Lubanja vanzemaljca na Marsu?

poruka: 162
|
čitano: 31.982
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Pa možda bi htjeli naš planet, čuj ovakvi planeti kao naš su jedan u milijun.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
bnaci kaže...

Ako taje ima vise razloga. Dva najocitija su da bi ih se pocelo optuzivati za kojesta. Znate ono nisam ja , vanzemaljci su. A drugi, neki misle da bi neke od vjera pale u vodu. Kako bi recimo katolicka vjera izdrzala takva udarac a zna se da je covjek napravljen po bozjem uzoru. Barem izgledom. I onda vlade priznaju da postoje doslovno neki "mali zeleni". Ne tako davno su nabadali na kolce i palili na lomaci one koji su se protivili da je zemlja ravna ploca, kako sada ocekujete  neke radikalne zaokrete. Misli se valjda da ako imamo "kompjutere" da su mozgovi evoluirali... Za to treba ipak malo vise vremena :)

 

Dakako, ovo sve sto pricam nisu moje rijeci. Sve to prica neimenovani eminentni strucnjak za nepoznato :)

 Što se tiče katoliče vjere, tu nemaš problema. Da, čovjek je stvoren uzorom na Boga, ali se tu mislilo na dobrobit svakog čovjeka, mir i ljubav koja je prisutna u svakom od nas, a ne na izgled. Šta misliš, zašto se Bog nigdje ne prikazuje kao čovjeka (osim u liku Isusa Krista, koji je utjelovljenje Svetog Trojstva), nego maksimalno kao oko?
Ok, zvučim nako neki fanatik, ali nisam, običan sam vjernik, a ovo su osnove vjere.

Hyperion kaže...

Pa možda bi htjeli naš planet, čuj ovakvi planeti kao naš su jedan u milijun.

 A čuj, ak oni znaju lebdit po svemiru relativno brzo, i žive (lol), i razvili su se, zašt misliš da nemaju već jedan tako sličan planet?
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
bnaci kaže...

Ako taje ima vise razloga. Dva najocitija su da bi ih se pocelo optuzivati za kojesta. Znate ono nisam ja , vanzemaljci su. A drugi, neki misle da bi neke od vjera pale u vodu. Kako bi recimo katolicka vjera izdrzala takva udarac a zna se da je covjek napravljen po bozjem uzoru. Barem izgledom. I onda vlade priznaju da postoje doslovno neki "mali zeleni". Ne tako davno su nabadali na kolce i palili na lomaci one koji su se protivili da je zemlja ravna ploca, kako sada ocekujete  neke radikalne zaokrete. Misli se valjda da ako imamo "kompjutere" da su mozgovi evoluirali... Za to treba ipak malo vise vremena :)

 

Dakako, ovo sve sto pricam nisu moje rijeci. Sve to prica neimenovani eminentni strucnjak za nepoznato :)

 1. LOL
2. Super, neka padnu sve!
3. Već je opće poznata činjenica da ljudi nisu napravljeni po nikakvom uzoru!
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Hahaha to je najvjerovatnije Elvisova lubanja......

Tikviči vladaju svijetom!
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Nevjerujem da je na slici ikakva lubanja.

Običan kamen, samo eto što je malo veći i malo neobičniji pa dobrodošao za vijesti.

 

Podsjeća me na ono kad je bilo (mislim isto na marsu) kad su nasli kao oblik lica.

New Prison Break Promo: http://www.youtube.com/watch?v=9rFxSsDm0wY
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2009 0:19 (Prison Breaker).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
bnaci kaže...

Dva najocitija su da bi ih se pocelo optuzivati za kojesta. Znate ono nisam ja , vanzemaljci su.

Kao npr.? "Vanzemaljci" nisu ljudi, to su bića koja (ako postoje) se potpuno razlikuju od nas. Možda su veličine bakterija. Možda su veličine naših gradova. Ova tvoja teorija ide samo ako su identični nama.
 
bnaci kaže...

A drugi, neki misle da bi neke od vjera pale u vodu. Kako bi recimo katolicka vjera izdrzala takva udarac a zna se da je covjek napravljen po bozjem uzoru. Barem izgledom.

Nisam vjernik, ali po katolicizmu je to ionako samo metafora/dublje značenje. Dakle, ovo ti nije nikakav argument - barem ne za tu vjeru.
 
bnaci kaže...

I onda vlade priznaju da postoje doslovno neki "mali zeleni". Ne tako davno su nabadali na kolce i palili na lomaci one koji su se protivili da je zemlja ravna ploca, kako sada ocekujete  neke radikalne zaokrete.

 Hm? Da, to se događalo, ali kakve to izravne veze sa sadašnjim stanjem (ne ulazim u to jesu li vlade moralne, ali to ipak ne rade)?
bnaci kaže...

Misli se valjda da ako imamo "kompjutere" da su mozgovi evoluirali... Za to treba ipak malo vise vremena :)

 

Dakako, ovo sve sto pricam nisu moje rijeci. Sve to prica neimenovani eminentni strucnjak za nepoznato :)

Stručnjak? Omg :)

Hyperion kaže...

Pa možda bi htjeli naš planet, čuj ovakvi planeti kao naš su jedan u milijun.

 
Na što točno misliš? Zbog čega bi ovaj planet bio od velike važnosti? Čak da nekoj naprednijoj civilizaciji i zatreba neka tvorevina koja postoji na zemlji, njihova tehnologija bi im omogućila puno jednostavnije dobivanje iste. No, kako se oni potpuno razlikuju od nas, mala je vjerojatnos da bi im uopće zatrebala.

Jedino što ovaj planet čini posebnim su živa bića na njemu :)
15 godina
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

A šta ako su alieni manje razvijeni od nas ili su pomrli na marsu?

 

E da je bar život onakav kao u star treku, ali nije moguće imati onakve brodove. Brzinu svjetlosti nećemo dočekat još dugo ,a možda nikada, a to je zapravo sporo, koliko tisuća godina moraš putovat da bi došao do nekog sustava, hebeš to.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
Hyperion kaže...

A šta ako su alieni manje razvijeni od nas ili su pomrli na marsu?

 
Ako imaju tehnologiju kojom bi nas mogli posjetiti - barem tisućama godina su ispred nas :)

Ako su pomrli? Pa, teoretski postoji šansa da je jednom postojala civilizacija na Marsu, ako je - sigurno je potpuno drugačija od naše. Dakle, nikakve humanoidne lubanje.
15 godina
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
DragonSoul kaže...
bnaci kaže...

Ako taje ima vise razloga. Dva najocitija su da bi ih se pocelo optuzivati za kojesta. Znate ono nisam ja , vanzemaljci su. A drugi, neki misle da bi neke od vjera pale u vodu. Kako bi recimo katolicka vjera izdrzala takva udarac a zna se da je covjek napravljen po bozjem uzoru. Barem izgledom. I onda vlade priznaju da postoje doslovno neki "mali zeleni". Ne tako davno su nabadali na kolce i palili na lomaci one koji su se protivili da je zemlja ravna ploca, kako sada ocekujete  neke radikalne zaokrete. Misli se valjda da ako imamo "kompjutere" da su mozgovi evoluirali... Za to treba ipak malo vise vremena :)

 

Dakako, ovo sve sto pricam nisu moje rijeci. Sve to prica neimenovani eminentni strucnjak za nepoznato :)

 Što se tiče katoliče vjere, tu nemaš problema. Da, čovjek je stvoren uzorom na Boga, ali se tu mislilo na dobrobit svakog čovjeka, mir i ljubav koja je prisutna u svakom od nas, a ne na izgled. Šta misliš, zašto se Bog nigdje ne prikazuje kao čovjeka (osim u liku Isusa Krista, koji je utjelovljenje Svetog Trojstva), nego maksimalno kao oko?
Ok, zvučim nako neki fanatik, ali nisam, običan sam vjernik, a ovo su osnove vjere.

Hyperion kaže...

Pa možda bi htjeli naš planet, čuj ovakvi planeti kao naš su jedan u milijun.

 A čuj, ak oni znaju lebdit po svemiru relativno brzo, i žive (lol), i razvili su se, zašt misliš da nemaju već jedan tako sličan planet?

Ufff, tko nije isao na vjeronauk neka ne komentira moje rijeci :) Bez uvrede.

Čovjek je stvoren na "sliku Božju"  ako ovo niste nikad culi onda jbg daljnja rasprava.

A sto se tice same borbe sa vanzemaljcima. Cim su dosli znaci da su par stotina godina barem ispred nas. A to znaci da kao da idemo kopljem na tenk. Ja savjetujem da svi padnemo pred njima na koljena, jer "pognutu glavu sablja ne sijece" kako se ono kaze Smijeh

15 godina
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Tko kaže da su nas posjetili, to može biti i jedna velika izmišljotina.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
Hyperion kaže...

Tko kaže da su nas posjetili, to može biti i jedna velika izmišljotina.

Slažem se. Ali nažalost većina ljudi više voli teorije zavjera od stvarnih dokaza.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
itf4n kaže: 
Ako imaju tehnologiju kojom bi nas mogli posjetiti - barem tisućama godina su ispred nas :)

Ako su pomrli? Pa, teoretski postoji šansa da je jednom postojala civilizacija na Marsu, ako je - sigurno je potpuno drugačija od naše. Dakle, nikakve humanoidne lubanje.
  Zasto bi bila potpuno drugacija? Zasto nebi imali slicne djelove kostura?
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2009 0:52 (Pudge).
16 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Jer se razvila u drugačijim uvjetima. Samo mala promjena će donijeti potpuno drugačije rezultate. A potpuno drugačiji uvjeti će donijeti potpuno drugačije rezultate :)

 

edit: zašto bi uopće imali kostur?

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2009 0:53 (itf4n).
15 godina
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?
16 godina
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Vanzemaljci svakako postoje i već su nas posjetili (Roswell), no na ovoj fotografiji nije vanzemaljac. Naime, da je na toj fotografiji vanzemaljac, ona nikada ne bi izašla u javnost, već bi bila uništena kao i svi drugi dokazi o postojanju vanzemaljaca koje je uništila američka vlada!!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2009 11:05 (ivaninho).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
itf4n kaže...

Jer se razvila u drugačijim uvjetima. Samo mala promjena će donijeti potpuno drugačije rezultate. A potpuno drugačiji uvjeti će donijeti potpuno drugačije rezultate :)

 

edit: zašto bi uopće imali kostur?

  Da, to za promjenu se slazem... A kostur bi bilo nasem umu logicno na ima, ali i ne mora, ako postoji metamorfna vrsta.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
ivaninho kaže...

Izvanzemaljci svakako postoje i već su nas posjetili (Roosvelt), no na ovoj fotografiji nije izvanzemaljac. Naime, da je na toj fotografiji vanzemaljac, ona nikada ne bi izašla u javnost, već bi bila uništena kao i svi drugi dokazi o postojanju vanzemaljaca koje je uništila američka vlada!!!

  i to je moguce, pogledajte sta su izjavili ljudi koji nesto znaju o area51
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
ivaninho kaže...

već bi bila uništena kao i svi drugi dokazi o postojanju vanzemaljaca koje je uništila američka vlada!!!

Oh ne, još jedan :D

Koji dokazi? Ako ih je uništila, kako znaš da postoje? Nemoj vjerovati baš svemu što pročitaš.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
ivaninho kaže...

Vanzemaljci svakako postoje i već su nas posjetili (Roosvelt), no na ovoj fotografiji nije vanzemaljac. Naime, da je na toj fotografiji vanzemaljac, ona nikada ne bi izašla u javnost, već bi bila uništena kao i svi drugi dokazi o postojanju vanzemaljaca koje je uništila američka vlada!!!

 mislis roswell?

pogledajte sliku na dnevnik.hr
lol
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
itf4n kaže...
       Tako napredna civilizacija sigurno nije nasilna (čak da i ima koristi od toga, a nema).
 Ne razumijem, po čemu si zaključio da su (iz)vanzemaljci napredna civilizacija? Nisam vidio da si postao nikakve dokaze koji bi potvrdili tvoju tvrdnju.
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Vidim ja da na Marsu ima dosta kamenja...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
Random. kaže...
itf4n kaže...
       Tako napredna civilizacija sigurno nije nasilna (čak da i ima koristi od toga, a nema).
 Ne razumijem, po čemu si zaključio da su (iz)vanzemaljci napredna civilizacija? Nisam vidio da si postao nikakve dokaze koji bi potvrdili tvoju tvrdnju.
 Pa amebe nas sigurno ne mogu posjetiti...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
krle kaže...
ivaninho kaže...

Vanzemaljci svakako postoje i već su nas posjetili (Roosvelt), no na ovoj fotografiji nije vanzemaljac. Naime, da je na toj fotografiji vanzemaljac, ona nikada ne bi izašla u javnost, već bi bila uništena kao i svi drugi dokazi o postojanju vanzemaljaca koje je uništila američka vlada!!!

 mislis roswell?

pogledajte sliku na dnevnik.hr
lol
LOL, a di je on na toj sliki vidio usta da mi je znat, ja ne bi niti da 2 dana gledam u tu sliku skužio gdje je ta glava zapravo... I još je lik preko omjera na neku foru izračunal da je razmak među očima 5 cm... Omg, LOL. Lik je car, svaka mu čast...
"Tako je" - povikase seljaci i slozno glavama razbise zid
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

usporedite sa dnevnik.hr i ostalih portala, nije  ni slicno lol

16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
@Random - vjeko ti je odgovorio - mi nećemo još tisućljećima imati takvu tehnologiju

Btw, NASAina je snimka, ali ova nagađanja ne dolaze od strane NASAe.
15 godina
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

ma to je obični kamen i tu prestaje svaka rasprava

 

 

e sad sam prije pol sata došo kuć i putem kući sam se usro. imam do kuće kojih 1 km i idem pješice, a svud okolo mrakača. samo što sam krenuo kuć oko 50 m ispred sebe vidim da se neko miče. ja rek to mi se pričinja. a kad ono stvarno neki nadam se čovjek (možd je izvanzemaljac) visok preko 2 metra sav u bijelom i ide cestom. ja se usro. jer okolo mrakača i niđe žive duše. ja idem prema njemu, a on skrene lijevo (meni desno) i sastane se s nekim tko je sav u crnom. ja se usro. ne izgleda ništa strašno, ali da ste to vidjeli. to mora bit neki nenormalno visok čovjek, garant preko 2 metra i cijeli cjelcati u bijelom, nema nikakve druge boje na sebi. nekak jezivo. znam sve ljude u mom mjestu, ali ne znam tko je baš ovoliko visok. ajoooj. gadno, gadno

kad svi stavljaju sexy avatare moram i ja
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
jurluk kaže...

ma to je obični kamen i tu prestaje svaka rasprava

 

 

e sad sam prije pol sata došo kuć i putem kući sam se usro. imam do kuće kojih 1 km i idem pješice, a svud okolo mrakača. samo što sam krenuo kuć oko 50 m ispred sebe vidim da se neko miče. ja rek to mi se pričinja. a kad ono stvarno neki nadam se čovjek (možd je izvanzemaljac) visok preko 2 metra sav u bijelom i ide cestom. ja se usro. jer okolo mrakača i niđe žive duše. ja idem prema njemu, a on skrene lijevo (meni desno) i sastane se s nekim tko je sav u crnom. ja se usro. ne izgleda ništa strašno, ali da ste to vidjeli. to mora bit neki nenormalno visok čovjek, garant preko 2 metra i cijeli cjelcati u bijelom, nema nikakve druge boje na sebi. nekak jezivo. znam sve ljude u mom mjestu, ali ne znam tko je baš ovoliko visok. ajoooj. gadno, gadno

Ne, ne izgleda vraga strašno. Jedan crni, jedan bijeli, uokolo nigdje nikoga (osim tebe)... Ne, stvarno nije strašno... Daj, e, usro sam se dok sam išao u kuću (stolni komp mi je na donjem katu, a na gornji se ide izvana), pobjego sam na laptop na kat, hvala Bogu na wirelessu, pa da mogu na internet, hehe.
"Tako je" - povikase seljaci i slozno glavama razbise zid
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
itf4n kaže...
@Random - vjeko ti je odgovorio - mi nećemo još tisućljećima imati takvu tehnologiju

Btw, NASAina je snimka, ali ova nagađanja ne dolaze od strane NASAe.
 O čemu mi to? Kakvi posjeti?

Ne možeš na osnovi nagađanja i "svjedočenja" govoriti o nekakvoj tehnologiji koja je daleko ispred naše. Previše X-Files?
15 godina
protjeran
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

ma znam ja sta je to.NASI je bilo dosadno pa malo da naprave buckuris medju ljude.Pa su napravili to

cudo.Moja teorija je da nikada covijek nije niti krocijo mjesecom i tim glupostima.Smijeh

born to be gamer
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
vjeko kaže...

Vidim ja da na Marsu ima dosta kamenja...

aha...




Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice