Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.311
|
čitano: 4.186.835
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
14 godina
offline
Diablo 3

S 2.6 dolaze i 2 nove zone u Actu II (Shrouded Moor i Temple of the Fistborn) a novim bosom.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

hoće se dodatno plaćat necromancer ili dolazi kroz patch besplatno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

plaćanje 99%

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
ZeNGe_CRO-mt kaže...

hoće se dodatno plaćat necromancer ili dolazi kroz patch besplatno?

 Plaća se.

Hornet_93 kaže...

plaćanje 99%

 100%

 

Još se ne zna cijena. Sve ostalo što dolazi sa 2.6 će biti besplatno, te oni koji nemaju Necro-a će moći igrati s onima koji ga nemaju.

12 godina
offline
Re: Diablo 3
Drago127 kaže...

S 2.6 dolaze i 2 nove zone u Actu II (Shrouded Moor i Temple of the Fistborn) a novim bosom.

 

 Sve bolje i bolje postaje igra!

15 godina
online
Diablo 3

Kaže ekipa da su neki u sezoni dizali Necra na PTR-u i dobili set iteme (koji ne bi trebali postojati) za njega:

http://imgur.com/a/fywFL

 

Doduše, nema nikakvih aktivnih bonusa

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Evo, prvi korisni Primal u sezoni mi pao:

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.4.2017 18:58 (TomoR).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Malo sam pratio Nekromancera ovih par dana i trenutno ništa što bi me ubedilo da ga kupim. Videćemo kad se pojave setovi i class specific itemi....
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Evo, prvi korisni Primal u sezoni mi pao:

 

 

To su u biti ancient-i sa svim stasima na max?

Freak Show Inc.
15 godina
online
Re: Diablo 3
Friday kaže...
TomoR kaže...

Evo, prvi korisni Primal u sezoni mi pao:

 

 

To su u biti ancient-i sa svim stasima na max?

 Da, i kad jedan stat re-rollaš, uvijek je max.

7 godina
offline
Diablo 3

yep, necro ce se kupovati

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
X3M kaže...

yep, necro ce se kupovati

 

 

 kaki su to cigani , nevijerovatno... 

Finger Up :)
13 godina
offline
Diablo 3

Pa da se Necro plaća su najavili odmah čim su najavili i klasu. Koga vraga se sad čudite. Kako god ispalo uzimam odmah čim bude dostupno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Uff, ja upravo jedva zavrsio solo gr 68 s crusaderom...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

da se pohvali sa dropom.. :)

Smrt u penziji
 
11 0 hvala 0
10 godina
offline
Diablo 3

Jucer me nešto želja opet uhvatila za diablom nisam igrao od S7  i reko aj idem napravit barba opet pa cemo vidit kak ide, u 4 sata i 12 minuta ja imam full raekor i par itema 135 paragon. Koliko se ne realno promjenila igra odkad je izašla je strašno, naime kad se sjetim kad sam peglao na bratovom accu pa je bio još i onaj auction house za prave pare i otkrivanje žutih itema koji su bili pojam tad . Ne zelim nista puno blatit nisam ja neki ekspert imam mozda 600 sati igranja i nastavit cu je igrat sigurno jos dugo, ali prelagana je igrica postala i zato puno ljudi vise i ne igra osim kad dodje nova sezona.

If you have nothing to lose, try.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Filip720 kaže...

Jucer me nešto želja opet uhvatila za diablom nisam igrao od S7  i reko aj idem napravit barba opet pa cemo vidit kak ide, u 4 sata i 12 minuta ja imam full raekor i par itema 135 paragon. Koliko se ne realno promjenila igra odkad je izašla je strašno, naime kad se sjetim kad sam peglao na bratovom accu pa je bio još i onaj auction house za prave pare i otkrivanje žutih itema koji su bili pojam tad . Ne zelim nista puno blatit nisam ja neki ekspert imam mozda 600 sati igranja i nastavit cu je igrat sigurno jos dugo, ali prelagana je igrica postala i zato puno ljudi vise i ne igra osim kad dodje nova sezona.

 O da, bolesno je kako je postalo jednostavno, pogotovo što skoro na svakom kiosku se može nać vodič za dobar build.

Ja sam krenuo sa monkom i sad kad sam riješio sve za stash tab sam napravio DH, u 9 sati igre sam već skupio sve za Shadow Impale build i riješio GRift 70 solo za 7 minuta, Legendary Gemovi su mi bili na 25-30, bez ijednog Ancienta... 

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Pozdrav,

 

gledam da si kupim Reaper of souls. Imam Diablo 3 ali me sad muci da li kupit standard ili delux edition. Da li s standardom mozes igrat sve normalno ili? Razlika je 20 eura...

 

Sad sam nasao da su samo slotovi u pitanju i skinovi neki ili tako nesto. Tako da mislim da ce ipak biti standard.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.4.2017 11:44 (telefon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
xhopeon kaže...
Filip720 kaže...

Jucer me nešto želja opet uhvatila za diablom nisam igrao od S7  i reko aj idem napravit barba opet pa cemo vidit kak ide, u 4 sata i 12 minuta ja imam full raekor i par itema 135 paragon. Koliko se ne realno promjenila igra odkad je izašla je strašno, naime kad se sjetim kad sam peglao na bratovom accu pa je bio još i onaj auction house za prave pare i otkrivanje žutih itema koji su bili pojam tad . Ne zelim nista puno blatit nisam ja neki ekspert imam mozda 600 sati igranja i nastavit cu je igrat sigurno jos dugo, ali prelagana je igrica postala i zato puno ljudi vise i ne igra osim kad dodje nova sezona.

 O da, bolesno je kako je postalo jednostavno, pogotovo što skoro na svakom kiosku se može nać vodič za dobar build.

Ja sam krenuo sa monkom i sad kad sam riješio sve za stash tab sam napravio DH, u 9 sati igre sam već skupio sve za Shadow Impale build i riješio GRift 70 solo za 7 minuta, Legendary Gemovi su mi bili na 25-30, bez ijednog Ancienta... 

Pa ovo je uvijek ovako bilo.

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

a kolko košta necromancer?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
ZeNGe_CRO-mt kaže...

a kolko košta necromancer?

 Još nema službene potvrde, ali špekulira se 5-10$.

 

RoS je koštao 20$ po izlasku, ali je donio hrpetinu QoL poboljšanja i stvarno dignuo igru na razinu više. Prema tome ako će Necro biti prvenstveno samo nova klasa bez nekog novog contenta vezanog uz DLC, po meni ne smije koštati više od 10$. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Diablo 3

Koliko radite solo GR?

 

Stignete li igrati više klasa u sezoni?

Ja sam na 600+ paragona s Crusaderom i trenutno se vrtim s Roland setom oko 75 gr solo.

Hammer mi je previše glass canon i ocito nisam spreman za taj build. Valjda zato sto sam bio odsutan od Diabla oko godinu dana..

Vidim da sada Codenemn build koji mi je funkcionirao savrseno muku muci i s oko 60 GR

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Diablo 3
toxic kaže...

Koliko radite solo GR?

 

Stignete li igrati više klasa u sezoni?

Ja sam na 600+ paragona s Crusaderom i trenutno se vrtim s Roland setom oko 75 gr solo.

Hammer mi je previše glass canon i ocito nisam spreman za taj build. Valjda zato sto sam bio odsutan od Diabla oko godinu dana..

Vidim da sada Codenemn build koji mi je funkcionirao savrseno muku muci i s oko 60 GR

GR77 654 Paragon, Mage Tal Rasha, bez Archona

 

ne igram vise klasa, odigram svaku drugu sezonu, zavrsim "Season Journey" za stash, iconu i slicno, pa kad je gotovo prestanem uglavnom

 

svaku sezonu probam bar min 10GR lvl vise napravit nego sezonu prije

 

tako da ovu sezonu ciljam GR80 i Season Journey i onda nazad na Overwatch, DOTA2

 

jednostavno nema nista single player zanimljivog na PC-u za mene, tako da sam uglavnom na PS4

 

definitivno cu uzet Necromancer pack, bez obzira koliko kostao, cisto zato sto je diablo nesto sto uvijek igram zadnjih 5 godina, kad ne znam sta bi igrao ili sam zasicen sa ostalim MP igrama, pa mi dode kao odmor

 

najisplativija igra ikad 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Ja tek sad skuzio da dosle sezone na ps4, s velikim gustom upalio i krenuo izpocetka ponovo, izgleda da nema vise ni duplanja itema i chitanja sa sejv fajlom u sezoni! :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Danas odigrao 2 grifta i jedan bounty nakon dugo vremena i dobijem svoj prvi Primal - onaj vrag za Templara sto ga napravi besmrtnim 

Hebem ti srecu...

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

Necromancer Undead army pet build

 

 

Izgleda da će biti jako zanimljiva klasa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

 Još nema službene potvrde, ali špekulira se 5-10$.

 

RoS je koštao 20$ po izlasku, ali je donio hrpetinu QoL poboljšanja i stvarno dignuo igru na razinu više. Prema tome ako će Necro biti prvenstveno samo nova klasa bez nekog novog contenta vezanog uz DLC, po meni ne smije koštati više od 10$. 

 RoS je koštao 40E tako da. I trebalo mu je hrpa poprilično vremena da digne igru iz mrtvih. Ovaj će koštat 10E minimum, ali rekao bih i više kako se blizzard ponaša u zadnje vrijeme.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Mauro kaže...

Danas odigrao 2 grifta i jedan bounty nakon dugo vremena i dobijem svoj prvi Primal - onaj vrag za Templara sto ga napravi besmrtnim 

Hebem ti srecu...

 

Sad ce mu Kadala odmah dati mufa - postao je glavni baja u selu

Freak Show Inc.
15 godina
online
Diablo 3

[Diablo 3] (PTR 2.6.0) NECROMANCER SET UPDATE -WILL IT BE IN THE META?-

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ja sam ove sezone malo poceo i hard igrati jer taj Shadow DH je zaista dobar build. I nakon nekoliko bezvezarija kao sto je relic za templara dropne mi zaista lijep compass rose :)

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice