Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.311
|
čitano: 4.186.781
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...

Ja sam ove sezone malo poceo i hard igrati jer taj Shadow DH je zaista dobar build. I nakon nekoliko bezvezarija kao sto je relic za templara dropne mi zaista lijep compass rose :)

 Ovo nije lijep Compas..

 

Ovo je savršeni Compas.. GZ

Smrt u penziji
10 godina
offline
Re: Diablo 3

Jel mi moze netko pojasniti taj crveni okvir na itemu tek sam sad to primjetio, o cemu se radio koja je razlika izmedju ancienta i tog crvenog okvira? 

If you have nothing to lose, try.
7 godina
offline
Re: Diablo 3
Filip720 kaže...

Jel mi moze netko pojasniti taj crveni okvir na itemu tek sam sad to primjetio, o cemu se radio koja je razlika izmedju ancienta i tog crvenog okvira? 

 primal ti rolla sve statse na max vrijednost

10 godina
offline
Re: Diablo 3

Znači to se može dobit samo da dropa i kod kadale jel? ili ima neki poseban način

If you have nothing to lose, try.
15 godina
online
Re: Diablo 3
Filip720 kaže...

Znači to se može dobit samo da dropa i kod kadale jel? ili ima neki poseban način

 Kada napraviš solo GR70, nakon toga ti može dropati od T1 naviše i/ili od Kadale, cube-a itd. Šansa da dropa Primal je jako mala.

 

Taj solo GR70 moraš napraviti posebno za non-season, hardcore i bilo koju sezonu.

7 godina
offline
Re: Diablo 3
Filip720 kaže...

Znači to se može dobit samo da dropa i kod kadale jel? ili ima neki poseban način

 ne znam koji su kriteriji za drop i da li ti moze kadala dropat

 

sva 3 koja sam dobio su mi dropali ovak od mobova, igram solo i sva 3 sam DE jer mi ne trebaju 

10 godina
offline
Re: Diablo 3

Citam bas po forumima diablo diablofans i to i nisam nigdje nasao tu informaciju da moras odradit 70grift solo da bi dobio od kadale cuba il dropa primal item.

If you have nothing to lose, try.
7 godina
offline
Re: Diablo 3
Filip720 kaže...

Citam bas po forumima diablo diablofans i to i nisam nigdje nasao tu informaciju da moras odradit 70grift solo da bi dobio od kadale cuba il dropa primal item.

 ma ne moras odradit GR70 da bi ti dropalo, od kud ti taj info 

15 godina
online
Re: Diablo 3
Filip720 kaže...

Citam bas po forumima diablo diablofans i to i nisam nigdje nasao tu informaciju da moras odradit 70grift solo da bi dobio od kadale cuba il dropa primal item.

 Note: Primal Ancients will only begin dropping after a character on the player’s account has reached Greater Rift 70 Solo

  • There are separate unlocks for normal and Hardcore characters, as well as Seasonal and non-Seasonal characters

 

Iz:

https://eu.battle.net/d3/en/blog/20635663/patch-250-now-live-21-03-2017

7 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Filip720 kaže...

Citam bas po forumima diablo diablofans i to i nisam nigdje nasao tu informaciju da moras odradit 70grift solo da bi dobio od kadale cuba il dropa primal item.

 Note: Primal Ancients will only begin dropping after a character on the player’s account has reached Greater Rift 70 Solo

  • There are separate unlocks for normal and Hardcore characters, as well as Seasonal and non-Seasonal characters

 

Iz:

https://eu.battle.net/d3/en/blog/20635663/patch-250-now-live-21-03-2017

 a jebate, nisam znao to, my bad :D

10 godina
offline
Diablo 3

Teško ću sa barbom 70 i iznad ic... pogotovo solo mi je tesko upgradeat gemove 

edit: ali onda ne mora značiti da se ne može dobit iz cubea ili kadale jer ne piše ništa za te dvije opcije jedino za drop treba rijesiti 70 grift solo

If you have nothing to lose, try.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.4.2017 16:06 (Filip720).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Filip720 kaže...

Teško ću sa barbom 70 i iznad ic... pogotovo solo mi je tesko upgradeat gemove 

edit: ali onda ne mora značiti da se ne može dobit iz cubea ili kadale jer ne piše ništa za te dvije opcije jedino za drop treba rijesiti 70 grift solo

 Ne, da Primale uopće možeš dobijati moraš riješiti GR 70 solo.

15 godina
online
Diablo 3

Diablo 3 - What are Challenge Rifts? Patch 2.6 Beta PTR:

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Diablo 3
Filip720 kaže...

Teško ću sa barbom 70 i iznad ic... pogotovo solo mi je tesko upgradeat gemove 

edit: ali onda ne mora značiti da se ne može dobit iz cubea ili kadale jer ne piše ništa za te dvije opcije jedino za drop treba rijesiti 70 grift solo

ma za lvl 70 ne moras imat posebno high gemove, moju su bili lvl 30

 

tek ej pocela sezona imas jos dugo za igrat, kud se zuris

13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 Note: Primal Ancients will only begin dropping after a character on the player’s account has reached Greater Rift 70 Solo

  • There are separate unlocks for normal and Hardcore characters, as well as Seasonal and non-Seasonal characters

 

Iz:

https://eu.battle.net/d3/en/blog/20635663/patch-250-now-live-21-03-2017

 Znači da su prepravili informaciju, prije je pisalo da sa likom moraš GR70 solo da bi padali Primali, ali je pisalo na način da izgleda kao da će samo na tom liku padat, a zapravo je bitno samo jednom proć pa može padat na bilo kojem liku (ali ipak posebno za sezonske i HC likove). 

 

Da ne pišem duple postove, Filipe, ovdje pogledaj što ti treba za koji build da možeš daleko tiskat, gemovi su najčešće bitni da budu preko 25 zbog dodatnog affixa, na DH sam sa 25-30 gemovima Grift 75 solo bez problema, al tek kad sam skupio skoro sve što treba za Impale build (jedino nisam imao bracerse), i osim Karlei ništa mi nije bilo Ancient. 

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.4.2017 16:27 (xhopeon).
15 godina
online
Diablo 3

Necromancer Transmogs - Armor Sets Demo (Diablo 3 2.6 beta)

 

Diablo 3 Necromancer Wings, Pennant, Pet, Armor, Set Bonuses Datamined

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.4.2017 21:56 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Diablo 3

Evo sada maloprije riješavao t13 riftove i padne mi prvi furnace  nakon 560 paragona, stavim ja to u kanais i reko idem si pokušat upgradeat te rareove, naime prvih 30 sam dobio samo jedan običan blade of tribes i ostao bez svih materijala. Odigrao još par riftova skupio za 5 upgradova sa rare na legendary prvi mighty weapon mi ovo padne u priloženom . Sad me zanima još za amulet da li je bolje da imam ovaj sa passivom ili ovaj bez passiva? (naravno za veće griftove) 

If you have nothing to lose, try.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.4.2017 14:17 (Filip720).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 3
Filip720 kaže...

Evo sada maloprije riješavao t13 riftove i padne mi prvi furnace  nakon 560 paragona, stavim ja to u kanais i reko idem si pokušat upgradeat te rareove, naime prvih 30 sam dobio samo jedan običan blade of tribes i ostao bez svih materijala. Odigrao još par riftova skupio za 5 upgradova sa rare na legendary prvi mighty weapon mi ovo padne u priloženom . Sad me zanima još za amulet da li je bolje da imam ovaj sa passivom ili ovaj bez passiva? (naravno za veće griftove) 

 Ako se ne varam, Leapquake build se igra sa Focus+Restraint kombinacijom tako da Travellers pledge otpada. HF amulet is the way to go...

14 godina
offline
Diablo 3

moze preporuka nekog builda za crusadera, da je dobar i za grupnu igru

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Kako ide s tim sezonama. Kreneš s novim likom i na kraju sezone on nestane, a oprema ti ostane ili?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

lik ostaje, samo se prebaci na non-seasonal lika, sav inventar možeš preuzeti kroz poruku koju dobijes kad sezona završi, mislim da imaš rok od 30 dana.

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
JuXo kaže...

moze preporuka nekog builda za crusadera, da je dobar i za grupnu igru

 Na žalost, Crusader nema mjesta u grupnoj igri što se tiče GR-ova. Za Torment je dobra ili LoN Bombardment ili Norvald+Akkhan kombinacija.

15 godina
online
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
JuXo kaže...

moze preporuka nekog builda za crusadera, da je dobar i za grupnu igru

 Na žalost, Crusader nema mjesta u grupnoj igri što se tiče GR-ova. Za Torment je dobra ili LoN Bombardment ili Norvald+Akkhan kombinacija.

 ma daj a kako ti mislis nema mjesta?

 

uredno ih vidam u grupin na 80+ gr

 

najvjerojatnije si mislio na skupine 90+ gr

 

hammer build je uvijek dobro dosao.. pogotovo za soliranje poslije lighting hyrda wiza najjaci build u igri..

a izmedu ostalog s rolandom mozes igrat dobru ulogu takoder ide s dobrim setom na 90+

 

a ima fenomenalan support build (grupni) za njega kojega ocito vecina hvali : http://www.diablofans.com/builds/89637-ashearasader-support-zdps-2-5-0

 

 

 

15 godina
online
Diablo 3

Toxic, odi sa saderom na Public, pa čak i 85+, pa da vidimo koliko ćeš se naigrati.

 

Druga je stvar ako imaš ekipu pa testirate sve i svašta; ili ako naletiš na jako dobar community.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

Obavio sam season journey sa wizardom, i pokupio armor.... 

 

Ako bi sad isao sa monkom, i obavio sve kako pise nanovo.... Dali bi dobio i na njemu reward armor " inna " ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Dobijaš samo jedan set u sezoni. Hc ili sc, svejedno. Tako da nećeš dobiti
frusciante#2383
 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Dal ima koji naš community di ima igrača? Namjeravam krenut opet malo igrat pa bi volio s nekim u timu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Diablo 3 Season 11 Rewards & Haedrigs Necromancer Incoming? Patch 2.6

Moj PC  
0 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice