O svemiru

poruka: 637
|
čitano: 157.367
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: O svemiru

pa evo jedan bukvalan primjer..

baci kamen sa npr 20m visine, i zbog kinetike ćeš dobit svašta.. od odbijanja krhotina do topline i ostalog.. isto tako, opali nekom šamar.. ista stvar Belji se

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
RE: O svemiru

ima gore više i link na hr

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
RE: O svemiru
jos da imamo antimateriju...
50Niggas
13 godina
neaktivan
offline
O svemiru

Imamo. U malim kolicinama. Ali doista malim kolicinama :)

16 godina
moderator
offline
RE: O svemiru
wanderer kaže...
i kaj mislite o videićima?

Hahahaha! Nevjerojatno je da neki ljudi jos i dan danas vjeruju u Gellerove madjionicarske trikove - Gellera je kao najobicnijeg prevaranta odavno razotkrio James Randi. Razlika izmedju madjionicara i prevaranta je ta da madjionicar ne tvrdi da zaista umom savija zlicu. Namigiva

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: O svemiru
definiraj malim kolicinama, par kilograma, par grama ili par atoma...
50Niggas
15 godina
offline
RE: O svemiru

Par atoma koji jako brzo nestanu nakon što ih stvorimo.

14 godina
neaktivan
offline
RE: O svemiru
stvorimo?
50Niggas
15 godina
offline
RE: O svemiru

u acceleratorima

13 godina
neaktivan
offline
O svemiru

Ne nestanu tako brzo. Moze ih se izolirati magnetnim poljem (barem mislim).

14 godina
neaktivan
offline
RE: O svemiru
magnetskim poljem u vakumu...
upravo saznato :)
50Niggas
14 godina
neaktivan
offline
O svemiru

Svemir je oko nas :) 

http://graffiti-jam.blogspot.com/
14 godina
neaktivan
offline
RE: O svemiru
nemoj zezat :D
odi u houston, nasa-u ce to zanimat LOL
50Niggas
14 godina
neaktivan
offline
RE: O svemiru
evo nove teme: saznamo da ce nas za ~10 godina udariti asteroid od npr 20 km
sto mozemo napraviti
hidrogenke su mi prve pale napamet, ali ostaci bi mogli i dalje dosppijeti do nas, a i 20 km je puno...
50Niggas
15 godina
offline
RE: O svemiru
1337Code_breaker kaže...
evo nove teme: saznamo da ce nas za ~10 godina udariti asteroid od npr 20 km
sto mozemo napraviti
hidrogenke su mi prve pale napamet, ali ostaci bi mogli i dalje dosppijeti do nas, a i 20 km je puno...

Mozemo svi puhati prema njemu i otpuhat ga na mars.

I'm going woo woo
14 godina
offline
O svemiru

možemo reci svim kinezima da skoce u isto vrijeme i promjene putanju Zemlje Smijeh

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2010 18:14 (loky4i4).
14 godina
neaktivan
offline
RE: O svemiru
dajte ljudi malo ozbiljnosti, zanima me, sto se moze napraviti?
50Niggas
16 godina
offline
RE: O svemiru
Izbusit rupu od 2km i sakrit se u nju sa dovoljnom kolicinom konzervi za 2 godine (do kraja 2012.)
Think locally, act globally...
16 godina
neaktivan
offline
O svemiru

Poslati Brucea Willisa i Stevea Buscemija.

http://boards.4chan.org/b/
15 godina
offline
RE: O svemiru
Horagio kaže...

Poslati Brucea Willisa i Stevea Buscemija.

Ili chucka norrisa?

 

A kad je vec netko spomenuo rupu. Izbusimo rupu kroz zemlju, asteroid prodje kroz zemlju, nakon sto asteroid prodje, mi rupu zatrpamo i to je to.

I'm going woo woo
14 godina
neaktivan
offline
RE: O svemiru
:D
mislim kako ih skrenuti/zaustaviti/unistiti
LOL
50Niggas
13 godina
neaktivan
offline
O svemiru

o.O U tom slucaju Chuck Norris leti shuttlom prema njemu. 

 

 

(citaj medju redovima: nema nam spasa :)... zasad :) )

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2010 21:33 (dario111cro).
15 godina
neaktivan
offline
O svemiru

O tome sam gledao na telki..Npr. nekakav asteroid ide prema Zemlji.Pošalje se svemirska letjelica koja bi kružila oko njega te ga s magnetnim silama odvuče s putanje na Zemlju.Dakle,uništenje bi samo pogoršalo stvar te raspršilo jedan veliki asteroid u tisuće malih komadića.

Punk's not dead!!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: O svemiru
kako ih mize magnetskom sliom odvuci, sto ako je komet od kamena/leda/metala koji ne reakira na magnete, a i to je glupo jer bi letjelica morla biti 40 km, inace bi se jednostavno ona zabila u komet...
ako ga otkrijemo dovoljno rano, posaljemo oko 10 velikih raketa, svaka nosi desetak manjih fuzijskih raketa, kad se velike dignu u svemir, male se "oslobode i eksplodiraju pored asteroida, udar ga mal skrene i on fula zemlju...
ili japanski pristup, na njega prikopcamo ogromna solarna jedra i "otpusemo ga"
imaju i one nemoguce teorije da na njega prikopcamo motore (koliko bismo goriva trebali!!!)
ako se to dogodi u iducih 50 godina WE ARE DOOMED :\
50Niggas
15 godina
neaktivan
offline
RE: O svemiru
1337Code_breaker kaže...
kako ih mize magnetskom sliom odvuci, sto ako je komet od kamena/leda/metala koji ne reakira na magnete, a i to je glupo jer bi letjelica morla biti 40 km, inace bi se jednostavno ona zabila u komet...
ako ga otkrijemo dovoljno rano, posaljemo oko 10 velikih raketa, svaka nosi desetak manjih fuzijskih raketa, kad se velike dignu u svemir, male se "oslobode i eksplodiraju pored asteroida, udar ga mal skrene i on fula zemlju...
ili japanski pristup, na njega prikopcamo ogromna solarna jedra i "otpusemo ga"
imaju i one nemoguce teorije da na njega prikopcamo motore (koliko bismo goriva trebali!!!)
ako se to dogodi u iducih 50 godina WE ARE DOOMED :\

A neznam nekakva gravitacijska sila ubiti,zeznul sam se Namigiva.Zaboravio sam već.A neznam baš za rakete...jer kad jedna eksplodira,sve će(te manje)eksplodirati.Tako da opet dobiješ kišu meteora.

Punk's not dead!!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: O svemiru
ali ne mislim da se one zabiju u njega i uniste ga, vez da se zabiju pored njega, i to ne blizu zemlje nego daleko, jako daleko, da ima mjesta skrenuti (asteroid)
a da bi ga taj brod skrenuo, morao bi imati vezu gravitacijsku silu od zemlje...
50Niggas
15 godina
offline
RE: O svemiru
doctor_crash kaže...

O tome sam gledao na telki..Npr. nekakav asteroid ide prema Zemlji.Pošalje se svemirska letjelica koja bi kružila oko njega te ga s magnetnim silama odvuče s putanje na Zemlju.Dakle,uništenje bi samo pogoršalo stvar te raspršilo jedan veliki asteroid u tisuće malih komadića.

lol šta može mala letjelica sa šroteks zastarjelim pogonom sa teoretskim uređajem asteroidu OMFG

 

Zovi enterprise - D, vučna zraka čuda radi, a phaser "set to kill" još veća!!!

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
14 godina
neaktivan
offline
O svemiru
Slavonija u ♥ ;;;---;;; Ako se dogode 2 faila istovremeno, dali se oni međusobno poništavaju?
16 godina
offline
RE: O svemiru

4. kozmička brzina? Osmijeh

 

ili nam je elijeni vraćaju s porukom ..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2010 16:47 (nixass).
13 godina
neaktivan
offline
O svemiru

Jos kada bi ljudi znali razliku izmedju meteora, kometa i asteroida :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice