Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

poruka: 57
|
čitano: 21.588
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

pa dakle pitanje je jednostavno isplati li ste tamo kupovati ili ne.. ili samo neke uređaje..?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

pa naravno da se isplati. da se ne isplati vjerojatno bi bilo tri stranice oglasa, umjesto 33333. ovisi što kupuješ, to naravno nema veze do njuškala, nego do onoga koji prodaje.

16 godina
offline
RE: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

zašto ne? samo su cijene HWa prevelike jer ljudi neznaju stvarnu i relanu cijenu

[B] 188.72.226.232:28961 COD2 [NONO]Server 188.72.231.186:28960 COD4 [NONO]Server[/B]
14 godina
neaktivan
offline
RE: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?
robisierra92 kaže...

pa naravno da se isplati. da se ne isplati vjerojatno bi bilo tri stranice oglasa, umjesto 33333. ovisi što kupuješ, to naravno nema veze do njuškala, nego do onoga koji prodaje.

pa da baš i nato mislim.. kako znati dal ti neko govori istinu o uređaju?

15 godina
neaktivan
offline
Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

s tim se potpuno slažem, dođe mi zlo kad bidim 8800GTX za 1400kn iliti x1950 za 550kn mislim da moraš fkt biti kreten da ideš kupit :D mada naravno nađe se i HW-a s normalnim cijenama a nekad i fkt jeftino ali to je dosta rijetko...

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2010 12:02 (DomagojX).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?
DomagojX kaže...

s tim se potpuno slažem, dođe mi zlo kad bidim 8800GTX za 1400kn iliti x1950 za 550kn mislim da moraš fkt biti kreten da ideš kupit :D mada naravno nađe se i HW-a s normalnim cijenama a nekad i fkt jeftino ali to je dosta rijetko...

što je to HW? Namigiva

14 godina
offline
Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

Hardware

15 godina
neaktivan
offline
RE: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?
ja sam picek kaže...
robisierra92 kaže...

pa naravno da se isplati. da se ne isplati vjerojatno bi bilo tri stranice oglasa, umjesto 33333. ovisi što kupuješ, to naravno nema veze do njuškala, nego do onoga koji prodaje.

pa da baš i nato mislim.. kako znati dal ti neko govori istinu o uređaju?

e, pa to ti je rizik od kupovine polovnog općenito. kupiš auto preko oglasnika, odvezeš se kući, i drugi dan ti pukne zupčasti remen, a tip ti je prije toga garantirao da ga je zamijenio. moraš si sam procijeniti kakav je taj prodavač, da li je muljator ili nije.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

dakleee... radije kupiti nov?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

naravno da je uvijek bolje kupiti novi. ali ako se nađeš s likom koji nešto prodaje, pa valjda možeš procijeniti u kakvom je stanju to što prodaje, da li je taj lik neki muljator - zna li uopće što prodaje i tako dalje. a što bi ti htio konkretno kupiti?

16 godina
offline
Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

Isplati ti se kupovat samo onda kada se u nesto sto kupujes toliko razumijes da znas da ne mozes biti za'eban. Inace za'ebat ce te 100% :D

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
14 godina
offline
RE: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

ja sam dosad tamo kupio dva uređaja ,radu bez greške,samo mislim da  se informatičke komonente  ne isplati kupovatati polovne a ni gotova računala

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
offline
Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

Namjeravam uskoro kupiti novi mob, najvjerojatnije preko Njuškala (čekam Desire da stigne). Ima li tko kakva iskustva s kupovinom mobitela?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

ja sam svoj mob prodao preko njuškala i kupio drugi preko njuškala. to ti je najjednostavnije, jer mob možeš uvijek isprobati (za razliku od grafčkih kartica ili hard diskova), a nađe se i onih koji još uvijek imaju garanciju.

16 godina
offline
Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

Ja kolegi prodao drvenu barku preko njuškala. Vjerovali ili ne otišla u pola dana...

 

Inače tu i tamo prodajem stvarčice i stvarno se isplati, ima masu oglasa i dosta ljudi dolazu na te stranice... Nekad me zaboli glava koliko poziva dobijem...

 

A inače njuškalo, plavi oglasi, banak i ostali oglasi su posebna filozofija, kupi prodaj, polovno, muljatori... Uvik možeš očekivat da će nešto poći po zlu, ali isto tako možeš i dobit više nego da kupiš novo. Rizik.

 

Moj prvi mobitel davno je bio sucks, ali Aprilla Leonardo 150, pun pogodak...

Tehnika narodu!!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

ja bi htio kupiti samsung s5230 = 998kn.... a u oglasniku vidim da ih prodaju nove zapakirane pod garancijom za 750-850kn pa mogu li im vjerovati.?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?
14 godina
offline
Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

Cijeli sam komp kupio preko Njuškala. Same pohvale.

 

Otad sve informatičke dijelove kupujem polovne, jednostavno se više isplati, a meni je tako svejedno je li grafička imala pet vlasnika prije mene, nije to kao kad se ožuljaju pragovi na gitari ili sjedalo izgrebe. Još ako ima garanciju pun pogodak.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2010 19:21 (vrucajanjetina).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

prije par dana sam prodao takav mobitel, za 500 kuna, što nisi prije rekao..

 

gledam taj oglas što si stavio, čuj ja nemam iskustva s takvom prodajom, drugo je da se nađeš s likom pa da isprobaš mobitel, ali s obzirom da ti on šalje poštom..ne znam. kaže da ima i garanciju. trebao bi nazvati i pitati o čemu se radi. kada sam ja prodavo svoj mob, došao je lik kojega je zanimalo, stavio karticu, napravio par poziva itd itd, i još sam imao garanciju, a tako sam i ja isprobavao mobitel kada sam ga kupovao.

 

 

edit: čini mi se da ti na tu cijenu još dođe i poštarina u iznosu od 48 kuna.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2010 19:23 (robisierra92).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

http://www.njuskalo.hr/index.php?cmd=search&f_keywords=samsung+s5230 koji bi mi preporučili od ovih.. mora biti crni..?

15 godina
odjavljen
offline
RE: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?
ja sam picek kaže...

ja bi htio kupiti samsung s5230 = 998kn.... a u oglasniku vidim da ih prodaju nove zapakirane pod garancijom za 750-850kn pa mogu li im vjerovati.?

 

Ma tamo (njuskal) znaju prodavati sve i svasta. Onaj od koga sam ja uzeo 5800 xm (kao dar, ali zavrsilo kod mene) je kasnije sam vidio prodavao sve od igle do lokomotive (prakticki).

Imas te koji zive od tih muljaza sa mobitelima. Garancija je ono bez 'racuna'. Dobijes sve lijepo i garantni list i stamblji na njemu i kada je kupljeno i onaj serijski broj, ali racuna nema.

Naravno, oni vecinom imaju i svoj servis tako da muljaza ide ukrug.

Generalno sa mobitelom nikakvih problema, tako da...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

ma neću kupiti tamo, tamo su svi muljatori (poneki nisu)

15 godina
odjavljen
offline
RE: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?
ja sam picek kaže...

ma neću kupiti tamo, tamo su svi muljatori (poneki nisu)

 

Nisu svi muljatori. Muljaju jedino drzavu skupa sa kupcima.

Naravno, ako je 100-200 kuna razlika od onog 'legalnog', onda je bolje na finjaka, ali nekada je razlika i vise od 1500 kuna.

15 godina
offline
RE: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?
ja sam picek kaže...

ma neću kupiti tamo, tamo su svi muljatori (poneki nisu)

haha,sta te ima smuljat imas podatke od njega i mozes ga posjetit ak te smulja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2010 13:18 (razer1911).
15 godina
neaktivan
offline
Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

ovo namjeravam kupiti http://www.njuskalo.hr/nokia-5800/nokia-5800-oglas-2212930   recite isplati li se...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?
Pulja kaže...

ovo namjeravam kupiti http://www.njuskalo.hr/nokia-5800/nokia-5800-oglas-2212930   recite isplati li se...

Dosta je jeftino.

Ako budeš kupovao obavezno se negdje nađite, nemoj da ti šalje poštom ili nešto.

One good thing about music, when it hits you, you feel no pain.
14 godina
offline
Re: Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?
perodigitron kaže...
Pulja kaže...

ovo namjeravam kupiti http://www.njuskalo.hr/nokia-5800/nokia-5800-oglas-2212930   recite isplati li se...

Dosta je jeftino.

Ako budeš kupovao obavezno se negdje nađite, nemoj da ti šalje poštom ili nešto.

 I pogledaj mu osobnu, jer stvari znaju "past " sa kamiona i samo ti treba da te netko po IMEI u traži. Ako ništa nema za skrivati, kažeš "Sry molim te mogu si samo zapisati ime i prezime za nedaj bože? Može ? Hvala, evo novci"

 

Samo preporuka (btw ja imam više nego ok iskustva sa navedene stranice)

14 godina
neaktivan
offline
Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

Ja sam baš neki dan gledao cjene iPad uređaja na Njuškalu i ostao sam blago zatećen, mislim koji je k.... tim ljudima, gotovo sam siguran da su neke cjene ćak i veće od onih u trgovinama, a koji su kao jeftiniji , jeftiniji su za max 5 % {#} , koji im je , ako sva roba koja izađe iz trgovine ili se prodaje u švercu, cjena bi joj MORALA bit 50% od tržišne cjene u trgovinama, a ne nekih bjednih 5%. 

 

 

I'm from Hollywood
15 godina
neaktivan
offline
Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

ja namjeravam kupiti mobitel preko njuškala i pošto ćemo se mi naći uživo (prodavač i ja) bojim se da me ne prevari nekako pa ako netko ima iskustva u tome neka mi kaže nešto kao npr. kako skužiti koji je mobitel original a koji je kopija ili nešto u tom stilu, namjeravam kupiti nokiu 5800 XM i ako je tko ima neka mi kaže na šta bi trebao obratiti pozornost kada je budem pregledavao

13 godina
protjeran
offline
Njuškalo.. isplati li se tamo kupovati?

Ako vas netko zahebe,samo zovite robija.

dodajte me na skype:gmailovac
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice