Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

poruka: 252
|
čitano: 35.092
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
cale kaže...

amerikanci uvijek ispadnu zrtve neke,isto kao i bliznaci,okrivili teroriste i sad na bliskom istoku vode bitke protiv njih,a nije sigurno zbog nafte.Pearl harbor je isto tako mozda bio sam izlika da se ude u rat,al ak je to istina,onda stvarno nemaju srca,da pobe svoje ljudi kako bi mogli uci u rat,u to ne zelim vjerovat da su takva smeca.

 

Ti ne znas da se pjesadija naziva topovsko meso?

 

Da nikog nije briga za vojnike?

 

Koliko imas godina (do sad su mene ispitivali)?

15 godina
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
jura kaže...

Znači SAD se ukljucila u rat primarno zbog toga da budu poslije bogati i razvijeni,a jer su ih napali japanci sekundarni razlog?

Uz napad japanaca razlog SAD-ovog ulaska u rat je da bi zaštitili dužnike tj. Britaniju i Francusku kojim su dali velike kredite jer ako njemačka pobjedi nebi im tko imao vratiti lovu.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
15 godina
neaktivan
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

Kakvo srce, kada kontroliraš toliko jedinica, vjerojatno ti svi izgledaju poput figurica u nekoj board igri.

 

Važan ti je konačni ishod, ne kolateralna šteta.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Enterprise Edition, AutoCAD 2009, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

ma jasno je meni da njih boli briga za svoje ljude,al da ce svoje ljude oni sami ubijat radi nekog viseg cilja,e to bas ne mogu shvatit

14 godina
protjeran
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
cale kaže...

ma jasno je meni da njih boli briga za svoje ljude,al da ce svoje ljude oni sami ubijat radi nekog viseg cilja,e to bas ne mogu shvatit

 

Vidi se da nikad ne razmisljas o moci, mozda si cak i moralista...

 

ZA OVOG DOLE:

 

Jesam li jedan prst ja?

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.11.2010 14:04 (Mentalist).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

ali to je istina!

 

sad malo ozbiljnjijim tonom.. zalosno ali je tako, nadalje, sumnjam da su ljudi sretni tamo u s koreji pa stoga mislim da cak nebi ni bilo lose da se malo pofajtaju.... tj da maknu onog idiota sa vlasti, full scale assault i zgaze je za par dana. ionako nemaju nis od naoruzanja neke jadne raketice (doseg malo dalje od japana) , bombe mozda i posjeduju ali prije one prljave nego "real deal". pa ta drzava je u rasulu, mazu oci svima kao da bi ih se trebali bojati jer kao oni kazu da rade atomsku bombu ili da su je napravili.

mos mislit, tip je gradio gradove kulise pokraj granice s juznom korejom kako bi ovi mislili kako je njima tamo lijepo i divno i kako im dragi vodja sve daje itd. ma, bio treci svjetski rat ili ne znam samo da se ne mislim borit za neku europu, sad ili pitaj boga kog.

je80 ih NATO PAKT....

na prstima jedne ruke nabrojim ljude za koje bi isao u rat ( kad bi to znacilo neku njihovu sigurnost) a jedan od tih prstiju je moj pas..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

Znači motiv pokretanja i ove teme je ta baba Vanga

Događale su se i ozbiljnije stvari u zadnjih 60-ak godina od ove ali kako reče

u onom filmu - može biti al nemora da znači

15 godina
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

Stvar je dosta ozbiljna, a tiče se i nas pošto smo dio Nato-a (Ako je i jedna članica Nato-a napadnuta ulaze u rat svi...)

Idem malo vježbat na Crysisu i rokat Sj. Korejce (neslana šala).

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

ne vjerujem bas u nadnaravno (ljudi gusteri su mi tako rekli) ali moram priznat da je zanimljiva ova podudarnost..

sto se tice topovskog mesa, ne moze svatko biti general i to je jedan od razloga. moze on biti strateg samo takav ali ako je neki cecni baj, baj. 

osobno bi radje bio prasinar nego neki koji odlucuje ko ce zivjeti a tko umrijeti.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

Ovi šalju nosač aviona da pomognu svojim "saveznicima"......

 

Kako vele - bit će loma bit će paučine{#}{#}

 

Sada ću ja poletit sa Krka sa svojom Cessnom i doći im pomoć, (kada znam da je tamo američki nosač aviona pa ću imat gdje tankat cesnicu)

ššššš - možda su u šumi
15 godina
odjavljen
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

a ja prodao svoju zracnicu hatsan mod 125. to govno  moze ubit covjeka bez beda... 315m/s brzina metka. stavis celicni s plasticnom kosuljicom probija zvucni zid i onda se cuje, naravno, pucanj.. damn

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.11.2010 14:28 (skank666).
15 godina
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

Ma po običaju će doći Ameri i to ''razrješiti'' dakle vlast u S. Koreji uzeti u svoje ruke, pokrasti što se može i tako...

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
protjeran
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

Ubio sam onu prvu trojicu u Crysis-u, ne da mi se vise igrati, previse stopa.

16 godina
neaktivan
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

Mislim da tu netko radi od muhe slona. Ne pricam sad o dvojici vojnika sto su poginuli (zrtve su zrtve ipak) vec o toj nekoj eskalaciji sukoba.

Dam se kladiti da je Sj. Koreja nesto zahebala u tim vjezbama (kriva racunica, tako nesto), a sve novine vec proglasuju rat.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.11.2010 14:42 (AA-d00d).
14 godina
neaktivan
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

Pa novinama i medijima je cilj da to preraste u rat da imaju o čemu izvještavat. Mediji će nas pokopat...

 

Toplo preporučam da to pratite na CNN-u.

 

STORY HIGHLIGHTS
  • The South provoked shelling by holding a military drill, the North says
  • South Korea holds the exercises every year off the Koreas' shared coast
  • The South finds two more bodies following Tuesday's shelling
  • The U.S. and South Korea plan a joint military drill starting Sunday
Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://squareroot2.isgreat.org/squareroot2.html
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.11.2010 14:47 (nidjo123).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
AA-d00d kaže...

Dam se kladiti da je Sj. Koreja nesto zahebala u tim vjezbama (kriva racunica, tako nesto), a sve novine vec proglasuju rat.

Južna Koreja je imala vojne vježbe i pucala po moru oko Sjeverne, a tek onda su zapucali S.Koreanci, nakon upozorenja... kronologija

13 godina
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

 

kina ima problema sa islamskim fundamentalistima na zapadu zemlje

 

kina ima jako puno novca u američkim obveznicama

 

 

s. korea trenuto igra jako riskantnu igru, po meni sve zavisi šta misli kina i koliko ona misli profitirat

 

jer ovo ponašanje koreje jako utječe na japanci i na njihovu samo obrambenu vojsku

 

što je najsmješnije korea skoro sve svoje zalihe energenata uvozi preko kine {#}  tako u toj cijeloj igri glavni igrač je kina

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
UkradenNick kaže...

 .....

 

 

 

jesi li ti procitao koji post iznad?

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
13 godina
neaktivan
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

Amerikancima i zapadnim saveznicima treba novo bojisno polje za demonstraciju sile sa ciljem uspostavljanja "new world order-a". Polako napustaju Afganistan i Irak gdje su izmasakrirali i ljude i kulturu, a sljedeca logicna stanica je Sjeverna Koreja, jer danas nitko nema pravo na samostalnost i nezavisnost...

14 godina
neaktivan
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

I unatoč svemu, svim pozivanjima na suzdržanost iz cijelog svijeta, J.Korea i SAD će održati vojne vježbe kao ovu koja je sve ovo i prouzročila

15 godina
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
UKiY kaže...

Amerikancima i zapadnim saveznicima treba novo bojisno polje za demonstraciju sile sa ciljem uspostavljanja "new world order-a". Polako napustaju Afganistan i Irak gdje su izmasakrirali i ljude i kulturu, a sljedeca logicna stanica je Sjeverna Koreja, jer danas nitko nema pravo na samostalnost i nezavisnost...

Ni sam nebih bolje rekao, baš o tome se radi

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
16 godina
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

sto hoce reci da sjev. korejanci vjerovatno nisu jos uspjeli napraviti nuklearno oruzje dok se amerika ovako busa u prsa...i izgleda da ce to amerikanci preventivno sasjeci u korjenu...

hmmm...
15 godina
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

Ukoliko (ne daj Bože) dođe do rata ili sukoba opet će naj...ti obični seljak i radnik koji gladuje zadnjih 60-tak godina i ne smije ništa reći protiv vlasti da ga ne proguta mrak. A oni komunjarski smradovi i generali koji drže Sj. koreju u strahovladi će se opet izvući i njima će biti dobro. Stvarno mi je žao tog običnog čovjeka jer će on patiti i plaćati bahatost elite na vlasti.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
15 godina
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

Vidim da ste se raspisali. Uglavnom, vjerujem da će te se složiti da je Sjeverna Koreja "malo" (pre)bahata kada i otvoreno prijete ratom i nuklearnim naoružanjem. Jer da samo jedna raketa sa nuklearnim punjenjem dospije do nekog većeg grada u Južnoj Koreji, žrtve bi se brojale u stotinama tisuća. Tako da, ako na trenutak zaboravimo sve druge države koje se mogu uplesti u taj sukob, i gledamo samo dvije Koreje, svatko može zaključiti da bi eventualni otvoreni sukob, tj. prava objava rata (ovo je sve do sada "samo" jedan sukob) mogla odnijeti bez sumnje par milijuna života, upravo zbog moguće upotrebe nuklearnog naoružanja.

Zbog toga bi se stvarno trebao što prije riješiti taj "nesporazum" jer kao i u svakom ratu rat najviše pogađa nedužne civile.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2011 23:21 (Izzy).
15 godina
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
Micek kaže...

Ukoliko (ne daj Bože) dođe do rata ili sukoba opet će naj...ti obični seljak i radnik koji gladuje zadnjih 60-tak godina i ne smije ništa reći protiv vlasti da ga ne proguta mrak. A oni komunjarski smradovi i generali koji drže Sj. koreju u strahovladi će se opet izvući i njima će biti dobro. Stvarno mi je žao tog običnog čovjeka jer će on patiti i plaćati bahatost elite na vlasti.

E, sa ovim se apsolutno slažem!!!

13 godina
neaktivan
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
Izzy kaže...
Micek kaže...

Ukoliko (ne daj Bože) dođe do rata ili sukoba opet će naj...ti obični seljak i radnik koji gladuje zadnjih 60-tak godina i ne smije ništa reći protiv vlasti da ga ne proguta mrak. A oni komunjarski smradovi i generali koji drže Sj. koreju u strahovladi će se opet izvući i njima će biti dobro. Stvarno mi je žao tog običnog čovjeka jer će on patiti i plaćati bahatost elite na vlasti.

E, sa ovim se apsolutno slažem!!!

A zapadno drustvo ne pati zbog elite na vlasti??? Mi smo postali stoka... dajte nam kruha i igara i mi cemo raditi kako oni kazu. Postali smo tako jadno drustvo da cemo radije kupiti novu graficku karticu nego pomoci siromahu, pocevsi od mene, jer oni su mi rekli da cu tako biti veca "faca".... ovo karikiram, ali shvatili ste poantu.
Iz istog tog razloga Sjeverna Koreja treba biti izmasakrirana, kad-tad...

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.11.2010 15:31 (UKiY).
15 godina
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
UKiY kaže...
Izzy kaže...
Micek kaže...

A zapadno drustvo ne pati zbog elite na vlasti???

 U zapadnom društvu (koliko god nesavršeno bilo) možeš bez straha od gubitka glave reći svoje stavove i kretati se bez stotinu propusnica, obitelj ti neće završiti u nekom logoru, velike su šanse da nećeš umrijeti od gladi, itd... Evolucija zapadnog društva je trenutno na toj razini i to je u samom vrhu trenutnih društvenih dostignuća. Nadam se da za 20, 100, 1000 godina bude još bolje, ukoliko se sami ne uništimo. I to nas mogli uništiti baš oni pojedinci kojima je vlastiti probitak ispred tuđih života. Nažalost i to zapadno društvo (čiji smo članovi) izgrađeno je na leđima i leševima drugih (kolonije i korporacije). Nadam se da nam se jednog dana to neće obiti u glavu.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
13 godina
offline
RE: Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
AA-d00d kaže...
UkradenNick kaže...

  .....

 

 

 

jesi li ti procitao koji post iznad?

  ne napiso odgovor neš iskrsnulo pa ga posto kasnije.  {#}

15 godina
neaktivan
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje
Covijece u ovoj temi ima toliko teorija zavijera,svi sve znaju,a zapravo nitko ništa nezna. Kao prvo ostavite se svojih teorija zavijera koji nitko nit može dokazati nit može tvrditi da je tako. A kao drugo prestanite prozivati Amerikance.Da se razumijemo Amerikanci su nacija i većinu njih čini najobicniji puk,a da ste svi toliko pametni znali biste da su upravo su ti Amerikanci bili protiv ulaska u rat sa Irakom,znali biste da su ljudi izlazili na ulice i javno se bunili sto njihovi sinovi i kćeri idu u rat iz kojeg se mnogi nisu vratili,a još vise ih se vratilo u ljesu.Isto tako za razliku od nas "pametnih" Hrvata,glupi Amerikanci su vlasnici najpoznatijih korporacija poput Nvidije,Googlea,Microsofta,Apple-a,itd... A mi "pametni" Hrvati imamo firme pred bankrotom. Zato ostavite se ludih teorija zavijera i vratite se u stvarni život u kojem nasa "pametna" i "Intelektualna" Republika Hrvatska pliva u govni.a iz kojeg ne vidi izlaza Eto toliko od mene
I'll be back
15 godina
protjeran
offline
Sukob između Sjeverne i Južne Koreje

e svašta li san pročita dosad pa što ako izbije rat toga če uvjek bit i nikad neče prestat s napadima na ove ili one bila to afrika južna amerika  kina koreja rusi iračani talibani japanci. i u naigorem slučaju teroristi koji ciljaju baš nevin narod, a štačeš uvik če bit onih kojima nije do mira. pa osvrnite se 20 godina unazad i pogledajte imali mjeseca od tad da se negdi u nekoj  zemlji  nije dogodija neki incident? bija on vojni ili civilni mafijaški ili među državni napadi od kad je ljuckog roda to se događa i to če se događat smanjit se može ali izbječ nemože jer kad se pogleda da u ovih 1000 godina dosad nije izginilo koliko je izginilo na zemlji nebi bilo mjesta

 

pa sagledajte to ovako  sida nije došla sama čovik ju je izmislija i ciljano ubacija u afriku jer ih ima  previše ili če se bobit sami ili če iselit  u druge zemlje a nikom to nepaše niko nikog neče đaba hranit  a kamoli proizvodit hranu za cjelu afriku {#}

 

evo samo pogledajte haiti tajland izbila kolera ču izbila nije izbila nego je ciljano ubačena meču narod jer neznaju kud s beskučnicima un je nemočan a donacija je sve manje i bogati su  počeli štedit

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice