Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

poruka: 252
|
čitano: 34.790
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

Ne strepim nego se dapače veselim. Znam da zvuči morbidno, ali ne veselim se uništavanju civilizacije kakvom je poznajemo nego razbijanju ovog nepodnošljivog status quoa.  Bilo je i vrijeme da se nešto epohalno dogodi...

Si vis pacem, para bellum.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
Silence1488 kaže...

Izabrao bi je uvijek umjesto korumpiranje i nesposobne demonkracije - to sigurno; bolje smanjene slobode i manje kojekakvih devijanata nego ultraliberalizam i razne spodobe na ulici, TV-u, radiju itd.

Pa šta čekaš onda, trk u sjevernu koreju dok još postoji. Tamo možeš uživati u svim blagodatima diktature

i živjeti bez ovih suvišnih sloboda i prava koja sa sobom nosi korumpirana i nesposobna demokracija.

Kuminizam, fašizam, ista stvar...

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
15 godina
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
Silence1488 kaže...

Ne strepim nego se dapače veselim. Znam da zvuči morbidno, ali ne veselim se uništavanju civilizacije kakvom je poznajemo nego razbijanju ovog nepodnošljivog status quoa.  Bilo je i vrijeme da se nešto epohalno dogodi...

Vidim po datumu rođenja preživio si WW2, pa ti vjerovatno ni ovo ne pada teško.{#}

14 godina
protjeran
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
Silence1488 kaže...

Ne strepim nego se dapače veselim. Znam da zvuči morbidno, ali ne veselim se uništavanju civilizacije kakvom je poznajemo nego razbijanju ovog nepodnošljivog status quoa.  Bilo je i vrijeme da se nešto epohalno dogodi...

Zvuci morbidno jer ti morbidno razmisljas i pises. Nece se nista epohalno desit, jer ako citas i Kinezima je vise preko glave S. Koreje. A ako je epohalno da se Koreja napokon ujedini, to uopce nije morbidno, dapace, pozitivno je.

Bolje da ti stisnem TD, nego samar. - Erich Hartmann \m/
14 godina
protjeran
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
drnde kaže...
Silence1488 kaže...

Izabrao bi je uvijek umjesto korumpiranje i nesposobne demonkracije - to sigurno; bolje smanjene slobode i manje kojekakvih devijanata nego ultraliberalizam i razne spodobe na ulici, TV-u, radiju itd.

Pa šta čekaš onda, trk u sjevernu koreju dok još postoji. Tamo možeš uživati u svim blagodatima diktature

i živjeti bez ovih suvišnih sloboda i prava koja sa sobom nosi korumpirana i nesposobna demokracija.

Kuminizam, fašizam, ista stvar...

Nemoguće jer ne prihvaćam nikakvu formu komunizma, već nacionalsocijalizam - ako imaš kakav primjer države uređene po tim načelima, uputi me {#}

Si vis pacem, para bellum.
14 godina
protjeran
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
Tallahasee kaže...
Silence1488 kaže...

Ne strepim nego se dapače veselim. Znam da zvuči morbidno, ali ne veselim se uništavanju civilizacije kakvom je poznajemo nego razbijanju ovog nepodnošljivog status quoa.  Bilo je i vrijeme da se nešto epohalno dogodi...

Zvuci morbidno jer ti morbidno razmisljas i pises. Nece se nista epohalno desit, jer ako citas i Kinezima je vise preko glave S. Koreje. A ako je epohalno da se Koreja napokon ujedini, to uopce nije morbidno, dapace, pozitivno je.

Ako tebi nije lansiranje nuklearki epohalno, onda ne znam što je...

On topic: Ako Kina okrene leđa ideološki kompatibilnoj SK (izgleda samo formalno) onda će frustracija SK probiti plafon, a opće poznato je kako se ranjena životinja ponaša stjerana u kut...

Si vis pacem, para bellum.
13 godina
neaktivan
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

Sjeverna koreja je bolesna, i njoj trebaju dubinske promijene, ljudi gore nemaju šta za jest, al zato se u naoružanje i vojsku ulaže miljarde. Pa sad vi branite sjevernu koreju, čak nije problem ni njen komunizam, koliko njena zadrtost i bezobrazluk. Amerikance ne smatram nekim hrvatskim saveznicima, niti ih naročito cijenim, al činjenica je da je do ovih napetosti došlo bombardiranjem sjeverne koreje. Malo su pogriješili način izražavanja svojih problema, ne skreće se pozornost na sebe granatiranjem susjedne države. To je možda normalno za sjevernu koreju i srbiju, i još neke zemlje, al za mene nije. Nesporazumi i problemi se uvijek riješavaju diplomatski, a onda ako ne ide diplomatski se vuče druge poteze i opet ne radikalne jer po meni oni nisu u poziciji da ucijenjuju ameriku po bilo kojem pitanju. A s druge strane, nije mi jasna kina s svojim ponašanjem, gdje otvoreno podržava zemlju koja svoje reprezentativce šalje u logor nakon svjetskog prvenstva u africi. Jer nisu zadovoljli, velikoga vođu, dajte ljudi saberimo se, i shvatimo da je to još jedini bolesni režim uz onaj na kubi na ovoj planeti. Iran po meni nije problem, koliko se potencira od strane amerike, sve ostalo je ok, izuzev afrike gdje je siromaštvo i lokalni ratovi rak rana zapadnog morala. No što je tu je, svijet je takav kakav je, mi možemo bit sretni da smo daleko i od amerike, kine, i sjeverne koreje. Jer u slučaju nuklearnog rata, radijacija ne bi smjela doć do nas, barem ne u velikoj količini. {#}

AMD Phenom II x 6 1090T
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
Tallahasee kaže...
Silence1488 kaže...
Tallahasee kaže...
Silence1488 kaže...

E da je Reich dobio WW2 (odnosno da su okupirali Moskvu i Staljina smrada streljali) ništa od ovoga ne bi bilo jer bi kroz par godina potpuno likvidirali komunizam i izbrisali ga iz postojanja. Ovako moramo strepit ko idioti...

Hvala bogu pa nije. Da je, ne bi bilo ni tebe ni mene kao ni vecine slavena koje su tretirali ko stoku. I za sta to mi sad moramo strepit? 3. svj. rat? LOL {#}

 

EDIT: Bye bye veliki vodjo. Kina napusta S. Koreju.

Pročitaj malo o Rosenbergu pa se javi... Btw kako objašnjavaš posve autonomne ''slavenske'' Waffen SS divizije kao npr. Handžar, Kama, Prinz Eugen, Kaminski?

Ne offtopicari. Nego radije ti meni waffen ss reci, za sta strepis? Pitam, 3 svj.rat? Naivac.

Po tvojoj logici, bolje je za svijet bilo da strepi od nuklearnog rata nego da hitler sredi židove i uvede neka pravila. Što se tiče slavena robova, ne brini nas ko svoje vjerne vojnike ne bi smatro robljem. A kad si već spomenuo to roblje, po čemu to hrvatska i dan danas nije tuđe roblje? Ah da, divna demokracija je, samo ću vam ovo reć, jebu nas s pravilima više nego gestapo židove. Još malo pa se čovjek neće smjet popišat pokraj ceste, bez da dobije 500 kn kazne. Treba se napunit taj proračun neradnicima, i nesposobnim političarima.  I samo mi nemojte previše o moralu ovdje, valjda i sami imate oči pa vidite kako svijetska politika nama malima kroji gaće. I po čemu si tako siguran, da neće bit 3. svijetskog rata? Stari moj, dovoljna je mala iskrica, kod ovih luđaka iz sjeverne koreje i eto ti globalnog sranja. Al iskreno se nadam, da se nitko iz hrvatske neće upuštat u razmirice između velikih sila. Dovoljno su nam sranja napravili hitler i staljin, s podjelom naroda na partizane i ustaše, samo nam još treba podjela na sjeverno korejce i južnokorejce. J.be mi se i za fašizam, i za antifašizam, a pogotovo za komunizam. Nije nam nijedan totalitarni režim i rat donio dobro, pa neće ni ovaj ako ga bude.

AMD Phenom II x 6 1090T
14 godina
protjeran
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
GoodAngel kaže...

Po tvojoj logici, bolje je za svijet bilo da strepi od nuklearnog rata nego da hitler sredi židove i uvede neka pravila.

Strepis jer si kukavica. Dok je drugi razlog sto ljudi ne strepe je sto nemaju vremena pratit ta dogadjanja i fucka im se za. Neki strepe za posao. Vjerujem da ste ti i tvoj lega u manjini. Za ovo drugo, stvarno mi se fucka za karton. Ti si kompletna budala.

Bolje da ti stisnem TD, nego samar. - Erich Hartmann \m/
15 godina
protjeran
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

evo netriba nama nikakva koreja kugla če nas sama uništiti

 

 

http://danas.net.hr/svijet/page/2010/12/01/0171006.html

15 godina
neaktivan
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
GoodAngel kaže...

Ah da, divna demokracija je, samo ću vam ovo reć, jebu nas s pravilima više nego gestapo židove. Još malo pa se čovjek neće smjet popišat pokraj ceste, bez da dobije 500 kn kazne. Treba se napunit taj proračun neradnicima, i nesposobnim političarima.  I

Neka pravila trebaju biti postavljena. Ljudi su stoka, a stoka bez pastira koji im određuje pravila kretanja radi stampedo.

Danajšnja mladež je pravi primjer kakav bi život bio bez pravila. Klinac ubije drugog klinca i prođe bez posljedica zato šta nema pravila.

I'll be back
14 godina
protjeran
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
microman kaže...
GoodAngel kaže...

Ah da, divna demokracija je, samo ću vam ovo reć, jebu nas s pravilima više nego gestapo židove. Još malo pa se čovjek neće smjet popišat pokraj ceste, bez da dobije 500 kn kazne. Treba se napunit taj proračun neradnicima, i nesposobnim političarima.  I

Neka pravila trebaju biti postavljena. Ljudi su stoka, a stoka bez pastira koji im određuje pravila kretanja radi stampedo.

Danajšnja mladež je pravi primjer kakav bi život bio bez pravila. Klinac ubije drugog klinca i prođe bez posljedica zato šta nema pravila.

E pa zato na takve treba udarit što jače - te koji misle da su bogovi i da im nitko ništa ne može. Demokracija i liberalizam su glavni i jedini uzrok ovakvog ponašanja. Koliko god ne volio Jugu i komunizam - činjenica je da se takvo što nije događalo u 45 godina bivše države. Jer kad ti milicija dođe i ispendreči te ko stoku (i to ne po faci i glavi di se vidi nego po abdomenu i genitalijama, znali su oni šta rade) nećeš se više usuditi nikoga maltretirati... A danas, šta imamo danas, mediji policiju razapinju i za najmanji šamar, a kamoli pendrek tako da su njima ruke vezane (pogledajte samo šta je s BBB-om bilo - pa to nije normalno, čovjek je bez oka ostao zbog jednog bahatog idiota i nikom ništa).

Si vis pacem, para bellum.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice