su više zainteresirani za druge žanrove igara, recimo sad je vrlo popularan PUBG, koji je dosta bugovit, al opet privlaći ljude sa svojim feature-ima. Vjerujem da će nakon FPS, MOBA, TGC i Zombie apokalipsa igara sada doći na red i ovaj Battle Royale i da će developeri pokušati izmusti što više para na tome.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

Znam,zato kazem da je zlatno doba prošlo.

 

90%igara koje izadje danas je poluprozvod,tu ne brojim EA steam igre nego bas AAA naslove. Smijurija. još naplatis ekipi 60eur i gladiš bradu.

Štaš. Nisu ljudi krivi šta se nisu rodili malo prije pa da imaju postojeci gaming standard... Danas je sve moguce,pa i to da Skyrim bude kao neka referenca dobrog RPG-a.

 

:(

16 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
Rocinante2112 kaže...

Znam,zato kazem da je zlatno doba prošlo.

 

90%igara koje izadje danas je poluprozvod,tu ne brojim EA steam igre nego bas AAA naslove. Smijurija. još naplatis ekipi 60eur i gladiš bradu.

Štaš. Nisu ljudi krivi šta se nisu rodili malo prije pa da imaju postojeci gaming standard... Danas je sve moguce,pa i to da Skyrim bude kao neka referenca dobrog RPG-a.

 

:(

skyrim i je dobar rpg ali za pojedine segmente, ne kompletno. primjerice, prica mu je nula i traje jedva par sati. medutim, ono di skyrim blista je bauljanje raznim lokacijama i skretanje sa zadanog puta povodom location huntinga. zato se kaze da je skyrim veli kao ocean, ali dubine jedne obicne bare. cim si zaronio malo vise, maltene je sve jedno te isto.

s druge strane, svaka igra koja daje mogucnost promjene opreme, izgleda lika i tih stvari moze se smatrat ili rpg-om ili ima elemente rpg-a. a sad usporedivat cjelokupnu igru sa nekom drugom to nema nikakvog smisla, a narocito usporedivati elemente koji se ne mogu usporedivati kao sto je combat.

 

igre koje danas izlaze, odnosno vecina ima jako kratak period izrade. dovoljno je za istaknuti kako se assassins creed naslov mogao napraviti za jednu godinu, za razliku npr od witchera 3 koji je bio u developmentu tri ipo godine. a opet, sta znaci ako je igra bila dugo u developmentu? andromeda je bila pet godina pa tu smo di jesmo.

It's not who you are, it's who you know.
16 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
Evil Access kaže...

Dao sam fer sansu igri, ali nemam ja zivaca za ovako sranje, zali boze bacenih para. Dvije stvari su mi ubile svaki pokusaj da igram. Pathfinding, PA AKO JE OTROV NA PODU ZAR BAS MORAJU PRECI PREKO NJEGA AKO IMA KORIDOR KROZ KOJI MOGU PROCI.

 Znači, sada sam sa likovima šetao gdje je brdo otrova na podu te apsolutno svi zaobilaze te lokve osim Fanea!

 

A ako se je taj pathfinding odnosio na otrov u borbi... No comment!

14 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Da ja sam isto bas bacio oko na i to i likovi mi nikad nisu stali u vatru,otrvo.... nikad nikad a imam 4 lika.

Bit ce da je to bilo u borbi

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Ljudi, ja ne mogu skoro nikoj fajt pobjedit. Baš sakam. Svi imaju puno više statsa od mojih karaktera. Ima tko neki savjet?

Nisam igrao stariju verziju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
doktor1 kaže...
Evil Access kaže...

Dao sam fer sansu igri, ali nemam ja zivaca za ovako sranje, zali boze bacenih para. Dvije stvari su mi ubile svaki pokusaj da igram. Pathfinding, PA AKO JE OTROV NA PODU ZAR BAS MORAJU PRECI PREKO NJEGA AKO IMA KORIDOR KROZ KOJI MOGU PROCI.

 Znači, sada sam sa likovima šetao gdje je brdo otrova na podu te apsolutno svi zaobilaze te lokve osim Fanea!

 

A ako se je taj pathfinding odnosio na otrov u borbi... No comment!

 a Fane ne zaobilazi jer je undead pa se heala od poisona...
Zato sam reko da ovom Evil Accessu treba zabranit pristup kompu. Čovjek nije ni mehanike usvojio a našo je kenjat. Strava.

7 godina
protjeran
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
Rocinante2112 kaže...
doktor1 kaže...
Evil Access kaže...

Dao sam fer sansu igri, ali nemam ja zivaca za ovako sranje, zali boze bacenih para. Dvije stvari su mi ubile svaki pokusaj da igram. Pathfinding, PA AKO JE OTROV NA PODU ZAR BAS MORAJU PRECI PREKO NJEGA AKO IMA KORIDOR KROZ KOJI MOGU PROCI.

 Znači, sada sam sa likovima šetao gdje je brdo otrova na podu te apsolutno svi zaobilaze te lokve osim Fanea!

 

A ako se je taj pathfinding odnosio na otrov u borbi... No comment!

 a Fane ne zaobilazi jer je undead pa se heala od poisona...
Zato sam reko da ovom Evil Accessu treba zabranit pristup kompu. Čovjek nije ni mehanike usvojio a našo je kenjat. Strava.

 Meni se to desilo na brodu sa likom koji je isao kroz vatru i gubio HP, nisam se trudio dalje igrati jer mi se ne da igrati glupe igre... Ali tko zna mozda fixaju te neke stvari, dati cu igri drugu sansu, mozda je igra bolja kada pobjegnes s broda.

...
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
tigerija kaže...

Ljudi, ja ne mogu skoro nikoj fajt pobjedit. Baš sakam. Svi imaju puno više statsa od mojih karaktera. Ima tko neki savjet?

Nisam igrao stariju verziju.

 

Na početku će svi imati bolje statse od tebe, s time se moraš pomiriti. Međutim, stvar je u tome da ne moraš ulaziti u sve fajtove. Izbjegavaj ih ispočetka gdje god možeš, traži alternativne prolaze jer imaš valjda šest-sedam različitih načina na koji možeš pobjeći iz Fort Joya. Ako se već moraš boriti, onda neka to budu bitke gdje si nadmoćniji brojčano. Ako naletiš na gang od njih pet-šest dok si još uvijek slab, jednostavno nemaš šanse. Neke borbe možeš i proći da ti pogine jedan član, pa ga poslije podigni ressurection spellom. Skupljaj one vreće za spavanje gdje god možeš, super su korisna stvar jer njima na kraju fajta u sekundi možeš sve članove healati na 100 posto.

 

Dakle, poanta je prvo se dobro opremiti i levelati side questovima koji ne zahtijevaju neki veći fajt. Kasnije kad ojačaš i opremiš svoju ekipu boljom opremom, negdje kad si lvl 4-5 vratiš se u Fort Joy, šetaš po njemu kao da si bog i brišeš pod sa svima jer ti postane prelagano.

12 godina
odjavljen
offline
Divinity: Original Sin 2

Pa gledaj, ako ti je igra sad preteška jer nemaš iskustva u takvim igrama, igraj na manjoj težini. Tu ne možeš izgubiti, možeš pobjediti protivnika nekoliko levela iznad tebe, a možeš istraživati svaki kut mape, uživati u igri, a i isprobavati razne taktike i kombinacije bez straha da ćeš poginuti

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2017 20:24 (formula1live).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
Q-Tip kaže...
tigerija kaže...

Ljudi, ja ne mogu skoro nikoj fajt pobjedit. Baš sakam. Svi imaju puno više statsa od mojih karaktera. Ima tko neki savjet?

Nisam igrao stariju verziju.

 

Na početku će svi imati bolje statse od tebe, s time se moraš pomiriti. Međutim, stvar je u tome da ne moraš ulaziti u sve fajtove. Izbjegavaj ih ispočetka gdje god možeš, traži alternativne prolaze jer imaš valjda šest-sedam različitih načina na koji možeš pobjeći iz Fort Joya. Ako se već moraš boriti, onda neka to budu bitke gdje si nadmoćniji brojčano. Ako naletiš na gang od njih pet-šest dok si još uvijek slab, jednostavno nemaš šanse. Neke borbe možeš i proći da ti pogine jedan član, pa ga poslije podigni ressurection spellom. Skupljaj one vreće za spavanje gdje god možeš, super su korisna stvar jer njima na kraju fajta u sekundi možeš sve članove healati na 100 posto.

 

Dakle, poanta je prvo se dobro opremiti i levelati side questovima koji ne zahtijevaju neki veći fajt. Kasnije kad ojačaš i opremiš svoju ekipu boljom opremom, negdje kad si lvl 4-5 vratiš se u Fort Joy, šetaš po njemu kao da si bog i brišeš pod sa svima jer ti postane prelagano.

 Dosta ti je samo jedna, nek su ti kompanjoni blizu jedan drugog i odjednom ih sve hilaš nakon borbe.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
13 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Izbjegavam fjatove, borim se gdje sam jači. Ali fajtova je jako rijetko pa se jako sporo levela. Dobivam Xp kroz neke razgovore isto. A po pitanju questova. Jako mi je zbunjujuće to.

Kako znam što su side questovi, a što main questovi?

 

Izašao sam iz Fort Đoj jučer i onda me satukli oni skeletoni šta čuvaju ulaz. Nisam provjeravao da li ima neki drugi ulaz još.

 

Mislim da me još uvijek igra malo zbunjuje. I ja igram tako da ne pokušavam izazvati fajt, niti kradem okolo. Makar sam čuo da je takav playstyle malo isplativiji. Prvo želim igrati "moralno". A onda budem radio kaos.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

koji ti je team setup? koji si lvl?

koja tezina?

 

 

14 godina
offline
Divinity: Original Sin 2
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 16:17 (Kill Frenzy).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
Kill Frenzy kaže...

 jbte update od 5gb. Šta oni misle da SSD_ovi rastu na drveću? 

10 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Jel i FPS u ovome Arxu prije patcha bio low ? 970tku imam ali nema sanse zadrzati 60 FPSa cim gori nesto a svaki fajt nesto gori :/

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Sad sam skonto da na lv 15 liku mogu koristit lv15+  gear. Jel to bug neki il je tako namjenjeno ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
AmonZero kaže...

Sad sam skonto da na lv 15 liku mogu koristit lv15+  gear. Jel to bug neki il je tako namjenjeno ?

 nije bug mislim, ali ima nekih minusa - dosad sam skužio da pada preciznost kad koristiš luk ili samostrel većeg levela

12 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Dakle, 38 sati i ja sam još uvijek na prvom otoku. Ne znam ima li nekoga tko je duže proveo tamo. 

 

Mislim, završio sam glavne questove i mogu s njega otići, ali rješavam sve što se riješiti može i zavirujem svuda, eskperimentiram. Uživancija, nitko me ne vodi za ruku i nema strelice koja me gura i kaže "hej, jesi li zapeo, trebaš ići tu". 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice