Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

poruka: 1.352
|
čitano: 285.353
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
loky4i4 kaže...
crystal6 kaže...

Postoje vanzemaljci, tj. organizmi koji nisu sa Zemlje. To je dokazano (doduše samo kao mikroorganizmi).

Inače ja vjerujem da sigurno postoji u svemiru barem jedan planet kao naš s nekim bićima poput nas.

ko je to dokazao daj link nest di to ima pa to bi bila vijest stoljeca da otkriju

Postoje, otkrila ih je NASA na Marsu u obliku fosila (drugim rječima izumrli). To otkriće, zajedno sa presušenim koritima, je najveći oslonac teorije da je nekada Mars bio "živ" planet.

Isto tako,... E, sad nisam siguran za ime. Jedan Jupiterov (ili Saturnov) satelit - Europa mislim. Uglavnom, površina mu je od leda, a nađeni su dokazi da ispod leda postoji tekuća voda. Ako se ne varam u tijeku je misija koja za cilja ima dokazati / opovrgnuti hipotezu da na tom satelitu postoji život.

 

Marsovci nisu mali, zeleni visoki metar i pol s crnim bademastim očima... Prije se cilja na život na mikroskopskoj razini, nego da se traga za intelignentnim oblicima života.

 

dery kaže...

Astronomi kažu da je svemir beskrajan pa da toliko ima i života u njemu.Neograničeno!

Svemir nije beskonačan. Svemir je konačan. Samo je puno lakše reći da je beskonačan s obzirom na to da je ljudima malo teško zamišljati na takvoj apstraktnoj razini.

Osim toga, strogo matematički gledano, ima više vrsta beskonačnosti. 

Every hole is a goal!
15 godina
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Bukva kaže...

E, sad nisam siguran za ime. Jedan Jupiterov (ili Saturnov) satelit - Europa mislim. Uglavnom, površina mu je od leda, a nađeni su dokazi da ispod leda postoji tekuća voda. Ako se ne varam u tijeku je misija koja za cilja ima dokazati / opovrgnuti hipotezu da na tom satelitu postoji život.

Tako je, Europina površina je prekrivena ledom, pa se pretpostavlja kako ispod te kore postoje pravi oceani vode. A gdje ima vode, za pretpostaviti je kako ima i nekakvog oblika života. Treba imati na umu i Enkelad, Saturnov mjesec koji pod utjecajem Saturnove gravitacije u svemir izbacuje prave gejzire vode - možda i ondje ima kakvog života?

 

A što se tiče postojanja života u svemiru, mišljenja sam da je svemir pregolem da bi život nastao samo na Zemlji. Tek je naša nerazvijenost kriva što ga do sada još nismo otkrili.

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
fabijan654321 kaže...

Evo ja ih pozivam nek dodu i nek me zadave odmah ako ih ima

AHAHAHAHAHHAHA pao sam sa stolice kad sam ovo vidio LOL

 

nego da, tema, hm a sta ja znam valjda ih ima negdže al da ih tu ima nema

Xfire: inferno2912
14 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Inferno kaže...
fabijan654321 kaže...

Evo ja ih pozivam nek dodu i nek me zadave odmah ako ih ima

AHAHAHAHAHHAHA pao sam sa stolice kad sam ovo vidio LOL

 

nego da, tema, hm a sta ja znam valjda ih ima negdže al da ih tu ima nema

Evo još nisu došli.

Evo ide nevjesta preljepa je zaista
14 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Ljudi su otkrili skroz malo svemira, neznam točno kolko. Pa bi još moglo biti izvanzemaljaca u tim neotkrivenim mjestima svemira. To su samo spike!

14 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
titan kaže...

Ljudi su otkrili skroz malo svemira, neznam točno kolko. Pa bi još moglo biti izvanzemaljaca u tim neotkrivenim mjestima svemira. To su samo spike!

Vjerovatnost da vanzemaljci dodu na Zemlju je jednaka onoj kao da na vrbi rodi grožđe.

Evo ide nevjesta preljepa je zaista
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Bukva kaže...
loky4i4 kaže...
crystal6 kaže...

Postoje vanzemaljci, tj. organizmi koji nisu sa Zemlje. To je dokazano (doduše samo kao mikroorganizmi).

Inače ja vjerujem da sigurno postoji u svemiru barem jedan planet kao naš s nekim bićima poput nas.

ko je to dokazao daj link nest di to ima pa to bi bila vijest stoljeca da otkriju

Postoje, otkrila ih je NASA na Marsu u obliku fosila (drugim rječima izumrli). To otkriće, zajedno sa presušenim koritima, je najveći oslonac teorije da je nekada Mars bio "živ" planet.

Isto tako,... E, sad nisam siguran za ime. Jedan Jupiterov (ili Saturnov) satelit - Europa mislim. Uglavnom, površina mu je od leda, a nađeni su dokazi da ispod leda postoji tekuća voda. Ako se ne varam u tijeku je misija koja za cilja ima dokazati / opovrgnuti hipotezu da na tom satelitu postoji život.

 

Marsovci nisu mali, zeleni visoki metar i pol s crnim bademastim očima... Prije se cilja na život na mikroskopskoj razini, nego da se traga za intelignentnim oblicima života.

 

To nije istina! Nikakve fosile NASA nije našla na Marsu jer ni ne postoji mogućnost za takvo nešto. Ne postoje još nikakvi direktni dokazi ni za vodu ni za život na Marsu.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Imsovcanin kaže...

jednom sam cito u Drvu Znanja da je Tesla izumio nekakv radar (ili neku drugu spravu slicne namjere) i da je pomocu njega poslao signal uz svemir a da su mu vanzemaljci kao vratili taj signal.... al to jos nikad nije dokazano jer Tesla nije prijavio taj izum al ako uzmemo u obzir sva njegova dostignuca nema razloga zasto bi izmislio taj izum... neke izume sto ih je on napravio ni danasnji znanstvenici nemogu napraviti....

istina da je izumio taj odasljac, i poslao je signal u svemir, ali kolko ja znam, nista nije vraceno. Pogledaj kraj filma o Tesli

15 godina
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Pinc kaže...
Imsovcanin kaže...

jednom sam cito u Drvu Znanja da je Tesla izumio nekakv radar (ili neku drugu spravu slicne namjere) i da je pomocu njega poslao signal uz svemir a da su mu vanzemaljci kao vratili taj signal.... al to jos nikad nije dokazano jer Tesla nije prijavio taj izum al ako uzmemo u obzir sva njegova dostignuca nema razloga zasto bi izmislio taj izum... neke izume sto ih je on napravio ni danasnji znanstvenici nemogu napraviti....

istina da je izumio taj odasljac, i poslao je signal u svemir, ali kolko ja znam, nista nije vraceno. Pogledaj kraj filma o Tesli

u drvu pise da je uhvatio neki signal

14 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Batista kaže...
The_Goc kaže...

 

Mislim da nema razloga za brigu, vidljivi svemir se sastoji od 70 sextilijona zvijezda (7x1022) organiziranih u 80 milijardi galaksija koje se prostiru na 46,5 milijardi svjetlosnih godina, malo je teško uopće shvatiti te proporcije, a kad bi netko išao reći da smo sami to bi bilo malo prepotentno, da ne kažem glupo... Sad da su nas posjetili čisto sumnjam, jer za neku toliko naprednu vrstu koja bi se mogla kretati nama nezamislivim brzinama mi smo još uvijek "just an advanced breed of monkeys on a minor planet of a very average star" - S. Hawking

 

 

Ti podaci koje si naveo o proporcijama... Po meni je to apsurdno, jer kaj ne stoji da je svemir beskonacan ? Mozda je to mjera za beskonacnost - jer si to normalan covjek ne moze predocit... A i sumnjam kolko si moze onaj napredniji - pitam se da li je zdrav ...

 

Malo bolje probaj pročitati, ja sam govorio o vidljivom svemiru, uglavnom to je područje s kojeg možemo očitati pozadinsko zračenje (CMBR) i temelji se na starosti svemira od 13,7 mlrd. godina i činjenici da se svemir širi (u beskonačnost). Do kada će se širiti i hoće li početi implodirati još ne znaju ni astronomi i astrofizičari kojima je to posao, ali još neko vrijeme hoće jer se još uvijek stvara energija putem nuklearne fuzije u zvijezdama. A brojku od 70 sextilijuna zvijezda isto nisam izmislio jer mi se sviđa naziv (iako nije loš), izračunao ju je Dr. Simon Driver sa sveučilišta St. Andrews - evo članak.

Ako te stvarno zanima priroda svemira imaš ovdje odlične sažetke - http://universe-review.ca/F02-cosmicbg.htm.

Znači, moje je mišljenje da zbog same veličine svemira postoji još negdje inteligentan oblik života, a sada da li ćemo ikada komunicirati sa njime - o tome se da raspravljati do preksutra...

A man will rise, a man will fall, from the sheer face of love, like a fly from a wall, it's no secret at all.
15 godina
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
vjeko kaže...

To nije istina! Nikakve fosile NASA nije našla na Marsu jer ni ne postoji mogućnost za takvo nešto. Ne postoje još nikakvi direktni dokazi ni za vodu ni za život na Marsu.

Istina, našli su ih na Zemlji.

 

http://marsprogram.jpl.nasa.gov/msp98/why.html

http://seds.org/~spider/Spider/Mars/mmetlife.html

http://www.robertobenitez.com/varios/7agosto/todaydos.htm

 

 

Every hole is a goal!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Ja sam vidio nloe 6 ih je bilo u međimurju bilo i u novinama Nemres BELIVAT !

[url=http://img16.imageshack.us/i/sighx.gif/][img=http://img16.imageshack.us/img16/1065/sighx.th.gif][/url]
16 godina
neaktivan
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Evo iz prve ruke,od astronauta ...

 

https://www.youtube.com/watch?v=XlkV1ybBnHI&feature=related

16 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

BLISKI SUSRETI ČETVRTE VRSTE

 

Fenomen CE-4, "otmice", vezan je uz mala, siva humanoidna bića velikih glava i velikih tamnih očiju, koja su popularno nazvana "Sivi". Prema povjesničaru NLO-a richardu Dolanu, prije poznatog slučaja Berneyja i Betty Hill iz 1961. nije bilo opisa takvih "susreta" izuzev, možda nekoliko mogućih opisa iz sredina 1950-tih. Za otmice su se ufolozi zainteresirali tijekom 1970-tih.

Oni koji su doživjeli CE-4 i prisjetili se svojeg neobičnog iskustva (spontano ili uz pomoć mentalnih tehnika za osobađanje potisnutog sjećanja) gotovo uvjek govore o istoj stvari: osoba začuje neobičan zvuk, ugleda neobično svjetlo, ugleda neobična bića i biva pralizirana; na neobičan način odvodi ju se iz iz sredine gdje se nalazi (kuća, auto i sl.) pri čemu prolazi kroz fizičke prepreke (zatvorni prozor, zid i sl.) na način koji krši sve poznate zakone fizike; pri tom prenošenju osjeća snažne vibracije u svakom djeliću tjela - do stanične, molekularne razine. Vođena energetskim ili svjetlosnim snopom iznenada se nađe u nekakvom zatvorenom prostoru zaobljenih zidova za koji pretpostavlja da je svemirski brod.
Tamo biva podvrgnuta neobičnim i traumatičnim fizičkim i psihološkim postupcima (ispituje joj se tkivo, uzima nasljdni materijal i sl.). Nakon tih postupaka vraćena je na mjesto s kojeg je bila odvedena.


Vodeći njemački istraživač CE-4, dr. Johannes Fiebag, koji je formirao interdisciplinarnu organizaciju psihijatara, psihologa i drugih medicinskih stručnjaka kako bi pomogli osobama traumatiziranima iskustvima CE-4, navodi slučaj 36-godišnje žene Carole Macklenburg (Njemačka) s kojom je prolazio kroz njezino iskustvo.
Krajem ožujka 1994. oko 11 sati navečer, kad su njena djeca već spavala, osjetila je nečiju prisutnost. Provjerila je stan no nije našla nikog. Uhvatila ju je panika i legla je u krevet kako bi se smirila. Iznenada je začula neobičan zvuk. Uplašila se i odlučila sjesti kako bi ga bolje čula. No, nije se mogla pomaknuti. Razabrala je nekoliko malih sivih bića u podnožju kreveta. Dvije slične figure također su stajale uz krevet njenog sina. Toliko se uplašila za svoju kćer da ju je pokušala dozvati no nije mogla. Osjećala je da su ta bića i s kćerkom. Iznenada je izgubila i vid i sluh, a njezin "um nije mogao tvoriti rijeći ni rečenice". Kao da su joj iznenada sve sposobnosti bile oduzete. Sve što je tada znala je da je sve to povezano s tim bićima.

Ispitanica dr. Macka koju on naziva Andrea opisala je svoje premještanje prema "brodu". Osjećala se lagano, gotovo bestjelesno. Ugledala je neobično svijetlo i osjetila jake vibracije, kao da joj se tijelo "topi". Sve oko nje kao da se kretalo, kao da je išla kroz tunel. U tom stanju bila je "hipersenzitivna" tj. bila je iznimno svjesna svega što se oko nje događalo. Prisjetila se da je prilikom jednog CE-4 ugledala dva mal abića sa velikim glavama, velikim očima i dugim udovima. Izgledala su joj kao "načinjena od svjetlosti".
Zatim kao da ju je okružilo svijetlo i jedno od tih bića napravilo vizualan kontakt sa njom svojim velikim tamnim očima - "oči u oči". Nakon toga počela je lebdjeti i prolaziti kroz staklo prozora, prvo nogama.
Osjećala je da je ro neobično svijetlo odgovorno za vibracije u njezinom tijelu. Kad je prošla kroz staklo prozora, osjećala se bestjelesno. Stanice tijela kao da su joj se "razbježale", "raširile". Prolazak svog tijela kroz staklo osjećala je kao prolazak svjetla kroz svjetlo i ta bića kao da su joj tijelo pretvorila u svjetlo.
Kad se kasnije prisjećala ovog iskustva i neobične svjetlosti, tijelo bi joj spontano počelo vibrirati.

Ovo su samo neke od neobičnih značajki CE-4 kako su ih opisale osobe koje su se prisjećale pojedinih epizoda tih iskustava.

 

Izvor časopis Vizionar Br.6 Siječanj/Veljača 2007. godine.

 

moje rjeci su suvišne.....

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 16:42 (viper).
14 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Fowix kaže...
loky4i4 kaže...

mislim da postoje al da ne dolaze na zemlju i ne otimaju ljude to su lazi.

I ja također. Mislim, koja je vjerojatnost da među 10 milijardi galaksija svaka sa 100 milijardi planeta, pa da nema nigdje bar bakterija, odnosno nekakav život... 100% postoje vanzemaljci, pa bar u obliku bakterije, i mislim da nisu tu među  nama i da su one price o otimanju i sl. cisti bullshit.

i ja isto

Sk8er Boi
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
viper kaže...

BLISKI SUSRETI ČETVRTE VRSTE

Arhvirano!

I want to believe...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Figo kaže...

Kakvih li gluposti.. naravno da izvanzemaljci postoje.. previše ima nepobitnih dokaza koji to dokazuju.. svakodnevna viđenja NLO - a iznad Zemlje, krugovi u žitu, Roswell, svjedočenja radnika Aree 51, otmice i usadnja takozvanih implanata u ljudska bića..itd..

da ne nabrajam dalje i ne filozofiram evo dokaza da su već stari Egipćani u 5000 godini prije Krista viđali NLO-e i to zapisivali i crtali na svoje predmete i drevne piramide.. shvatite već jednom da nismo sami u svemiru..

WTF?? Viđenja nlo-a, to su sve neki luđaci koji vide avion pa misle da je nlo. Svjedocenja radnika podrucja 51?? Oni nesmiju govorit o nicemu u toj bazi ili ce zavrsit iza resetaka, i to je baza zrakoplovstva u kojoj se usavrsavaju zrakoplovi USAF-a, a implatanti u ljudska bica=BULLSHIT, to rade doktori svakodnevno. I egipcani nisu viđali nlo-e nego je to hijeroglif koji ima svoje znacenje, koje 100% nije nlo. Krugovi u zitu su jednini znak u koji malo malo sumnjam, jer je dokazano (ali pitanj je tko je to dokaza) da imaju neku posebnu energiju.

 

Znam da nismo sami u svemiru, ali isto tako da nitko nije blizu zemlje, NAJBLZA ZVIJEZDA ZEMLJI (Alpha Centauri) JE UDALJENA 4.37 svjetlosnih godina (41.5 triljuna km) od zemlje, to znaci da trebas putovat 4.37 godina brzinom svjetlosti (sto je nemoguce, jer cak i da mogu alieni putovat tom brzinom, tjela bi im se raspala tjekom ubrzavanja do te brzine) da stignes sa nje do zemlje ili obratno!

BTW Alpha Centauri su tri zvijezde koe se cine kao jedna ako ne gledas kroz teleskop. I nitko nikad nije spominjao vanzemaljce sve do Orsona Wellesa i njegovog "rata svjetova", od tada sve pocinje!

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 16:51 (Fowix).
14 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
vjeko kaže...
Bukva kaže...
loky4i4 kaže...
crystal6 kaže...

Postoje vanzemaljci, tj. organizmi koji nisu sa Zemlje. To je dokazano (doduše samo kao mikroorganizmi).

Inače ja vjerujem da sigurno postoji u svemiru barem jedan planet kao naš s nekim bićima poput nas.

ko je to dokazao daj link nest di to ima pa to bi bila vijest stoljeca da otkriju

Postoje, otkrila ih je NASA na Marsu u obliku fosila (drugim rječima izumrli). To otkriće, zajedno sa presušenim koritima, je najveći oslonac teorije da je nekada Mars bio "živ" planet.

Isto tako,... E, sad nisam siguran za ime. Jedan Jupiterov (ili Saturnov) satelit - Europa mislim. Uglavnom, površina mu je od leda, a nađeni su dokazi da ispod leda postoji tekuća voda. Ako se ne varam u tijeku je misija koja za cilja ima dokazati / opovrgnuti hipotezu da na tom satelitu postoji život.

 

Marsovci nisu mali, zeleni visoki metar i pol s crnim bademastim očima... Prije se cilja na život na mikroskopskoj razini, nego da se traga za intelignentnim oblicima života.

 

To nije istina! Nikakve fosile NASA nije našla na Marsu jer ni ne postoji mogućnost za takvo nešto. Ne postoje još nikakvi direktni dokazi ni za vodu ni za život na Marsu.

istina je našli su fosile na marsu ali sve je izumrlo Plačšmrc šmrc ali ovo žuto nije istina. Za znatiželjne Europa je 6 mjesec od Jupitera

Sk8er Boi
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 16:57 (filip avril_fan).
16 godina
neaktivan
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Izvanzemaljci kao inteligentni oblici života, u našem solarnom sustavu, da otimaju ljude, i to naravno uvijek one koji su i prije čvrsto vjerovali u njih, i da rade krugove u žitu, nema šanse. Ali kao negdje, daleko, daleko, sigurno da postoje. Samo što ne mislim da ćemo tako skoro stupit u kontakt s njima.

14 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Ige kaže...

Izvanzemaljci kao inteligentni oblici života, u našem solarnom sustavu, da otimaju ljude, i to naravno uvijek one koji su i prije čvrsto vjerovali u njih, i da rade krugove u žitu, nema šanse. Ali kao negdje, daleko, daleko, sigurno da postoje. Samo što ne mislim da ćemo tako skoro stupit u kontakt s njima.

Krugove u žitu ti je lako napraviti  trebati samo metar dug 30 m i zubače (i jedan prijatelj)

 

tutorijal za rađenje krugova u žitu:

0. dođete do mjesta gdje želite napraviti krug hodajuči po tragovima koje je ostavio traktor (na sliki jedan je označeno)

1. neko od vas stane u sredinu kruga koj čete napraviti

2. razvucite metar ovisi kolki želite promjer kruga

3. jedan nek stoji u sredini kruga i drži metar za jedan kraj a drugi koj ima zubače nek drži za drugi kraj

4. sad samo neka taj koj drži zubače nek napravi jedan krug ali bodlje( neznam kak se to zove) budu okrenute prema gore

5. A) sad kad ste kreirali skicu kruga možete ga popuniti na isti način kao i što ste napravili skicu samo kratite pomalo udaljenost metra

    B) možete kreirati i nekaj drugo sami odlučite imate mnoge mogučnosti

6. vratite se po tragovima koje je ostavio traktor

 

mogu dodati još nekoliko sitnica

Sk8er Boi
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 17:26 (filip avril_fan).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
filip avril_fan kaže...
Ige kaže...

Izvanzemaljci kao inteligentni oblici života, u našem solarnom sustavu, da otimaju ljude, i to naravno uvijek one koji su i prije čvrsto vjerovali u njih, i da rade krugove u žitu, nema šanse. Ali kao negdje, daleko, daleko, sigurno da postoje. Samo što ne mislim da ćemo tako skoro stupit u kontakt s njima.

Krugove u žitu ti je lako napraviti  trebati samo metar dug 30 m i zubače (i jedan prijatelj)

 

tutorijal za rađenje krugova u žitu:

0. dođete do mjesta gdje želite napraviti krug hodajuči po tragovima koje je ostavio traktor (na sliki jedan je označeno)

1. neko od vas stane u sredinu kruga koj čete napraviti

2. razvucite metar ovisi kolki želite promjer kruga

3. jedan nek stoji u sredini kruga i drži metar za jedan kraj a drugi koj ima zubače nek drži za drugi kraj

4. sad samo neka taj koj drži zubače nek napravi jedan krug ali bodlje( neznam kak se to zove) budu okrenute prema gore

5. A) sad kad ste kreirali skicu kruga možete ga popuniti na isti način kao i što ste napravili skicu samo kratite pomalo udaljenost metra

    B) možete kreirati i nekaj drugo sami odlučite imate mnoge mogučnosti

6. vratite se po tragovima koje je ostavio traktor

 

 

aje me molim te prosvjetli i reci mi na koji nacin da napravim nesto ovako komplicirano...???

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 17:24 (viper).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
viper kaže...

aje me molim te prosvjetli i reci mi na koji nacin da napravim ovaj crtež ispod

Trakorom po noci, motorom, lopatom itd. Iako sam cuo da neki znanstevinci kazu da je neka posebna energija u njima, ali to nisu vanzemaljci napravili, garant.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 17:25 (Fowix).
16 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
filip avril_fan kaže...
Ige kaže...

Izvanzemaljci kao inteligentni oblici života, u našem solarnom sustavu, da otimaju ljude, i to naravno uvijek one koji su i prije čvrsto vjerovali u njih, i da rade krugove u žitu, nema šanse. Ali kao negdje, daleko, daleko, sigurno da postoje. Samo što ne mislim da ćemo tako skoro stupit u kontakt s njima.

Krugove u žitu ti je lako napraviti  trebati samo metar dug 30 m i zubače (i jedan prijatelj)

 

tutorijal za rađenje krugova u žitu:

0. dođete do mjesta gdje želite napraviti krug hodajuči po tragovima koje je ostavio traktor (na sliki jedan je označeno)

1. neko od vas stane u sredinu kruga koj čete napraviti

2. razvucite metar ovisi kolki želite promjer kruga

3. jedan nek stoji u sredini kruga i drži metar za jedan kraj a drugi koj ima zubače nek drži za drugi kraj

4. sad samo neka taj koj drži zubače nek napravi jedan krug ali bodlje( neznam kak se to zove) budu okrenute prema gore

5. A) sad kad ste kreirali skicu kruga možete ga popuniti na isti način kao i što ste napravili skicu samo kratite pomalo udaljenost metra

    B) možete kreirati i nekaj drugo sami odlučite imate mnoge mogučnosti

6. vratite se po tragovima koje je ostavio traktor

 

 

Braco, pa kaj je s tobom?

Tom metodom se moze i ovo napravit za jednu noc?

Ajde razmisli glavom prije nek pocnes pisat.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
14 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
MorciTheCroat kaže...
filip avril_fan kaže...
Ige kaže...

Izvanzemaljci kao inteligentni oblici života, u našem solarnom sustavu, da otimaju ljude, i to naravno uvijek one koji su i prije čvrsto vjerovali u njih, i da rade krugove u žitu, nema šanse. Ali kao negdje, daleko, daleko, sigurno da postoje. Samo što ne mislim da ćemo tako skoro stupit u kontakt s njima.

Krugove u žitu ti je lako napraviti  trebati samo metar dug 30 m i zubače (i jedan prijatelj)

 

tutorijal za rađenje krugova u žitu:

0. dođete do mjesta gdje želite napraviti krug hodajuči po tragovima koje je ostavio traktor (na sliki jedan je označeno)

1. neko od vas stane u sredinu kruga koj čete napraviti

2. razvucite metar ovisi kolki želite promjer kruga

3. jedan nek stoji u sredini kruga i drži metar za jedan kraj a drugi koj ima zubače nek drži za drugi kraj

4. sad samo neka taj koj drži zubače nek napravi jedan krug ali bodlje( neznam kak se to zove) budu okrenute prema gore

5. A) sad kad ste kreirali skicu kruga možete ga popuniti na isti način kao i što ste napravili skicu samo kratite pomalo udaljenost metra

    B) možete kreirati i nekaj drugo sami odlučite imate mnoge mogučnosti

6. vratite se po tragovima koje je ostavio traktor

 

 

Braco, pa kaj je s tobom?

Tom metodom se moze i ovo napravit za jednu noc?

Ajde razmisli glavom prije nek pocnes pisat.

gledao sam i ja 10 dokumentaraca pravih u dvdu i misliš da je malo ljudi zaleti se 50 ljudi s detaljnim planiranjem i za 6 sati nastane ovo

Sk8er Boi
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 17:29 (filip avril_fan).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
MorciTheCroat kaže..

Braco, pa kaj je s tobom?

Tom metodom se moze i ovo napravit za jednu noc?

Ajde razmisli glavom prije nek pocnes pisat.

Na ovom tvom videu pise da je neki NASA-in astronom poslao radio teleskopom sliku (WTF?!??) u svemir i da je tocno 365 dana poslje nastao taj krug u zitu. Cak i da to jesu vanzemaljci napravili i da je bilo sta od ovoga istina (nemogu astronomi kad oce radit sta oce u NASA-i), svemirici neznaju koliko traje godina na zemlji i kako mi racunamo vrijeme!

16 godina
neaktivan
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

da nesto konstatiramo ,NLO je kao sto svi znamo neidentificirani leteci objekt ,znaci nemora to biti vanzemaljskog porjekla vec može biti neki super tajni avion za kojeg niko nezna...
Na ovom linku imate sve ljepo objašnjeno o viđenjima nlo-a u prošlosti(egipćani,japanci/kinezi,sumerani) http://hr.wikipedia.org/wiki/Paleokontakti .

a sad malo vjesti za neupućene ...

Baza Dulce

Radio stanica KPFA-FM iz Berkeleya, Kalifornija, emitirala je u lipnju 1995. godine emisiju posvećenu bliskim susretima. U njoj su sudjelovala i tri anonimna pripadnika američke vojske. Tvrdili su, da su zajedno radili s vanzemaljcima u nekoliko zrakoplovnih vojnih baza. Jedan od njih je naglasio da je gotovo svakodnevno gledao polijetanje vanzemaljskih letjelica iz područja Northrop, koje se nalazi u blizini zrakoplovne baze Edwards. Drugi svjedok, jedna žena, opisala je kontakte izvanzemaljaca i visokih časnika američkog zrakoplovstva, a kojima je i sama prisustvovala. Treći svjedok, jedan vijetnamski veteran, koji je radio na raznim projektima zrakoplova, pored ostalog i u bazi Edwards, vidio je u nekoliko navrata vanzemaljce. vrdio je kako nema sumnje da Amerikanci i vanzemaljci zajednički rade na tajnim projektima, koji nemaju nikakve veze s "uobičajenim vojnim strukturama."
Prostorije s neobično debelim betonskim zidovima, u kojima rade, smještene su duboko pod zemljom, nalaze se pod stalnim elektronskim nadzorom. Da bi se stiglo u dio podzemnog kompleksa zvanog "Haystatic-Buttes", unutar baze Edwards, potrebna je vožnja liftom što traje više od 5 minuta. Prema procjenama tog svjedoka, "Haystatic-Buttes" se nalazi na 30-om katu duboko ispod zemlje. U tom je prostoru susreo čovjekoliko stvorenje visoko 250 centimetara, neobično dugih ruku. Nosilo je laboratorijsku kutu. Razgovaralo je s dva inženjera. U susjednoj je prostoriji svjedok vidio tri mala stvorenja, visoka svega 90 centimetara. Njegova je znatiželja ubrzo prekinuta. Časnik sigurnosti mu je, naime, naredio da se ne udaljava iz prostorije u kojoj je radio. U protivnom, bude li gurao nos tamo gdje ne treba, dobit će metak! I doista. Čovjek, kojem je zaprijetio čuvar sigurnosti u podzemnoj bazi, nađen je mrtav tri mjeseca nakon TV emisije u blizini mjesta Orange Country.

Što se događa u Taosu?

Stanovnici Taosa, malog mjesta u Novom Meksiku, čuli su 1992. tajanstven, uznemirujuć zvuk, koji im je razdirao živce. Nitko nije znao odakle dolazi i što, odnosno tko ga proizvodi. Mnogi su pretpostavljali da se radi o nekom tajnom vojnom projektu. Vjerovali su da vojska buši velike tunele u impozantnoj stijeni "Ship Rock" u blizini Taosa. Prema indijanskoj predaji, to je brdo sveto, jer su ga posjećivali "bogovi". Tijekom javljanja spomenutog zvuka niske frekvencije, u tom su kraju zamijećene i neobične, svjetlosne pojave. To je dalo još više povoda glasinama da se u blizini Taosa gradi podzemna baza, pri čemu u svemu tome i vanzemaljci imaju umiješane svoje prste.
Zanimljivo jest da istraživač Tom Adams izvješćuje o sličnom tajanstvenom zvuku, koji se svojedobno čuo istočno od Los Almosa u planinskom masivu Blanca. Izgleda, da se radilo o sličnom projektu gradnje podzemne baze. Naime, "Defense Nuclear Agency" ("Agencija za nuklearnu obranu") je 1975. godine objavila knjigu "Geološka studija kontinentalnih dijelova SAD - s mogućom primjenom gradnje sustava duboko pod zemljom". U toj studiji navedena su područja sjeverno i zapadno od Taosa.
Prema informacijama u ovaj problem, najveće se podzemne baze u SAD-u nalaze na sjeveru Novog Meksika, i to ispod brda zvanog Archuleta Mesa, istočno od gradića Dulcea. Nije nevažno spomenuti da se Dulce nalazi u blizini Taosa i Los Almosa. Mnogi od svjedoka govore da su u tim bazama vidjeli stvari od kojih se "čovjeku diže kosa na glavi".
Američka NLO istražiteljica Crista Tilton bila je oteta od strane vanzemaljaca, kao i milijuni drugih ljudi diljem svijeta. U srpnju 1987. Crista Tilton se vozila automobilom sjevernom stranom brda Catalina. U blizini Tuscona, Arizona, presrela su je dva mala stvorenja i prisilila da izađe iz automobila. Ta neobična mala bića s velikim glavama i crnim očima, praktično su odvukla mladu ženu do svemirskog broda, što se nalazio u blizini. Tada se okrugla letjelica podigla i poletjela je na brdo Archuleta Mesa kod Dulcea. Kad je izašla iz letjelice Crista Tilton je ugledala čovjeka obučenog u vojnu uniformu. Čovjek je čuvao ulaz u podzemni hangar. Dopustio je vanzemaljcima i Tiltonovoj da uđu u podzemne prostorije. Nakon što su prošli kontrolnu točku, opremljenu kompjuterima i raznim elektronskim uređajima, došli su u prostoriju gdje je Tiltonova ugledala neobičnu letjelicu. U drugoj prostoriji, neznanci su napravili trodimenzionalnu snimku njenog mozga. Potom je načinjena njena trodimenzionalna karta za identifikaciju, pa se Tiltonova smjela slobodno kretati u unutrašnjosti baze. Pri tome je mlada žena vidjela uređaje i strojeve, kakve u životu nije susrela. Vanzemaljac koji ju je pratio pokazao joj je sobu u čijem se središtu nalazio stol. Rekao joj je da sjedne na njega. Ona je odbila, a vanzemaljac joj je rekao: "Sve će biti mnogo lakše budete li surađivali."
Potom je ušao u prostoriju neki čovjek. Bio je obučen kao liječnik. Vanzemaljac i čovjek su se pozdravili. Crista Tilton se uplašila i počela plakati. Liječnik ju je počeo pregledavati. Sljedeće čega se Crista sjeća jest da je osjetila veliku pospanost. Kad je otvorila oči, razaznala je lice vanzemaljca koji ju je promatrao s velikim očima. Znala je da će je podvrgnuti pregledu. Osjetila je bol i nešto što ju je škakljalo po trbuhu. Nakon obavljenog pregleda, postala je svjesna i smjela se obući. Opazila je krv među nogama, kao da je dobila menzes. Bila je duboko uznemirena i nesretna. Malo se umirila tek nakon što su napustili laboratorij. Osjećala se jadno i iskorišteno. Međutim, vanzemaljac joj je rekao da je sve to bilo nužno i da će to preboljeti i zaboraviti.
Crista Tilton je vidjela brojne vanzemaljce. Upitala je pratioca gdje se nalazi. Odgovorio joj je da je to tajno mjesto i da joj više ne može reći, zbog njene vlastite sigurnosti. Vidjela je ljude različitih rasa, zatim životinje iz kojih su izlazile razne cijevi, kao i osoblje koje je radilo na njima. Cristi je postalo jasno da na tom mjestu ne rade samo vanzemaljci nego i ljudi, pripadnici nekog roda vojske.
Nakon svega, Crista Tilton je vračena u svemirski brod. Vanzemaljci su je pustili na slobodu na istom mjestu gdje su je i oteli. Inače, iskaz Criste Tilton potvrdile su Myrna Hansen i Judy Dorothy, koje su bile otete u svibnju 1980. godine, odnosno u svibnju 1973. godine. Također su odvedene u podzemnu bazu kod mjesta Dulce i bile su podvrgnute raznim pregledima.

U bazi se izvode brojni eksperimenti

Sve tri otete ćene dale su sličan opis podzemnog kompleksa u kojem su boravile. Međutim, ni jednoj od njih nije bio dozvoljen ulaz na razinu 6 i 7. Što se tamo krije, otkriva Thomas C., koji je radio na raznim projektima u brojnim podzemnim bazama. Tako je 1977. godine radio i u podzemnoj bazi Dulce i to kao časnik za sigurnost. I on tvrdi, poput Criste Tilton, da je podzemna baza u Dulceu podijeljena na sedam etaža. Svaka od njih nosi svoj osobit znak, što pripada univerzalnom jeziku simbola.
Budući da je Thomas C. raspolagao specijalnom propusnicom, mogao je boraviti na svim etažama. On tvrdi da se u Dulce bazi nalazi 18000 vanzemaljaca!? Oni kontroliraju najdonje tri od sedam podzemnih galerija u Dulce bazi. Prema njegovom iskazu, na prvoj se podzemnoj etaži nalaze prostorije za čuvanje komunikacija u bazi. Na drugoj etaži su strojevi za bušenje tunela. Na toj etaži počinju stroge mjere kontrole. Oni koji ulaze, moraju se skinuti da bi ih gole pregledali. Nakon toga dobivaju bijele uniforme. Svakim danom, posjetitelji koji dulje vrijeme borave u bazi, dobivaju novu identifikacijsku kartu. Osobe se pri ulasku na treću etažu točno izvažu, a njihova se tjelesna težina redovito kontrolira. Ako se njihova težina promijeni za više od pola kilograma, sprečava im se prolaz i bivaju ponovno podvrgnuti kontrolnom pregledu.
Na četvrtoj se etaži nalaze najmoderniji laboratoriji. U njima se izvode hipnotički i parapsihološki eksperimenti. Navodno, tamo postoje složene sofisticirane strukture, koje mogu duhovno tijelo odvojiti od tjelesnog i "posaditi" ga u drugo tijelo.

Najstrašnija sedma etaža

Šesta podzemna etaža nosi neslužbeno naziv "hala teških mora". U njoj se nalaze laboratoriji u kojima se provode genetskobiološki eksperimenti s ljudima i životinjama. S time u svezi treba spomenuti da je, inače, ovo područje u Novom Meksiku poznato po brojnim sakačenjima životinja, što se dovode s aktivnostima u podzemnoj bazi Dulce. Prema izjavi otete Judy Dorothy, uz pomoć genetske tehnologije križaju se ljudi i životinje, kako bi se stvorila nova bića, pola životinje, a pola čovjek. O tome svjedoči i Thomas C: "Vidio sam ljude s više nogu. Bili su pola čovjek, pola sipa. Vidio sam, također, ljude-reptile, kao i stvorenja nalik na furije. Osim toga, vidio sam križance čovjeka i šišmiša, ma kako to nevjerojatno zvučalo."
Međutim, najstrašnije stvari događaju se na sedmoj etaži. Prema Thomasu C., tamo se nalazi pravi zatvor u kojem se nalaze na tisuće ljudi. Najveći broj je omamljen jakim umirujućim sredstvima i drogama. "Bilo nam je rečeno da s njima ne smijemo govoriti.", ističe Thomas C. "Međutim 1978. godine izbila je pobuna na etaži 7. Bio je to početak rata u Dulce bazi."
Pokazalo se, naime, da se vanzemaljci ne drže sporazuma. Otimali su ljude i radili razne pokuse, a da nisu obavještavali o tome odgovarajuće vojne krugove. Došlo je do napetosti, a potom, 1979. i do oružanih sukoba između vanzemaljaca i ljudi. U njima je izgubilo život nekoliko vojnika.
Na etaži 6 i 7 prema Thomasu C., rade se stvari koje krše sve zamislive zakone i ljudske norme. On je načinio 30 fotografija podzemnih etaža u Dulce bazi. Uspio ih je iznjeti na površinu kroz jedan od stotinjak izlaza iz te baze. Odmah je otkriven njegov bijeg. No, dok su ga lovili pripadnici tajne službe sigurnosti, Thomas C. je uspio načiniti pet kopija svojih snimaka i dokumenata.
Kad je došao kući, sa zaprepaštenjem je ustanovio da su nestali njegova žena i njegov sin. Komanda mu je, u međuvremenu, ponudila nagodbu. On će vratiti sve dokumente i snimljene fotografije, nikome neće govoriti o onome što je radio i vidio, a za uzvrat, komanda će pustiti na slobodu njegovog sina i ženu, koje je otela. Thomas C. je znao da se ne smije upustiti u tu nagodbu. Jer, niti će vidjeti ženu i sina, niti će preživjeti izručenje dokumenata. Zato se krio, a dokumente je anonimno dostavio istaknutim ufolozima. Oni su objavljeni u knjizi pod naslovom "The Dulce Papers".
Prema izjavama Thomasa C. i drugih koji su boravili u podzemnoj bazi Dulce, postoji podzemna veza između te baze i drugih podzemnih baza na cijelom području SAD-a, kao i s Los Almosom.

Proizvodnja ljudi na "tekućoj vrpci"?

U Dulce bazi, tvrde svjedoci, rade vanzemaljci klasičnog oblika, čija je domovina zviježđe Zeta Reticuli. S njima surađuju bića nalik na reptiloide. Oni su u lošim, odnosno neprijateljskim odnosima s "bijelim vanzemaljcima", koji se protive genetskim eksperimentima što ih Greysi i reptili izvode na ljudima.
Greysi rade, navodno, s ljudima znanstvenicima na projektu poznatom pod kodnim imenom "Genome". Taj projekt potpomaže, pored ostalih i Medicinski institut Howarda Hughesa. "Project Genome" je projekt genetskog inženjeringa što se provodi diljem planeta Zemlje. Pri tome se primjenjuju sva znanja dobivena od vanzemaljaca. O čemu se pri tome radi, nije posve jasno. No, s velikom se sigurnošću pretpostavlja da se radi o izradi posebne "genetske karte" čovjeka.
Nastoji se otkriti plan koji počiva u temeljima građe ljudskog tijela. Temeljem tih spoznaja se želi uspostaviti "proizvodnja" ljudi na tekućoj vrpci, koji će biti korišteni za različite namjene. Otkrivanjem "genetskog plana" građe ljudskog organizma, mogli bi se stvarati i vjerni "duplikati" pojedinih osoba.
S tim u svezi je vrijedno napomenuti da je broj sakaćenja životinja naglo opao otkako je u laboratorijima Livermore-Berkeley uspjelo proizvesti umjetnu krv. Ona se otprema u velikim količinama upravo u Dulce bazu! To međutim, ne treba značiti da će vanzemaljci prestati sakatiti životinje, kako bi uzimali njihove organe i krv za potrebe svojih eksperimenata, tvrdi Thomas C.

Neki ufolozi su koristeći najsuvremeniju tehničku opremu uhvatili signale iz kojih se može s velikom sigurnošću zaključiti sljedeće: ako u podzemlju tog brijega i ne postoji baza vanzemaljaca, u svakom slučaju postoji veliki podzemni prostor. O tome svjedoče i stanovnici Dulcea, koji se sjećaju da je krajem 50-ih godina 20-og stoljeća "Rand Corporation" ovdje gradio za potrebe američke vlade podzemne baze.
Da se ovdje doista događa nešto neobično, govori i podatak da su jedne noći, početkom 90-ih godina prošlog stoljeća u blizini brda Aschuleta viđeni leteći tanjuri. Dan kasnije, na tlu su nađeni tragovi spaljene zemlje i neobični otisci.

Svjedočanstvo Philip Schneidera, čovjeka koji je gradio podzemne baze i koji je, kako kaže, ubio 2 greysa u Dulce bazi za vrijeme pobune 1979. godine. Nakon što je zanemario par upozorenja o tome da šuti nađen je mrtav 17.01.1996. u svom stanu. (Video 6:35)

https://www.youtube.com/watch?v=A0TbOgRXSsU

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 17:35 (viper).
15 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
fabijan654321 kaže...
warhed kaže...
fabijan654321 kaže...

Daj kakvi te vanzemaljvci spopali

98% si siguran??

To su priče za malu djecu, nikakvi vanzemaljci nisu postojali niti će, što se mene tiče nek se sad odmah pojave.

Argumentiraj svoje tvrdnje.

Kad je se i gdje pojavio??

Jeli ga iko vidio i čuo?

 

A jesi li ti mozda vidio boga ili mozda djevicu mariju,nisi zato bolje ne pricaj gluposti.Kao prvo sigurno postoje vanzemaljci i tocka.

born to be gamer
14 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
Fowix kaže...
MorciTheCroat kaže..

Braco, pa kaj je s tobom?

Tom metodom se moze i ovo napravit za jednu noc?

Ajde razmisli glavom prije nek pocnes pisat.

Na ovom tvom videu pise da je neki NASA-in astronom poslao radio teleskopom sliku (WTF?!??) u svemir i da je tocno 365 dana poslje nastao taj krug u zitu. Cak i da to jesu vanzemaljci napravili i da je bilo sta od ovoga istina (nemogu astronomi kad oce radit sta oce u NASA-i), svemirici neznaju koliko traje godina na zemlji i kako mi racunamo vrijeme!

signal putuje brzinom svjetlosti znači jedino ako su bili 1 svjetlosnu godinu od nas (i još oduzmeš vrjeme puta) nekak mi ovo zvuči glupo

kaj ti misliš Fowix

 

EDIT: otkad se može SLATI radio teleskopom?

Sk8er Boi
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 17:37 (filip avril_fan).
14 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
brhgzugfewu kaže...
fabijan654321 kaže...
warhed kaže...
fabijan654321 kaže...

A jesi li ti mozda vidio boga ili mozda djevicu mariju,nisi zato bolje ne pricaj gluposti.Kao prvo sigurno postoje vanzemaljci i tocka.

nisam vidio, al sam se lično uvjerio.

Evo ide nevjesta preljepa je zaista
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
filip avril_fan kaže...
Fowix kaže...
MorciTheCroat kaže..

Braco, pa kaj je s tobom?

Tom metodom se moze i ovo napravit za jednu noc?

Ajde razmisli glavom prije nek pocnes pisat.

Na ovom tvom videu pise da je neki NASA-in astronom poslao radio teleskopom sliku (WTF?!??) u svemir i da je tocno 365 dana poslje nastao taj krug u zitu. Cak i da to jesu vanzemaljci napravili i da je bilo sta od ovoga istina (nemogu astronomi kad oce radit sta oce u NASA-i), svemirici neznaju koliko traje godina na zemlji i kako mi racunamo vrijeme!

signal putuje brzinom svjetlosti znači jedino ako su bili 1 svjetlosnu godinu od nas (i još oduzmeš vrjeme puta) nekak mi ovo zvuči glupo

kaj ti misliš Fowix

 

EDIT: otkad se može SLATI radio teleskopom?

To se moze od nekidan, evo ja prekjucer slao prijatelju video preko radio-teleskopa. LOL

 

Vezano za post iznad o podzemnoj bazi. Je bas vjerujem nekim ljudima koji to sve rade radi novca.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice