Dobrovoljno darivanje krvi

poruka: 9
|
čitano: 5.507
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Dobrovoljno darivanje krvi
evo ... ja i frend dvoumimo se oko darivanja ... tj dali bi mi krv .. al nas malo zezaju igle ... kako to ide ... igle su metalne ili
13 godina
offline
Dobrovoljno darivanje krvi

Ne arazumijem šta vas ima zezat, idite u bolnicu/kliniku or so i darujte. Ne znam u čemu je problem. Jel igla metalna. Ne znam, možda je željezna, a možda je od  željeza.

Asus P4P800-X//Celeron 1.800MHz Willamette/Gigabyte R9250//WD400JB//WD400BB//512MB PCI3200 Kingmax//512MB PCI3200 Kingmax//256MB PCI2700 Apacer//Codegen 400W//EverPower CX-2359...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dobrovoljno darivanje krvi
ma oba dva imamo fobiju od igli (traume iz djetinjstva .... stare babe i njihovo trazenje zili) pa zato pitam kako oni to rade .... naprave ubod sa metalnom i kasnije stave plasticnu ili sta ...
13 godina
offline
Dobrovoljno darivanje krvi

Ja sam darivao krv,najnormalnije ti naprave kao kada ti vade krv,samo normalno dobiješ lopticu i pumpaš,idu na isti način kao kada dobijaš infuziju,normalno s metalnom iglom ti zabode i onda ti bude plastična i kad napuniš onu kesu to ti je to,izvade ti to.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
offline
Dobrovoljno darivanje krvi

ma nista se nebojte bolnica danas ima strucan kadar radnika
nije kao nekad

btw igla je kao na slici {#} 

sala mala sala mala
Pare nisu problem,para nema
14 godina
protjeran
offline
Re: Dobrovoljno darivanje krvi

Ja darujem svaki vikend krv... tuđu! {#}

From all the things I lost, I miss my mind the most...
16 godina
odjavljen
offline
Dobrovoljno darivanje krvi

Fuckas igle, mene zeza kad dam krv da sam cijeli dan mrtav umoran. :)

http://isvijet.com.hr
12 godina
offline
Dobrovoljno darivanje krvi

ja zavrsio medicinsku i sam par puta dao krv i ono piece of cake nebus ni skuzil a nekome bus zivot spasil =)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dobrovoljno darivanje krvi
kruskar kaže...

Ja sam darivao krv,najnormalnije ti naprave kao kada ti vade krv,samo normalno dobiješ lopticu i pumpaš,idu na isti način kao kada dobijaš infuziju,normalno s metalnom iglom ti zabode i onda ti bude plastična i kad napuniš onu kesu to ti je to,izvade ti to.

hvala on odgovoru :D ... to sam htio cut :D 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice