Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.652
|
čitano: 1.288.755
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Battlefield 2042

Ali on je kupio za 130 $ možda neku developer testnu verziju koja je jako zabavna i ima 256 po mapi, ja mu vjerujem, čovjek djeluje jako vjerodostojno i iskreno.

Gle, sve je moguće, i ništa nije nemoguće. Tko rano rani dvije sreće grabi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Ne vjerujem, a i ne pronalazim taj podatak da BF podržava 256 igrača. Pa sa ovim BF 2042 je 128 igrača velika novost. Prije je godinama bilo 32 vs 32, tj. 64 ukupno.

14 godina
online
Battlefield 2042

Pa ako je skriveni podatak kolega nam je dao ekskluzivan insajderski uvid. 

Naš bi volio zaigrati te 256 fajtove, kolega kaže da su zabavni. Ali bojim se da bi moglo biti previše zabavno jer moram igrati i druge igre a imam ih puno. Ne znam da li dam to spomenuo u zadnje vrijeme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Podrzava, ali je minimum 32 GB RAM memorije.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Ali on je kupio za 130 $ možda neku developer testnu verziju koja je jako zabavna i ima 256 po mapi, ja mu vjerujem, čovjek djeluje jako vjerodostojno i iskreno.

Gle, sve je moguće, i ništa nije nemoguće. Tko rano rani dvije sreće grabi.

 Ovo mi je najbolje!

14 godina
online
Re: Battlefield 2042
infeqt0r kaže...

Podrzava, ali je minimum 32 GB RAM memorije.

 Zovi, samo zovi, svi će sokolovi...

2 godine
offline
Battlefield 2042

Evo sad sam baš gledao u bf da nisam ja možda pogrješio. Piše lijepo 64vs64 znači 256.

PRN8 JBG MOR8
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

Dobro vas Izzy trola

 

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jucer sam prvi put zaigrao ovaj novi bf, zadnji koji sam igrao bf1 i bio mi je dobar , pa me zanima zasto nema one tablice nakraju meca di pise koji si na tablici i sa svim ostalim podacima, sta je bilo na svim bf igrama u proslosti
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Battlefield 2042

Stisneš tab i vidiš tablicu

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
nike098 kaže...
Jucer sam prvi put zaigrao ovaj novi bf, zadnji koji sam igrao bf1 i bio mi je dobar , pa me zanima zasto nema one tablice nakraju meca di pise koji si na tablici i sa svim ostalim podacima, sta je bilo na svim bf igrama u proslosti

 

Tek nedavno smo dobili Ingame-Scoreboard tako da ne smijemo biti bezobrazni, implementacija navedene opcije iziskuje dugogodisnji rad i moramo biti strpljivi, doci ce i to na red.

12 godina
offline
Battlefield 2042

pa ova valparaiso mapa je upropaštena skroz. ne mogu zastavice uzeti a da me ne skidaju sa strana sa brda. uvijek protivnik ima uzvisenje odakle moze kampirati i odatle te skidati.

valjda je bio razlog zasto je stari dice team sva ta uzvisenja zabranio.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2022 1:21 (Indestructible).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...

pa ova valparaiso mapa je upropaštena skroz. ne mogu zastavice uzeti a da me ne skidaju sa strana sa brda. uvijek protivnik ima uzvisenje odakle moze kampirati i odatle te skidati.

valjda je bio razlog zasto je stari dice team sva ta uzvisenja zabranio.

 Pustiš priku da osvaja a ti čekaš na brdu iza ledja i kad se spanaju kolji bacaj nož ili prigušivać.Meni mapa skroz dobra.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2022 12:20 (dery).
14 godina
online
Battlefield 2042

Danas je bio jedan tornado na mapi sa 128 igrača. Baš sam se zabavljao. Nisma ulazio ni izlazio iz vozila. Radni dan nije bio previše naporan, svjedno idem malo igrati, nakon radnog dana.

Dice je smeće.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...
Indestructible kaže...

pa ova valparaiso mapa je upropaštena skroz. ne mogu zastavice uzeti a da me ne skidaju sa strana sa brda. uvijek protivnik ima uzvisenje odakle moze kampirati i odatle te skidati.

valjda je bio razlog zasto je stari dice team sva ta uzvisenja zabranio.

 Pustiš priku da osvaja a ti čekaš na brdu iza ledja i kad se spanaju kolji bacaj nož ili prigušivać.Meni mapa skroz dobra.

 

ma tesko, posebno kako su ubacili ove sad sektore, pa cim neki tim zauzme sektor odose tiketi nizbrdo. a i onako svi igraju nekoordinisano, pa cesto igram gdje nema balansa nikako. znam pocesto gubiti po 500-600 tiketa razlike.

volio bih da vrate stari sistem bez ovih sektora, onako na prvu mi je to ok ideja, ali generalno mi se ne svidja.

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Battlefield 2042

Odrađeno u nekoliko rundi :/

Mislim da je ovo moglo i malo teže.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2022 22:27 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Odrađeno u nekoliko rundi :/

Mislim da je ovo moglo i malo teže.

 Lijepo je bilo igrati s tobom(odro te kozle)

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2022 23:01 (dery).
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Odrađeno u nekoliko rundi :/

Mislim da je ovo moglo i malo teže.

 pa poanta je i da botovi nešto osvoje dok pune servere, i forumaš i ivanec itd.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Odrađeno u nekoliko rundi :/

Mislim da je ovo moglo i malo teže.

 pa poanta je i da botovi nešto osvoje dok pune servere, i forumaš i ivanec itd.

opet rasisticki ispadi i prozivke hercegovaca

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
14 godina
online
Battlefield 2042

Jebiga, nemam ja para ko fila da mogu platiti cod 80 eura i igrati dobru igru kad dođem umoran sa posla. Nebi ni ja igrao dice govno da mi zašteka svakih par sekundi i da ne mogu pucati kad izađem iz vozila, nakon što dođem doma umoran od posla.

Tam u dice ostala samo čistačica.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2022 6:45 (forumaš).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Dajte ideje zašto mi ne radi VOIP u igri?

Uključen je u opcijama, podešen je "default source", u Windowsima je podešen mikrofon i headset (i radi u ostalim programima), vidim kad netko govori (pojavi se žuta ikona s imenom i zvučnikom) al ništa ne čujem.

Probao sam promijeniti i Squad/Party, ništa.

Podešavao sam glasnoću...

Stavim još i screenshte poslije, moguće da mi je ipak nešto promaklo?

 

Pretpostavljam da bi problem mogao biti što imam dosta mikrofona i izlaza (zvučnici, headset, monitor 1, monitor 2, Oculus...), ali ja odaberem točan u Widowsima i svugjde osim u BF radi...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Jao 

Ima još načina da se pohvalis s Oculusom 2.

Jučer smo normalno ja i Cyb pričali u sqadu.

Nama drago da ti imaš.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2022 10:50 (ivanec).
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Dajte ideje zašto mi ne radi VOIP u igri?

Uključen je u opcijama, podešen je "default source", u Windowsima je podešen mikrofon i headset (i radi u ostalim programima), vidim kad netko govori (pojavi se žuta ikona s imenom i zvučnikom) al ništa ne čujem.

Probao sam promijeniti i Squad/Party, ništa.

Podešavao sam glasnoću...

Stavim još i screenshte poslije, moguće da mi je ipak nešto promaklo?

 

Pretpostavljam da bi problem mogao biti što imam dosta mikrofona i izlaza (zvučnici, headset, monitor 1, monitor 2, Oculus...), ali ja odaberem točan u Widowsima i svugjde osim u BF radi...

 Ooo, izgleda da nije dosta samo default device, nego i default communication device.

 

Probam poslije posla pa javim, ak se nekome pojavi isti problem.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Meni više odgovara kad nikoga ne čujem jer onda više pazim na okolinu i zvukove. Lijepo je kad se čuješ sa squadom ali šta manje to bolja koncentracija.

kradem mine iz minskog polja
2 godine
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Jel imaa i kod vas tih framedropova?? Imam i5 10400f ,16 gb ram, i rx6600 8 gb , pa nemoguce da nemogu složiti to da mi radi kako spada...sve sam u igri na low stavio, i onaj file u my documents sam prčkao, profsafeprof ili kako vec se zove..ima jos koje rijesenje,kakav config file?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
bertRo92 kaže...

Jel imaa i kod vas tih framedropova?? Imam i5 10400f ,16 gb ram, i rx6600 8 gb , pa nemoguce da nemogu složiti to da mi radi kako spada...sve sam u igri na low stavio, i onaj file u my documents sam prčkao, profsafeprof ili kako vec se zove..ima jos koje rijesenje,kakav config file?

 Imaš li padova na 64 igrača ili svejedno koliko god da je igrača?

kradem mine iz minskog polja
2 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Na 128

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Slab je procesor ako na 64 igrača nemaš padova. Ocaj procesor koliko može ali na toj mbo možda nečeš ništa moći.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2022 13:51 (dery).
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Slab je procesor ako na 64 igrača nemaš padova. Ocaj procesor koliko može ali na toj mbo možda nečeš ništa moči.

 Nisi bio u školi kad se učilo č i ć?

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...
dery kaže...

Slab je procesor ako na 64 igrača nemaš padova. Ocaj procesor koliko može ali na toj mbo možda nečeš ništa moči.

 Nisi bio u školi kad se učilo č i ć?

 Ala ovoga sad jebo te rvatski jezik, udaram po tipkovnici šta me prvo dopadne. Jebavao sam profesoricu likovnog kad se taj sat učilo meko ć jer je meni tad bilo tvrdo .

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2022 13:57 (dery).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice