Iz telekineze u religije zaključana tema

poruka: 384
|
čitano: 87.497
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
carcharodon kaže...
Horagio kaže...

Istina je sve, nije to u redu,ali isto nije u redu to kako vjernici prihvacaju istinu o vjeri,

Da mozete sve koji ne vjeruju u Boga na lomacu bi stavili(zar nisam u pravu,kroz stoljeca se dokazuje da najveci gresnici su upravo ti tkz...vjernici)

Ako izuzmemo srednji vijek jer to je bio totalni kaos, koga smo spalili?

Normal's overrated!
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2009 17:49 (Horagio).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
Horagio kaže...
carcharodon kaže...

Za takvu viziju biblije i ja kazem da je smece obicno koje nista ne znaci ali gledajuci kao knjigu kodiranu siframa,sa potpono drugacijem zncenjem od ovog sto predstavalja zapitam se i ima mi vise smisla nego kao ovo prvo.

Ova izjava je stvarno glupa. Jesi li svjestan činjenice(ako si i ateist, nema veze) da se čitava europska kultura temelji na Bibliji i antičkim djelima? Ta je knjiga izuzetno važna kao historijsko djelo.

Pa znam da je vazno Historijsko djelo,zato sam i reko da nije nevazna ,ali price u njoj su smece

Meni on predstavlja nesto drugo nevezano uz vjeru(a  ko kaze da su price u njoj dobre onda moram reci da takvi zaostaju za sadasnjoscu miljama daleko,sama prica adam i eva

mislim ono ljudi zar stvarno pijete to)

CHE
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
Horagio kaže...
carcharodon kaže...
Horagio kaže...

Istina je sve, nije to u redu,ali isto nije u redu to kako vjernici prihvacaju istinu o vjeri,

Da mozete sve koji ne vjeruju u Boga na lomacu bi stavili(zar nisam u pravu,kroz stoljeca se dokazuje da najveci gresnici su upravo ti tkz...vjernici)

Ako izuzmemo srednji vijek jer to je bio totalni kaos, koga smo spalili?

Koga jel cujes ti sebe!!!!!!!!! Ovi ratovi s muslimanima koji se danas vode su vezani na vjeru,i svaki dan 100 tine ljudi umre zbog vjere(i botastva prirodnih naravno)

CHE
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2009 17:52 (carcharodon).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
VirtUoso kaže...

Evo par saljivih citat iz "SVETE knjige".

 

1. Bozja zapovjed: Thou shalt have no other GODS before me.

 

Reply iz Biblije na to(!!):  Anyone who blasphemes  the name of the LORD must be put to death, The entire assembly must stone him!

 

 

I tako 20ak primjera koje sam zapamtio iz te SVETE KNJIGE!

 

 

EDIT: Necu vise raspravljati. Samo cu dobit kartoncinu.

I da,ne povlacim ono sta sam rekao sa bibliju. Ono sto vam nije jasno,sve vam je napisano. Samo citaj. Ne trebas biti nista pametan za to.

 

Pozdrav i BOG VAS BLAGOSLOVIO

bog i tebe blagoslovio, nadam se da će ti oprostiti, jer kako si provokativan to je nešto prestrašno.

 

When i get sad, i stop being sad and be awesome instead. True story.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
carcharodon kaže...
Horagio kaže...
carcharodon kaže...
Horagio kaže...

Istina je sve, nije to u redu,ali isto nije u redu to kako vjernici prihvacaju istinu o vjeri,

Da mozete sve koji ne vjeruju u Boga na lomacu bi stavili(zar nisam u pravu,kroz stoljeca se dokazuje da najveci gresnici su upravo ti tkz...vjernici)

Ako izuzmemo srednji vijek jer to je bio totalni kaos, koga smo spalili?

Koga jel cujes ti sebe!!!!!!!!! Ovi ratovi s muslimanima koji se danas vode su vezani na vjeru,i svaki dan 100 tine ljudi umre zbog vjere(i botastva prirodnih naravno)

Koji rat točno? Misliš na vjerske ekstremiste kojima je vjera izlika da bi zadovoljili svoje "bolesne" potrebe? Ili na Amere?

Normal's overrated!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
Horagio kaže...
carcharodon kaže...
Horagio kaže...
carcharodon kaže...
Horagio kaže...

Istina je sve, nije to u redu,ali isto nije u redu to kako vjernici prihvacaju istinu o vjeri,

Da mozete sve koji ne vjeruju u Boga na lomacu bi stavili(zar nisam u pravu,kroz stoljeca se dokazuje da najveci gresnici su upravo ti tkz...vjernici)

Ako izuzmemo srednji vijek jer to je bio totalni kaos, koga smo spalili?

Koga jel cujes ti sebe!!!!!!!!! Ovi ratovi s muslimanima koji se danas vode su vezani na vjeru,i svaki dan 100 tine ljudi umre zbog vjere(i botastva prirodnih naravno)

Koji rat točno? Misliš na vjerske ekstremiste kojima je vjera izlika da bi zadovoljili svoje "bolesne" potrebe? Ili na Amere?

Ko da je bitno koje vjeroispovjesti je neko ,musliman ili krscanin ,cinjenica je da se ljudi ubijaju stoljecima zbog razlicitih gledanja na vjeru.

CHE
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

bog i tebe blagoslovio, nadam se da će ti oprostiti, jer kako si provokativan to je nešto prestrašno.

 

Hoce,da. Meni ce oprostiti,a u isto vrijeme ce ubiti 10 000 ljudi. Em od raka,gripe,malarije,leukemije,poplave,gladi...

 

Hoce,da...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
VirtUoso kaže...
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

bog i tebe blagoslovio, nadam se da će ti oprostiti, jer kako si provokativan to je nešto prestrašno.

 

Hoce,da. Meni ce oprostiti,a u isto vrijeme ce ubiti 10 000 ljudi. Em od raka,gripe,malarije,leukemije,poplave,gladi...

 

Hoce,da...

nekužiš ti ništa. ništa.

oni citati iz biblije su ti smiješni, al neću ti se smijati, jer ja kolko- tolko poštujem neistomišljenike, što se u tvom slučaju nemože reć.

When i get sad, i stop being sad and be awesome instead. True story.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
SPAWNK4MPER ti mama kaže...
VirtUoso kaže...
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

bog i tebe blagoslovio, nadam se da će ti oprostiti, jer kako si provokativan to je nešto prestrašno.

 

Hoce,da. Meni ce oprostiti,a u isto vrijeme ce ubiti 10 000 ljudi. Em od raka,gripe,malarije,leukemije,poplave,gladi...

 

Hoce,da...

nekužiš ti ništa. ništa.

oni citati iz biblije su ti smiješni, al neću ti se smijati, jer ja kolko- tolko poštujem neistomišljenike, što se u tvom slučaju nemože reć.

Jel tako da je Biblija smijesna? Vidis da je.

Jel problem priznati? Jel problem suociti se sa istinom? Ili,da li se iza tih recenica krije neka druga poruka? Mozda?

 

Ne brine me kakvo vi sad misljenje imate o meni. Ne patim od toga ni malo.

 

I da,koji ja to dio nisam skuzio?  Sta ne kuzim?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2009 18:10 (VirtUoso).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
VirtUoso kaže...
SPAWNK4MPER ti mama kaže...
VirtUoso kaže...
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

bog i tebe blagoslovio, nadam se da će ti oprostiti, jer kako si provokativan to je nešto prestrašno.

 

Hoce,da. Meni ce oprostiti,a u isto vrijeme ce ubiti 10 000 ljudi. Em od raka,gripe,malarije,leukemije,poplave,gladi...

 

Hoce,da...

nekužiš ti ništa. ništa.

oni citati iz biblije su ti smiješni, al neću ti se smijati, jer ja kolko- tolko poštujem neistomišljenike, što se u tvom slučaju nemože reć.

Jel tako da je Biblija smijesna? Vidis da je.

Jel problem priznati? Jel problem suociti se sa istinom? Ili,da li se iza tih recenica krije neka druga poruka? Mozda?

 

Ne brine me kakvo vi sad misljenje imate o meni. Ne patim od toga ni malo.

 

I da,koji ja to dio nisam skuzio?  Sta ne kuzim?

 

/facepalm za žuti dio.

daj ovo je već jadno. znaš šta sam htio reći. nisi fora s provokacijama. dosta sad. htio sam reći da je tvoja poanta s onim citatima smiješna, ne da je biblija smiješna.

VIDIŠ NIŠTA NEKUŽIŠ

When i get sad, i stop being sad and be awesome instead. True story.
15 godina
neaktivan
offline
Iz telekineze u religije

OK. Let's try this again.

 

1. Koji dio ja ne kuzim?

2. Ti citati su iz Biblije. Zasto su smijesni?

 

Odgovori mi molim te...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
VirtUoso kaže...

OK. Let's try this again.

 

1. Koji dio ja ne kuzim?

2. Ti citati su iz Biblije. Zasto su smijesni?

 

Odgovori mi molim te...

ma, znaš šta neda mi se. ionako te briga šta mislimo o tebi, i tvojim "stavovima".

i mene briga za tvoje.

odi uživaj u životu dok još možeš, ionako nevjeruješ da će poslije njega išta biti. ako misliš da je biblija s**će, misli. <--- vidi! to se zove poštivanje tuđeg mišljenja, koliko god idiotsko bilo! mogo bi ga nekad prakticirat!

When i get sad, i stop being sad and be awesome instead. True story.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
SPAWNK4MPER ti mama kaže...
VirtUoso kaže...

OK. Let's try this again.

 

1. Koji dio ja ne kuzim?

2. Ti citati su iz Biblije. Zasto su smijesni?

 

Odgovori mi molim te...

ma, znaš šta neda mi se. ionako te briga šta mislimo o tebi, i tvojim "stavovima".

i mene briga za tvoje.

odi uživaj u životu dok još možeš, ionako nevjeruješ da će poslije njega išta biti. ako misliš da je biblija s**će, misli. <--- vidi! to se zove poštivanje tuđeg mišljenja, koliko god idiotsko bilo! mogo bi ga nekad prakticirat!

Hehe. Ocekivano. Nisam dobio odg. ni ja jedno od postavljenih pitanja:)

Meni se cini da ti ni sam ne znas u sta vjerujes. Shvatit ces jednom,mozda.

 

Ako ne vjerujes da su oni citati izvadeni iz Biblije,uzmi i prolistaj.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2009 18:37 (VirtUoso).
14 godina
neaktivan
offline
Iz telekineze u religije

Pa naravno vecina vjernika ni nezna u sta vjeruju,radi se o tome da je vjera nametnuta ljudima silom prilika jbga tako je di se rodis u tu religiju  vjerujes,"""""a oni koi su se zapitali cek u sta ja to tocno vjerujem su na kraju shvatili da je to debilizan i nema veze s mozgom to sto crkva predstavlja kao vise bice""""(nadam se da nisam uvrjedio vjernike nije mi ta namjera ja postujem svaciji izbor)

CHE
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
VirtUoso kaže...
SPAWNK4MPER ti mama kaže...
VirtUoso kaže...

OK. Let's try this again.

 

1. Koji dio ja ne kuzim?

2. Ti citati su iz Biblije. Zasto su smijesni?

 

Odgovori mi molim te...

ma, znaš šta neda mi se. ionako te briga šta mislimo o tebi, i tvojim "stavovima".

i mene briga za tvoje.

odi uživaj u životu dok još možeš, ionako nevjeruješ da će poslije njega išta biti. ako misliš da je biblija s**će, misli. <--- vidi! to se zove poštivanje tuđeg mišljenja, koliko god idiotsko bilo! mogo bi ga nekad prakticirat!

Hehe. Ocekivano. Nisam dobio odg. ni ja jedno od postavljenih pitanja:)

Meni se cini da ti ni sam ne znas u sta vjerujes. Shvatit ces jednom,mozda.

 

Ako ne vjerujes da su oni citati izvadeni iz Biblije,uzmi i prolistaj.

 

 

očekivano, sad ćeš likovat dok ne odgovorim na pitanja. uključujuči maltretiranje PM-om.

1. da si išao ponekad u crkvu i slušo popa, onda bi kužio. evo, odi u crkvu ovu nedjelju, ne grize.

2. kao što sam već napisao, smiješni su tvoji zaključci o tim citatima, a ne citati. oni su sasvim normalni, za vrijeme u kojem su napisani.

mir i s tobom, idem malo van, pa se isključujem iz rasprave. zasad.

When i get sad, i stop being sad and be awesome instead. True story.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2009 18:45 (SPAWNK4MPER ti mama).
16 godina
offline
Iz telekineze u religije

Moja reakcija na sve ovo kaj ste zakuhali sljedeći je citat Tupaca:

 

"Some things 'll never change"

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
16 godina
neaktivan
offline
Iz telekineze u religije

Iz ove teme smo bar nešto naučili. "Vjernicima" i "nevjernicima" nedostaje ista stvar. Tolerancija.

 

Karma is a funny thing.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2009 18:53 (CikaSpaso).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
carcharodon kaže...

Pa naravno vecina vjernika ni nezna u sta vjeruju,radi se o tome da je vjera nametnuta ljudima silom prilika jbga tako je di se rodis u tu religiju  vjerujes,"""""a oni koi su se zapitali cek u sta ja to tocno vjerujem su na kraju shvatili da je to debilizan i nema veze s mozgom to sto crkva predstavlja kao vise bice""""(nadam se da nisam uvrjedio vjernike nije mi ta namjera ja postujem svaciji izbor)

Crkva kao organizacija ne predstavlja više biće! Ne iskrivljavaj činjenice, ako ne znaš!

Normal's overrated!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
SPAWNK4MPER ti mama kaže...
VirtUoso kaže...

Jel tako da je Biblija smijesna? Vidis da je.

/facepalm za žuti dio.

daj ovo je već jadno. znaš šta sam htio reći. nisi fora s provokacijama. dosta sad. htio sam reći da je tvoja poanta s onim citatima smiješna, ne da je biblija smiješna.

VIDIŠ NIŠTA NEKUŽIŠ

 

Da, vidiš li Virtuoso? Ti ništa ne kužiš!

 

Da, možda neki citat u Bibliji potiće na ubijanje onih koji se ne slažu s vama, ali da si bio na Misi sve bi bilo drugačije!

 

</sarkazam>

 

Doista je žalosno kako prihvaćate čak i tako odvratne dijelove Biblije (uvrijeđeni ste? ne mogu vam pomoći ako mislite da je rečenica koju je VirtUoso citirao moralna). No, kad je već dan loš argument - idi na Misu da bi razumio Bibliju - može pitanje? : Što ako netko propusti Misu na kojoj se objasni mudri i sveti smisao te rečenice? Pa, možda, ode i napravi kako mu njegova Knjiga nalaže? Nije li u tom slučaju pomalo nesmotreno od strane autora Biblije da umeće takvu rečenicu?

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
Horagio kaže...
carcharodon kaže...

Pa naravno vecina vjernika ni nezna u sta vjeruju,radi se o tome da je vjera nametnuta ljudima silom prilika jbga tako je di se rodis u tu religiju  vjerujes,"""""a oni koi su se zapitali cek u sta ja to tocno vjerujem su na kraju shvatili da je to debilizan i nema veze s mozgom to sto crkva predstavlja kao vise bice""""(nadam se da nisam uvrjedio vjernike nije mi ta namjera ja postujem svaciji izbor)

Crkva kao organizacija ne predstavlja više biće! Ne iskrivljavaj činjenice, ako ne znaš!

Pa dobro ako bog nije iznad nas obicnih ljudi sta je,koliko se ja sjecam bog je iznad nas smrtnika( on je svemoguc)Cool

CHE
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2009 19:24 (carcharodon).
14 godina
neaktivan
offline
Iz telekineze u religije

Horagio ja osobno mislim da se ja tebi jako svidam ili te uzasno iritiram(neznam kako bi objasnio to sto samo moje postove komentiras,zar sam toliki debil da me ti svaki put moras ispravljati ili u cem je stvar)

CHE
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2009 19:37 (carcharodon).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
carcharodon kaže...
Horagio kaže...
carcharodon kaže...

Pa naravno vecina vjernika ni nezna u sta vjeruju,radi se o tome da je vjera nametnuta ljudima silom prilika jbga tako je di se rodis u tu religiju  vjerujes,"""""a oni koi su se zapitali cek u sta ja to tocno vjerujem su na kraju shvatili da je to debilizan i nema veze s mozgom to sto crkva predstavlja kao vise bice""""(nadam se da nisam uvrjedio vjernike nije mi ta namjera ja postujem svaciji izbor)

Crkva kao organizacija ne predstavlja više biće! Ne iskrivljavaj činjenice, ako ne znaš!

Pa dobro ako bog nije iznad nas obicnih ljudi sta je,koliko se ja sjecam bog je iznad nas smrtnika( on je svemoguc)Cool

Bog           Nije            Crkva!!!

 

 

When i get sad, i stop being sad and be awesome instead. True story.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

Bog           Nije            Crkva!!!

 

 

A tko je reko suprotno,ja sam rekao da je crkva nametnula vjeru nista vise.

Ne uzbuduj se previseCool

CHE
16 godina
neaktivan
offline
Iz telekineze u religije

ja VJERUJEM  u Boga, Isusa Krista, ali ne u debiliziranu Crkvu, i u hrpu debelopotkozenih svećenika koji misle da predstavljaju nekoga...

meni ne treba Crkva da bi vjerovao u Boga, oni su tu sami sebi svrha, s  ubiranjem love od krajnosti do krajnosti...

vjerovati da je papa nepogresiv...helou, koji kuki???

i misliti da si bogom dan...a-a...ko tebe je*e i tvoje propovijedi...

ak vjerujes, ne trebas mu lizat cipele...Viče

Psssssst Zecovi spavaju
15 godina
protjeran
offline
Iz telekineze u religije

ali zanimljivo

Virtuoso nije dobio ni žuti, kamoli kaj drugo...

prestrašno...

ovo je već malo za zapitat se ko lud ko normalan

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
M_dipl. kaže...

Biblija je knjiga koja se može iščitavati na dva načina, jedan je način metaforički (kao što to rade katolici) a drugi je doslovno (kao što to rade protestanti), nauka koja se bavi metodama i vrstama interpretacije tekstova zove se hermeneutika, pa proguglajte malo. Nije loše ne znati neke stvari ili ih ne željeti znati, ali onda nemate što raspravljati o tome...

Da, to mi je poznato. Koristan način da se sve očito krive činjenice predstave kao metaforične, a nedokazive/nepobive (ili su barem tako mislili...) kao točne.

 

U svakom slučaju, ne vidim kako bi se ona rečenica mogla drugačije interpretirati. Čak da i može, zar je običan vjernik u stanju to napraviti? Koji je smisao knjige koju mogu protumačiti samo poneki (i opet, tko kaže da su oni u pravu)?

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
14 godina
protjeran
offline
Iz telekineze u religije

Vjera jest dobra i dobra je dok se zna neka granica, kada se postaje ekstremist, ta granica se ruši.

Dobra je i nuklearna energija, ali nazalost najgore se pamti pa je u očima mnogih neznalica (u ovom slućaju Vas, bez uvrede, ali se malo vise informirajte) nuklearna energija ostala u pamćenju po Hirošimi i Nagasakiju.

I mislim da sam negdje ovdje procitao da su ateisti stovatelji sotone, to nije tocno, barem nisu svi :).

(Btw. ja nisam ateist ako se iz ove gornje recenice to dalo naslutiti)

A vjera je dobra jer moze ujediniti ljude(ljepo je znati da pripadas nekoj velikoj naciji) , donosi smjesak na tuđa lica, u domovinskom ratu (kao i u mnogim drugim ratovima) je mnogima baš ta vjera po kojoj Vi pljujete pljuje pomogla da izvuku živu glavu i to zato jer su barem imali vjerovati da ih nešto sretno čeka.

zato molim bez glupih komentara da je to sredstvo za kontrolitranje mase , kontrolirati se moze samo onu masu koja nezna misliti svojom glavom.

zato Vas molim nemojte pljuvati po nečijoj svetinji (ajde da ja poljuvam malo po Vašim obiteljima, pa mi objasnite kako se osjećate.)

I zar nije ljepo se ujutro probuditi i pomisliti da Vas netko gleda i pazi kroz cjeli dan?, zar nije to ljepo?

14 godina
protjeran
offline
RE: Iz telekineze u religije
angel of fire kaže...

ja VJERUJEM  u Boga, Isusa Krista, ali ne u debiliziranu Crkvu, i u hrpu debelopotkozenih svećenika koji misle da predstavljaju nekoga...

meni ne treba Crkva da bi vjerovao u Boga, oni su tu sami sebi svrha, s  ubiranjem love od krajnosti do krajnosti...

vjerovati da je papa nepogresiv...helou, koji kuki???

i misliti da si bogom dan...a-a...ko tebe je*e i tvoje propovijedi...

ak vjerujes, ne trebas mu lizat cipele...Viče

e, to majstore.

Prema onome kako su nas ucili nas Bog netreba i ne zeli novce ili bilo sto drugo, koliko sam shvatio, ali oni svejedno uzimaju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2009 20:26 (netko,netkovic).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iz telekineze u religije
netko,netkovic kaže...

Dobra je i nuklearna energija, ali nazalost najgore se pamti pa je u očima mnogih neznalica (u ovom slućaju Vas, bez uvrede, ali se malo vise informirajte) nuklearna energija ostala u pamćenju po Hirošimi i Nagasakiju.

Iako možda to nisi mislio, primjer je pomalo manjkav jer ispada da je korištenje nuklearne energije u zle svrhe sasvim prirodan korak u razvitku njezina korištenja.

 

netko,netkovic kaže...

zato molim bez glupih komentara da je to sredstvo za kontrolitranje mase , kontrolirati se moze samo onu masu koja nezna misliti svojom glavom.

Nekako mislim da upravo religije dokazuju to. Ili npr. - poznato je da je na svijetu mnogo kreacionista. Vjerujem da se svi slažemo kako su oni u krivu - a ipak ih je mnogo. Da itko od njih donosi realne zaključke, bi li bio to što jest?

 

netko,netkovic kaže...

I zar nije ljepo se ujutro probuditi i pomisliti da Vas netko gleda i pazi kroz cjeli dan?, zar nije to ljepo?

Šteta što to ne pridonosi istinitosnoj vrijednosti religije :)

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
14 godina
protjeran
offline
RE: Iz telekineze u religije
itf4n kaže...
netko,netkovic kaže...

Dobra je i nuklearna energija, ali nazalost najgore se pamti pa je u očima mnogih neznalica (u ovom slućaju Vas, bez uvrede, ali se malo vise informirajte) nuklearna energija ostala u pamćenju po Hirošimi i Nagasakiju.

Iako možda to nisi mislio, primjer je pomalo manjkav jer ispada da je korištenje nuklearne energije u zle svrhe sasvim prirodan korak u razvitku njezina korištenja.

 

netko,netkovic kaže...

zato molim bez glupih komentara da je to sredstvo za kontrolitranje mase , kontrolirati se moze samo onu masu koja nezna misliti svojom glavom.

Nekako mislim da upravo religije dokazuju to. Ili npr. - poznato je da je na svijetu mnogo kreacionista. Vjerujem da se svi slažemo kako su oni u krivu - a ipak ih je mnogo. Da itko od njih donosi realne zaključke, bi li bio to što jest?

 

netko,netkovic kaže...

I zar nije ljepo se ujutro probuditi i pomisliti da Vas netko gleda i pazi kroz cjeli dan?, zar nije to ljepo?

Šteta što to ne pridonosi istinitosnoj vrijednosti religije :)

1. Zar se Vjera koristi u zle svrhe, i navedi mi nekoliko primjera.

2. tocno, vjerojatno bi i ti vjerovali u Boga, ali se na crkvi nebi zarađivalo.

3.Objasni. :) tu sam mislio sami taj osjecaj, nije tu stvar pitanja dali Bog postoji ili ne, ja samo pokusavam objasniti da nam to nemoze nastetiti.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice