VIP Trio paket

poruka: 271
|
čitano: 121.223
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

Mene spojilo danas na Vip trio paket preko kabela.

Od potpisivanja Ugovora čekao sam samo tjedan dana.Za pohvalu na početku.

Tehničar je samo zamijenio staru Bnetovu opremu za novi Vipov router i Digitalni prijemnik koji sam spojio HDMI-om sa Tv-om.{#}

Internet radi super,signal odličan i meni se čini bolji nego prije.Telefon radi za odlazne pozive,a tijekom dana čekam uključenje dolaznih poziva.

Dojmovi za sada OK.Sve radi,Tv-i po sobama u redu itd...

 

Molio bih samo nekoga sa istim Digitalnim prijemnikom od Vipa SceneGate8100,ako mi može objasniti postoji li mogućnost da digitalne programe poslažem po redoslijedu kako ja hoću?U Meniju ima funkcija dodavanja imena omiljenih programa,ali ne znam je li to to,pa molim ako postoji neki jednostavan način za memoriranje redoslijeda kanala iz praktičnih razloga.

Hvala.

14 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Godin kaže...

Mene spojilo danas na Vip trio paket preko kabela.

Od potpisivanja Ugovora čekao sam samo tjedan dana.Za pohvalu na početku.

Tehničar je samo zamijenio staru Bnetovu opremu za novi Vipov router i Digitalni prijemnik koji sam spojio HDMI-om sa Tv-om.{#}

Internet radi super,signal odličan i meni se čini bolji nego prije.Telefon radi za odlazne pozive,a tijekom dana čekam uključenje dolaznih poziva.

Dojmovi za sada OK.Sve radi,Tv-i po sobama u redu itd...

 

Molio bih samo nekoga sa istim Digitalnim prijemnikom od Vipa SceneGate8100,ako mi može objasniti postoji li mogućnost da digitalne programe poslažem po redoslijedu kako ja hoću?U Meniju ima funkcija dodavanja imena omiljenih programa,ali ne znam je li to to,pa molim ako postoji neki jednostavan način za memoriranje redoslijeda kanala iz praktičnih razloga.

Hvala.

Koliki ping ti speedtest daje :D

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Vip ti ima isto sucelje i na albis 8080 koji se koristi za putem postojece linije, mozes ih slozit kako ti pase unutar onih favorit listi, i onda odaberes tu listu da je aktivna cijelo vrijeme i to ti to, osobno ne koristim ali sam isprobavo i dosta zgodno, sucelje vip tv meni najbolje od svih iptv platformi.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

Uspio sam riješiti raspored programa.Hvala.

 

 Server recomended Bugojno:

Speedtest:

 

Download-11.67

Upload-1.24

Ping-31ms

 

Upload duplo bolji nego što je bio kod Bneta,a što se tiče pinga,ne razumijem se u to i ne znam da li je ova vrijednost u redu.

Je li to OK?

 

 

Evo updateani speedtest na Vip serveru Zagreb:

http://www.speedtest.net/result/3335737817.png

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2014 13:58 (Godin).
15 godina
online
VIP Trio paket

Evo na usluzi preko kabela sam tek 10 dana, zadovoljan sam, ali čini mi se da oprema ima dosta dječjih bolesti. Evo neki od primjera:

 

1. Ponekad kad se ugasi receiver umjesto sata na displayu ostane ispisano ime zadnjeg programa koji se gledao ===> RJEŠENJE : restart

2. Gledam TV i želim promijeniti program receiver ne reagira na daljinski ,sadržaj na tv-u se normalno prikazuje, samo što receiver ne reagira ===>RJEŠENJE: restart
3. Gledam videe na youtubeu i videei se u jednom trenutku učitavaju doslovno u sekundi, drugi se vuče, čak i blokaje (ista rezolucija), napravim test brzine više puta i imam što vidjeti, u roku 5 min , brzina je oscilirala između 1Mbps do 11.67Mbps . Nakon restarta routera (TEHNICOLOR) obavim 5-6 mjerenja, brzina 11.23-11.87 Mbps ===>RJEŠENJE : restart

Doslovna svaki drugi dan moram nešto resetirati!

I primjetio sam dosta veliki minus na teletekstu: Ne postoji mogućnost listanja podstranica na teletekstu, već moraš čekati ,a još ako ne stigneš pročitati a on okrene stranicu {#}

Koja Vam je jačina signala i kvaliteta na TV-u : meni je zasad jačina 55%, kvaliteta 100%, nadam se da neće padati...

12 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

Meni je tehničar rekao da nemam potrebe gasiti digitalni prijemnik,pa ću za početak probati tako...

Kad ugasim Tv i ponovno ga upalim,odmah se pokaže zadnji kanal na kojem sam bio na digitalnom prijemniku spojenom preko HDMI-a.

Nemam Smart TV,pa za ove druge stvari ne znam.

15 godina
online
Re: VIP Trio paket
Godin kaže...

Meni je tehničar rekao da nemam potrebe gasiti digitalni prijemnik,pa ću za početak probati tako...

Kad ugasim Tv i ponovno ga upalim,odmah se pokaže zadnji kanal na kojem sam bio na digitalnom prijemniku spojenom preko HDMI-a.

Nemam Smart TV,pa za ove druge stvari ne znam.

Ne znam, ali po meni nema smisla da prijamnik cijelo vrijeme radi (grije se, troši struju...) Mislim na gašenje(standby) preko daljinskog, naravno.
...i moj je spojen HDMI.-om i nemam smart tv...

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2014 15:27 (SHELBY_09).
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Ja imam preko postojece i to je onda Albis 8080, ja nikakvih problema nemam, sve radi, resiver ne resetiram nit se dogodilo da ne hvata daljinski.

Znaci da sam ADSL IPTV je bolje ispoliran.
Modem koji sam ja dobio je smece (HG530U) pa ga ne koristim, vec ht tg782i, st780i wl ili ADB, adb koristim zadnjih par mjeseci, jer s vipovim se događalo da brzina padne na 2 Mbita a placam 10 jer ukupnu propusnost sreze na mizeriju itd.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
SHELBY_09 kaže...

Evo na usluzi preko kabela sam tek 10 dana, zadovoljan sam, ali čini mi se da oprema ima dosta dječjih bolesti. Evo neki od primjera:

 

1. Ponekad kad se ugasi receiver umjesto sata na displayu ostane ispisano ime zadnjeg programa koji se gledao ===> RJEŠENJE : restart

ovo se meni dogodilo...također pomogao Restart.Zanima me samo da li si se obratio Službi za korisnike?Jesu li savjetovali restart ili su spominjali zamjenu modema?

Postoji li na tržištu bolje,a jednako jeftino rješenje od ove opreme koja se unajmljuje,čisto da se može konstantno vršiti pritisak prema Vipu i njihovoj tehničkoj službi?

 

Update:

Mjerio sam jutros (1.ožujka) kad nije ujutro tolika navala na internet i brzina downloada je oscirirala od 4-11.5 mbs.

zvat ću tehničku podršku da vidim što će reći... i zvao...a rekli su da se to dešava kod novih uključenja,te da nakon rastarta ne bi trebalo biti više problema,iako čisto sumnjam.Pratit ću stanje i zvati ih ...

 

Stanje nakon restarta,mjereno više puta u sat vremena:

http://www.speedtest.net/result/3340076400.png

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 8:51 (Godin).
16 godina
offline
VIP Trio paket

Eto, jucer mi je dosa tehnicar i obavio zamjenu uređaja.

Sve zavrsilo u po ure.

Novi wireless router, modem i prijamnik.

Vizualno su uređaji lipsi od Bnet-ovih :)

Sve proradilo iz prve, a ono sta sam na brzaka primjetio je:

 

  • imam oko 160 tv programa umjesto 115, vjerojatno otvorili da me navuku (HD kanali, razni tematski....)
  • videoteka je brza nego kod Bneta, iako je ne koristim
  • daljinski od prijamnika i dalje ne vata ako nije okrenut "drito" u prijamnik, ali je ipak brzi/bolji odziv
  • signal wifia je bolji/kvalitetniji, barem mi tako svi uređaji u stanu kazu
  • speedtest.net mi daje rezultate prikazane na slici (imam 12 mb/s vezu)
  • nije nesta bitno, ali kad bi god mjenja kod Bneta neki uređaj, trazli su kutije i kabele od starih uređaja dok mi je vipov tehnicar reka da sve mogu baciti i da nije potreba cuvati {#}

 

Sve u svemu, zadovoljan sam ako sve ovako ostane.

Najveci je plus samo 109kn prvih 12 mjeseci {#}

Inace, kaze mi njihov operater da ovaj prijamnik daje malo bolju sliku i da su azuriranja ucestalija nego kod Bneta.

To treba jos viditi :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
11 godina
offline
VIP Trio paket
Ovako, imam jedno pitanje u vezi Duo paketa (znam da je ovo tema za trio paketa ali ne znam gdje da drugdje pitam a nebi sad samo zbog jednog pitanja otvarao novu temu), naime od četvrtog mjeseca prošle godine sam na Vip Internet+Telefon paketu, Internet 4 Mbps + FLAT Telefon za 180kn mjesečno, ugovor sam potpisao na godinu dana i nakon isteka ugovora cijena se diže za 100kn, dali je još neko ima ovaj paket da mu je istekao ugovor i koje su mu opcije, zanima me dali ej moguce produziti ugovor da ostane cijena kao do sada?
12 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
ibme74 kaže...
Ovako, imam jedno pitanje u vezi Duo paketa (znam da je ovo tema za trio paketa ali ne znam gdje da drugdje pitam a nebi sad samo zbog jednog pitanja otvarao novu temu), naime od četvrtog mjeseca prošle godine sam na Vip Internet+Telefon paketu, Internet 4 Mbps + FLAT Telefon za 180kn mjesečno, ugovor sam potpisao na godinu dana i nakon isteka ugovora cijena se diže za 100kn, dali je još neko ima ovaj paket da mu je istekao ugovor i koje su mu opcije, zanima me dali ej moguce produziti ugovor da ostane cijena kao do sada?

Ja ti imam tu foru samo sa trio paketom.

Ugovor je moguče produžit trenutno po istim uvjetima kao i prije godinu dana.

 

Vip ti daje pravo produženja ugovora 90 dana prije isteka, tako da se može ponovno produžit i slijedeči godinu dana ti je opet cijena ista kao što je i bila.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
online
VIP Trio paket

Evo moram pohvaliti tehničku podršku! Jučer sam zvao u vezi onih problema s routerom i receiverom, te osim što su se ponudili da odmah danas ujutro dođu pogledati problem, čekao sam na telefonu toliko da nije uspilo ni jednom zazvoniti (ovo se nije dogodilo kod niti jednog operatera do sad, a još je i nedjelja bila)! Dolaze sutra, pa se nadam da ce biti sve OK. Javim ishod!

14 godina
offline
VIP Trio paket

VIP TV ZA VAN - od danas izbačen SportKlub 1 (SK1) {#}

14 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

Pozdrav svima! Vjerojatno ću se prebaciti na VIP trio paket jer mi je dojadilo više placati 450-500 kuna t-comu! S obzirom da u VIP-u akcija za 151 kunu godinu dana traje do 30.4. a ja imam ugovornu obvezu u T-Comu samo na adsl do 14.6 koja je procedura prije vremenog prekida ugovora? Dal mi to sređuju u VIP-u s ostalom papirologijom ili moram ja! Također me zanima kod promjene operatera dal sam neko duže razdoblje bez interneta ili to oni dogvaraju kada me jedni isključuju a drugi uključuju i trebam li prije zahtjeva VIP-u podmiriti sve račune t-comu ili to mogu i nakon prijenosa!

 

Puno hvala svima na informacijama!

11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
Virty kaže...

Eto, jucer mi je dosa tehnicar i obavio zamjenu uređaja.

Sve zavrsilo u po ure.

Novi wireless router, modem i prijamnik.

Vizualno su uređaji lipsi od Bnet-ovih :)

Sve proradilo iz prve, a ono sta sam na brzaka primjetio je:

 

  • imam oko 160 tv programa umjesto 115, vjerojatno otvorili da me navuku (HD kanali, razni tematski....)
  • videoteka je brza nego kod Bneta, iako je ne koristim
  • daljinski od prijamnika i dalje ne vata ako nije okrenut "drito" u prijamnik, ali je ipak brzi/bolji odziv
  • signal wifia je bolji/kvalitetniji, barem mi tako svi uređaji u stanu kazu
  • speedtest.net mi daje rezultate prikazane na slici (imam 12 mb/s vezu)
  • nije nesta bitno, ali kad bi god mjenja kod Bneta neki uređaj, trazli su kutije i kabele od starih uređaja dok mi je vipov tehnicar reka da sve mogu baciti i da nije potreba cuvati {#}

 

Sve u svemu, zadovoljan sam ako sve ovako ostane.

Najveci je plus samo 109kn prvih 12 mjeseci {#}

Inace, kaze mi njihov operater da ovaj prijamnik daje malo bolju sliku i da su azuriranja ucestalija nego kod Bneta.

To treba jos viditi :)

od kud ti toliki download i upload speed ?
koju opciju placas ? 

16 godina
offline
Re: VIP Trio paket
kazo26 kaže...
Virty kaže...

Eto, jucer mi je dosa tehnicar i obavio zamjenu uređaja.

Sve zavrsilo u po ure.

Novi wireless router, modem i prijamnik.

Vizualno su uređaji lipsi od Bnet-ovih :)

Sve proradilo iz prve, a ono sta sam na brzaka primjetio je:

 

  • imam oko 160 tv programa umjesto 115, vjerojatno otvorili da me navuku (HD kanali, razni tematski....)
  • videoteka je brza nego kod Bneta, iako je ne koristim
  • daljinski od prijamnika i dalje ne vata ako nije okrenut "drito" u prijamnik, ali je ipak brzi/bolji odziv
  • signal wifia je bolji/kvalitetniji, barem mi tako svi uređaji u stanu kazu
  • speedtest.net mi daje rezultate prikazane na slici (imam 12 mb/s vezu)
  • nije nesta bitno, ali kad bi god mjenja kod Bneta neki uređaj, trazli su kutije i kabele od starih uređaja dok mi je vipov tehnicar reka da sve mogu baciti i da nije potreba cuvati {#}

 

Sve u svemu, zadovoljan sam ako sve ovako ostane.

Najveci je plus samo 109kn prvih 12 mjeseci {#}

Inace, kaze mi njihov operater da ovaj prijamnik daje malo bolju sliku i da su azuriranja ucestalija nego kod Bneta.

To treba jos viditi :)

od kud ti toliki download i upload speed ?
koju opciju placas ? 

Kod Bneta sam ima isti download i upload te sam koristio prosireni paket.

Ostalo mi je isto.

Mislim da mi je i sad u Vipa isti paket.

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
11 godina
offline
VIP Trio paket

Bok ljudi, jel netko od vas možda produživao sad ugovor duo paket net+tel za 200 kn/mj? dakle imao sam godinu dana za 150kn/mj i sad je poskupilo za 50 kn, potpisao sam na dvije godine za 200kn/mj i stiglo mi je grozno iznenađenje, račun za 5 mj iznosi 1200kn!!!! Na računu stoji nekakava ativacijska naknada od 800kn+pdv?! Meni više ništa nije jadno, ja sam sve fino pročitao i raspitao se prije produženaj ugovora u vip-u, sve mi je objašnjeno, još sam i uzeo na 2 godine da izbjegnem kao aktivaciju od 500 kn (iako meni nije jasno zasto ja to moram placati kao postojeci korisnik) i sada ovo. U šoku sam, ja to jednostavno ne mogu platiti, dali još neko ima sličnu situaciju? Ima ko kakav savjet?

11 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket
ibme74 kaže...

Bok ljudi, jel netko od vas možda produživao sad ugovor duo paket net+tel za 200 kn/mj? dakle imao sam godinu dana za 150kn/mj i sad je poskupilo za 50 kn, potpisao sam na dvije godine za 200kn/mj i stiglo mi je grozno iznenađenje, račun za 5 mj iznosi 1200kn!!!! Na računu stoji nekakava ativacijska naknada od 800kn+pdv?! Meni više ništa nije jadno, ja sam sve fino pročitao i raspitao se prije produženaj ugovora u vip-u, sve mi je objašnjeno, još sam i uzeo na 2 godine da izbjegnem kao aktivaciju od 500 kn (iako meni nije jasno zasto ja to moram placati kao postojeci korisnik) i sada ovo. U šoku sam, ja to jednostavno ne mogu platiti, dali još neko ima sličnu situaciju? Ima ko kakav savjet?

Žali se prvo njima, pa ako ne uspije onda HAKOMu.

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
10 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

upravo su me nazvali iz vipa i ponudili duo/trio pakete promotivno za 1 kn prva 3 mjeseca. trenutno sam na t-comu i rado bih se prebacila (samo u ta 3 mjeseca štedim oko 1000 kn), a po ovome što sam pročitala kvaliteta usluge je ok. ali jako mi je bitna jedna informacija koju mi operater nije baš do kraja uvjerljivo razjasnio.

naime, zanima me ima li kakvih kablova po zidovima. npr. b-net dovodi signal do ulaznih vrata i onda bi to trebalo kanalicama po zidovima dovući do dnevnog boravka. to je bio glavni razlog mog odustajanja. 

u dnevnom boravku iza televizora imam telefonski priključak i kod t-coma je to sve što mi treba za priključenje rutera. vip operater mi je tumačio da će trebati probušiti malu rupu u zidu pored telefonske utičnice koju će odmah zagletati i da je to sve. može li mi netko ovo potvrditi?

14 godina
neaktivan
offline
Re: VIP Trio paket

Evo mogu ja{#} Upravo tako kako ste napisali..Kod mene je "kutija" od B-neta u stubištu,dečki su razvukli kabel do mojih vrata,probušili malu rupu iznad njih,i razvukli kabel po stanu,uz kutove po kanalicama..I onda još jedna mala rupica gdje su ušli u sobu..Uglavnom ništa strašno,napravili su to brzo,čisto i uredno..nikakvih zamjerki

10 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

stvar je u tome da ja ne želim kanalice niti kablove po zidovima. za b-net  znam da je tako. mene zanima kako to ide s vipom.

15 godina
online
Re: VIP Trio paket
chada kaže...

stvar je u tome da ja ne želim kanalice niti kablove po zidovima. za b-net  znam da je tako. mene zanima kako to ide s vipom.

Meni je Vip prespojio kabel koji ide u stan sa zajedničke antene na dovod njihove usluge u zgradi. Znači nema kablova po kući nego je iskoristen stari kabel, ali je problem ako nema usluge ne možeš prebaciti na običnu antenu jer je napravljeno to premošćivanje...

10 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

svi u zgradi (manji objekt od 3 kata) su na b-netu. ja bih jedina koristila takvu vip uslugu. ne znam na što bi se to vip prikačio.... kad pitaš operatera (točnije prodajnu savjetnicu s naglaskom na prodajnu) onda ti onako ofrlje kaže:"... ma ne brinite, naši dečki će vam to sve srediti...." i ne zna dati konkretan odgovor. a ako potpišem ugovor i dečki dođu s kanalicama onda je kasno da se kajem ;)

16 godina
offline
Re: VIP Trio paket
chada kaže...

svi u zgradi (manji objekt od 3 kata) su na b-netu. ja bih jedina koristila takvu vip uslugu. ne znam na što bi se to vip prikačio.... kad pitaš operatera (točnije prodajnu savjetnicu s naglaskom na prodajnu) onda ti onako ofrlje kaže:"... ma ne brinite, naši dečki će vam to sve srediti...." i ne zna dati konkretan odgovor. a ako potpišem ugovor i dečki dođu s kanalicama onda je kasno da se kajem ;)

Ja sam se sa Bneta prebacio na Vip trio paket te nisu ništa mijenjali osim uređaja (modem, router, tv prijamnik) koji su svakako bolji od Bnetovih :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
15 godina
online
Re: VIP Trio paket
Ma Bnet i Vip su ista firma tako da ce ostati sve isto, nema brige.
10 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

nisam na b-netu, ja sam na t-comu :(

15 godina
online
Re: VIP Trio paket
chada kaže...

nisam na b-netu, ja sam na t-comu :(

Evo ovako, t-com ide preko telefonske parice, a bnet/vip idu preko "tv" kabela, tako da jedno nema veze s drugim. Najbitnije je da je u zgradu uvedena infrastruktura bnet-a, odnosno vipa. Znači ako se prebaciš na Vip preko dosadašnjeg antenskog tv kabla ići će ti telefon , internet i televizija, odnosno telefonska parica se više neće koristiti.

10 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

hvala na odgovorima!

9 godina
neaktivan
offline
VIP Trio paket

Pozdrav svima

pitanje za korisnike vip trio paketa ,dali ima netko ovdje da koristi vip trio paket sa dva iptv prijamnika na liniji,tice se postojece linije(HT infrastruktura)?

Zanima me kako to sve funkcionira i dali ima kakih problema sa slikom,ja namjeravam uzeti vip trio paket sa dodatnim iptv prijamnikom pa bih htjeo cuti vasa misljenja,inace sam korisnik max tri paketa sa dodatnim max tv prijamnikom i to radi sve dobro,ali su problem velik racuni,u vipu mi sve to nude dosta jeftinije,ali bojim se da mi ov iz ht-a nece smanjit propusnost linije i da to sve nece funkcionirat kako treba,jer imao sam takvo iskustvo prije dvije godine sa h1 telekomom koji mi nisu mogli isporuciti dodatni prijamnik jer kao ht im ne da dovoljnu propusnost linije pa sam se opet vratio na ht gdje sve radi kako treba pa me malo strah da nebi opet tako prosao posto nasi monopolisti iz ht- znaju biti zlocesti pa ce se sluzit svim trikovima da im korisnici ne odlaze. hvala na odgovorima

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice