Diablo 4

poruka: 2.278
|
čitano: 634.495
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Bitanga kaže...
HAL kaže...
Minus je inventory management sa kontrolerom, jednostavno ne miš neusporedivo bolji.

 

Da, inventory s mišem i sve ostalo po menijima, talente, mapu, vendore...

 

Meni nije bio problem ni s inventory, samo je malo sporije. Ali igrati... top! Za casual igranje to je to. U 3 popodneva lagano level 26.

11 godina
offline
Diablo 4

Od jucer je 20% na xp i gold pa ako netko dize novu klasu.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Punti kaže...
Bitanga kaže...
HAL kaže...
Minus je inventory management sa kontrolerom, jednostavno ne miš neusporedivo bolji.

 

Da, inventory s mišem i sve ostalo po menijima, talente, mapu, vendore...

 

Meni nije bio problem ni s inventory, samo je malo sporije. Ali igrati... top! Za casual igranje to je to. U 3 popodneva lagano level 26.

 Iskreno, nakon igranja od releasea, pa kroz sezonu... dosadilo.

Nemam nijendog lika (van sezone, ni sezonskog) preko lvl 76, naprosto nema potrebe, motiva, a dosadno...

 

Ja vjerujem da je 100 i uber Lilith nešto top, ali investirati 100 sati da napunim paragon board, te da mi dropaju jedni te isti itemi... Imam drugih stvari za raditi.

Odigrao sam sezonu, dobio zadnju nagradu - scroll of amnesia, kao neki sveti gral da ne moraš klikati po boardu i da ti nadoknade 20 minuta farmanja golda.... dobro je netko rekao, jel to "out-of-season april's fools joke?" .

 

Do kuda je došlo kad se 15.08. reklamira slijedeća sezona koja počinje u studenom? Potez očajnika?

 

Toliko featurea koji su krasili trojku nisu ubacili u četvorku, recimo build saver i lagano prebacivanje između buildova. Nemamo više inventorya jer su retardi krivo dizajnirali igru, btw to je razlog zašto vam se stvore likovi, pa nestanu, pa se stvore neki drugi kad ulazite na bossa i evente - kad sretnete nekoga na svijetu, ne loada vam se samo lik, nego cijeli njegov inventory i banka i sve, pa ssu se rušili klijenti jer se istp događa kad vam loada 10 likova oko vas, pa je zato ograničen inventory i banka....

 

Imam osjećaj da sam ispočetka jako hvalio igru likovima koji su neke stvari shvatili prije nego ja jer sam bio vrlo casual naspram njih... ali dođe sa vremenom.

 

Niti mjesec dana igre u zbroju, nemam više razloga paliti dosta dugo. Slijedeća sezona izgleda ko ova sa malo dodataka, tipa neće biti 7 questova u chainu nego 11...

 

Očekivao sam možda više, ne znam...

9 godina
offline
Re: Diablo 4
MEGATAMA kaže...

Od jucer je 20% na xp i gold pa ako netko dize novu klasu.....

 Pretrgli se...

 

3 godine
online
Re: Diablo 4
60l nisam igru još prešao moram priznati da mi je igra dosadila i ovo je valjda prvi diablo da ga necu preci barem 20-100puta. Ok zavrsit cu kampanju ali na silu. Sp je jednostavno bezveze posložen, neprijatelji isto katastrofa za razliku od svih dosadasnjih diablo igara, kupus zivi prepun nekakvih zivih mrtvaca i opcenito bezveznih neprijatelja.
Random spavnanje i nestajanje bosseva nekuzim uopce. Gradovi i likovi u njima beznacajni i svi isto zgledaju kao i svi itemi u d4. Trgovina u d4 je nepostojeca nisam kupio niti jedno oruzje u ovih 60l dok sam u ostalim d igrama vjerovatno provodio barem 20-30% vremena kod trgovaca i sl jer je bilo zanimljivo. Na kraju sam razocaran ovo mi je definitivno najgori d ikada i zao mi kaj sam dao 60€.m2c
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
online
Diablo 4

Najava za Patch 1.1.4:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23964909/diablo-iv-patch-notes

 

Navodno zadnji prije sezone 2. Ekipa na forumu razočarana.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.9.2023 9:25 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 4

Do izlaska nove sezone cu imat mozda sve klase na 100 😁

Digao druida na 100 i krenuo sa Wizzardom

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4
Evo malo osvrta od mene, možda pomognem nekome tko razmišlja da li da kupi igru. Bivsi sam igrac d1, d2 i d3. Kupio d4 za 70 eura. Prosao kampanju, krenuo igrati na trecoj tezini, mislim da sam na lvl 68 odustao od igranja. U kratko, nedovrsena igra u svakom pogledu, 50% igre je dovrseno po mom misljenju. Ja kao fanboi fransize te fanboi izdavaca ocjenjujem d4 ocjenom 0/10. Da mogu dati manju ocjenu, dao bih ju.

Plusevi:
Kampanja je ok, ingame animacije i texture su zadovoljavajuci, dev team pokusava slusati kritike i izbacuju patcheve, sezone izlaze, world boss fajtovi izgledaju solidno.

Minusi:
Nisu izbalansirani itemi, nema endgame contenta, malo je playable klasa, skill diversity ne postoji, nema item filtra, mizeran broj itema, nema teleporta direktno u ND, blokade kostura na cestama, svaki skin za mount isto izgleda, realno nema item setova, world bossevi nisu vrijedni itema, pvp je tuzan, season pass i mikrotransakcije, invisible walls, prevelika vremenska razlika izmedu evenata.
Moj PC  
9 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Diablo 4

 Kontam za jedno pet godina uzeti sve dcl-ove na nekom popustu. Mozda dotad sastave igru kako treba

Éire
11 godina
offline
Re: Diablo 4
Ficho29052014 kaže...
Evo malo osvrta od mene, možda pomognem nekome tko razmišlja da li da kupi igru. Bivsi sam igrac d1, d2 i d3. Kupio d4 za 70 eura. Prosao kampanju, krenuo igrati na trecoj tezini, mislim da sam na lvl 68 odustao od igranja. U kratko, nedovrsena igra u svakom pogledu, 50% igre je dovrseno po mom misljenju. Ja kao fanboi fransize te fanboi izdavaca ocjenjujem d4 ocjenom 0/10. Da mogu dati manju ocjenu, dao bih ju.

Plusevi:
Kampanja je ok, ingame animacije i texture su zadovoljavajuci, dev team pokusava slusati kritike i izbacuju patcheve, sezone izlaze, world boss fajtovi izgledaju solidno.

Minusi:
Nisu izbalansirani itemi, nema endgame contenta, malo je playable klasa, skill diversity ne postoji, nema item filtra, mizeran broj itema, nema teleporta direktno u ND, blokade kostura na cestama, svaki skin za mount isto izgleda, realno nema item setova, world bossevi nisu vrijedni itema, pvp je tuzan, season pass i mikrotransakcije, invisible walls, prevelika vremenska razlika izmedu evenata.

Slazem se sa vecinom a opet sam napucao 550 sati do sad....igrivost koja me vuce nazad.

 

Nazalost end game je ponavljanje NDa da se upeca bolji gear...i to je to.

15 godina
offline
Diablo 4

vratio sam se nazad na D3 , a igrat će se i D2 samo šteta što u novoj sezoni nema nikakvih noviteta.

D4 je izgubio 99 posto igrača od dana kada je igra izašla 

Intel 80286
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Diablo 4

ispada da sve današnje igre treba igrati sa cca 2 godine počeka...

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 4

Ja sam malo usporio sa D4 nakon 620 sati,vidjet cemo sta ce donjet iduca sezona.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 mjeseci
protjeran
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...

vratio sam se nazad na D3 

 Najbolji Diablo.

15 godina
offline
Re: Diablo 4
D3 je odlican sto se tice zabave, rift i grift opleti i loot je zanimljiv. Jos samo da setovi nisu toliko overpowered…
Intel 80286
12 godina
offline
Re: Diablo 4

Blizz je vec dugo vremena kao bethesda. zive na staroj slavi i starim igrama a zadnjih 15 god nisu napravili dobru igru . (blizzu je zadnja SC 2,bethesdi Oblivion xD)

16 godina
online
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...

Blizz je vec dugo vremena kao bethesda. zive na staroj slavi i starim igrama a zadnjih 15 god nisu napravili dobru igru . (blizzu je zadnja SC 2,bethesdi Oblivion xD)

 

Meni je Heroes of the Storm bila super igra... volio sam odigrati par partija dnevno.

Ali su ju prestali razvijati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Diablo 4

Krećem od druge sezone sa igrom (čim riješim Lies of P) pa ću vidjeti je li baš tako loše kako neki tvrde.

 

Ne znam stvarne brojke, ali nije baš iznenađenje da je broj igrača trenutno manji. Em prva sezona nije bila bog zna što pa logično da je na današnji dan igra malo ljudi, em smo imali Baldurs Gate i Starfield koji su ugrabili puno igrača. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Hexfire kaže...

Krećem od druge sezone sa igrom (čim riješim Lies of P) pa ću vidjeti je li baš tako loše kako neki tvrde.

 

Ne znam stvarne brojke, ali nije baš iznenađenje da je broj igrača trenutno manji. Em prva sezona nije bila bog zna što pa logično da je na današnji dan igra malo ljudi, em smo imali Baldurs Gate i Starfield koji su ugrabili puno igrača. 

 Sretno

Éire
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Hexfire kaže...

Krećem od druge sezone sa igrom (čim riješim Lies of P) pa ću vidjeti je li baš tako loše kako neki tvrde.

 

Ne znam stvarne brojke, ali nije baš iznenađenje da je broj igrača trenutno manji. Em prva sezona nije bila bog zna što pa logično da je na današnji dan igra malo ljudi, em smo imali Baldurs Gate i Starfield koji su ugrabili puno igrača. 

kod mene ovisi o tome kakvi ce bit patch notes. ako bude nesto upitno, vjerojatno necu. 

ako bude relativno ok, mozda preskocit prvi mjesec pa igrat ostala dva s obzirom da se bavim cyberpunkom

 

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
online
Diablo 4

Izašao blog post nakon prvog developer obraćanja u vezi sezone 2:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24009152/bite-down-on-darkness-in-season-of-blood

 

Iduće obraćanje sa detaljima o promjeni na klasama, opremi itd za oko tjedan dana.

 

Ubrzo će valjda biti i video na njihovom YT kanalu.

 

EDIT:

Evo i posta sa linkom na video:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24009151/descend-into-the-diablo-iv-developer-update-livestream

 

Samo video:

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2023 22:52 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Iskreno trenutno je moje mišljenje o D4 jako podjeljeno.

Sa jedne strane bio sam jako zadovoljan ispočetka. Sama kampanja mi je bila izvrsna, cinmatics... trnci su me prolazili na pojedinim, recimo ulazak u podzemlje, kiržari... top!

 

Sa druge strane, Diablo nije kampanja, 98% Diabla događa se van kampanje, i u biti većina ga kupuje za to "van kampanje" . E tu stvari postaju "blesave". Itemizacija me nije oduševila... da na lvl 77 dobijem lošije iteme nego na 60, da je item lockan za lvl na kojem sam ga dobio, a ne kvalitetu itema, da endgame ovisi o runanju nightmare dungeona, helltides i world bosseva koji se spawnaju na timer... Ne znam, puno bolje mi leži D3 endgame, koji je također dosadan, na neki način, repetitivan, ali mi puno bolje leži, na D4 je to, meni, loše izvedeno.

 

Što se tiče featurea koji D3 ima, ali došli su kroz nekoliko godina, a D4 nema, ali "tek je izašao" - nemam komentara, osim katastrofa. Dakle D3 smo se borili godinama za wardrobe, saveanje geara i builda u istom, i onda uvale D4 sa onim paragon boardom gdje košta i moraš kliknut na svaki point, nemoguče je buildove stoga isprobavat, jer nemaš gdje ni čuvat gear (jaaaako mala banka), do razine da je glavna nagrada u kampanji 1 time scroll of amnesia, kao neka sveta krava koja ti jednokratno omogućava da resetiraš build...

Ja sam ovime IZUZETNO razočaran.

 

Da, izgubili su 99% igrača od prvoga dana, ali iz razloga da smo obavili kampanju, i nema van kampanje ničega što te drži uz samu igru.

Altove ako radiš, tek nemaš mjesta čuvat stvari, puno buildova ovisi o uber legendarnim afixima koje moraš 1000 sati farmat da imaš šanse da ti dropa itd... dakle teško je imat altove. Exp nerf, pa buff kad skuže da su generalno sje... prazna igra, bla bla bla.

 

Ne znam što bi morali napraviti ovih dana da uopće upalim drugu sezonu, kamo li da ju zaigram.

Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Diablo 4

trenutno me samo zanimaju patch notes. kad objave, onda cemo vidjeti sta i kako.

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Diablo 4

evo biljeske za season 2 od streama sto sam nabavio

 


 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2023 12:49 (Mr.Natural).
Moj PC  
2 0 hvala 2
10 godina
offline
Diablo 4

Propala igra ko žeton. Nije ni izašla kako treba. Baš me zanimaju steam rewsi kad iziđe tamo. Bit će bombardiranje kao i sa owerwatchom 2

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

I tako će uskoro Titan Quest 2.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Igram Diblo 2 sa amazonkom i ne mogu se odljepiti od ekrana.. doslovno igra ima ono nešto da sate pretvori u minute.
A koliko je samo itemizacija bolja od Diabla 4 .. ne usporedivo ✌️
Intel 80286
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4

Meni je D4 sasvim ok. D3 mi je dosadio i prije izlaska cetvorke sa svojim jednim dva builda po klasi koje svi igraju i bezumnim napucavanjem paragona. U D4 mi se vise svidja i grafika a pogotovo sistem paragona koji ostavlja mogucnost experimentiranja zato sto ti i ne treba najjaci moguci build da bi igrao na najteze. Ima zamjerki naravno ali meni kao iskljucivo solo igracu i za casual igru sat dva tri dnevno ili cak svaki drugi dan je dobro doslo osvjezenje. Kod D2 mi se recimo ne svidja sto se u sezoni likovi iz klanova za par dana upisu na listu i ja vise bas nemam motiva igrati buduci da prave rune koej vrijede dropaju vrlooo rijetko a levelat do 100 je sumanuto tesko. Igrao sam Ressurected poprilicno od dana izlaska i nemam nijedan lik do stotke, najvise dva lika do 95. A najvise me frustrira kada igram par sati i mrvicu se pomjeri expirience bar i neka mi malo popusti koncentracija ili nesto na tren odvuce paznju u nekoj guzvi i ode dobar dio toga sto sam zaradio. Hvala nije to za mene :) A nekako sam uspio sloziti cak dvije enigme igrajuci van sezone i onda opet nedostatak motiva, jedno te isto ... 

A sjecam se da se i po D3 pljuckalo isto ovako kao i po D4 kada je izasao pa ce se valjda i tu nesto promijeniti sa vremenom. Ako ne opet dobro ja sam si zadao u D4 da odigram u svakoj klasi 1-2 lika do stotke i da isprobam nekoliko buildova i za mene nece biti (i vec nije) bacem novac. A ako me sezone privuku jos bolje.

Eto. Po onoj: sto je nekom smece nekom je zlato. D4 je daleko od zlata ali ni smece zasigurno nije. Bar meni, ja se sasvim fino opustam igrajuci ga :)

 

15 godina
offline
Re: Diablo 4
Sta kazu za sezonu dva jel su maknuli world level scalling difficulty, ima li kakvih novih unique itema?

Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice