Sjećanje na Modul 8

poruka: 67
|
čitano: 27.583
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Siječanje na Modul 8
joj da sječam se nikada nisam ništa mogao vidjet jer se kamera stalno tresla i onaj tipre se stalno glupirao.Koliko sam mogao vidjet nisu mi bile neke igre ali sam tamo rado htio zaigrat igru samo zbog PS2.
16 godina
neaktivan
offline
Siječanje na Modul 8

davno je to bilo bio sam još dijete, al se sječam da je to bila legendarna emisija i šteta što sada nema tako nešto slično...

16 godina
neaktivan
offline
Siječanje na Modul 8

Najbolji je bio pozdrav na kraju sa joystickoidnim pokretima palčeva gore dolje, utjecaj tog pozdrava se zadržao dan danas u određenim društvima ,ali izumire :)

Bilo bi ok da naprave neku novu emisiju ,da recimo sponzor bude HG-Spot i da se u finalu bore oko neke gamerske konfiguracije, da se igra Quake3,Dota,Call of Duty 4,uglavnom emisija nebi trebala biti live,jer bi partije realno trajale koliko i inače-sat vremena za strategije cca.

Montiranje najzanimljivijih trenutaka uglavnom, nije nešto neophodno za današnju programsku shemu ali bi bilo ok s obzirom na širenje gamerske kulture i poštivanje urbanog načina života koje je prožeto sa uporabom računala.

16 godina
neaktivan
offline
Siječanje na Modul 8

slažem se sa strontiumom, trebali bi uvesti nekaj takvoga

16 godina
neaktivan
offline
Siječanje na Modul 8

I ja se siječam.Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Siječanje na Modul 8
darkangel kaže...

slažem se sa strontiumom, trebali bi uvesti nekaj takvoga

ali kako sada stoji neće jer očito misle da nebi bila dobra gledanost no u tome se varaju ali dobro dok se stanje ne promjeni i mentalitet ljudi na vodećim pozicijama nažalost ništa od modula 8 ili nečeg drugog... 
16 godina
offline
RE: Siječanje na Modul 8
Lord Angel kaže...
ali kako sada stoji neće jer očito misle da nebi bila dobra gledanost no u tome se varaju ali dobro dok se stanje ne promjeni i mentalitet ljudi na vodećim pozicijama nažalost ništa od modula 8 ili nečeg drugog... 
 Istina, neki stari prdonja prozbori "pola sata da klinci na TV igraju igrice???? veću ludost nisam čuo, imaju računalo doma pa nek se tamo igraju..... bolje uvesti reprizu neke serije koja je 20 puta bila na ekranima"
14 godina
offline
RE: Sijećanje na Modul 8

jao tada sam još imo 7 godina obožavao sam je gledati i danas je imam na kazeti :D:D:D pa ponekad pogledam jao što bi dao da je opet prikazivaju ah

14 godina
neaktivan
offline
Siječanje na Modul 8

Ah,ta dobra stara vremena. Tada sam imao 3 godine. Da sjećam se PS2 i kikija(Kristijan Ugrina).Sad sam se sjetio Huga. Jel ga se još tko sjeća.

14 godina
neaktivan
offline
Sjećanje na Modul 8

Dali netko moze nabaviti snimku emisije ili bar onaj intro . Odlična emisija ,trebalo bi poslat hrt-u da vrate tu emisiju ...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sijećanje na Modul 8
PCLUĐAK kaže...

jao tada sam još imo 7 godina obožavao sam je gledati i danas je imam na kazeti :D:D:D pa ponekad pogledam jao što bi dao da je opet prikazivaju ah

mozes li postaviti taj video na internet pls

14 godina
offline
RE: Siječanje na Modul 8
Core2Duo2 kaže...

Evo ja se moram pohvaliti da sam sudjelovao u toj emisiji s jednim frendom... Al se toga s tugom prisjećam jer sam uvjerljivo izgubioPlač  -igrali smo na PS2 konzoli

Ja sam gledao skoro sve epizode sa ps2 konzolom reci kako se zoveš jer mislim da ću te prepoznati jer sam snimao te epizode :D

16 godina
offline
Sjećanje na Modul 8

Danas ima već toliko materijala za gaming zajednicu da bi mogao čitav jedan gaming program biti (vjerojatno ih vani ima) sa raznim emisijama - od retro stvari, preko natjecanja raznih pa sve do reklama i preview-a novih stvari, recenzija i sl.

Da to postoji preko naše kablovske ili satelita, taj program bi mi bio non-stop upaljen Belji se

Lijep pozdrav ;)
15 godina
neaktivan
offline
Sjećanje na Modul 8

bio mi je zanimljiv modul 8, na početku se lik na rolama dokotrlja do kamere i počne "nabrijavati" atmosferu :))

 

bila je FIFA i TEKKEN prečesto među igrama

 

na satelitskoj anteni sam hvatao 2 programa koja su se isključivo bavila sa igrama, GAMECHANEL i još jedan, mislim da su bili njemački programi, video recenzije igara od pola sata, najave i sl., gaming hardware i td., odlični programi, jaka produkcija je bila

 

čudno da nema danas na programima niti jedna emisija o igrama, ustvari normalno da nema kada se igre zovi "igricama", mislim ulože u igru 10 milja eura i onda je "igrica", a kada se uloži 100 tisuća u film onda nije "filmić" nego hit film iz "tvornice block bustera", koje licemjerstvo za nepovjerovati.... da ne spominjemo da kada igraš mozak radi kao da čitaš knjigu, a kada gledaš TV mozak vegetira...

 

puno je toga prije bilo što danas nedostaje u društvu, ali glavno da idemo dalje....

15 godina
odjavljen
offline
RE: Sjećanje na Modul 8
Dado_ZG78 kaže...

Danas ima već toliko materijala za gaming zajednicu da bi mogao čitav jedan gaming program biti (vjerojatno ih vani ima) sa raznim emisijama - od retro stvari, preko natjecanja raznih pa sve do reklama i preview-a novih stvari, recenzija i sl.

Da to postoji preko naše kablovske ili satelita, taj program bi mi bio non-stop upaljen Belji se

i ima jedan francuski ali se ne sjecam kako se zove, gledao ga na satelitu!

JESUS SAVES!!!
15 godina
offline
Sjećanje na Modul 8

Jao kako sam ja čekao tu emisiju kad sam bio još klinac.

Budi sječanja na djetinjstvo xD

14 godina
offline
RE: Sijećanje na Modul 8
strat95 kaže...
PCLUĐAK kaže...

jao tada sam još imo 7 godina obožavao sam je gledati i danas je imam na kazeti :D:D:D pa ponekad pogledam jao što bi dao da je opet prikazivaju ah

mozes li postaviti taj video na internet pls

reci mi kako pa ću stavit

14 godina
neaktivan
offline
Sjećanje na Modul 8

Pjesma koja je išla kao podloga tokom emisije:

(AFX - .215061)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sjećanje na Modul 8

jooooooj, kako sam ja to volio gledat ko mali,dobri stari dani, da bar ima opet nešto slično modulu 8...

Dompa
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2010 22:18 (Dompa).
15 godina
offline
RE: Sjećanje na Modul 8
strat95 kaže...

Dali netko moze nabaviti snimku emisije ili bar onaj intro . Odlična emisija ,trebalo bi poslat hrt-u da vrate tu emisiju ...

i ja bih volio barem neku snimku, a pozeljno bi bilo da neko ima i cijele emisije

Mjenjam demonoid pozivnicu za thr pozivnicu...
16 godina
offline
Sjećanje na Modul 8

Kak napraviti neku peticiju?

Da vidi puno ljudi.

 

Pa da stavimo Modul 8 i Peticu

Može i Hugo za mlađe :)

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
14 godina
offline
Sjećanje na Modul 8

uu..sad sse sjetih doga..da, bila je to legendarna emisija za pogledat..samo, sumnjam da ce to opet sazivit, ipak danas imamo sve kod kuce...PS3/2, komp..multiplayer prasimo preko mreze..tako da..hmm, nezz.koliko se sjecam, svakome bi djelili PS2...ako nastave tako sa xbox-om, wii-em ili ps3..mozda bi fakat mogli opet pokrenuti..a sto se tice huga...to ti je sad zamjena ova blesava nora fora! barem je bila, neznam ako su i to ukinuli?

TiONiO
14 godina
offline
RE: Sijećanje na Modul 8
PCLUĐAK kaže...
reci mi kako pa ću stavit

ako imas onaj dvd recorder prebaci najprije na DVD. a onda sa dvd-a uploudaj..ako nemas, onda nabavi! Smijeh

sry za dupli post

TiONiO
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sijećanje na Modul 8
Tionio kaže...
PCLUĐAK kaže...
reci mi kako pa ću stavit

ako imas onaj dvd recorder prebaci najprije na DVD. a onda sa dvd-a uploudaj..ako nemas, onda nabavi! Smijeh

sry za dupli post

Ja se javljam da preko mog videa i moje tv kartice prebacimo to u digitaliju i stavimo na youtube, ako si za i ako si iz ZG.

Definitivno nesto za sta se isplati uloziti malo truda

 

Mogu doc po kazetu il mozes doc do mene ak ne zelis davat u nepoznate ruke :P

www.dice3d.com - Online portfolio
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sijećanje na Modul 8

Moj sin je sudjelovao u dvije sezone.

U jednoj gdje je voditelj bio Boris Mirković i drugoj gdje je voditelj bio onaj drugi glumac sa dugom kosom u repu ( ma da me ubijete ne mogu se sad sjetiti imena {#} )

Moram priznati da nam je oboma ostalo u lijepo sjećanju. Ekipa je bila jako ljubazna prema nama, jedino smo se smrznuli jer je snimanje bilo u Jadran filmu a tamo nema grijanja.

 

Mislim da i ja negdje imam neku videokasetu. Samo di sam je spremila? Kakva bi ja majka bila da nisam snimila svog sina.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sijećanje na Modul 8
Gajtana kaže...

Moj sin je sudjelovao u dvije sezone.

U jednoj gdje je voditelj bio Boris Mirković i drugoj gdje je voditelj bio onaj drugi glumac sa dugom kosom u repu ( ma da me ubijete ne mogu se sad sjetiti imena {#} )

Kristijan Ugrina je bio voditelj na kojeg mislite.{#}

alrighty then
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.12.2010 14:06 (dncrmt).
14 godina
neaktivan
offline
Sjećanje na Modul 8

Modul 8, negdje u sivilu mi je to, sječam se prvih sezona, mislim da su igrali na PS-u ili nekoj drugoj konzoli igre, imali recenzije i da sam obavezno gledao. 

 

 

what should I do ?
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sijećanje na Modul 8
dncrmt kaže...
Gajtana kaže...

Moj sin je sudjelovao u dvije sezone.

U jednoj gdje je voditelj bio Boris Mirković i drugoj gdje je voditelj bio onaj drugi glumac sa dugom kosom u repu ( ma da me ubijete ne mogu se sad sjetiti imena {#} )

Kristijan Ugrina je bio voditelj na kojeg mislite.{#}

 U pravu ste, Kristijan Ugrina je u pitanju. Hvala {#}

14 godina
neaktivan
offline
Sjećanje na Modul 8

evo jedna snimka modul 8 prve sezone... kad bi barem imao natko onaj intro da ga pogledam....

14 godina
protjeran
offline
Re: Sjećanje na Modul 8

Boris je bio odličan, Kristijan pak naporan i dosadan. Nikako mi nije legao kao voditelj,

osobito sa onim gay rolama koje su me iritirale do bola (nhf).

 

Bio sam taman malo prestar da se prijavim kad je bilo doba NES/SNES konzola,

a vježbao sam za Super Mario Bros 3, koji je jedno vrijeme bio po bodovima za ulaz u uži

krug najboljih.

 

Dolaskom PS-a se sve promjenilo i čar igre je sve više i više jenjavao.

 

Ali da, dobro vrijeme, danas toga nema.. Nema ničega više za sadašnje, i generacije koje dolaze.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice