Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 585.993
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Treba mi malo pomoći  Imam komp iz opisa na profilu i u zadnje vrijeme problema s COD-om. Kad je došao onaj update od 20gb prije par tjedana me počeo zafrkavat, smrznula mi se slika na 5 sekundi svaki put kad je pronađen match u multiplayeru. To sam trpio jer mi nije smetalo pri igri. A sad poslije ovog zadnjeg update-a od neki dan je igra počela "trokirat". Kao da imam fps dropove kada zapucam ili neke upuca mene. Ne znam jel se to zove stuttering ili kako da bolje opišem, ali jako je iritantno. Grafičke postavke sam sam mijenjao više puta, optimizirao sam i preko Geforce Experienca, ali i dalje imam isti problem. Jel netko to doživio, ima kakvog lijeka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

imao sam slican problem u WoWu. Padao mi fps kad bih ulazio u Rustbolt i to drasticno(trokiro). Rjesenje je bilo reinstal windowsa,updejto ih i onda instalirao program po program. Poslje toga igre.  Izgleda da su mi se neki driveri klali. Nisam nista skidao od proizvodjaca komponenti sam ove od winsa i najnovije graficke i desetak programa,sve sljaka preko tri mjeseca bez beda.

6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja sam nakon posljednjeg patcha ponovno morao skidati onaj paket koji sadrži story i multiplayer. I laga mi igra žešće, a prije dva dana se prebacio na optiku. 

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Joj, samo ne windowse, već sam lud od toga. Prije 3-4 mjeseca sam ih stavio na novo i igra mi je radila normalno prije mjesec dana. Sve je počelo zezat nakon updatea igre. Ima još drugih sugestija? Prije ću igru obrisat nego windowse ponovo stavljat :D

14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Evo meni jucer se igra pocela redovno crashat,pise fatal error....  sve up 2 date,direct x,driveri za grafu,winsi...

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2020 20:34 (Sideswipe).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Zna netko di se moze vidjet progress za otkljucat ovaj bruen lmg? Kakav shit od zadatka za otkljucat...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
acarnoje kaže...

Zna netko di se moze vidjet progress za otkljucat ovaj bruen lmg? Kakav shit od zadatka za otkljucat...

 Za vrijeme partije ne postoji tracking nego između partija odes na LMG i kad ga mouseoveras pise ti koliko jos partija treba za otključati sam po sebi task i nije tako tezak..., LMG i dimnu bombu Shoot the Ship playlist i svaki put kad dobijes Shipment mapu baci dim i pucaj 

15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ali di odem na lmg? Nemam ga u listi nigdje.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Da pod LMG, mora biti ako ne restartaj ps4/pc mozda je neki bug! 

Odmori se u Istini! 😊
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2020 23:40 (veseli007).
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Isprobao malo plunder. Uopce nije lose...

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Znači sad u gejmu 2 lika (najvjerojatnije klinca) isprozivali sve iz našeg tima i reportali za cheat. Gledam im statse, jedan KD 0.23, drugi 0.38...nadam se da nećemo zbog tih isfrustriranih kretena ban pokupit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Od zadnjeg update-a igra je u kurcu.... mp match mi trazi po 3 minute a War Zone tolko laga da mislim da sam jos u proslom game-u...
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 3:39 (gamer xt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
gamer xt kaže...
Od zadnjeg update-a igra je u kurcu.... mp match mi trazi po 3 minute a War Zone tolko laga da mislim da sam jos u proslom game-u...

 

Meni je sinoc samo prvu lagalo, poslije je bilo OK

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Uz probleme sa traženjem matcha dešava mi se i da poslije odigranog matcha, kad se pojavi tablica, igra crasha na desktop. Žali Bože skinutih 30gb patcha 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 10:37 (Zhnu).
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Zhnu kaže...

Uz probleme sa traženjem matcha dešava mi se i da poslije odigranog matcha, kad se pojavi tablica, igra crasha na desktop. Žali Bože skinutih 30gb patcha 

 

Nas trojica smo sinoc igrali. Lag samo u prvoj partiji i ni jedan drugi problem

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

searching match.....pa dokle vise nakon zadnjeg patcha nemoze se igrat normalno

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja sam danas odigrao par rundi plundera, mogu rec da mi je postalo cak i zabavno, bez laga i nadje server dosta brzo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
hahhaajaads kaže...

Ja sam danas odigrao par rundi plundera, mogu rec da mi je postalo cak i zabavno, bez laga i nadje server dosta brzo.

 

Meni je isto super. Samo sto je trebalo navikavanja nakon HC-a da treba ispucati 25 metaka u covjeka da umre

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

nerf za akimbo, I rpg

demolition naokon 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 

nerf za akimbo, I rpg

demolition naokon 

 

4:17

 

20+ metaka sa 2 metra da ubijes frajera

Freak Show Inc.
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... akimbo nerfan? lol, bit ce placa, bit ce suza... to ionako koristi grupacija igraca sklona suzicama, kojima je oruzje za vece udaljenosti od 10 m naucna fantastika...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

el vama moze nać meč u igri? likovi daju 2x vikend a matchmaking im je u banani totalnoj. Mogu samo warzone igrat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja sam odučio staviti igru "na čekanje". Pa kad je izašla radila je ko urica, apsolutno nikakvih problema. Sada ne mogu pronaći match, xp mi se ne računa, random se crasha unutar gejma bez ikakvog errora...a to je sve radilo na početku. Uništili su igru...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
blackdevil kaže...

el vama moze nać meč u igri? likovi daju 2x vikend a matchmaking im je u banani totalnoj. Mogu samo warzone igrat.

 

Ja jutros pokrenem jednu partiju i nadje mec bez greske.  Ugasim i pokusam nakon sat vremena - nema jebene sanse. Nekih 20 minuta nista. Da im jebem mater

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja ne znam, meni sve radi bez greške od prvoga dana.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
blackdevil kaže...

el vama moze nać meč u igri? likovi daju 2x vikend a matchmaking im je u banani totalnoj. Mogu samo warzone igrat.

 

Ja jutros pokrenem jednu partiju i nadje mec bez greske.  Ugasim i pokusam nakon sat vremena - nema jebene sanse. Nekih 20 minuta nista. Da im jebem mater

 

ista stvar, našlo jedan match GW_a i od onda ništa. bez obzira koji mod izaberem ništa.

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
fila2208 kaže...

 

nerf za akimbo, I rpg

demolition naokon 

 

4:17

 

20+ metaka sa 2 metra da ubijes frajera

 da šteta da nema HC warzone da padaju kad im kraj uha pukneš.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 da šteta da nema HC warzone da padaju kad im kraj uha pukneš.

 

Ma ne, ovako je OK. 26 metaka (ako sam dobro izbrojao) za nekoga ubiti. Taman...

Freak Show Inc.
13 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
blackdevil kaže...

el vama moze nać meč u igri? likovi daju 2x vikend a matchmaking im je u banani totalnoj. Mogu samo warzone igrat.

 promijeni ekipu...

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
fila2208 kaže...

 da šteta da nema HC warzone da padaju kad im kraj uha pukneš.

 

Ma ne, ovako je OK. 26 metaka (ako sam dobro izbrojao) za nekoga ubiti. Taman...

 Meni sa softa je iritantno koliko treba, a kamoli vama sa one bullet modova 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice