Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 586.660
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
zeryx kaže...
blackdevil kaže...

el vama moze nać meč u igri? likovi daju 2x vikend a matchmaking im je u banani totalnoj. Mogu samo warzone igrat.

 promijeni ekipu...

 

jesam nedavno, od kad sam to napravio dobivam češće winove nego sa starom ekipom; možete li mi to objasniti cijenjeni kolega?

13 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare

vi ste bili taj uteg. 

svaki dan idem na masaže jer me leđa bole od toga što vas nosim.

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Vidim još tri dana double XP-a i ostalo kaj ide uz to....To su u znak isprike ponovo stavili jer je bila matchmaking katastrofa kroz vikend?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
zeryx kaže...

vi ste bili taj uteg. 

svaki dan idem na masaže jer me leđa bole od toga što vas nosim.

 

Da moguće, zato ti i zena pece rostilj a ti se naslikavaš ko bradata pi$$$$a :D

13 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare

meni barem ima ko peći rostilj...

16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

izac cu sam.

 

Popravili matchmaking; sad crasha poslije svake runde :D

16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
blackdevil kaže...

izac cu sam.

 

Popravili matchmaking; sad crasha poslije svake runde :D

 

Meni nije danas crashalo ni jednom. Ali jedna partija warzone je toliko lagala da sam prva tri iskakanja umro jer nisam mogao padobran otvoriti. Nakon par minuta ugasio. Doslovce svakih 1-2 sekunde teski lag

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Probaj ovo:

 

1. Otvori battlenet i repair/scan igru

2.Obrisi CoD mw folder u documents

3.Stisni play u battlenet i probaj.

4.Baci zrno soli iza sebe za svaki slucaj 

 

Mozes jos dok si u igri da odes na task manager pod procesi. Odi na blizzard update agent i stopiraj ga,pokreni igru ponovo i kucni drvo o drvo  men sad sljaka

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nevjerovatno za igru koja od prodaje zaradi preko milijardu dolara... U BF mi se to nikad nije dogodilo, a bome ni u nekim jeftinim igrama... Mislim da mi je ovo prvi i zadnji COD koji sam kupio.

 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
acarnoje kaže...

Nevjerovatno za igru koja od prodaje zaradi preko milijardu dolara... U BF mi se to nikad nije dogodilo, a bome ni u nekim jeftinim igrama... Mislim da mi je ovo prvi i zadnji COD koji sam kupio.

 

 Žalosno da ljudi koji su platili. čekaju u redu radi free igrača, slažem se.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Pa kupaju se u lovi, jos im kupujemo i battle passove, i skinove. Sigurno i oni u warzoneu trose lovu. Pa neka kupe jos servera brate mili.... Katastrofa.. 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
acarnoje kaže...

Pa kupaju se u lovi, jos im kupujemo i battle passove, i skinove. Sigurno i oni u warzoneu trose lovu. Pa neka kupe jos servera brate mili.... Katastrofa.. 

 Hdz-ov moto, sa što manje, zaraditi više.

kao da su ih naši političari trenirali.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ljudi pise vam lijepo u poruci da je server maintenance. Ne ulazim u opravdanost niti scope ali takve stvari su najnormalnije sa svim online servisima. Gotovo da ne postoji online servis koji nema neki downtime s vremena na vrijeme zbog odrzavanja.

Iako, iskreno - user experience sa novim CoD-om u tom kontekstu nije bas sjajan. Lagovi, nemogucnost pronalaska partije, nemogucnost odabira mapa...

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Ljudi pise vam lijepo u poruci da je server maintenance. Ne ulazim u opravdanost niti scope ali takve stvari su najnormalnije sa svim online servisima. Gotovo da ne postoji online servis koji nema neki downtime s vremena na vrijeme zbog odrzavanja.

Iako, iskreno - user experience sa novim CoD-om u tom kontekstu nije bas sjajan. Lagovi, nemogucnost pronalaska partije, nemogucnost odabira mapa...

 Nevezano za to sliku pogledao ni nisam, ali otkako je izašao warzone znalo je bit dana di se čeka '' u redu'' kao u t-com da uđem u battlenet, pa ''u redu'' za ulazak u gejm.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Ljudi pise vam lijepo u poruci da je server maintenance. Ne ulazim u opravdanost niti scope ali takve stvari su najnormalnije sa svim online servisima. Gotovo da ne postoji online servis koji nema neki downtime s vremena na vrijeme zbog odrzavanja.

Iako, iskreno - user experience sa novim CoD-om u tom kontekstu nije bas sjajan. Lagovi, nemogucnost pronalaska partije, nemogucnost odabira mapa...

Ali uz sve to i dalje najbolji CoD u zadnjih cca deset godina...

16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
Friday kaže...

Ljudi pise vam lijepo u poruci da je server maintenance. Ne ulazim u opravdanost niti scope ali takve stvari su najnormalnije sa svim online servisima. Gotovo da ne postoji online servis koji nema neki downtime s vremena na vrijeme zbog odrzavanja.

Iako, iskreno - user experience sa novim CoD-om u tom kontekstu nije bas sjajan. Lagovi, nemogucnost pronalaska partije, nemogucnost odabira mapa...

 Nevezano za to sliku pogledao ni nisam, ali otkako je izašao warzone znalo je bit dana di se čeka '' u redu'' kao u t-com da uđem u battlenet, pa ''u redu'' za ulazak u gejm.

 

Ma kontam da sve puca po savovima zapravo pa kao fol imaju neko odrzavanje.

Ukratko - odlicna igra, uzasan delivery i experience

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...
Friday kaže...

Ljudi pise vam lijepo u poruci da je server maintenance. Ne ulazim u opravdanost niti scope ali takve stvari su najnormalnije sa svim online servisima. Gotovo da ne postoji online servis koji nema neki downtime s vremena na vrijeme zbog odrzavanja.

Iako, iskreno - user experience sa novim CoD-om u tom kontekstu nije bas sjajan. Lagovi, nemogucnost pronalaska partije, nemogucnost odabira mapa...

Ali uz sve to i dalje najbolji CoD u zadnjih cca deset godina...

 SLažem se, jedino fali ranked sustav (ala. xfire shema, napucavanje i klanovi...) i bila bi top igra.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Idu mi na zivce vise sa ovim maintenance,vise cekam neg sto igram. Ono malo srece su mi shebali..... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2020 18:19 (Sideswipe).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

ima. koja domaća nakupina igrača za scrim war sve prijateljska baza. 

5v5 cdl

 

hvala

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Fali bar map wote.... I onda bi to bilo to.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

zna netko kako namjestiti da mi zvuk u igri ostane uvijek isti a ne prilikom svakog pokretanja da je pojacano na najjace pa u win moram smanjiti?

zasto recimo u igri imam oko 50fps na 1920x1080, a onda kad sam u lobbyu recimo idem staviti cammo ili nesto na pusku ne vidim sta sam odabrao nego mi kao laga, treba jedno nekoliko sekundi da ucita tu pusku koju sam odabrao.

imam 1050ti, i5 7500, 16gb ram. preko geforce exprie. sam kliknuo na optimize igre i to je to, nisu neki fps-ovi ali igra sljaka koliko toliko

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Probaj namjestiti video postavke manualno, a ne da ti to umjesto tebe radi gf.exp.
Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
12 godina
online
Call Of Duty Modern Warfare

 

Warzone has Secret Settings (Is this CHEATING?)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Grau je otrov jbt...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ljudi kakva je igrica? Isplati li se kupovat? Jel postoji nesto kao sto je bio promod u CoD-u4? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Nixx7 kaže...

Ljudi kakva je igrica? Isplati li se kupovat? Jel postoji nesto kao sto je bio promod u CoD-u4? 

 

Igraj warzone i uzivaj. Onda ces nakon nekog vremena shvatiti jel se isplati kupiit

Freak Show Inc.
6 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
Nixx7 kaže...

Ljudi kakva je igrica? Isplati li se kupovat? Jel postoji nesto kao sto je bio promod u CoD-u4? 

 

Igraj warzone i uzivaj. Onda ces nakon nekog vremena shvatiti jel se isplati kupiit

Igram trenutno CS:GO i nakon 3.000 sati mi je jednostavno dopizdila, posto sam davno igrao CoD4 (promod)... Palo mi je na pamet, uzet neku igricu nalik tome bar u nekoj mjeri, pa eto preformulirat cu pitanje. Koji je Call of duty trenutno najslicniji tom starom legendarnom CoD4 promodu?

6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Uglavnom ako mi se igrica svidi, sta da uzmem standard edition ili battle pass edition? u cemu je razlika uopce?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Uzmi modern warfare igra je pun pogodak.

Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Dobro, ali koju verziju? Battle pass ili standard?
ugl warzone se vec skida pa cu je isprobat jos veceras :D

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice