VIP Trio paket

poruka: 271
|
čitano: 120.417
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
To su s zabunili jer sigurno je da dobiwas huawei ruter s wifijem ako ides preko tcoma, a ako preko kabela onda naplacuju taj ruter s wifijem.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
PC - stručnjak kaže...
To su s zabunili jer sigurno je da dobiwas huawei ruter s wifijem ako ides preko tcoma, a ako preko kabela onda naplacuju taj ruter s wifijem.

da idem preko kabela , računo sam da če prosječni mjesečni račun u te dvije god. iznositi oko 230kn sad ih zvao prošlo 27 dana od sklapanja još ih nema uhhh

15 godina
offline
Re: VIP Trio paket
skrap kaže...
PC - stručnjak kaže...
To su s zabunili jer sigurno je da dobiwas huawei ruter s wifijem ako ides preko tcoma, a ako preko kabela onda naplacuju taj ruter s wifijem.

da idem preko kabela , računo sam da če prosječni mjesečni račun u te dvije god. iznositi oko 230kn sad ih zvao prošlo 27 dana od sklapanja još ih nema uhhh

ne zelim te obeshrabriti ali ja sam potpisao zahtjev 13.11.2012. za vip trio paket sa tv uređajem, čekao sam do 5.1. što je i više nego 45 dana koliko im je zakonski rok za uvođenje usluge, poslao sam im mail sa očitanom bukvicom i zatražio u poslovnici storniranje zahtjeva... dobio sam odgovor objašnjenjem da nisu mogli ispuniti sve zahtjeve radi velike potražnje... :(

MuWu
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Sta je je potraznja je velika ali i ht radi problem odobravaju unutar 45 dana i onda ovima ostane malo vremena za poslat oprenu i ukljucit. Treba htu ocitat bukvicu sto koce.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket

Možeš i sam raskinuti sa t- činom nemira to raditi VIP.  Ali prvo nek pošalju opremu a zašto se toliko čeka to je Vipov problem

16 godina
offline
Re: VIP Trio paket
PC - stručnjak kaže...
Sta je je potraznja je velika ali i ht radi problem odobravaju unutar 45 dana i onda ovima ostane malo vremena za poslat oprenu i ukljucit. Treba htu ocitat bukvicu sto koce.

Glupost, raskid u ht-u traje točno 24sata, i obavlja se automatski.

HT ti čak neće dolaziti ni po opremu, osim ako se ne nađe neko vozilo HT-a u blizini...

Vip je jednostavno zakrcan, nisu očekivali ovakvu navalu, i sistem im je potpuno neorganiziran. Ima slučajeva gdje se obavi prebacivanje u istom tjednu, a neki čekaju po 2 mjeseca i više.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Znam samo da su mi u htu rekli da unutar 15 dana ce bit prebaceno.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

ja sam na T-com netu i ova vipova ponuda je povoljna u odnosu na t-com cijene.Sad me zanima posto je infrastuktura od T-coma a oni imaju monopol koliko je stabilan vipnet? moje prijasnje iskustvo sa Optimom nije pohvalno stalno je pucala veza net se usporavao i slicno a koriste t-com infrastukturu ,dali je to slucajnost mozda optimin nedostatak ili namjerno degradiranje konkurenta od strane t-coma?

dali mi tko moze rec stabilnost vipneta na t-comovoj infrastrukturi?

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Neznam bas. Al oni dobiju kontrolu nad kolokaciskim sredistem tako da je samo njihova sposobnost odbosno nesposobnost da vezu odrze stabilnim
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

Upravo razgovaro s ht-om i evoga kod njih je vidljivo da je drugi operater (VIP) zatražio provjeru postojanja ugovorne obveze i prijenos broja. Do kraja tjedna bi kako kažu mogo imat odobreno i preneseno, e onda je samo na ovima da to uključe :D

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
PC - stručnjak kaže...

Upravo razgovaro s ht-om i evoga kod njih je vidljivo da je drugi operater (VIP) zatražio provjeru postojanja ugovorne obveze i prijenos broja. Do kraja tjedna bi kako kažu mogo imat odobreno i preneseno, e onda je samo na ovima da to uključe :D

Kada si potpisao ugovor 

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
8.1.2013. Sam potpiso...
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Evo i novosti, provjera ugovorne obceze i dugovanja uredno prosla i do 7.2. Si ht dao rok za potpuni prijenos. No kazu da ce bit puno prije.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
PC - stručnjak kaže...
Evo i novosti, provjera ugovorne obceze i dugovanja uredno prosla i do 7.2. Si ht dao rok za potpuni prijenos. No kazu da ce bit puno prije.

to šta kaže ht , ali treba dočekat i vip 

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Pa sad nezz sve medu korake su odradili jakoo brzo i dostavili ht-u za prijenos u 3 dana od potpisivanja ugovora. Tako da za sad tece po "planu"
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
odjavljen
offline
VIP Trio paket

JEl kome od vas stigao vip? ja cekam 20 dana i zasad nista...

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
I ja cekam... zovem malo vip malo tcom... i fora je... tcom kaze zaprimili smo uahtjeve drugog operatera ali jos nisu odobreni i kazu 7.2. Cr vam bit prebaceno. A vip kad nazovem ... cekamo odgovor hta... jos uvjek niko ne laze... e sad kad dolazi sve niko nezna al i ht i vip garantiraju da nece ni dsna prekoracit rok.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Dino.Randic kaže...

JEl kome od vas stigao vip? ja cekam 20 dana i zasad nista...

ja čekam od 27.12 

11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
to znači da bi ovaj tjedan eheheh nema šanse možemo se kladiti
13 godina
odjavljen
offline
Re: VIP Trio paket
skrap kaže...
to znači da bi ovaj tjedan eheheh nema šanse možemo se kladiti

u roku 45 dana ti mora doć...glavno kad potpisujes da ti kazu da u roku 25 dana da se to sredi...

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Dino.Randic kaže...
skrap kaže...
to znači da bi ovaj tjedan eheheh nema šanse možemo se kladiti

u roku 45 dana ti mora doć...glavno kad potpisujes da ti kazu da u roku 25 dana da se to sredi...

Meni su odma rekli 45 dana treba bit sigurno a zna bit i prije no ht nam do zadnjeg dana ne daje broj. Tako da su točno rekli, samo što ovisi o ht lopovima.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket
zvao t-com pito za provjeru kažu nemaju ništa , zvao vip a oni da su im davno poslali i ko sad tu koga ..... 45 dana ističe ovaj tjedan , nemože u ovoj zemlji ništa iči glatko
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Neznam... kod mene je u tcomu vidljivo i ceka odobrenje... i rekli au 7.2. Sigurno ce bot u vipu e sad ajmo vidit to je u cetvrtak
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket
Meni je VIP dosao u ponedjeljak 4.2 ,a zahtjev sam podnio 15.12.

Uzeo sam paket (Trio Osnovni PLUS) sa televizorom, koliko gledam sada su cijene nesto vece nego sto su bile prije nove godine.

Ja sam izracunao i u VIPu su potvrdili (to je bilo jos u 12 mjesecu)

480kn u prvih 6 mj (80kn mjesecno)

1675kn u drugih 6 mj (280kn mjesecno)

4266kn u zadnjih 12 mj (355,50 kn mjesecno)

Na sve to ide najam modema od 29,72kn ali sam ja jednokratno platio 500kn tako da nema mjesecnog najma.

Sada gledam na VIP stranicama i vidim da su promjenili cijene

Prvih 12 mjeseci - 279,28 kn

Drugih 12 mjeseci - 355,50 kn

Televizor bi trebao stici u roku tjedan dana.


E sad... u ova 2 dana koristenja VIP televizije nisam bas zadovoljan. Slika je odlicna i to je ok, ali digitalni receiver se smrzne svako malo. Sa Bnetom nisam imao takvih problema jer njihov receiver nije zahtjevao internet vezu.
U slucaju da se programi listaju nesto brze tada dolazi do zastajkivanja i treba cekati neko vrijeme da se ustabili. Mozda je to normalno kod IPTVa, do sada nemam ikustva sa time pa sam prilicno razmazen oko toga.
Inace sam takve probleme slusao samo od ljudi koji koriste MAXtv. Problem se isto javlja i kod roditelja koji su isti dan presli na VIP.

Danas cu ih nazvati i provjeriti ima li tu pomoci.
13 godina
odjavljen
offline
Re: VIP Trio paket
100le kaže...
Meni je VIP dosao u ponedjeljak 4.2 ,a zahtjev sam podnio 15.12.

Uzeo sam paket (Trio Osnovni PLUS) sa televizorom, koliko gledam sada su cijene nesto vece nego sto su bile prije nove godine.

Ja sam izracunao i u VIPu su potvrdili (to je bilo jos u 12 mjesecu)

480kn u prvih 6 mj (80kn mjesecno)

1675kn u drugih 6 mj (280kn mjesecno)

4266kn u zadnjih 12 mj (355,50 kn mjesecno)

Na sve to ide najam modema od 29,72kn ali sam ja jednokratno platio 500kn tako da nema mjesecnog najma.

Sada gledam na VIP stranicama i vidim da su promjenili cijene

Prvih 12 mjeseci - 279,28 kn

Drugih 12 mjeseci - 355,50 kn

Televizor bi trebao stici u roku tjedan dana.


E sad... u ova 2 dana koristenja VIP televizije nisam bas zadovoljan. Slika je odlicna i to je ok, ali digitalni receiver se smrzne svako malo. Sa Bnetom nisam imao takvih problema jer njihov receiver nije zahtjevao internet vezu.
U slucaju da se programi listaju nesto brze tada dolazi do zastajkivanja i treba cekati neko vrijeme da se ustabili. Mozda je to normalno kod IPTVa, do sada nemam ikustva sa time pa sam prilicno razmazen oko toga.
Inace sam takve probleme slusao samo od ljudi koji koriste MAXtv. Problem se isto javlja i kod roditelja koji su isti dan presli na VIP.

Danas cu ih nazvati i provjeriti ima li tu pomoci.

Otkud ti to za najam modema pa sta nije 1kn ako si potpisao na 2 god?

bas sam zvao vip i pitao...to se placa samo kad ide preko kabela a preko postojece linije je 1 kn...

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2013 14:25 (Dino.Randic).
13 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Dino.Randic kaže...
100le kaže...
Meni je VIP dosao u ponedjeljak 4.2 ,a zahtjev sam podnio 15.12.

Uzeo sam paket (Trio Osnovni PLUS) sa televizorom, koliko gledam sada su cijene nesto vece nego sto su bile prije nove godine.

Ja sam izracunao i u VIPu su potvrdili (to je bilo jos u 12 mjesecu)

480kn u prvih 6 mj (80kn mjesecno)

1675kn u drugih 6 mj (280kn mjesecno)

4266kn u zadnjih 12 mj (355,50 kn mjesecno)

Na sve to ide najam modema od 29,72kn ali sam ja jednokratno platio 500kn tako da nema mjesecnog najma.

Sada gledam na VIP stranicama i vidim da su promjenili cijene

Prvih 12 mjeseci - 279,28 kn

Drugih 12 mjeseci - 355,50 kn

Televizor bi trebao stici u roku tjedan dana.


E sad... u ova 2 dana koristenja VIP televizije nisam bas zadovoljan. Slika je odlicna i to je ok, ali digitalni receiver se smrzne svako malo. Sa Bnetom nisam imao takvih problema jer njihov receiver nije zahtjevao internet vezu.
U slucaju da se programi listaju nesto brze tada dolazi do zastajkivanja i treba cekati neko vrijeme da se ustabili. Mozda je to normalno kod IPTVa, do sada nemam ikustva sa time pa sam prilicno razmazen oko toga.
Inace sam takve probleme slusao samo od ljudi koji koriste MAXtv. Problem se isto javlja i kod roditelja koji su isti dan presli na VIP.

Danas cu ih nazvati i provjeriti ima li tu pomoci.

Otkud ti to za najam modema pa sta nije 1kn ako si potpisao na 2 god?

bas sam zvao vip i pitao...to se placa samo kad ide preko kabela a preko postojece linije je 1 kn...

 

Ja idem preko kabela tako da sam morao platiti.

12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Aha i ja se iznenadio... cekam isto vip reki modem 1 ak potpisem na 12 mj... sup.. dobro da je samo preko kabela... a sto si tako dugo ceko?...
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
PC - stručnjak kaže...
Aha i ja se iznenadio... cekam isto vip reki modem 1 ak potpisem na 12 mj... sup.. dobro da je samo preko kabela... a sto si tako dugo ceko?...

 

Dao sam im neko vrijeme i nakon toga sam ih zvao nekoliko puta, oni su se pozivali na zakonski rok od 45 dana... s tim da sam cekao 50 dana. Danas im ide opet poziv oko lose usluge vezano za smrzavanje receivera. 

 

Po racunici su bili isplativi + televizor tako da nemam bas neki izbor. Tcom ne zelim, bnet sam imao a Amis ne pruza uslugu u mom kvartu

11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
nije jedini koji čeka dugo evo ja sam na 42 danu još ništa
13 godina
odjavljen
offline
VIP Trio paket

Ma sve je kod nas u banani pa tako i to, svi cemo zadnje dane vjerovatno dobit...t comu se ne zuri jer ionako do tad koristimo njihove usluge...

a glavno kad kupujes da svi kazu da to bude u roku 25 dana..mos mislit{#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice