Novi svjetski poredak zaključana tema

poruka: 86
|
čitano: 12.705
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Novi svjetski poredak

Glupo je da kopiram tekst,dovoljno je kliknuti i procitati!

Ma ljudi jel to stvarno istina(mislim na prvi boldani text)?

Mene kao oca jednoga djeteta,je ovo šokiralo i ne mogu da vjerujem da se sve to ovako javno desava u svjetu.

 

  Dali ste poput mene totalna "konzerva" svih vrsta sexualne orjentacije,ili totalno otvoreni po tome pitanju?

15 godina
offline
Novi svjetski poredak

Inače smatram da svatko ima izbor i nek svatko radi što hoće, ali neke stvari koje su napisane u onom bold-anom (samo sam to pročitao) bi trebalo sankconirati smrtnom kaznom.

 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
offline
Novi svjetski poredak

CIm u clanku procitam pridjev "sotonski" ne mogu ga shvatiti ozbiljno.

 

S o bzirom na nacin na koji je pisan, rekao bih da sluzi skupljanju klikova i idiotskih fb komentara, a to mu vidim dobro ide.

WordPress ❤
11 godina
neaktivan
offline
Novi svjetski poredak

Ukratko receno:

pretjerano iskoristavanje "slobode".

 

Ja sam cisti konzervatista.{#}

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
10 godina
neaktivan
offline
Novi svjetski poredak

Kada su "dozvolili" da gej parovima usvajaju decu vise me nista ne cudi..

13 godina
offline
Re: Novi svjetski poredak
Milka30 kaže...

Glupo je da kopiram tekst,dovoljno je kliknuti i procitati!

Ma ljudi jel to stvarno istina(mislim na prvi boldani text)?

Mene kao oca jednoga djeteta,je ovo šokiralo i ne mogu da vjerujem da se sve to ovako javno desava u svjetu.

 

  Dali ste poput mene totalna "konzerva" svih vrsta sexualne orjentacije,ili totalno otvoreni po tome pitanju?

Mene puno vise brine sto jedna odrasla, obrazovana osoba poput tebe, otac, tehnoloski i IT pismen uopce nalazi za shodno da komenitra ovakve bedastoce nego sto me brine smece od clanka (naravno, clanak je popracen uobicajenim masonsko-urotnickim piramida-okom, tek tolko da sve izgleda jos opakije valda?).

12 godina
offline
Novi svjetski poredak

Clanak istinit ili ne,svi znamo sta se desava u svjetu!

 

  Nikako ne podrzavam (ostale ne zelim niti spominjati) gay parove!Ok je to dok su se skrivali i radili sto im je volja,ali sada oni se razmecu time javno i svima govore da je gay ok!

E pa nije GAY OK!Bog,priroda nas je stvorila da se razmnozavamo i tu prestaje sva prica,nema nista drugo ili trece!

Zasto mi gay toliko smeta?

Zato sto su oni poceli javno da djeci tule u glavu nesta sto nije normalno,a djeca kao djeca sve kopiraju!

Polako to sve ide napred,gay se izborio za prava,pedofili polako se namecu isto kao sto su i gayevi prije,pa ovi,pa oni....

Ma ne valja to sta god drugi pricali!

12 godina
offline
Re: Novi svjetski poredak

Znaci ljudi bi se trebali sramiti necega jer je tako tebi rekao "Bog", neki lik ciju ti volju od rodjenja objasnjavaju ljudi koji su to pak pokupili iz knjige koja je napisana pred vise od tisucu godina za koju tvrde (i naravno dokazuju) da je sve unutra nepobitna istina.

 

Seems legit

WordPress ❤
10 godina
protjeran
offline
Novi svjetski poredak

ako je nekom gej ok,taj je bolestan u glavu

HOW ABOUT NO
15 godina
offline
Novi svjetski poredak

Ja sam dijete dva tate. Lastane, jesam li normalan?

Rvat katolik!
12 godina
offline
Re: Novi svjetski poredak
Kulo Vi Britania kaže...

ako je nekom gej ok,taj je bolestan u glavu

Ako je to bolest, ne zelim lijek koji si ti pio :)

WordPress ❤
12 godina
offline
Re: Novi svjetski poredak
mcf kaže...

Mene puno vise brine sto jedna odrasla, obrazovana osoba poput tebe, otac, tehnoloski i IT pismen uopce nalazi za shodno da komenitra ovakve bedastoce nego sto me brine smece od clanka (naravno, clanak je popracen uobicajenim masonsko-urotnickim piramida-okom, tek tolko da sve izgleda jos opakije valda?).

Upravo zato,sto takve stvari moj ce sin "danas-sutra" citati.Nije stvar u clanku,nego je stvar u tome sto toga ima koliko god hoces,pa zar nije vrijeme da se tome stane na kraj?

OriginalEXE kaže...

Znaci ljudi bi se trebali sramiti necega jer je tako tebi rekao "Bog", neki lik ciju ti volju od rodjenja objasnjavaju ljudi koji su to pak pokupili iz knjige koja je napisana pred vise od tisucu godina za koju tvrde (i naravno dokazuju) da je sve unutra nepobitna istina.

 

Seems legit

Bog,Buda,Alah,Manitue,PRIRODA....kako god hoces....znas kako kazu za pušače?Da je bog htio da covjek puši,napravio bi mu dimljak!

E to ti isto vredi i za gay populaciju,mislim,pa zar trebam objasnjavati,kada znas na sto mislim!?

Kulo Vi Britania kaže...

ako je nekom gej ok,taj je bolestan u glavu

 

  Ne treba nikoga vređati,zasto se ne moze mirno razgovarati o ovome?

Znao sam ja da ce se ova tema dotaknuti SAMO GAY populacije,jer to tako ide...Stvar je u tome,ako se vratimo u proslost kada je ta populacija bila skrivena,opravo tako kao i recimo pedofili danas,fino,polako,probijali su se za svoja prava,upravo tako to i pedofili rade danas,prvo ce ih ljudi blatiti,pa ce ih podrzavati..bas kao i gayove!

Tako to ide...

10 godina
offline
Re: Novi svjetski poredak
Milka30 kaže...

Clanak istinit ili ne,svi znamo sta se desava u svjetu!

 

  Nikako ne podrzavam (ostale ne zelim niti spominjati) gay parove!Ok je to dok su se skrivali i radili sto im je volja,ali sada oni se razmecu time javno i svima govore da je gay ok!

E pa nije GAY OK!Bog,priroda nas je stvorila da se razmnozavamo i tu prestaje sva prica,nema nista drugo ili trece!

Zasto mi gay toliko smeta?

Zato sto su oni poceli javno da djeci tule u glavu nesta sto nije normalno,a djeca kao djeca sve kopiraju!

Polako to sve ide napred,gay se izborio za prava,pedofili polako se namecu isto kao sto su i gayevi prije,pa ovi,pa oni....

Ma ne valja to sta god drugi pricali!

A tko je tebe odredio mjerodavnim za pitanje normalnog i ne normalnog?

Odkud ti pravo da smatraš nenormalnim nekog tko je drugačiji od tebe? Možda si ti njemu isto toliko nenormalan. Meni se gade parovi koji plaze jedan po drugome na ulici pred svima pa ne tražim da im se zabrane prava.

Gdje piše da bi svi trebali biti potpuno jednaki i voljeti iste stvari?

Priče i opravdanja o Božjim stvaranjima ovdje nisu nikakva opravdanja jer smo mi sekularna država prema tome zakoni se ne donose po mišljenju crkve(bilo koje).

Zar stvarno misliš da su djeca kreteni koji će postati gay samo zato jer su vidjeli dva muškarca da se ljube? Gay se ne postaje, ili jesi ili nisi.

Po čemu tebe oni ugrožavaju? Čime tebe dva muškarca ili dvije žene ugrožavaju ako imaju pravo da posjete svog partnera u bolnici, ako naslijede zajedničku imovinu? Kakve to ima veze s tobom? Šta misliš da ako im se priznaju prava da će hodati po gradu i gurati ti u du*e bez tvoje dozvole??

I pošto je ovo forum gdje ima najviše muškaraca nemojte biti licemjerni, svi(ili velika većina) slinite na filmiće u kojima se dvije žene žnjaraju a onda bacate ovakve fore...wake up-dvije žene koje imaju silikone,plavu kosu do guzice i štikle i ljube se su isto gay. {#}

 

 

 

 

 

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2013 20:15 (ddarknessfairyy).
13 godina
offline
Re: Novi svjetski poredak
Kulo Vi Britania kaže...

ako je nekom gej ok,taj je bolestan u glavu

Predlazem jos par referenduma, sa lobotomijom i prisilnom kastracijom, da nakon gayeva satremo i te bolesnike koji ih podrzavaju. A kad smo vec pri tome, mozda da se i rijesimo onih par invalida i ljudi sa mentalnim problemima? Gle gle, mozda to cak ne bi bio ni los put za stvaranje buduce drzave cisih Hrvata-superljudi? I nakon toga bi mogli pokoriti svij.. no, wait, vec patentirano.

12 godina
offline
Re: Novi svjetski poredak
Milka30 kaže...
OriginalEXE kaže...

Znaci ljudi bi se trebali sramiti necega jer je tako tebi rekao "Bog", neki lik ciju ti volju od rodjenja objasnjavaju ljudi koji su to pak pokupili iz knjige koja je napisana pred vise od tisucu godina za koju tvrde (i naravno dokazuju) da je sve unutra nepobitna istina.

 

Seems legit

Bog,Buda,Alah,Manitue,PRIRODA....kako god hoces....znas kako kazu za pušače?Da je bog htio da covjek puši,napravio bi mu dimljak!

E to ti isto vredi i za gay populaciju,mislim,pa zar trebam objasnjavati,kada znas na sto mislim!?

Oprosti ali meni priroda nije rekla nista, ne tvrdim za sebe da sam popio svu pamet svijeta i da znam koji je glavni smisao zivota.

 

Ako si ti protiv gay populacije zato jer od njih nema "ploda", da li si onda i protiv hetero parova koji ne zele imati djecu (jel bi i njih trebalo omalovazavati)? Ili cak protiv onih koji ne mogu (radi bolesti)? Jel bi ti bilo bolje da gay populacija suti o tome da je gay, i ulazi u brak s hetero zenama/muskarcima, i laze i sebe i druge da je sve pet samo kako bi mogao imati potomstvo?

 

Vjeruj sta hoces ali taj tvoj bog ocito nije mislio na puno toga kad mu se takve "greske" potkradaju.

 

I ne, ne mozes trpati pedofile, nekrofile i zoofile u istu kategoriju sa homoseksualcima. Ako ne vidis razliku izmedju navedenog, nemam o cemu ovdje raspravljati.

WordPress ❤
13 godina
offline
Re: Novi svjetski poredak
Milka30 kaže...
mcf kaže...

Mene puno vise brine sto jedna odrasla, obrazovana osoba poput tebe, otac, tehnoloski i IT pismen uopce nalazi za shodno da komenitra ovakve bedastoce nego sto me brine smece od clanka (naravno, clanak je popracen uobicajenim masonsko-urotnickim piramida-okom, tek tolko da sve izgleda jos opakije valda?).

Upravo zato,sto takve stvari moj ce sin "danas-sutra" citati.Nije stvar u clanku,nego je stvar u tome sto toga ima koliko god hoces,pa zar nije vrijeme da se tome stane na kraj?

Cemu da se stane na kraj - postulatima iz tog clanka - tipu koji iznajmljuje konja za rasplod? Njemcima koji se pale na sex sa kokosima? Zlim skandinavcima koji djecu uce da je tolerancija i pravo na slobodan izbor ljubavi i vjere ok? Pedofiliji (kojoj svakako treba stati na kraj, ali ovakvi clanci ne pridonose tome ni pol posto)?

 

Ili "samo" zelis stati na kraj gay populaciji?

 

Ne shvati me krivo, i ja sam roditelj, ali nikad nisam niti necu uciti djecu da necemu treba stati na kraj - osim mrznji, nasilnistvu i netoleranciji.

16 godina
moderator
offline
Re: Novi svjetski poredak
Milka30 kaže...
mcf kaže...

Mene puno vise brine sto jedna odrasla, obrazovana osoba poput tebe, otac, tehnoloski i IT pismen uopce nalazi za shodno da komenitra ovakve bedastoce nego sto me brine smece od clanka (naravno, clanak je popracen uobicajenim masonsko-urotnickim piramida-okom, tek tolko da sve izgleda jos opakije valda?).

Upravo zato,sto takve stvari moj ce sin "danas-sutra" citati.Nije stvar u clanku,nego je stvar u tome sto toga ima koliko god hoces,pa zar nije vrijeme da se tome stane na kraj?

Čuo si za slobodu govora? Svatko ima pravo baljezgati što god hoće. Na tebi je da dijete naučiš razlikovati istinite tvrdnje od neistinitih tvrdnja, uključujući teorija zavjera. Dnevno.hr je ultradesničarski, teoretičarsko-zavjernički portal. Opstaje zato jer postoji dovoljno naivnih ljudi koji će ga čitati. Dakle, nije problem u tom portalu, nego je problem u dijelu društva koji ga prati i uzima za ozbiljno (poput glavnih administratora hrvatske Wikipedije).

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2013 20:30 (mbaksa).
12 godina
protjeran
offline
Re: Novi svjetski poredak
mbaksa kaže...

Čuo si za slobodu govora? Svatko ima pravo baljezgati što god hoće. Na tebi je da dijete naučiš razlikovati istinite tvrdnje od neistinitih tvrdnja, uključujući teorija zavjera. Dnevno.hr je ultradesničarski, teoretičarsko-zavjernički portal. Opstaje zato jer postoji dovoljno naivnih ljudi koji će ga čitati. Dakle, nije problem u tom portalu, nego je problem u dijelu društva koji ga prati i uzima za ozbiljno.

 

Jako dobro argumentirano... svaka cast..tocno kako ti (sudionik na svakoj temi koja ide kontra mainstream informacija) kazes...

Mozda da malo argumentiras boldano jer ovako i dalje ispadas neozbiljan i nije da branim dnevno.hr jer iste kao i sve novine imaju

lose clanke (zbog cega su losi to je druga prica).

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
16 godina
moderator
offline
Re: Novi svjetski poredak
Bugzapper kaže...

Jako dobro argumentirano... svaka cast..tocno kako ti (sudionik na svakoj temi koja ide kontra mainstream informacija) kazes...

Mozda da malo argumentiras boldano jer ovako i dalje ispadas neozbiljan

Čemu ad hominem napad?

 

Što se tiče argumentacije - jesam li ja negdje argumentirao ili pokušao argumentirati? Nisam. Konstatirao sam. Čemu onda komentar tipa "jako dobro argumentirano"?

 

A što se tiče argumentiranja - portal koji se bavi teorijama zavjera, što je evidentno iz članka na koji je kolega dao link, je po definiciji teoretičarsko-zavjernički portal. Portal koji izražava i promovira esktremne desničarske stavove je po definiciji ekstremno desničarski portal. U čem je problem?

16 godina
offline
Re: Novi svjetski poredak
mbaksa kaže...

Čuo si za slobodu govora? Svatko ima pravo baljezgati što god hoće. 

Nisi u pravu. U par postova iznad su izjave protiv gay orijentacije i populacije radi kojih korisnici ovog foruma mogu kazneno odgovarati radi govora mrznje. To je cinjenica jer je zakon takav. Tako da definitivno ne moze svatko baljezgati sto hoce, a pogotovo ne protiv gay populacije jer su oni od nedavno postali mjerilo razvijenosti, kulture, inteligencije, higijene, prosvijetljenosti, tolerancije, ljubavi, odgovornosti, ljudskih prava, dobrote itd...

 

Oni su jednostavno, svi od reda, tako super da bi im drzava svima trebala davati barem 5 do 10 tisuca kuna mjesecno da se mogu bolje jeb.. u zicu-gu. Barem nam tako govore mediji. Oni su jednostavno bolji od nas heterosexualaca u svemu i valjda bi mi morali po njihovom naredenju svaki put skidati gace, pa da nas mogu jeb... u zicu-gu kad god su raspolozeni jer su oni super!

12 godina
protjeran
offline
Re: Novi svjetski poredak
mbaksa kaže...

Čemu ad hominem napad?

 

Što se tiče argumentacije - jesam li ja negdje argumentirao ili pokušao argumentirati? Nisam. Konstatirao sam. Čemu onda komentar tipa "jako dobro argumentirano"?

 

A što se tiče argumentiranja - portal koji se bavi teorijama zavjera, što je evidentno iz članka na koji je kolega dao link, je po definiciji teoretičarsko-zavjernički portal. Portal koji izražava i promovira esktremne desničarske stavove je po definiciji ekstremno desničarski portal. U čem je problem?

Nije to bio ad hominem napad, dapace ti si pokusao diskreditirati clanak ad hominem (doduse ne radi se ovdje o osobi vec o jednom portalu) napadom na dnevno.hr.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2013 20:47 (Bugzapper).
13 godina
offline
Re: Novi svjetski poredak
Bugzapper kaže...

Čuo si za slobodu govora? Svatko ima pravo baljezgati što god hoće. Na tebi je da dijete naučiš razlikovati istinite tvrdnje od neistinitih tvrdnja, uključujući teorija zavjera. Dnevno.hr je ultradesničarski, teoretičarsko-zavjernički portal. Opstaje zato jer postoji dovoljno naivnih ljudi koji će ga čitati. Dakle, nije problem u tom portalu, nego je problem u dijelu društva koji ga prati i uzima za ozbiljno.

 

Mozda da malo argumentiras boldano jer ovako i dalje ispadas neozbiljan

Ako trebas argumenata za novine kojima svaki treci clanak zapocinje sa Krvozedni (Krvozedni masoni, Krvozedni Obama, Krvozedni jugonostalgicari, Krvozedni sotonski saveznici, krvozedni antikatolici, krvozedni srbi antihrvati... slobodno guglaj za ostatak), a tekst se zacinjava onim blesavim all-seeing simbolima u trokutima, onda je vrijeme da malo poradis na dedukciji :-)

16 godina
moderator
offline
Re: Novi svjetski poredak
Sint1 kaže...
mbaksa kaže...

Čuo si za slobodu govora? Svatko ima pravo baljezgati što god hoće. 

Nisi u pravu. U par postova iznad su izjave protiv gay orijentacije i populacije radi kojih korisnici ovog foruma mogu kazneno odgovarati radi govora mrznje. To je cinjenica jer je zakon takav. Tako da definitivno ne moze svatko baljezgati sto hoce, a pogotovo ne protiv gay populacije jer su oni od nedavno postali mjerilo razvijenosti, kulture, inteligencije, higijene, prosvijetljenosti, tolerancije, ljubavi, odgovornosti, ljudskih prava, dobrote itd...

Govor mržnje je ekstrem i s opravdanjem kaznenopravno gonjiv. Jedino je nekad problem razlučiti što je govor mržnje, a što samo puko baljezganje. Naime, mogućnost gonjenja govora mržnje može se i zlorabiti.

 

Sint1 kaže...
Oni su jednostavno, svi od reda, tako super da bi im drzava svima trebala davati barem 5 do 10 tisuca kuna mjesecno da se mogu bolje jeb.. u zicu-gu. Barem nam tako govore mediji. Oni su jednostavno bolji od nas heterosexualaca u svemu i valjda bi mi morali po njihovom naredenju svaki put skidati gace, pa da nas mogu jeb... u zicu-gu kad god su raspolozeni jer su oni super!

Vidiš, to što radiš nije nimalo korektno. Dakle, homoseksualni parovi traže ista prava kao i heteroseksualni. Ništa više - ali baš ništa više. I točka. I odakle sad tebi sve te bedastoće koje si tu namljeo? Ekstremno iskrivljavaš stvarnost kako bi prikrio to da nemaš prave argumente da se i homoseksualnim parovima daju ista prava kao i heteroseksualnim.

 

Bugzapper kaže...
Nije to bio ad hominem napad, dapace ti si pokusao diskreditirati clanak ad hominem (doduse ne radi se ovdje o osobi vec o jednom portalu) napadom na dnevno.hr.

Naravno da nisam. Ponovno, ovaj put pažljivije i s razumijevanjem, pročitaj moju poruku.

12 godina
neaktivan
offline
Novi svjetski poredak

Ma Putin je to najbolje riješio, tj. najspretnije argumentom da odumiremo, a gay propaganda nikako ne može pridonijeti natalitetu pa ju je zabranio i to po meni ima najviše smisla.
A što se tiče dnevno.hr, suprotnost od index.hr.
Jedni pljuju po antifašistima i lijevima, a drugi po fašistima i desnima i u isto vrijeme govore/pišu upravo ono što njihova publika želi čuti/pročitati.

http://news-bar.hr/
Jedini dobar portal u Hrvata. {#}

Potpisah se!
16 godina
moderator
offline
Re: Novi svjetski poredak

Glupost. Homoseksualne osobe nisu uzrok pada nataliteta. Uzrok pada nataliteta je izrazito loše stanje ekonomije, siromaštvo, nesigurnost i besperspektivnost. Ali to je nesposobnjakovićima nemoguće riješiti pa se pribjegava provjerenoj taktici demoniziranja manjina.

11 godina
neaktivan
offline
Novi svjetski poredak

btw.

 

Dok je svijet u kolapsu,pun gladnih i siromasnih,mi se brinemo o pravima homoseksualaca.

Kaj ce nas oni izvuc iz svih ovih govana?

{#}

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
16 godina
offline
Re: Novi svjetski poredak
BenjamiX kaže...

Ma Putin je to najbolje riješio, tj. najspretnije argumentom da odumiremo, a gay propaganda nikako ne može pridonijeti natalitetu pa ju je zabranio i to po meni ima najviše smisla.
A što se tiče dnevno.hr, suprotnost od index.hr.
Jedni pljuju po antifašistima i lijevima, a drugi po fašistima i desnima i u isto vrijeme govore/pišu upravo ono što njihova publika želi čuti/pročitati.

http://news-bar.hr/
Jedini dobar portal u Hrvata. {#}

Ovo ti ima smisla kao da je za vrijeme najvećih borba za ravnopravnost crnaca netko rekao; hm, ekonomija nam je u kolapsu, trebaju nam robovi, crnci ne smiju postati slobodni.

 

Cilj ne opravdava sredstva.

 

Uostalom dosta se stvari može usporediti između gay prava i prava crnaca, pogledaj samo ovaj video:

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi svjetski poredak
mbaksa kaže...

Glupost. Homoseksualne osobe nisu uzrok pada nataliteta. Uzrok pada nataliteta je izrazito loše stanje ekonomije, siromaštvo, nesigurnost i besperspektivnost. Ali to je nesposobnjakovićima nemoguće riješiti pa se pribjegava provjerenoj taktici demoniziranja manjina.

Nitko nije rekao da je glavni uzrok padu nataliteta gay propaganda, već da nije potrebno još više doprinositi padu putem gay propagande, barem sam ja tako shvatio Putina.
A niske stope nataliteta su pokazatelj razvijenosti zemlje, dok su u državama s lošim stanjem ekonomije , siromaštvom i nesigurnošću stope nataliteta uglavnom visoke.

Potpisah se!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi svjetski poredak

dnevno.hr je ekstremno desničarski #$%&!, konzumirati što manje, dugotrajnije izlaganje ubija moždane stanice. To je, ajmo reći, neka protuteža indexu.

 

Novi svjetski poredak ne valja... a kao dosadašnji vam je bio dobar? xD

beware! beware!
 

What Andy giveth, Bill taketh away.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2013 22:20 (rustweaver).
14 godina
neaktivan
offline
Novi svjetski poredak

Dnevno.hr je troll portal, ne shvaćaj ih ozbiljno.

 

I da, 'desničarski' ne podrazumijeva fašizam i slično, vidi sliku.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // Silujem ljude koj kažu da je nekaj gamersko \\سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2013 22:24 (8ax).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice