Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.650
|
čitano: 1.287.964
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Meni više odgovara kad nikoga ne čujem jer onda više pazim na okolinu i zvukove. Lijepo je kad se čuješ sa squadom ali šta manje to bolja koncentracija.

 

takodjer, najgore mi je kad ubace i onu muziku pred kraj. isti je slucaj bio i sa battlefield v. previse glasna muzika i onda ne cujes nista oko sebe, hajd kad gubis s previse razlika pa svejedno, al kad se lomi za zadnji tiket onda je zeznuto.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...
dery kaže...

Meni više odgovara kad nikoga ne čujem jer onda više pazim na okolinu i zvukove. Lijepo je kad se čuješ sa squadom ali šta manje to bolja koncentracija.

 

takodjer, najgore mi je kad ubace i onu muziku pred kraj. isti je slucaj bio i sa battlefield v. previse glasna muzika i onda ne cujes nista oko sebe, hajd kad gubis s previse razlika pa svejedno, al kad se lomi za zadnji tiket onda je zeznuto.

 Kod mene je glazba isključena.

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
bertRo92 kaže...

Na 128

 Na kojoj rezoluciji igraš?

Meni frend ima isti proc,  jaču grafu (3600 ti) i na 2k sve uredno radi

Kod mene na sličnom AMD-u, jača grafa (3600 ti) i na 2k sve uredno radi (100-ak fps na medium)

 

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
C64 kaže...
bertRo92 kaže...

Na 128

 Na kojoj rezoluciji igraš?

Meni frend ima isti proc,  jaču grafu (3600 ti) i na 2k sve uredno radi

Kod mene na sličnom AMD-u, jača grafa (3600 ti) i na 2k sve uredno radi (100-ak fps na medium)

 

 Tvoj Ryzen 5600x je jači od i5 10400f i grafa ti je dosta jača.Ako mu ne šteka na 64 igrača jedini razlog je cpu.Tvoj frend ima isto jaku grafu te mu na 2k rezi manje pati cpu.

Znam kako je meni bilo sa rx6600xt i R7 2700x koji je jednak 10400f uz grafe tog ranga. Tek sa R5 5600 sam dobio ogroman boost bez padova. 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2022 14:58 (dery).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Igram na 1080p...taj min. req nema teoretske da povuče igru s toliko igrača, pa sam uzeo jače od toga da ne bi imao problema...meni je cilj da igram na 60 fps zbog tva 60hz...može li mi neko copy-paste  svoj prof... file iz my documentsa pa da probam nešto promijeniti ako nije bed....možda jos koji savjet koji ste upotrijebili za optimizaciju...mislim da ovaj PC koji imam, mora biti u stanju tu igru vuči na 60 fps-a, znam da nije pretjerano jak pc ali mora biti u stanju

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
bertRo92 kaže...

Igram na 1080p...taj min. req nema teoretske da povuče igru s toliko igrača, pa sam uzeo jače od toga da ne bi imao problema...meni je cilj da igram na 60 fps zbog tva 60hz...može li mi neko copy-paste  svoj prof... file iz my documentsa pa da probam nešto promijeniti ako nije bed....možda jos koji savjet koji ste upotrijebili za optimizaciju...mislim da ovaj PC koji imam, mora biti u stanju tu igru vuči na 60 fps-a, znam da nije pretjerano jak pc ali mora biti u stanju

 Ispod 60fps-a ti ne bi trebalo padat na med. postavkama.Evo ovde jednako jak pc kao tvoj ima na low pad ispod 40fps-a ali uglavnom vrti oko 100.

 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2022 16:06 (dery).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Da to i ja tvrdim, možeš li mi molim te kopirati gst render postavke?? Pa da probam parametre unesti,puno put sam mijenjao,mozda sam i kaj sprčkal sam več...igra je užasno optimizirana sama po sebi...zapravo sam ju igrao sad par dana s konstanim fps-om 60, možda jednom mi je malo pao,ali jako malo,i onda odjedno jucer navečer počelo opet zajebavat

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
bertRo92 kaže...

Da to i ja tvrdim, možeš li mi molim te kopirati gst render postavke?? Pa da probam parametre unesti,puno put sam mijenjao,mozda sam i kaj sprčkal sam več...igra je užasno optimizirana sama po sebi...zapravo sam ju igrao sad par dana s konstanim fps-om 60, možda jednom mi je malo pao,ali jako malo,i onda odjedno jucer navečer počelo opet zajebavat

Neće ti koristit moje mix postavke ultra/med ugašen future frejm. Ti moraš sve na low,probaj vertical sync on sve ostalo off, te vidi jel bolje kad uključiš ili isključiš future frame rendering.

Updejtaj winse i čipset,uključi game mode u postavkama winsa, isključi xbox bar,stavi ovaj gpu driver:https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-22-10-2

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2022 16:57 (dery).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Riješen problem...u adrenaline-u je bio problem, postavke u igri vecinim na medium i v-sync ,stabilni fps uz rijetke padove na  128 igraca..znao sam da mora vuči ti igru na 60 fps-a i medium teksturi....sad možem početi 😎

8 godina
offline
Battlefield 2042

Prosim te probaj na 256 igraca jer tam imam probleme. Neki tu pricaju da je do rama, al ne vjerujem. Valjda opet AMD

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Ma super je na 256, ali ipak mi najdraži 512

14 godina
online
Battlefield 2042

Da li možeš pucati kad izađeš iz vozila?

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Nisam vidio taj problem...igrao jučer navečer par sati i nisam uočio taj problem??? Probaj to riješiti,mora biti neki način

14 godina
online
Battlefield 2042

Ne mogu, dođem umoran sa posla i onda ne mogu pucati iz vozila, prokleti DICE. Tamo je ostala samo čistačica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Ma koma...nisam ni zbao da postoji da greska,ali vidim sad da pise na netu, kao opet udes i izađes nakon par sekundi, jebo ih led i njihovom rjesenju vjerujem da si probao reinstal i sve zivo,mozda i windows ispočetka,meni to pali kad ima nekih banalnih problema...

 

14 godina
online
Battlefield 2042

sve sam probao i najbolje izlazim iz vozila kad nisam umoran od posla, DICE smeće.

Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

😂😂

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
bertRo92 kaže...

Riješen problem...u adrenaline-u je bio problem, postavke u igri vecinim na medium i v-sync ,stabilni fps uz rijetke padove na  128 igraca..znao sam da mora vuči ti igru na 60 fps-a i medium teksturi....sad možem početi 😎

 Može li se znat koji je problem bio osim šta imaš amd koji ne može ni you tube pokrenit.Silvio udario td,ovo je sarkazam silvio.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2022 16:25 (dery).
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Nelos ovaj njemacki laser

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Dajte ideje zašto mi ne radi VOIP u igri?

Uključen je u opcijama, podešen je "default source", u Windowsima je podešen mikrofon i headset (i radi u ostalim programima), vidim kad netko govori (pojavi se žuta ikona s imenom i zvučnikom) al ništa ne čujem.

Probao sam promijeniti i Squad/Party, ništa.

Podešavao sam glasnoću...

Stavim još i screenshte poslije, moguće da mi je ipak nešto promaklo?

 

Pretpostavljam da bi problem mogao biti što imam dosta mikrofona i izlaza (zvučnici, headset, monitor 1, monitor 2, Oculus...), ali ja odaberem točan u Widowsima i svugjde osim u BF radi...

 Ooo, izgleda da nije dosta samo default device, nego i default communication device.

 

Probam poslije posla pa javim, ak se nekome pojavi isti problem.

 To je to izgleda. Ako vam ne radi VIOP na PCu, poigrajte se sa Default communications device u Windowsima.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
infeqt0r kaže...

Nelos ovaj njemacki laser

 Ne valja to ništa. Nož je ultimative weapon.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2022 18:27 (dery).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...
bertRo92 kaže...

Riješen problem...u adrenaline-u je bio problem, postavke u igri vecinim na medium i v-sync ,stabilni fps uz rijetke padove na  128 igraca..znao sam da mora vuči ti igru na 60 fps-a i medium teksturi....sad možem početi 😎

 Može li se znat koji je problem bio osim šta imaš amd koji ne može ni you tube pokrenit.Silvio udario td,ovo je sarkazam silvio.

  Anti lag, HDMI link asurance  , teselation mode , surface optimization sam ja mjenjao, nemora značit da su svi ključni od ovih,ali tako mi sada stoji i igra radi bez beda, u igri v sync uključen, dsr uključen, postavke su večinom na medium...teren,anti aliasing,lightings je na low....ISCL program za gašenje programa u pozadini , update BIOSA i GPU i mjenjao sam PROFSAFE.prof  file u my documents,  enlighten 0 , DX 12 12 1 , shadow obje opcije na 0 i igra vuče bez beda...ovaj shadow pod my documents, ako bilo kojeg od ta dva stavim na 1 , igra poštekava ko luda, kad sam ih ugasio radi bez problema,znam da sam izgubio malo na grafiki, ali igra i dalje izgleda top

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
bertRo92 kaže...
dery kaže...
bertRo92 kaže...

Riješen problem...u adrenaline-u je bio problem, postavke u igri vecinim na medium i v-sync ,stabilni fps uz rijetke padove na  128 igraca..znao sam da mora vuči ti igru na 60 fps-a i medium teksturi....sad možem početi 😎

 Može li se znat koji je problem bio osim šta imaš amd koji ne može ni you tube pokrenit.Silvio udario td,ovo je sarkazam silvio.

  Anti lag, HDMI link asurance  , teselation mode , surface optimization sam ja mjenjao, nemora značit da su svi ključni od ovih,ali tako mi sada stoji i igra radi bez beda, u igri v sync uključen, dsr uključen, postavke su večinom na medium...teren,anti aliasing,lightings je na low....ISCL program za gašenje programa u pozadini , update BIOSA i GPU i mjenjao sam PROFSAFE.prof  file u my documents,  enlighten 0 , DX 12 12 1 , shadow obje opcije na 0 i igra vuče bez beda...ovaj shadow pod my documents, ako bilo kojeg od ta dva stavim na 1 , igra poštekava ko luda, kad sam ih ugasio radi bez problema,znam da sam izgubio malo na grafiki, ali igra i dalje izgleda top

 Naravno pod graphics sve pogasit i stavit na standard.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2022 18:52 (dery).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Užasno igra optimizirana, probao igrati kad je izašla sa rx 570 8 gb ali je bila malo preslaba, pa sam uzeo ovu rx 6600 za koju sam bio siguran da če raditi bez problema na mom 60 HZ LED tv-u...ovaj njihov minimum req je totalno promašen, ja mislim da nebi opce mogao igrati s tim zahtjevima :) ... mada su večinom loši komentari na igru,ali meni je zabavna, igrao BC 2 ,bf3,bf4, i bf5 prije toga tako da je morala i ova doči na red...lijep pozdrav

15 godina
offline
Battlefield 2042

Sve smo bf odigrali i dosade stari igrat ne može se unedogled. Došao red na ovoga jer nema drugog. Vozila su napravljena kao neke lebdjelice tako da me to zabavi kuda se sve može odskočit i odletjet. Brz je respawn i brzo se tenkovi unište dok su u bfV bili neuništivi i preubojiti đaba ti zaklon bilo kakav,frustrirajuče iritantno za poludit. Ovaj bf će brzo da dosadi jer od ono malo mapa ima ih par koje valjaju. 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

BfV mi ostao u lošem sječanju, jos bi ga sad igrao da nema toliko čitera, u 80 % slučajeva je bio jedan majmun prisutan, ostalo ti sve stoji ,u slučaju da dosadi natrag na bf4,meni osobno najbolja igra

15 godina
offline
Battlefield 2042

Meni je bad company 2 favorit, zamjenio ga bf3 fenomen i onda bf4 isto sve bolje i bolje. Bf1 je klasa za sebe najbolja ratna atmosfera od ijednog bf-a.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Vas dvojica se mozete cuti i mimo foruma.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

ja cu na kraju izgleda odustati od idiota sto igraju ovu igru. dice toliko privlaci igrace sa apexa, call of dutya i odakle vec ne.

 

 

danas igram jedan mec, i moram odmah skroz ugasiti igru, ohladiti se pa opet pokrenuti i igrati

 

 

zapadne me vazda neki idiotski squad koji samo se spawnaju gdje je najvece zariste. ja odem ovima iza ledja, jos pisem squadu da se spawnaju na mene pa da uzmemo zajedno sektor jer sam ne mogu, ali kakvi.

da se bar moze squad promjeniti, ali ne moze ni to.

 

 

ovakvi likovi su nastali jos od bf3 dobro se sjecam, na bc2 sam rijetko imao problema sa random ljudima.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2022 23:10 (Indestructible).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...

ja cu na kraju izgleda odustati od idiota sto igraju ovu igru. dice toliko privlaci igrace sa apexa, call of dutya i odakle vec ne.

 

 

danas igram jedan mec, i moram odmah skroz ugasiti igru, ohladiti se pa opet pokrenuti i igrati

 

 

zapadne me vazda neki idiotski squad koji samo se spawnaju gdje je najvece zariste. ja odem ovima iza ledja, jos pisem squadu da se spawnaju na mene pa da uzmemo zajedno sektor jer sam ne mogu, ali kakvi.

da se bar moze squad promjeniti, ali ne moze ni to.

 

 

ovakvi likovi su nastali jos od bf3 dobro se sjecam, na bc2 sam rijetko imao problema sa random ljudima.

 Može, Kad pogineš stisni ESC i imaš opciju squad, desni klik na svoje ime i potvrdi kad pita da li želiš promijeniti squad. Istina random, ali druga ekipa ipak, ako ovi tvoji baš idu na živce.

(Gcro)K4lim3ro
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice