Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

poruka: 1.352
|
čitano: 285.390
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Samobor je lepa varoš
14 godina
odjavljen
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Da izvanzemaljci postoje, u to uopće ne treba sumnjati. Da li su nas posjetili? Možda. U svakom slučaju smatram da se civilizacija, koja je sposobna putovati međuzvjezdanim prostorom, sigurno neće zamarati sa masakriranjem krava, otmicama djevica i sličnim glupostima. Pa tko smo mi za njih? Galaktički zoološki vrt.

 

Opet, s druge strane, možda su među nama, fino infiltrirani, i to ne radi pokoravanja, nego čisto radi pripreme nas za eventualno otkrivanje svojeg postojanja i prisustva.

Nemam 14 godina
15 godina
neaktivan
offline
Re: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Danijel14 kaže...

Da izvanzemaljci postoje, u to uopće ne treba sumnjati. Da li su nas posjetili? Možda. U svakom slučaju smatram da se civilizacija, koja je sposobna putovati međuzvjezdanim prostorom, sigurno neće zamarati sa masakriranjem krava, otmicama djevica i sličnim glupostima. Pa tko smo mi za njih? Galaktički zoološki vrt.

 

Opet, s druge strane, možda su među nama, fino infiltrirani, i to ne radi pokoravanja, nego čisto radi pripreme nas za eventualno otkrivanje svojeg postojanja i prisustva.

Sve u svrhu istraživanja :S..

I mi kad naiđemo na neš novog prvo istražujemo, "otimamo"  nove vrste i seciramo ih...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
14 godina
odjavljen
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Seciramo jer ne znamo drugačije. Možda oni mogu doznati sve o nama, od prvog do zadnjeg atoma u 5 sekundi sa udaljenosti od 5 km...

Nemam 14 godina
15 godina
neaktivan
offline
Re: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Danijel14 kaže...

Seciramo jer ne znamo drugačije. Možda oni mogu doznati sve o nama, od prvog do zadnjeg atoma u 5 sekundi sa udaljenosti od 5 km...

Ovo je ključna riječ...

Što ako ne mogu?

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
14 godina
odjavljen
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Ma mogu sigurno... gledaj samo šta ti sve možeš sa svojim mobitelom a nisi mogao prije 15 godina.

Nemam 14 godina
16 godina
neaktivan
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

documentary

NASA's Unexplained Files 2014

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.7.2019 11:48 (tunder).
14 godina
odjavljen
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

ne znam zašto vi svi mislite da su oni napredni. ja ne znam da li postoje, niti me nije baš briga sve dok nisu k nama došli, ali ako i postoje, možda smo mi bolji izvanzemaljci.

Losing all hope was freedom
16 godina
neaktivan
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

UFO Encounters from Another Dimension

16 godina
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Dakle vrlo pravilni krugovi na dnu mora,Izlanuo se promjera pedeset metara i gotovo iste udaljenosti od svakog kruga do drugog kruga.Kaj bi to bilo u praksi jel hm pa zaključak je jasan, to je ista ekipa pijanih zafrkanata koja radi krugove u žitu samo ovaj puta to rade sa morskim kombajnima ili eventualno bagerima fučkaj ga.{#}

 

http://www.vecernji.hr/dalmacija/krugovi-u-moru-ispred-nasih-otoka-postaju-mamac-za-teorije-o-nlo-ima-938428

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.5.2014 0:03 (rambox).
16 godina
neaktivan
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Area

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.7.2019 11:48 (tunder).
12 godina
neaktivan
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Ponovit ću ono sto malo ljudi misli i sto je mozda 100 puta u ovoj temi receno....ne pada mi napamet reć da smo mi najinteligentnija vrsta u svemiru a jos usto da smo sami a najinteligentniji sigurno neeeeeeee....definitivno ogroman dio populacije na zemlji jos zivi ispod kamena a ne u tzv 21st....Stoga nadam se da nesto ima i da se trudi što podalje drzat od čovjeka, jer sve što dođe u blizinu jednog zemljana biva unisteno(sto psihički što fizički).. {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2014 1:33 (ATI HD3870).
11 godina
protjeran
offline
Re: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
ATI HD3870 kaže...

Ponovit ću ono sto malo ljudi misli i sto je mozda 100 puta u ovoj temi receno....ne pada mi napamet reć da smo mi najinteligentnija vrsta u svemiru a jos usto da smo sami a najinteligentniji sigurno neeeeeeee....definitivno ogroman dio populacije na zemlji jos zivi ispod kamena a ne u tzv 21st....Stoga nadam se da nesto ima i da se trudi što podalje drzat od čovjeka, jer sve što dođe u blizinu jednog zemljana biva unisteno(sto psihički što fizički).. {#}

Blesavo je uopšte mislit da bi mi mogli išta učinit nekoj vanzemaljskoj vrsti, koja je tehnološki razvijena do te mjere, da može putovat svemirom... Prije se treba zapitat što bi oni nama učinili? čisto sumnjam da bi dolazak bio samo izletničke prirode...

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2014 1:42 (MasterPeace).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Nisam ni mislio na to da nisu razvijeni već da su ljudi najveće životinje koje koračaju zemljom(time vrijeđam životinje) ubijaju i da ne nabrajam... puca njima k za nas...mozda ih jedino zanimaju prirodni resursi nase zemlje koji ionako polako nestaju a oni znaju bolje iskoristit... :D  

11 godina
protjeran
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Zanimljivo mi je to "anti human" razmišljanje, i kako ti ljudi vole generalizirat, al malo tko misli za sebe da je "životinja"... Dakle po tvojoj teoriji, ne vrjeđaš samo životinje, već i samoga sebe, jer na kraju krajeva i ti si samo čovjek...

što se vanzemaljaca tiče, kad bi oni došli po resurse, mi bi bili smetnja, a smetnje se uklanjaju...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2014 2:04 (MasterPeace).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
MasterPeace kaže...

Blesavo je uopšte mislit da bi mi mogli išta učinit nekoj vanzemaljskoj vrsti, koja je tehnološki razvijena do te mjere, da može putovat svemirom...

Potpuno se slažem. Mislim da sam i nešto slično napisao davno na ovom forumu. To bi otprilike bila poštena borba poput juriša srednjovjekovnih vitezova na jedan tenk. Koliki bi to tehnološki razmak između civilizacija bio... Naravno, uvijek je moguće da su toliko drukčiji od nas da im je koncept nasilja stran pa bi ih uhvatili "spuštenih gaća", no brzo bi naučili, a onda bi mi nadrljali...

 

Nakratko ću skrenuti s teme i napomenuti da mi se zato svidio Rat Svjetova, jer je IMO uvjerljivo prenio taj osjećaj opće bespomoćnosti.

A C program is like a fast dance on a newly waxed dance floor by people carrying razors.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2014 2:11 (rustweaver).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Ma nisam mislio na sve ljude....kad se okrenes i pogledas oko sebe jednako vidis zla koliko i dobra...u ova danasnja vremena svasta se događa na ovoj nasoj planeti....al definitivno nas nisam otpisa....budućnost je mutno ogledalo......Većina ljudi se i ponasa koda su pali s druge planete... odavno su mali zeleni među nama... 

16 godina
offline
Re: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
tunder kaže...

Area 51 Scientist Boyd Bushman Makes Alien Confession

    

 

Boyd Bushman: Senior Research Scientist at Lockheed Martin
Documentary on Area 51 and UFO's

 

SECRET UFO Propulsion Systems, Anti Gravity 

- Senior Lockheed Martin Research Scientist - Boyd Bushman

Gospon je pred smrt olakšal dušu,Nevinašce a kaj se tiče njegovih dvadeset sedam patenata koga to zanima eto dole popisa.{#}

 

http://www.patentgenius.com/inventedby/BushmanBoydBLewisvilleTX.html

 

 

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
11 godina
neaktivan
offline
Re: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
ATI HD3870 kaže...

Nisam ni mislio na to da nisu razvijeni već da su ljudi najveće životinje koje koračaju zemljom(time vrijeđam životinje) ubijaju i da ne nabrajam... puca njima k za nas...mozda ih jedino zanimaju prirodni resursi nase zemlje koji ionako polako nestaju a oni znaju bolje iskoristit... :D  

A kakvi su to resursi naše Zemlje zanimljivi vanzemaljskoj civilizaciji koja bez problema prevaljuje tisuće svjetlosnih godina?

16 godina
offline
Re: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Bobobo-bo Bo-bobo kaže...
ATI HD3870 kaže...

Nisam ni mislio na to da nisu razvijeni već da su ljudi najveće životinje koje koračaju zemljom(time vrijeđam životinje) ubijaju i da ne nabrajam... puca njima k za nas...mozda ih jedino zanimaju prirodni resursi nase zemlje koji ionako polako nestaju a oni znaju bolje iskoristit... :D  

A kakvi su to resursi naše Zemlje zanimljivi vanzemaljskoj civilizaciji koja bez problema prevaljuje tisuće svjetlosnih godina?

Soraja, Kim Kardašijan, Guzata Koko {#}

16 godina
neaktivan
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
16 godina
neaktivan
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Fotografija iz 1964. za koju se
vjeruje da je prva na kojoj se vidi alien.
The Solway Firth Spaceman

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.7.2019 11:49 (tunder).
15 godina
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Nikad, ali nikad pod milim bogom ne bih rekao da će se jedna od mojih prvih tryhard troll tema pretvoriti u nešto poluozbiljno.

16 godina
neaktivan
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

izgleda da nije fake možda:

 

humanoid being of light

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2015 22:54 (tunder).
15 godina
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Evo ovo je nešto zanimljivo. Ali meni je čudno to da je ta snimka uopće dospjela u javnost, ako se vodimo time da to nije namještaljka. I isto tako mi je zanimljivo razmišljanje jedne osobe koja je komentirala taj video, a kaže da on te pojave vidi više kao nekakva bića u svemiru. Nikada nisam o tome na taj način razmišljao moram priznati. "More" svemira u kojem "plivaju" čudna bića.

 

14 godina
offline
Re: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Kada Zefram Cochrane pošalje svoj warp ship Phoenix u svemir eto nam Vulkanaca. Alieni su tu prije nego bi htjeli.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
sta alieni nas prestali posjecivat?nes tema zamrla na duze vrijeme pa eto da je dignem malo hh
Samobor je lepa varoš
12 godina
offline
Re: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
U ovoj temi 3.posta u tri godine...čini se da stvarno nema više vanzemaljaca bar u zadnjih 50 godina.Moje mišljenje da su oni u međuvremenu izumrli bar oni koji su bili u nekoj našoj blizini.Šteta je što su nas posjećivali dok nismo imali razvijenu tehnologiju kao sada...
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
ZdravkoZ kaže...
U ovoj temi 3.posta u tri godine...čini se da stvarno nema više vanzemaljaca bar u zadnjih 50 godina.Moje mišljenje da su oni u međuvremenu izumrli bar oni koji su bili u nekoj našoj blizini.Šteta je što su nas posjećivali dok nismo imali razvijenu tehnologiju kao sada...

 kvota 1.0000000000001 da napredni vanzemaljski život nije nikad posjetio naš planet.

16 godina
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

....................

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice