Kupiti sad komponente ili pricekati jos koji mj ?

poruka: 6
|
čitano: 2.209
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kupiti sad komponente ili pricekati jos koji mj ?

u kupnji sam komponente matične i procesora i grafičke i sad me zanima da li da još pričekam koji mjesec tj eventualno 2 do nove godine ? jel treba sta izlaziti sada uskoro pa da se isplati pricekati ili ne ?  para nemam bas na pretek tj nešto oko 25 kkn  tako da nebi rekli da cekam a to sto bi trebalo doci bude hebeno skupo ... hvala punoooo

nema gaaa...
14 godina
neaktivan
offline
Kupiti sad komponente ili pricekati jos koji mj ?

Trebala bi izaći nova serija nVidijinih kartica iza Nove godine,ali bit će jebe*o skupe.Ali ja ti savjetujem da ipak pričekaš do Božića ili Nove godine pa si možda pikneš koje sniženje.

oko za oko,pasta za zube
16 godina
offline
Kupiti sad komponente ili pricekati jos koji mj ?

Sniženja će svakako biti oko Nove godine, isplati se pričekati Namigiva

Lijep pozdrav ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupiti sad komponente ili pricekati jos koji m

jel ima netko da je kupovao prošle godine pa da zna da je bilo popusta jer ako i popusta baš i nema nekakvog na kartice  na CAHs znam da će biti nešto ali opet neznam da li je vrijedno ćekati ... ajde dajte neke inf ....

nema gaaa...
16 godina
moderator
offline
Kupiti sad komponente ili pricekati jos koji mj ?

Uvijek čekanje donese niže cijene, ali se pojave nove komponente, pa se kupac počne predomišljati da li kupiti one koje su zastarjele?

 

Uz to - trenutno se lako događa da pojedinih stvari danas ima, a sutra nema - razlog je što se sve manje robe drži na lageru, pa se i brže rasprodaju.

 

Tako da ćeš možda proći jeftinije ako čekaš, ne kupuješ posljednju generaciju i pri tome nisi izbirljiv. Ali sve to ti je neizvjesno - već tečajne razlike (rast dolara) mogu dovesti do poskupljenja.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupiti sad komponente ili pricekati jos koji m

a onda po tome nemam kaj više čekati jer novo nema kaj izaći u skoro vrijeme a da je jeftino tj da promijeni cijenu .. hvala

nema gaaa...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice