Divinity: Original Sin 2

poruka: 301
|
čitano: 39.815
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

U dva sata se skupili 22 000 dolara!

Još četiri sata a cifra je 1,984,450

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Jel netko uzimao kakve add onove? ja razmišljam o lore book.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Ja sam uzeo onaj standardan paket za 25$.

Jučer kasno navečer odem spavat i falilo im je onak 110 000$ i reko teško da će skupit. Probudim se danas odem na stream kad ono 1 997 000$ i kad se zbroji pledges iz paypala to je to. Ostvaren je i zadnji cilj i dobijamo i GM mod. FENOMENALNO !

Mislim da bi mogli i u ova posljednja 3 sata samo preko kickstartera preć tih 2M.

 

Živio Larian i nek nam dostave što bolju igru. 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

i mojih 30 preko paypala.. nije mi se dalo registrirat! Prvi plegde ikad :)

US server keke013#2101
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Prešli smo 2M$ na kickstarteru !!!

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Ovo je i moj prvi pledge. Dao sam maksimalni isplativi iznos za jednu osobu :)  a to je 40 dolara za MUSIC TO YOUR EARS. :) Iznad toga su sve neke kombinacije sa duplim stvarima.

 

Nisam vjerovao da će uspjet kako je sve stalo al ekipa je u 2 dana natukla pol milje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Sada samo treba sačekat kraj 2016 ili početak 2017...

Ali ajde, makar sljedeći mjesec dolazi Enhanced Edition jedinice...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Gotovo!!!! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Od vrhunskog još bolje ... kapa do poda

US server keke013#2101
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

 

Ak ste uzeli igru preko Kickstartera možete glasovati za skill tree koji će biti implementiran u igri.

Detalji kako to napraviti su pojašnjeni na kraju videa, ili možete pročitat upute na svojem emailu kojeg ste registrirali na kickstarter.

 

Ja sam izabrao poly. Nekako mi je najzanimljiviji od ostalih ponuđenih skilova.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Divinity: Original Sin 2

Može li se ići na multiclass opciju u ovoj igri? Nešto tipa uzeti fightera pa ga onda spojiti mageom da se dobije battlemage ili cleric itd...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Novi lik koji će radit soundtrack za DOS2. Nadam se da će bit barem približno dobar kao što je Kirill bio 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
GargamelHR kaže...

Može li se ići na multiclass opciju u ovoj igri? Nešto tipa uzeti fightera pa ga onda spojiti mageom da se dobije battlemage ili cleric itd...

Pa imaš te clase/multiclase predefinirane mada si u jedinici mogao i "custom made" clasu napraviti ako se dobro sječam.

Prema najavi clase bi trebale biti iste kau u jedinici sa možda dodatkom nekih novih (undead):

  • Battlemage
  • Cleric
  • Enchanter
  • Fighter
  • Knight
  • Ranger
  • Rogue
  • Shadowblade
  • Wayfarer
  • Witch
  • Wizard

15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Neka prezentacija gdje Swen priča o DOS2

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

PAX East VLOG

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Malo novog character creationa i objašnjenja novih stats-a.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Znači, naježio sam se:

 

Svi koji su sudjelovali u kickstarteru dobijaju early access 15. 9. Jedva čekam. Izgleda fenomenalno.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Izgleda strava..

Jedno pitanje: znači dao sam lovu preko paypal-a a ne preko kickstartera koja mi je procedura da dojdem do plaćenog i EA

jer za sad nisam nikakav mail dobio od njih ili još nisu ni slali ništa?

Hvala

US server keke013#2101
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2
keke13 kaže...

Izgleda strava..

Jedno pitanje: znači dao sam lovu preko paypal-a a ne preko kickstartera koja mi je procedura da dojdem do plaćenog i EA

jer za sad nisam nikakav mail dobio od njih ili još nisu ni slali ništa?

Hvala

 Ja sam platio preko kickstartera i dobio sam mail da kreiram account na Larian vaultu te da linkam svoju mail adresu na kojom mi je registriran kickstarter ili paypal. Evo upute.

 

So how do I get my hands on Divinity: Original Sin 2? 

 

You won’t be able to play the game until the 15th September, but we will be sending out instructions on how to claim your game codes later this week. However, if you want to get ahead of the game, you can always link your account to the Larian Vault. To do this:

1. Log in or create account on larianvault.com.
2. Click on "D:OS2 Kickstarter" (Make sure it’s the D:OS 2 Kickstarter, and not the original D:OS Kickstarter)
3. Fill in the email address you used to log in to Kickstarter or Paypal when you backed D:OS 2 and click the "Link" button.

You won’t be able to claim your code just yet, but you’ll get a great overview of your pledges. And once the codes are available: that’s where they’ll be.

15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Isprobao ovu alpha verziju i mog reć da sam vrlo zadovoljan sa dosad viđenim. Igra izgleda predivno, od animacija, likova, same mape, ma sve. Najviše me iznenadio broj opcija koje se mogu odabrat prilikom razgovora sa nekim NPC-om. Sad sam u nedoumici dal da ju nastavim igrat i dođem do tog zida do kojeg nam je igra u alphi dostupna ili da pričekam full igru i onda se full uživit.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Divinity: Original Sin 2

Malo sam danas zaigrao, nakon novog update, i igra je vrh, necu puno igrati dok ne izadje, ali nacin na koji ekipa radi na razvoju igara je za svaku pohvalu. Igra je od 1.0 verzije prvog Divinity toliko tehnicki i na svaki drugi nacin narasla da covjek ne moze ne biti impresioniran. Kapa dolje za Larian Stuidos.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Op op opa

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

GM mod izgleda fenomenalno:

 

I još će kak se čini ubacit lost mines of phandelver koja je odlična avantura iz DnD 5e. Igrao sam ju i baš me zanima kak će ju implementirat u igri. 

 

Evo i jedan članak o modu:

https://www.polygon.com/2017/5/9/15589492/divinity-original-sin-2-game-master-mode-gameplay-video-dungeons-and-dragons

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.5.2017 18:12 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

Evo i release date:

 

September the 14th!

 

Nisam igru zaigrao još od one prve aplhe jer si ne želim ništa spojlat. Jedva čekam.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

nisam igrao uopce dvojku,suzdrzavam se. Ima long war mod uvijek za proc...

 

Ovo je jedina igra kojoj se veselim u ovoj godini zasad.

 

6 godina
protjeran
offline
Divinity: Original Sin 2

nadam se samo da ce izbacit nagazne iz igre...jedinica bi mi bila zakon da nije bilo toga, ovako me to sve skupa nanerviralo i nisam nikad presao igru....podsjeca me dosta na pillars of eternity, koja mi je bila zakon, ali ni jedna ni druga ni do koljena icewind daleu i baldurs gateu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Divinity: Original Sin 2

'A BG i IWD nisu imali nagazne mine? Ista stvar samo su tamo bile malo jasnije označene kada ih je thief/rogue primjetio.

Iskreno, i meni su to bile bolje igre kada su izišle, ili su mi barem izazivale bolji osjećaj, a to je sad diskutabilno koji su razlozi.

 

Divinity je definitivno ugodno iznenađenje među svom navalom modernih 3d fps naslova sa sustavima borbe koji nisu tactical/turn based. Zadnji prije divinity je bio Dragon Age: Origins, dok su nastavke pošteno zasrali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Divinity: Original Sin 2

imali su zamke, od kojih nisi ginuo u vecini slucajeva...plus sto si mogao thiefa podesit da automatski trazi zamke van borbe i rijetko kad problema...u divinitiju me znalo dic u zrak cak i kad sam isao po mapi ko po jajima, trazeci mine...no to je vise do mene, nego sto je stvarna boljka igre...nemam vise namjeru igrati igre koje me ne opustaju, ili barem, igre koje me namjerno prcaju u zakmo...jednostavno su mi iwd i bg serijal za klasu bolje cak i dan danas, a to je mozda i zato sto sam fan d&d pravila. Xcom 2 sam isto kupio i nije los ali nema neki replay value. wasteland 2 je imho jako lose napravljen, a hard west jos nisam probao. U svakom slucaju, pozdravljam novi divinity i definitivno cu mu dat sansu kad izadje...

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2017 0:56 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Divinity: Original Sin 2

lel xcom2 da nema replay value...nisi igrao sa long war modom (jedini nacin da se igra...)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice