Plaćate li TV pretplatu?

poruka: 257
|
čitano: 77.565
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dragi HTV..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Plačate li TV pretplatu?
coder_ kaže...
Deus ex machina kaže...

Brkas zakon i pravdu :-D

Ček, pa jel to kod nas već nije pobrkano??? De me uvjeri u suprotno.

Eh, ne znam sta bi dao da mogu...

Welcome - millenium... the fall of Planet Hate...
15 godina
neaktivan
offline
Plaćate li TV pretplatu?

Nikad je nisam plaćao.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
14 godina
neaktivan
offline
Plaćate li TV pretplatu?

osim što smo kao država lopovi, opće poznat pojam i motiv kad se kaže riječ "Hrvatska", no plaćanje te pristojbe mi je tolko mutavo jer stvarno, gledaš možda, ja gotovo NIKADA, par puta a mjesečno je kolko.....85-90 tak negdje.Što me praktički košta osnovni paket kabelske.No kolko svi znamo, RTL i NOVA žive od reklama.U zadnje vrijeme su malo pretjerali skoro svakih 20 min tijekom serija i filmova puste.Ali barem ti nedolaze na vrata lupat po đepu.HRT nisam nikad vidio ako možda ima neka prije dnevnika.....

 

Ako je HRT-u lova problem, nek nabave 5-6 sponzora što je mačiji kašalj, i gotovo.Ja sam se iznenadio kad sam prvi puta vidio da moji plačaju tu pristojbu.Mislim komu,čemu i zašto ??A baš ko što svi kažete, kak oni znaju dali ja uopće i imam TV.I zašt bi ja plaćo što ja imam TV.To je ko nekakva doživotna rata.....užas.......

Dont bug me!
13 godina
protjeran
offline
Plaćate li TV pretplatu?

Slažem se, kao što moj frend kaže, samo kažeš da ne gledašš HRT, oni tebi nemogu ništa, pa ako mogu neka ti nekako signal blokiraju, što je nemoguće hehehe. Ili ako hoće baš da vidi da li gledaš ti pokvariš program hahh. To je besmislica. Pa MAX TV mjesečno koliko ja znam košta nekih 60 kuna ako se ne varam, a što dobiješ tamo a što plaćanjem pretplate HRTa, nepojmljivo i neusporedivo. Prednosti MAX TVa - jeftinija pretplata, bolja slika (sad kad se prelazi na digitalno pa će i "obični" signal imati idealnu sliku), MNOGO više kanala za izbor, videoteka, snimalica.....vjerovatno sma još dosta stvari zaboravio. I sad to pokušajte usporediti....

Ja sem varaždinec, varaždinec, domovine sin!
15 godina
neaktivan
offline
Plaćate li TV pretplatu?

Na HRT-u se uskoro zapošljavaju novi besposličari:

 

Ako plaćate struju, plaćat ćete pretplatu 

16 godina
online
RE: Plaćate li TV pretplatu?
klimama kaže...

Na HRT-u se uskoro zapošljavaju novi besposličari:

 

Ako plaćate struju, plaćat ćete pretplatu 

Do sad je bilo takvih na bacanje pa ce opet normalno, a kaj se tice ovog zakona jedno je na papiru i u zakonu a drugo je u praksi primjena to odavno znamo bit ce neplatisa i vise nego sad.Nevinašce

14 godina
neaktivan
offline
RE: Plaćate li TV pretplatu?
klimama kaže...

Na HRT-u se uskoro zapošljavaju novi besposličari:

 

Ako plaćate struju, plaćat ćete pretplatu 

omg, ovoga nema ni u kini.Mislim stvarno, grozno, sad sam čitao da to nemožeš izjeći jer je kod obračuna u računu za plačanje struje već uračunata ta pristojba, dakle ako neplatiš nemaš struje.Double dakle.Tjeraju nas da gledamo HTV inače nas isključuju od vanjskog svijeta.

 

Za par godina će uvesti u zakon da te smiju koknut iza čoška ako nisi platio račun za prošli mjesec.

Dont bug me!
14 godina
offline
Plaćate li TV pretplatu?

ja sebi uvijek postavljam jedno pitanje ako mjesečno imaju od pretplate 80 miljuna kuna plus još reklame ,gdje oni taj pusti novac potroše ako nisu već 4-5 godina kupili američki film,seriju ili bbc dokumentarac,logično je zaključiti da taj novac negdje curi,80 kuna za ovako žalostan i jadan program,same reprize,meksičke i naše sapunice i ništa više,da i pokoja utakmica

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Plaćate li TV pretplatu?

Ja nažalost plačam TV pretplatu , za uzvrat HTV mi pruža da mogu uživati u kaubojcima iz 60-tih i pokojim hitom iz 80-tih , koji usput budi rečeno već su bili prikazivani barem tri puta prije :)

http://www.woodgamesfx.com
15 godina
offline
Plaćate li TV pretplatu?

ne znam kakve veze ima program HTV-a sa pretplatom...

 

....da navedeno mjesečno plaćanje odreñenog novčanog iznosa HRT-u nije plaćanje RTV pretplate kao naknade za gledanje i slušanje tih programa po pay per view (plati pa gledaj) sistemu već plaćanje RTV pristojbe temeljem vlasništva TV i/ili radio prijamnika....

 

 

Izvor

Everything should be made as simple as possible, but not simpler.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Plaćate li TV pretplatu?
woodgamesfx kaže...

Ja nažalost plačam TV pretplatu , za uzvrat HTV mi pruža da mogu uživati u kaubojcima iz 60-tih i pokojim hitom iz 80-tih , koji usput budi rečeno već su bili prikazivani barem tri puta prije :)

jedina serija koju mogu pohvaliti su simpsoni :D, no nesviđa mi se vrijeme kad ih puštaju....

Dont bug me!
15 godina
offline
Plaćate li TV pretplatu?

Evo starci se preselili i kupili novi tv. Htjeli bi placati tv pretplatu, usprkos mojem nagovaranju da nema smisla...sta cete, stara skola. Kako i gdje se prijavi da se tv pretplata placa?

TrustNo1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Plaćate li TV pretplatu?
Miki77 kaže...

Evo starci se preselili i kupili novi tv. Htjeli bi placati tv pretplatu, usprkos mojem nagovaranju da nema smisla...sta cete, stara skola. Kako i gdje se prijavi da se tv pretplata placa?

Ma ti se zahebavas :-D :-D :-D Nigdje se ne prijavis, reci starcima da sute dok ih lokalni 'operator' ne skuzi

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Plaćate li TV pretplatu?
Ne placam vec... hm... prilicno...


I to je to... nema zahebancije...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
offline
RE: Plaćate li TV pretplatu?
Miki77 kaže...

Evo starci se preselili i kupili novi tv. Htjeli bi placati tv pretplatu, usprkos mojem nagovaranju da nema smisla...sta cete, stara skola. Kako i gdje se prijavi da se tv pretplata placa?

Ovakve HRT obožava {#}

 

Strpi se i počekaj da ti dođe u kontrolor...

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2010 15:11 (kostolomac).
15 godina
offline
Plaćate li TV pretplatu?

Hahahahahaaahahaha! Znao sam da cete ovako reagirati! A sta da vam kazem, oni hoce, ja im kazem da sute...ali eto... {#}

TrustNo1
14 godina
offline
RE: Plaćate li TV pretplatu?

Ja sam bio podstanar 7 godina na 5 lokacija nikada nisam platio pretplatu. Bio je lik kada sam bio u Klari (kod Remetinca) 2 puta na vratima ali valjda sam mu ja (193 cm/120 kg ) + moja kujica Rottweilerica od 54 kg bila previše da uđe. Nače oni sami doći. Najčešće te predstavnici stanara u zgradi prijave. Ja sam kupio stan u Dugavama prije sada je 3 g i 2 mj i nakon kojih 45 dana počele dolaziti uplatnice a inače lik dolazi i zvoni okolo svaki mjesec. Pitam ja HTV " wtf kaj od kuda imaju mene na listi" , vele predstavnik stanara  dao podatke ovome liku kaj mjesečno šeće a ovaj nije htio samnom posla imati, dapače nije mi nikada ni pozvonio.

 Ma nađu te na svaki način, sjetite se prije 2-3 godine kada si morao davati podatke dok si TV kupovao, ma gov.a. 

16 godina
protjeran
offline
RE: Plaćate li TV pretplatu?
EnlightenedPhoenix kaže...
Ne placam vec... hm... prilicno...


I to je to... nema zahebancije...

Placam vec... hm... prilicno...


I to je to... nema zahebancije... {#}

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
14 godina
neaktivan
offline
RE: Plaćate li TV pretplatu?

starci plačaju...

 

misli da to nema smisla...

 

ak ja imam TV zašto nekome plačat to zato da ja imam TV...

 

npr. onda ako kupim komp trebao bih plačati državi zato što ja imam komp... halo? pa tko je tu lud?

 

da živim sam ne bi plačao...

 

HRT - javna televizija... => dobivaju pare od države... => dobivaju pare od silnih reklama (ima više reklama na hrt-u nego na novi ili rtl-u) => i još posluju s gubicima... => katastrofa

Obrazovni portal za školarce :: www.ucenik.info ::
16 godina
protjeran
offline
RE: Plaćate li TV pretplatu?
chvarko_007 kaže...

starci plačaju...

 

misli da to nema smisla...

 

ak ja imam TV zašto nekome plačat to zato da ja imam TV...

 

npr. onda ako kupim komp trebao bih plačati državi zato što ja imam komp... halo? pa tko je tu lud?

 

da živim sam ne bi plačao...

 

HRT - javna televizija... => dobivaju pare od države... => dobivaju pare od silnih reklama (ima više reklama na hrt-u nego na novi ili rtl-u) => i još posluju s gubicima... => katastrofa

A hebiga, al zato oni koji su na najnizim razinama imaju najmanje place i najvise rade, dok svi koji imaju neku rukovodecu poziciju imaju puno bolje place i po tri zamjenika s tajnicama.

Znaci birokracija napumpana di su se zaposljavali rodaci, podobni i stranacke kolege iz kradezea.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
14 godina
neaktivan
offline
Plaćate li TV pretplatu?

Mah, djubrad, da placam nekom jer imam TV, pa nek onda on meni plati popravak il novi ako rikne. I to HRT-u idu pare,zato i imaju ostali tolko reklama, HRT netreba.....i proklet bio, pa kaje to za filmove xD nikad cuo za njih, ja sam uvjeren da neko snima te filmove samo za HRT xD. A sto da napravis ovako, posto se placa jer imas TV kao uredjaj: kao odjavis tv, lagano u komp tv karticu, i kad ti dojde kontrola doma na projektor preko cijelog zida gledas HTV 1, okrenes se u fotelji i velis mu: nemam tv, hvala sto ste dosli, zatvorite vrata za sobom. :D

STošA rUleZ (_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪ
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2011 22:27 (KIKIC).
16 godina
offline
Plaćate li TV pretplatu?

Kad bih htio odjavit TV, kome se obratit ?

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
13 godina
neaktivan
offline
Plaćate li TV pretplatu?

U BiH većina naroda ne plaća pretplatu, nema se love a i na televiziji nemaš šta gledat...

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2011 23:07 (scenesports).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Plaćate li TV pretplatu?
Kakvo je ovo pitanje,možda
ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
16 godina
neaktivan
offline
Plaćate li TV pretplatu?

Ne. Nema smisla dok god je to režimska televizija. Jedino što valja i vrijedi pretplate je što ne prekidaju filmove i serije reklamama. A sve ostalo... Nema lige prvaka, nema stranih liga, NBA, košarke, nema više F1, ukidaju Poslovni klub, Latinicu, gaze Šprajca i sl. - Ništa vrijedno gledanja. 

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
16 godina
neaktivan
offline
RE: Plaćate li TV pretplatu?
Bugofil kaže...

pošten sam Hrvat i član HDZ-a te uredno plaćam TV pristojbu.

 

stidite se vi koji ne plaćate, antidržavni eljementi jedni.

Ti se šališ valjda?

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
15 godina
neaktivan
offline
Plaćate li TV pretplatu?

Kako nema LP-a?

Dosle zene da farbaju jaja, ocel koja da ofarba moja.
13 godina
neaktivan
offline
Plaćate li TV pretplatu?

Haha, sad dobio 500 kn zakasnine..

[url="http://www.signaturebar.com/"][img]http://www.signaturebar.com/uploads/images/48289.png[/img][/url]
14 godina
neaktivan
offline
Plaćate li TV pretplatu?

Hehe čuo sam da sada ide ekipa okolo i kao provjeravaju sve koji imaju priključak struje , dal imaju i TV prijamnik, znam barem 5 ljudi koji sigurno ne plaćaju TV pretplatu, odvoz smeća, razne naknade isl {#}

I'm from Hollywood
16 godina
protjeran
offline
RE: Plaćate li TV pretplatu?
naxeem kaže...
Bugofil kaže...

pošten sam Hrvat i član HDZ-a te uredno plaćam TV pristojbu.

 

stidite se vi koji ne plaćate, antidržavni eljementi jedni.

Ti se šališ valjda?

Zaboravio je napomenut da je i veliki domoljub {#}

 

 

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.1.2011 16:51 (MorciTheCroat).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dragi HTV..
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice