Divinity: Original Sin 2

poruka: 301
|
čitano: 39.891
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

 

Još samo 3 tjedna. Morat ću godišnji uzet kad izađe 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
Pošto je godišnji potrošen ide koji tjedan bolovanja :)

Jedinica je bila vrh, od ove nista manje ne ocekujem.
Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Divinity: Original Sin 2

moram priznati da mi je igra izgledala obecavajuce...igrao sam dok nisam poginuo od nagazne, i skuzio da nemam sejv...pa krenuo ispocetka, zaobisao minu, dosao do nekog gradica, krenuo lijevo i opet poginuo od nagazne...unistall...da nije bilo tih faking mina, bila bi mi u top 10 ikad, sudeci po svemu ostalome...cak mi je ono sto sam vidio bilo malo bolje od pillars of eternity...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Jedva čekam, jedinica je bila vrh!

Ali ovo da će dvojka biti full voiced! 

 

"With over a thousand NPCs and a million words to deal with a full voiceover for DOS2 was no easy task! It involved 4 studios working non-stop butt we were up for the challenge. (Fun fact: This challenge involved spending a lot of tender evenings getting our repeat-frequency juuust right. Whenever an NPC is spamming one line too often, they were said to be ‘cheese vendoring’.)"

_________

 

Nadam se potpuno novoj prioči jer se baš i ne sjećam one iz jedinice..

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.8.2017 7:24 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

Uhvatili su Chris Avellone koji im radi priču tako da bi trebal bit dobra 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Zar Avellone ne radi samo na undead rasi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

Ne znam baš. Mislim štata da takvg storytellera nabaviš i onda ti on samo za rasu piše. Mislim da je on i na main story radio. Rekli su da to moraju poboljšat jer u jednici nije bio baš neki main story i prvi korak im je Get Chris Avellone što su i napravili.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Zanimljivo, hoće biti koga sa bug foruma 

 

 

Jedva čekam ovu igru! Ovo će biti 10/10!

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.8.2017 11:01 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Divinity: Original Sin 2

Kupio sam jedinicu, htio zavoljeti igru, ali nikada nisam uspio. Skinuo sam dvicu sa torrenta i zelio jos vise da mi se svidi igra, da bih kupio, ali nesto mi ne lezi, ugao kamere mi je cudan i nekako je prezumano, imam neki osjecaj klaustrofobicnosti kada igram. Obozavam turn based combat i sve ove konbinacije sa elementima u igri izgledaju extra, ali nikako da mi legne igra. 

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

Čudno,jedinica mi je u vrhu rpg releasova u zadnjih 5 god.

 

Šije i Pillars i wasteland

10 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Igra je vani za 17 dana!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Meni je taj combat zarazan. Ko droga. Jedva čekam da vidim šta će mi iduće pirpremit.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

YES! Pošto je combat velik dio igre mora šljakat (prvo što me kod pillarsa smetalo,dosta loš combat a hrpa ga ima),divinity nema taj problem

15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

Meni je i u pillarsu dobar combar, al ja više prefiriram igru na poteze nego real time sa pauziranjem.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
6 godina
protjeran
offline
Divinity: Original Sin 2

ako se ne varam, u pillarsima su sa 2.0 patchem ubacili skripte za combat...skoro pa mos samo pratiti pricu i diliti predmete ekipi, nis drugo nije potriba...

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.8.2017 22:09 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
Gorstak79 kaže...

ako se ne varam, u pillarsima su sa 2.0 patchem ubacili skripte za combat...skoro pa mos samo pratiti pricu i diliti predmete ekipi, nis drugo nije potriba...

 neznam zasto bi to itko htio napraviti ,al ajd.

14 godina
protjeran
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
Rocinante2112 kaže...

Čudno,jedinica mi je u vrhu rpg releasova u zadnjih 5 god.

 

Šije i Pillars i wasteland

Nije tesko bit u vrhu, i Pillars i Wasteland su budimo realni u najbolju ruku osrednji rpg-ovi...

7 godina
protjeran
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
ansha kaže...
Rocinante2112 kaže...

Čudno,jedinica mi je u vrhu rpg releasova u zadnjih 5 god.

 

Šije i Pillars i wasteland

Nije tesko bit u vrhu, i Pillars i Wasteland su budimo realni u najbolju ruku osrednji rpg-ovi...

 Wasteland je imao dosta nedoradjenih stvari, ali igra je dosta dobra, nekako mi je pri kraju postala naprona i neke lokacije su mi bile dosadne, ali sve zajedno sasvim pristojna igra, ima dusu. Pillarsi su sa svim update postali vrhunska igra, nedavno sam odigrao opet sa expanzijama i igra je dosta napredovala od izlaska, preporuka svima za odigrati, dvica ce biti vrh.

...
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Zanimljivo djeluju undead!

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
AmonZero kaže...

Ne znam baš. Mislim štata da takvg storytellera nabaviš i onda ti on samo za rasu piše. Mislim da je on i na main story radio. Rekli su da to moraju poboljšat jer u jednici nije bio baš neki main story i prvi korak im je Get Chris Avellone što su i napravili.

 U videu broj 43 Sven kaže da je Chis radio na priči za Fanea - predefiniranog undead lika kojeg možeš imati i u ekipi ako ga ne odabereš... Koliko sam skužio...

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2017 11:48 (doktor1).
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

My body is ready:

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Divinity: Original Sin 2

vidim ti po avataru da jest :D

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Trebala bi doći oko 17 sati!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

Uf ko ce to dočekaaaaat :D

a taman posla prek vikenda da se smrznes.

16 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Ja sam slobodan danas i stura, ali sa ovim jebenim internetom sa brzinom iz prošlog stoljeća, (6.4Mbps) ću vjerovatno igrat tek sutra!

Kažu da je igra teška cca 35 GB, a vidim da mi je GOG verzija trenutno na 13 GB...

____________

 

Swen kaže da su ostali bez struje 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2017 12:37 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
Ja sam bez neta vec danima :(

Zemska iz podrske tcoma nema pojma - kao neka kolektivna greska i jos mi pametuje jel ja znam da je cijeli zadar bio poplavljen... ne, ti u zagrebu znas, a ja u zadru koji sam cijeli dan gacao po tome nemam pojma... uf, ugrizo sam se za jezik
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

Najžalosnije je što oficijalni trailer ima ispod 10k viewsa.

 

Za ovakav monstrozitet od igre

16 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Otkud ti to?

 

Larianov Youtube kanal:

 

Feature trailer, broj pogleda:

 Službeni trailer:

 ____________

 

Countdown 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2017 13:42 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice