Tetoviranje i sve o tome

poruka: 84
|
čitano: 69.346
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Tetoviranje i sve o tome

Nadovezao bih se jos na Crotigera, imas i Studio Crni u Medulicevoj u Zg-u, ja se kod njega tetoviram, imam zasad 3 tetovaze, cetvrta ceka malo bolju financijsku situaciju....odi na net i probaj tamo nac sliku za tetkanje ili ako ti netko moze nacrtat, ako se radi o crtezu naravno, jer ako dodjes u studio i pocnes birat....ja sam izasao van nakon 4 sata biranja nis pametniji nego kaj sam usao...sve moje tetovaze su radjene kod profica, (prva Robi&Senf, druga Stela kod Bunceka, treca kod Crnog, sister se tetkala kod Zeleta al je tada imao neku sugavu boju i sad joj je tetka reljefna, izdignuta iznad koze)...kad dodjem doma bum i sliku stavio...Crni mi je nekak najbolje "legao"...u principu, kao sto je rekao kolega ja,Vrba, kad nije vruce koza bolje podnosi traume i brze zarasta...

 

Pazi samo na jednu stvar....kad se ides tetkat, salon u kojem se tetka mora bit cist ko suza...da doslovno mozes jest s poda...vodil sam frenda kod Crnog i kad sam vidio kak lik cisti salon poslije svake tetovaze reko daj dodji do mene doma malo pocistit :)

 

 

I budi 1000% siguran kaj zelis...jer gore ide lako...dolje malo teze...

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2013 7:25 (Srednji).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tetoviranje i sve o tome
TJ-Lux kaže...
TheMenstalist kaže...
bancic123 kaže...
TJ-Lux kaže...

Odlucio sam se tetovirat i nacrtao sliku (vidi se da nisam bas neki majstor al potrudio sam se). Pa me zanima misljenje od iskusnijih kako ce to izgledat. Znaci desna ruka na podlaktici sa strane od dlana, iznad dlana kojih 10-15 cm velicine cca 4x4cm (ne vece).

Moj brat si je prije cca 2 tjedna istetovirao asa na zapescu. Prehebeno mu izgleda. Samo kaze da je tu dosta boljelo.

De ako hoces, da postavis tu sliku ili pošalji u PP !

Stavi tu sliku, i mene zanima.

 

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
14 godina
offline
Tetoviranje i sve o tome
Sad ti buraz uvijek ima asa u rukavu. Mislim da ono što je kolega mislio tetovirati 4x4 cm neće izgledati tako dobro.
Reality is wrong. Dreams are for real.
13 godina
offline
Tetoviranje i sve o tome

najgore kod tetoviranja je to što kada napraviš jednu stvar, stalno dobijaš nove ideje šta bi si još stavio.. ja sam se uspio zaustaviti nakon 2, a da se od iduće ohladim mi je trebalo skoro 10 godina.. eto danas više ne razmišljam o tome {#}

 

naravno pametno bi bilo, iako se većina današnje mladeži toga više ne pridržava, tražiti što manje upadljivo mjesto, ili mjesto koje će sakriti odjeća.

podlaktica, vrat i sl. nisu pametna mjesta. znam zvučim ko đed, ali jbg živimo u relativno konzervativnom društvu, i pogotovo u profesionalnim poslovnim sredinama nije baš zgodno da dolaziš sa tetovažom koja pika u oko.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Tetoviranje i sve o tome

nine partijaneru di ima tetovaze i jeli imas piercing ili si ga imao :) ?

13 godina
offline
Tetoviranje i sve o tome

na leđim kineski znak za ljubav.. mislio sam dodati iznad peace, ispod love i respect, ali nikada nisam završio {#}

a na lijevoj nozi imam duha kojeg sam solo crtao i dao si istetovirati još u 2. srednjem {#}

 

pierceve nisam imao nikada.. imao sam nekoliko naušnica, jednu i gore kroz hrskavicu, ali sam to još davno sve povadio.

 

EDIT: evo duh {#} mislim da je star oko 12 godina. možda čak i malo više..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2013 17:59 (nine).
16 godina
offline
Tetoviranje i sve o tome

ja sam imao na jeziku ,obrvi i bradi tj. malo ispod donje usne ,  u svim konbinacijama (vise puta sam busio , vadio mjenjao vrst piercinga potrosio dosta love na sve to) i kad mi je dosadilo   sam sve to povadio  prije 6 godina i samo mi se vidi oziljak na obrvi

 

prvi piercing sam napravil sa 16 rockas  a to je bila obrva 1999. kod zeleta (uz dopustenje staraca) isli su tam samnom i kak je onaj tam hodik su se zgrozili kakvi sve spodoba ima na tim sumitima ,pa odna jezik 2002. i na kraju brada 2003,

 

tetovaze me nisu tad privlacile ali to ne znaci ni da nebudu {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2013 18:18 (4mal).
10 godina
neaktivan
offline
Tetoviranje i sve o tome

Moze li mi neko reci...ukoliko se istetoviram a zatim nabildujem ruku,hoce li imati nekog uticaja??

13 godina
offline
Tetoviranje i sve o tome

ako znaš neku trudnicu koja se prije tetovirala po trbuhu, pitaj nju.. {#}

naravno da se koža rasteže, pa isto tako će ti se i tetovaža rastegnuti..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Tetoviranje i sve o tome

joj imam par njih kojima su se rastegnule tetovaze , izgledalo je famozno ! {#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Tetoviranje i sve o tome

ee hvala vam puno :D

11 godina
neaktivan
offline
Tetoviranje i sve o tome

Bijah jucer na pikanju, prezadovoljan sam. Planiram ju staviti vec 2 godine, ali uvijek kad sam imao pare bio sam pi**a :D. I da, tko kaže da ne boli, laže xD

 

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1525674_10201290020958797_1267368856_n.jpg

14 godina
offline
Tetoviranje i sve o tome

Pa nije baš da strašno boli,malo da.Gdje si radio?Da barem ja nemam noge kao "očiti dokaz da je čovjek nastao od majmuna".

Reality is wrong. Dreams are for real.
11 godina
neaktivan
offline
Tetoviranje i sve o tome

Boli više kad dođe na onaj dio gdje ima manje misica, i dosta je bolilo kad je vecu crtu povukao odjednom. Radio sam u Bjelovaru.

16 godina
offline
Tetoviranje i sve o tome

moze jedno pitanje sto ti taj motiv u tvom zivotu predstavlja tj. ukrako mi napisi {#}

10 godina
offline
Re: Tetoviranje i sve o tome
APW kaže...

Bijah jucer na pikanju, prezadovoljan sam.

 

Strijelac {#}

 

Pitanjce za vas koji ste bili kod profesionalaca. Jel mogu prije tetoviranja dobit na uvid sastav boja koje se koriste?

 

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
11 godina
neaktivan
offline
Tetoviranje i sve o tome

Dobiješ uvid u sastav boje ( tj. barem sam ja dobio papire) malo si to proucis i vidis jesi li na sto alergican/na :D 

 

Što mi predstavlja? Huh, duga priča jako. Da se razumijemo, ne vjerujem nešto u horoskop, tarot i gatanje iz raznih šalica i žlica. Dva puta sam bio na korak do pogibije, dva puta sam preživio. Sudbina, sreća ili nešto drugo, nebih znao, ali ako je suđeno onda je suđeno. Zbog toga i još nekih osobnih razloga,strijelac kao horoskopski znak koji me prati ( rođen 25.11 ). Uglavnom, samo mi je bitno da sam bio 100% siguran u to što sam odabrao i totalno sam presretan sad :D. Evo pocelo se ljustit danas

14 godina
offline
Tetoviranje i sve o tome
Samo maži kremom, neka bude stalno vlažna. Svatko zna zašto je stavio neku tetovažu i što mu ona predstavlja. Ja osobno nikad ne bih stavio nešto što je "cool, in" i sl. ako to meni ne znači nešto posebno.
Reality is wrong. Dreams are for real.
11 godina
neaktivan
offline
Tetoviranje i sve o tome

Pocelo se ljustiti lijepo prije par dana, ali sad mi se cini kao da koža nije dovoljno primila boje tj. ovu ispunu kao, mislim da ce to morat na popunjavanje.

10 godina
neaktivan
offline
Tetoviranje i sve o tome

meni je ova tetovaža predobra

13 godina
neaktivan
offline
Tetoviranje i sve o tome

Pozz decki
Imam skoro 19 godina, a planiram se tetovirati od 17-te
da li mi mozete preporuciti neki tatto salon? zagreb/zapresic
kako se krecu cijene?

16 godina
offline
Tetoviranje i sve o tome

chemu TD dechku ! evo tu se raspitaj http://www.tetoviranje.com/ tu imas pirsanje i tetoviranje a ovdje samo pirasnje http://www.octopuspiercing.hr/ evo ti jos tu http://tattoo-crni.hr/

sto imas u planu stavit i gdje , preporucam da ti neko nacrta to sto si zamislio ,za cijene ovisi kojom tehnikom je radjena koja velicinu , dio tijela di se implicira a i kompleksnost istog {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2014 22:22 (4mal).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tetoviranje i sve o tome
4mal kaže...

chemu TD dechku ! evo tu se raspitaj http://www.tetoviranje.com/ tu imas pirsanje i tetoviranje a ovdje samo pirasnje http://www.octopuspiercing.hr/ evo ti jos tu http://tattoo-crni.hr/

sto imas u planu stavit i gdje , preporucam da ti neko nacrta to sto si zamislio ,za cijene ovisi kojom tehnikom je radjena koja velicinu , dio tijela di se implicira a i kompleksnost istog {#}

Htio bih cijelo ruku ( sleeve tatto)  ali za pocetak nesto na podlaktici/nadlaktici 
volim anime, dragon ball z, one piece.. volim i mitologiju, bogove itd... svidaju mi se tribal tetovaze, nasao sam par fora komada u galeriji na linku kojem si mi dao

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2014 23:03 (Goddish).
11 godina
offline
Tetoviranje i sve o tome

Da ti dam jednu preporuku.Ne budi jedan od onih da se tetoviraju samo da bi se tetovirali. Dobro razmisli i kad budeš 10000X siguran da želiš "nešto" na "nekom" dijelu tijela onda se upusti u to. Čim se ti dvoumiš da li anime ili mitologija (neka) nisi za crtanja.

Za sleeve dobro razmisli šta ćeš i kako ćeš i da li to želiš. To će te koštat dosta novca jer prvo se mora osmisliti izrada tvog motiva na ruku, pa onda to sve uštimati pa onda raditi a posla ima.

Za prvu tetovažu bi ti ja preporučio ipak nešto manje.

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tetoviranje i sve o tome
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Da ti dam jednu preporuku.Ne budi jedan od onih da se tetoviraju samo da bi se tetovirali. Dobro razmisli i kad budeš 10000X siguran da želiš "nešto" na "nekom" dijelu tijela onda se upusti u to. Čim se ti dvoumiš da li anime ili mitologija (neka) nisi za crtanja.

Za sleeve dobro razmisli šta ćeš i kako ćeš i da li to želiš. To će te koštat dosta novca jer prvo se mora osmisliti izrada tvog motiva na ruku, pa onda to sve uštimati pa onda raditi a posla ima.

Za prvu tetovažu bi ti ja preporučio ipak nešto manje.

Sleve cu tek kasnije, kada cu biti siguran da necu pozaliti hehe
a sad da, nesto manje, nesto sto ce se kasnije ukomponirati u daljnje tetovaže, nešto na podlaktici ili nadlaktici

12 godina
neaktivan
offline
Tetoviranje i sve o tome

Eto moja kad je bila sveža, sad je stara godinu dana.

. .
LoL EU West - Aginho
11 godina
neaktivan
offline
Tetoviranje i sve o tome

Kakvo je pravilo kod doniranja krvi? Nešto sam cuo da 6 mjeseci nakon tetoviranja se kao nebi smjela donirati krv itd.. Mislim, kakve to veze ima, ne utjece to mnogo? Nisam doktor pa eto :D 

16 godina
offline
Tetoviranje i sve o tome

tako je 6 do 8.mj se nesmije donirat krv...

12 godina
neaktivan
offline
Tetoviranje i sve o tome

pozdrav,

neke dijelove tetovaže na leđima nemrem "dohvatit" rukom kad mažem, a neću u svakom trenutku imat nekog da mi pomogne u tome. stoga me zanima s čim bi mogao "produžiti" ruku da uspijem namazat? možda štapići za uši? 

slična iskustva itko?

12 godina
protjeran
offline
Re: Tetoviranje i sve o tome

Čuj, vjerojatno Apple ima neki patent za to, treba potražiti.

 

Šalim se, stavi mast na nekaj kaj će ti doseči to mjesto, samo pazi da je sterilno. Ovak mi na pamet pada da kupiš jenu plastičnu kuhaču i njome mažeš. Ona ti je glatka, ne upija, samo je peri prije mazanja.

Crkva je zlo 21. stoljeća
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice