Lubanja vanzemaljca na Marsu?

poruka: 162
|
čitano: 31.975
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

ma to je sve američka propaganda. Amerikanci time hoće privuć pažnju (naravno jer su idioti)

i misle kako je "smak svita" bla bla bla. Naprimjer svaki njihov film počinje kako su vanzemaljci došli u

AMERIKU, a ne u neki drugi dio svijeta. Zato mislim je to sve za hurac.

15 godina
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Neki od krugova u zitu su tako komplicirani da je malo tesko za vjerovati da su ih napravila neka dva seljaka gazeci. To iz zraka izgleda savrsenog oblika.

14 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Ma, znate šta? Moje mišljenje je da ti vanzemaljci (ako postoje) rade samo štetu seljacima. Znaju li oni da kil kukuruza u otkupu 2.30 kn. Oni sa svojim kurgovima unište tonu kukuruza. A to je preračunato u kunama oko 2300 kuna. Nekome je to misečna plaća. I oni su mi inteligentan bića.

 

15 godina
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
bnaci kaže...

Neki od krugova u zitu su tako komplicirani da je malo tesko za vjerovati da su ih napravila neka dva seljaka gazeci. To iz zraka izgleda savrsenog oblika.

 kao na primjer ovo

15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

možda ti vanzemaljcižele izrazit kakvi su umjetnici

16 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Da, vanzemaljci brojeve zapisuju slijedno i koriste zarez kao i mi. Sigurno. Samo još fali neki broj, pa da zaključimo kako koriste i dekadski sustav.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
bnaci kaže...

Neki od krugova u zitu su tako komplicirani da je malo tesko za vjerovati da su ih napravila neka dva seljaka gazeci. To iz zraka izgleda savrsenog oblika.

 ima svašta što izgleda nemočuće napraviti a napravito je jer je dokazano da je moguće da naprave dva čovjeka moža i više
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
gamer2400 kaže...
bnaci kaže...

Neki od krugova u zitu su tako komplicirani da je malo tesko za vjerovati da su ih napravila neka dva seljaka gazeci. To iz zraka izgleda savrsenog oblika.

 ima svašta što izgleda nemočuće napraviti a napravito je jer je dokazano da je moguće da naprave dva čovjeka moža i više
 Kao i piramide! Tako napredno slaganje blokova su mogli samo vanzemaljci izvesti...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
vjeko kaže...
gamer2400 kaže...
bnaci kaže...

Neki od krugova u zitu su tako komplicirani da je malo tesko za vjerovati da su ih napravila neka dva seljaka gazeci. To iz zraka izgleda savrsenog oblika.

 ima svašta što izgleda nemočuće napraviti a napravito je jer je dokazano da je moguće da naprave dva čovjeka moža i više
 Kao i piramide! Tako napredno slaganje blokova su mogli samo vanzemaljci izvesti...
 Pa normalno, što bi mi šugavi ljudi mogli izmislit, mislim stvarno. Neki još uvijek misle da su ljudi izmislili računala i TV, pa to su bili alieni! Kako vam to nije jasno. Mi smo totalno nesposobni, npr. naša Vlada. Zar vam je onaj čudak Einstein ličio na čovjeka! Pa svatko tko drži do sebe bi imao normalnu frizuru!

BTW Da vidite moju nastavnicu iz engleskog, vjerovali bi vi u aliene...
Confucious said: A man that goes to sleep with an itchy butt wakes up with a smelly finger.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2009 22:09 (Horagio).
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

želiš li reći i da he Nikola Tesla bui alien?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
gamer2400 kaže...

želiš li reći i da he Nikola Tesla bui alien?

 Ne. Ono dolje/gore(ovisi kakvo sortiranje imaš) je bio sarkazam. Osim za našu Vladu.
Confucious said: A man that goes to sleep with an itchy butt wakes up with a smelly finger.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2009 22:09 (Horagio).
14 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Ma dajte, molim vas (bio sarkazam ili ne) Einstein i Tesla su bili geniji, a ne vanzemaljci. Ja bar tako vjerujem. Također vjerujem da nismo sami u svemiru i da negdje ima života. I, ova lubanja, to je obično dizanje prašine. Ni prvo, ni zadnje.

 

Btw. niste li primjetili da sam počeo pisati čćšđž?Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
vjeko kaže...
gamer2400 kaže...
bnaci kaže...

Neki od krugova u zitu su tako komplicirani da je malo tesko za vjerovati da su ih napravila neka dva seljaka gazeci. To iz zraka izgleda savrsenog oblika.

 ima svašta što izgleda nemočuće napraviti a napravito je jer je dokazano da je moguće da naprave dva čovjeka moža i više
 Kao i piramide! Tako napredno slaganje blokova su mogli samo vanzemaljci izvesti...
Piramide su prica za sebe, mozda grijesim ali danas je uz svu tehnologiju tesko napraviti identican projekt. Tu sam tvrdnju cuo puno puta, recimo jedan detalj kojeg se sjecam jest da u piramidi kod mjesta gdje su spajani kameni blokovi (tezine najmanje nekoliko tona) ne mozes provuci vrh igle... Zatim je tu vrsta tla, na kojoj piramida propada samo 1 cm na godinu, sto je u danasnjoj arhitekturi nemoguce postici, nevjerojatno precizan polozaj piramide u odnosu na ostatak svijeta, tocno srediste kopnene mase, u odnosu na ostale piramide tvore tocan izgled nekog zvijezdja, da ne spominjem koliko je piramida zasnovana na matematickim principima, odnosima...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?

ova lubanja, to je obično dizanje prašine. Ni prvo, ni zadnje.

 

istina

xfx GTX260 -------------------- AMD 7750 BE @ 2,9-->cooler od 6000+ ------------------- Gigabyte GA-M720-US3 ------------------- Coolermaster 600W ------------------ 3GB RAM-->800MHz -----------
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

ova tema već ide na lupanje glupost, to nećemo nikada saznati dali stvarno postoje alieni

15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Opticka prijevara nista drugo

15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
gamer2400 kaže...

ova tema već ide na lupanje glupost, to nećemo nikada saznati dali stvarno postoje alieni

 prije ćemo saznati proučavajući paleokontakte,slike po spiljama kromanjonaca prije nekoliko desetaka tisuća god koje prikazuje objekte i likove koje nisu mogli izmisliti jer nisu imali mogućnost apstraktnog razmišljanja..
"kapitalizam=barbarizam" kangrga
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 2:12 (seneka).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
seneka kaže...
gamer2400 kaže...

ova tema već ide na lupanje glupost, to nećemo nikada saznati dali stvarno postoje alieni

 prije ćemo saznati proučavajući paleokontakte,slike po spiljama kromanjonaca prije nekoliko desetaka tisuća god koje prikazuje objekte i likove koje nisu mogli izmisliti jer nisu imali mogućnost apstraktnog razmišljanja..
 govoreći o tome moguće je da su oni pojeli nešto o što su imali hanucilacije pa su vidili ti nije to 100% sigurno da su stvarno vidili aliene
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

gamer-pretpostavljam da se šališ,oslikali su zidove spilja s nepoznatim objektima ilikovima sa skafanderima a to nisu mogli izmisliti jer su razmišljali samo o hrani i drhtali od straha stisnuti boreći se za goli opstanak i reproducirali se naravno..

"kapitalizam=barbarizam" kangrga
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
nexus kaže...
vjeko kaže...
gamer2400 kaže...
bnaci kaže...

Neki od krugova u zitu su tako komplicirani da je malo tesko za vjerovati da su ih napravila neka dva seljaka gazeci. To iz zraka izgleda savrsenog oblika.

 ima svašta što izgleda nemočuće napraviti a napravito je jer je dokazano da je moguće da naprave dva čovjeka moža i više
 Kao i piramide! Tako napredno slaganje blokova su mogli samo vanzemaljci izvesti...
Piramide su prica za sebe, mozda grijesim ali danas je uz svu tehnologiju tesko napraviti identican projekt. Tu sam tvrdnju cuo puno puta, recimo jedan detalj kojeg se sjecam jest da u piramidi kod mjesta gdje su spajani kameni blokovi (tezine najmanje nekoliko tona) ne mozes provuci vrh igle... Zatim je tu vrsta tla, na kojoj piramida propada samo 1 cm na godinu, sto je u danasnjoj arhitekturi nemoguce postici, nevjerojatno precizan polozaj piramide u odnosu na ostatak svijeta, tocno srediste kopnene mase, u odnosu na ostale piramide tvore tocan izgled nekog zvijezdja, da ne spominjem koliko je piramida zasnovana na matematickim principima, odnosima...
 Jedna u prosjeku ima 2,5 t.
Confucious said: A man that goes to sleep with an itchy butt wakes up with a smelly finger.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
seneka kaže...

gamer-pretpostavljam da se šališ,oslikali su zidove spilja s nepoznatim objektima ilikovima sa skafanderima a to nisu mogli izmisliti jer su razmišljali samo o hrani i drhtali od straha stisnuti boreći se za goli opstanak i reproducirali se naravno..

 
Lol. Pa imali su maštu, kao što je i mi danas imamo. Imali su i slobodnog vremena. Zašto misliš da su mogli samo reproducirati viđeno? Da nisu sami mogli nešto izmisliti?
15 godina
protjeran
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?
www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
itf4n kaže...
 
Lol. Pa imali su maštu, kao što je i mi danas imamo. Imali su i slobodnog vremena. Zašto misliš da su mogli samo reproducirati viđeno? Da nisu sami mogli nešto izmisliti?
 pa nisam to ja izmislio, nego su takve znanstvene spoznaje..razmisli malo-šta su oni mogli izmaštati?staviću neke slike kad nađemNamigivaispravak:pretpostavke
nisam promijenio avatar,samo sam skinuo sako..
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 15:02 (seneka).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
seneka kaže...
itf4n kaže...
 
Lol. Pa imali su maštu, kao što je i mi danas imamo. Imali su i slobodnog vremena. Zašto misliš da su mogli samo reproducirati viđeno? Da nisu sami mogli nešto izmisliti?
 pa nisam to ja izmislio, nego su takve znanstvene spoznaje..razmisli malo-šta su oni mogli izmaštati?staviću neke slike kad nađemNamigiva
 Znanstvene? LOL
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

evo nešto..pećina u gorju tassilli,pretpovijest-koja mašta za ono vrijeme,nemam vremena sad inače bi vas zasuo s takvim primjerima..friendly     malo sam je povečao-sad se vidi i leteći tanjurNamigiva

nisam promijenio avatar,samo sam skinuo sako..
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 14:44 (seneka).
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Glava, rame i ruke!? Na što me to podsjeća...hm!?

15 godina
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?

ja mislim da to nije vanzemaljac....nema sanse...di su ostale kosti...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
vjeko kaže...

Glava, rame i ruke!? Na što me to podsjeća...hm!?

 pa i ja sam sumnjičav , ali to je jedna od teza da nas vanzemaljci posječuju od pradavnih vremena..
nisam promijenio avatar,samo sam skinuo sako..
15 godina
protjeran
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

index

Meni je to malo sumnjivo, na slici je samo "lubanja", pa di je ostatak kostiju?

Što mislite o ovome?

 A tko kaže da Vanzemaljci uopce imaju lubanju?
Meni ovo izgleda kao kamen.Mozda ga je tamo neki njhov vitar deformira.
http://www.youtube.com/user/UKURR
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
seneka kaže...
vjeko kaže...

Glava, rame i ruke!? Na što me to podsjeća...hm!?

 pa i ja sam sumnjičav , ali to je jedna od teza da nas vanzemaljci posječuju od pradavnih vremena..
Teza temeljena na crtežu ovalnog oblika!? To ne može biti ništa drugo nego UFO!?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice