Lubanja vanzemaljca na Marsu?

poruka: 162
|
čitano: 31.969
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

obični kamen sa rupama,da je iznad njega NLO ajde i nekako,a onaj komentar na sliku je Smijeh

90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Mislim sa ovim Marsom nikako da prestanu.Na marsu su pronađene piramide,brda sa oblikom glave,a sada i lubanja.Tko zna možda je na marsu postojala civilizacija.LOL.

Gigabyte X48 DS4,Intel Core Q6600(3,6Ghz-OC),Patriot viper 2x4Gb(1066Mhz-OC),XFX HD4870xxx+HD4850,WD VelociRaptor 150Gb(SISTEMSKI)+640Gb Samsung spinpoint F1,Coolermaster CM690.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
microman kaže...

Mislim sa ovim Marsom nikako da prestanu.Na marsu su pronađene piramide,brda sa oblikom glave,a sada i lubanja.Tko zna možda je na marsu postojala civilizacija.LOL.

  Jednom sam gledao nekakav dokumentarac da mozda jest.;)
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

ma kakav vanzemaljac...

da,znam...užasno sam zakon xD
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
anshika05 kaže...

ma kakav vanzemaljac...

  zeleni
16 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Ja sam našo krumpir u obliku glave Miki Mausa. Sigurno teorija zavjere Walta Disneya s krumpirom u Zagorju.

Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
15 godina
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
15 godina
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Ma to je kamen, podsjeca na vanzemaljca i to je to... Koliko vam se puta dogodilo da nadete neki cudan oblik kamena... (btw. vjerujem u vanzemaljce)

xfire> bmw144 Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
mljah...sve je to fake....
16 godina
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Jako mi je sumnjivo što sa svom današnjom tehnologijom te sonde poslane na Mars imaju lošiju kameru nego moj mobitel!

A i taj kamen mi se baš ne uklapa u okolinu tako da  to može biti i photoshop.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock & metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
crystal6 kaže...

Jako mi je sumnjivo što sa svom današnjom tehnologijom te sonde poslane na Mars imaju lošiju kameru nego moj mobitel!

Cijela ta slika je zumirana.
16 godina
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
itf4n kaže...
crystal6 kaže...

Jako mi je sumnjivo što sa svom današnjom tehnologijom te sonde poslane na Mars imaju lošiju kameru nego moj mobitel!

Cijela ta slika je zumirana.
 Dobro, a zašto je crno bijela?
92% tinejđera sluša turbo folk, pop ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock & metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Možda su našli arheološko nalazište na MarsuCool

Even in the darkest nights, I'm a Thug for Life
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2009 20:58 (Oly_E3).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
crystal6 kaže...
itf4n kaže...
crystal6 kaže...

Jako mi je sumnjivo što sa svom današnjom tehnologijom te sonde poslane na Mars imaju lošiju kameru nego moj mobitel!

Cijela ta slika je zumirana.
 Dobro, a zašto je crno bijela?
 
pa mozda sonda ima usb stick od samo 256mb, pa treba štedit. i obavezno jpeg kvaliteta na 20.
16 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

i uz pomoc CSI ekipe moci ce izostriti da se vidi kako treba ;)

15 godina
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Svašta je moguće, može bit glava ali i ne mora. Ono što me čudi jest kako to da u novije vrijeme nema nikakvih snimaka vanzemaljaca, odnosno NLO-a recimo u HD kvaliteti? Svi znamo kolikom mjerom napreduju digitalni fotoaparati i kamere a sve što nam se nudi kao mogući dokazi su neke mrlje koje podsjećaju na nešto nalik "onima" iz filmova. Naša mašta radi svašta! Ma dajte! Danas kada svaka šuša ima kraj sebe kameru sa xy megapixela čudi me to da se ne sjećam recimo nekih izvanrednih vijesti tipa "Danas je u NY snimljen NLO sa vrhunskim digitalnim aparatom - na slici se sve jasno vidi". Malo morgen! A sjećamo se koliko je ljudi samo snimilo obrušavanje zrakoplova 11. rujna - kada bi se mali zeleni pojavili ta valjda bi to netko stigao uslikati... (premda vjerujem da nismo sami i da mora biti nekog oblika života osim nas - nije valjda ljudska rasa maximum koji svemir može ponuditi)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?

 

Da lubanja..

 

Ima već i bigfoota.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?

glupa vijest glupa tema sve glupo... :D glup ja xD hehh

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
16 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Evo, ako ja vidim vanzemaljca, za vas kolege forumši, uslikat ću ga s svojim Nikonom D40 na HQ.

 

I odma tu postam, ako me ne otmu prije toga, al zamolit ću ih da prvo uploadam sliku, onda

 

put zvijezda... =)

"Tako je" - povikase seljaci i slozno glavama razbise zid
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
crystal6 kaže...
 Dobro, a zašto je crno bijela?
 
Ta slika, kao i većina ostalih, je slikana zbog kartografiranja površine Marsa. Nije cilj dobiti sliku za wallpaper nego sliku koja će prikazivati potrebne detalje. A s obzirom da boje ne igraju ulogu, nema smisla trošiti memoriju na nepotrebne informacije.
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

to je sreca da su nasli takav oblik. malo fotoshopa cuda radi! ;D

Benzin 20 kn, upaljač 6 kn. Gledati kako škola gori, neprocjenjivo! Za sve ostalo tu je Master Card.
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

u svem tom ameri imaju prste

 

dobro mozda ovo bas i nije nicija glava al ajde

 

ja kolko sam se filmova i dokumentaraca nagledo i igra naigro i cega sve ne mislim da ameri taje neka gadna sranja sto se tice malih zelenih, neki cak tvrde i da se nlo srusio tamo negdje i sad oni to drze i rade sta ja znam.. a mozda i ne :))

Danas je teško biti glup. Previše je Slovenaca. Xfire: inferno2912
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
Inferno kaže...

u svem tom ameri imaju prste

 

dobro mozda ovo bas i nije nicija glava al ajde

 

ja kolko sam se filmova i dokumentaraca nagledo i igra naigro i cega sve ne mislim da ameri taje neka gadna sranja sto se tice malih zelenih, neki cak tvrde i da se nlo srusio tamo negdje i sad oni to drze i rade sta ja znam.. a mozda i ne :))

 Da i ja sam gledo/čitao/slušao o tome. Stvarno svašta oni taje
Even in the darkest nights, I'm a Thug for Life
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
itf4n kaže...
crystal6 kaže...
 Dobro, a zašto je crno bijela?
 
Ta slika, kao i većina ostalih, je slikana zbog kartografiranja površine Marsa. Nije cilj dobiti sliku za wallpaper nego sliku koja će prikazivati potrebne detalje. A s obzirom da boje ne igraju ulogu, nema smisla trošiti memoriju na nepotrebne informacije.
Mars i Zemlja nisu povezani kabelom, a kolor fotografije su veće od BW. Sve fotografije sa svemirskih letjelica su BW...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
Oly_E3 kaže...
Inferno kaže...

u svem tom ameri imaju prste

 

dobro mozda ovo bas i nije nicija glava al ajde

 

ja kolko sam se filmova i dokumentaraca nagledo i igra naigro i cega sve ne mislim da ameri taje neka gadna sranja sto se tice malih zelenih, neki cak tvrde i da se nlo srusio tamo negdje i sad oni to drze i rade sta ja znam.. a mozda i ne :))

 Da i ja sam gledo/čitao/slušao o tome. Stvarno svašta oni taje
 Da, jer igre i filmovi su oličenje istine!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
vjeko kaže...
itf4n kaže...
crystal6 kaže...
 Dobro, a zašto je crno bijela?
 
Ta slika, kao i većina ostalih, je slikana zbog kartografiranja površine Marsa. Nije cilj dobiti sliku za wallpaper nego sliku koja će prikazivati potrebne detalje. A s obzirom da boje ne igraju ulogu, nema smisla trošiti memoriju na nepotrebne informacije.
Mars i Zemlja nisu povezani kabelom, a kolor fotografije su veće od BW. Sve fotografije sa svemirskih letjelica su BW...
 yep. true.
Benzin 20 kn, upaljač 6 kn. Gledati kako škola gori, neprocjenjivo! Za sve ostalo tu je Master Card.
15 godina
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Neznam u šta da vjerujem!

 

Zašto taje aliene od nas običnih ljudi ako postoje? To je sve jedna veeeelika urota kao u dosje X-u samo nebih volio da je to kao tamo jer tamo alieni žele sve pobit na Zemlji....Mršti se

 


Kada ćemo ukinut novce, i krenut naprijed?

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2009 23:27 (Hyperion).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
Hyperion kaže...

Zašto taje aliene od nas običnih ljudi ako postoje? To je sve jedna veeeelika urota kao u dosje X-u samo nebih volio da je to kao tamo jer tamo alieni žele sve pobit na Zemlji....Mršti se

 

 
Ne radi se o postojanju, nego o susretima s ljudima. Vjerojatno postoje, malo vjerojatno su imali susret s nama.

Nema nikakve urote, otkud ti to?

Zašto bi alieni htjeli pobiti zemljane? Tako napredna civilizacija sigurno nije nasilna (čak da i ima koristi od toga, a nema).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
itf4n kaže...
Hyperion kaže...

Zašto taje aliene od nas običnih ljudi ako postoje? To je sve jedna veeeelika urota kao u dosje X-u samo nebih volio da je to kao tamo jer tamo alieni žele sve pobit na Zemlji....Mršti se

 

 
Ne radi se o postojanju, nego o susretima s ljudima. Vjerojatno postoje, malo vjerojatno su imali susret s nama.

Nema nikakve urote, otkud ti to?

Zašto bi alieni htjeli pobiti zemljane? Tako napredna civilizacija sigurno nije nasilna (čak da i ima koristi od toga, a nema).
 Zato jer je tako u filmovima! Doh! :)
15 godina
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Ako taje ima vise razloga. Dva najocitija su da bi ih se pocelo optuzivati za kojesta. Znate ono nisam ja , vanzemaljci su. A drugi, neki misle da bi neke od vjera pale u vodu. Kako bi recimo katolicka vjera izdrzala takva udarac a zna se da je covjek napravljen po bozjem uzoru. Barem izgledom. I onda vlade priznaju da postoje doslovno neki "mali zeleni". Ne tako davno su nabadali na kolce i palili na lomaci one koji su se protivili da je zemlja ravna ploca, kako sada ocekujete  neke radikalne zaokrete. Misli se valjda da ako imamo "kompjutere" da su mozgovi evoluirali... Za to treba ipak malo vise vremena :)

 

Dakako, ovo sve sto pricam nisu moje rijeci. Sve to prica neimenovani eminentni strucnjak za nepoznato :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice