Dešavanja u Libiji

poruka: 178
|
čitano: 21.741
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Dešavanja u Libiji

po meni diktatura je najbolji oblik vlasti...ako nema neke cvrste ruke koja ce upravljati sve ce otic u ku***

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
Zizm kaže...
Gadhafi ne odstupa ni sekunde "Borit ćemo se do posljednjeg čovjeka", US krstareće rakete pogodile preko 20 strateških ciljeva, braking news na CNN-u. Vaši komentari ?

Ako je zapad divlji,što je tek jug!

Dino
14 godina
offline
Re: Dešavanja u Libiji
Toni93 kaže...

po meni diktatura je najbolji oblik vlasti...ako nema neke cvrste ruke koja ce upravljati sve ce otic u ku***

 

 

Diktatura (vladavina jednog) kao takva nikad ne postoji, tj. uvijek vlada grupa ljuda (iza zavjese), koja postavlja jednog od njih (vidljivog) na čelo

Oce li mjesec ikad shvatit da ga zemlja samo vrti oko svoje osi!?
13 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

Šta se uopće Ameri i čak mi (NATO) mješamo u politiku libije ? ZBOG NAFTE !!! Šta Rusija ili Kina ne pomognu ? Pa šta bi svi sve htjeli pobit ? Naravno ako pobunjenici napadaju da jih gadafi kokne... Ali da nije Obame već bi Ameri napali odavno . Mene samo zanima zašto se mješaju u politiku druge zemlje ? Ako je taj NATO uvijek za pobunjenike nek dođe tu u HR na prosvjede !!!

 

EDIT: Svi oblici vlasti koja je prije vladala je zločin, NE ? Ja neznam,nisam rođen za Jugoslavije ,ali naravno Tito je zločinac jer nas je oslobodio od ustaša,četnika,fašista i nacista, jer je ustao protiv staljina i bio suzdržan u hladnom ratu, jer je stvorio državu bratstva i jedinstva !!! za vas je najbolje da vlada pavelić ili karađorđević . 

PUC GA MEDO
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2011 19:44 (jurek95).
14 godina
offline
Dešavanja u Libiji

Ne nisi mi razumio, ne marionete, nego uski broj ljudi, jednakih, koji postave jednog pojedinca (kao diktatora) na čelo...vladavina grupe, a ne jednoga

 

nažalost će libija skupo platiti ovu "pomoć", kao i irak...šta nisu tako pomogli nama 90-te!?..aha, mi nemamo nafte

Oce li mjesec ikad shvatit da ga zemlja samo vrti oko svoje osi!?
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2011 22:12 (EraserHead).
13 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

I da, ne odstupa s vlasti, tako je i u HR (ja podržavam prosvjede), ali mislim da nemože vlada ili gadafi sići s vlasti kad se neki čovjek to sjeti ! zato čekamo izbore !  (znam da oni nemaju izbore ali puk.G. je bio vođa revolucije i šta ćeš..) 

 

EDIT: EraserHead TOČNO, pa to je sve zbog nafte. DA BAR AMERI IZGUBIJU KAO ŠTO SU U VIJETNAMU HAHAHAHA

PUC GA MEDO
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2011 19:53 (jurek95).
14 godina
offline
Dešavanja u Libiji

Libija ima najveće naftne rezerve u Africi i drži oko 3,5 % svjetskih zaliha nafte, dva puta više od SAD-a.

Oce li mjesec ikad shvatit da ga zemlja samo vrti oko svoje osi!?
13 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

koje mazanje ociju .. sta amerika ide pomoc jadnim pobunjenicima u nekoj vukopustari u africi..lol...amerikanci imaju viska naoruzanja s kojin idu maknit gadafija i napravit nered u zemlji da mogu lagano crpit naftu bez da je posteno placaju..ka u iraku(kojeg su napali radi sadamovog "oruzja za masovno unistenje" za kojeg su priznali da ga nema ali jos uvijek su u iraku i to 3 godine nakon toga.. za afganistan necu ni spominjat traze osamu (cekaj ozbiljno zauzeli su cilu zemlju da traze desetak ljudi za koje nisan ni siguran da postoje) ..da nije zalosno...istina je sta je momak gore reka za libijski standard i da su lincine ljudi to sam vec prije cuja davno prije ovog svega..nama je ode jos uvik milina neka mi zugamo (lose je masu ali jos nije izaslo na vidjelo)...sve se stvarno vrti oko love bas je ruzan nacin zivota danasnjeg drustva.. :(

16 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

Ništa. Htio sam komentirati neke debilne izjave i ideje, ali bolje da se suzdržim.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2011 21:51 (naxeem).
14 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

klik

ovo bi trebalo razljutiti gadafija 

by Cerina
14 godina
offline
Dešavanja u Libiji

To je jednostavno bahatost zapada. Što su to grozno gadafijev sin i unučad napravili, da oni moraju stradati u ovome sukobu? Zapad ima svoje interese želi ih iskoristiti.

Unatoč glupome nadimku kojeg ne mogu promijeniti,ne igram CoD i sl.
15 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

gadaffi brate socijalistički, ne posustaj, brani svoj narod od zapadnjačkog zla, vidi što je nama donijelo...  meni njegova najdraža slika sa skulpturom kakvu bi ja napravio na vrhu moje zgrade sljik

16 godina
offline
Dešavanja u Libiji

Branio se koliko je mogao. RIP Khamis. Treba ovo shvatiti kao izgubljenu bitku - ne i rat.

 

Sljedeća bitka vjerovatno počinje u Siriji koja je iskoristila predah tokom libijskog otpora i pomela Muslimansko bratstvo i većinu pete kolone. Libija se branila puno dulje nego sam očekivao - za zemlju od 6M stanovnika izdržati pola godine protiv NATO avijacije, flote i plaćenika nije mala stvar. Najveći problem ostaju plemenske osvete jer kraljevo pleme je čekalo 40 godina na ovu priliku.

 

 

edit: Naravno da nikakve revolucije nije bilo. Ovo je školska invazija po uzoru na španjolski građanski rat i Kondor legiju. Novije paralele mogu se povući s Nikaragvom, Zaljevom svinja i prevratima u Africi (Obala bjelokosti prije pola godine).

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 23:40 (funat).
14 godina
offline
Re: Dešavanja u Libiji
funat kaže...

Branio se koliko je mogao. RIP Khamis. Treba ovo shvatiti kao izgubljenu bitku - ne i rat.

 

Sljedeća bitka vjerovatno počinje u Siriji koja je iskoristila predah tokom libijskog otpora i pomela Muslimansko bratstvo i većinu pete kolone. Libija se branila puno dulje nego sam očekivao - za zemlju od 6M stanovnika izdržati pola godine protiv NATO avijacije, flote i plaćenika nije mala stvar. Najveći problem ostaju plemenske osvete jer kraljevo pleme je čekalo 40 godina na ovu priliku.

 

 

edit: Naravno da nikakve revolucije nije bilo. Ovo je školska invazija po uzoru na španjolski građanski rat i Kondor legiju. Novije paralele mogu se povući s Nikaragvom, Zaljevom svinja i prevratima u Africi (Obala bjelokosti prije pola godine).

šta je sin od gadafija umro?{#}

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
16 godina
offline
Dešavanja u Libiji

Navodno je poginuo u borbama. 

14 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

link

inače mislim da će oni molit gadafia da se vrati kad ovi ameri počmu "krast" naftu, al onda će bit kasno

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
14 godina
offline
Re: Dešavanja u Libiji
Cerina15 kaže...

link

inače mislim da će oni molit gadafia da se vrati kad ovi ameri počmu "krast" naftu, al onda će bit kasno

znači otprilike kao u iraq-u će bit?{#}

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
16 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

naravno da ce kukat za finijim vremenima.  zemlja u kojoj je KRUH BESPLATAN u trgovini. treba li nastavit popis blagostanja kojeg su imali?

koga boli briga sto je on luckasti pukovnik sa nastranim satorima i coporom security zena... uzimao je sebi ,ali je i DAVAO SVE libijskom narodu.

14 godina
protjeran
offline
Re: Dešavanja u Libiji
Cerina15 kaže...

link

inače mislim da će oni molit gadafia da se vrati kad ovi ameri počmu "krast" naftu, al onda će bit kasno

 Jasno je kao dan, i ne govorim nista novo kad kazem da su zrtve promidzbe i da USA ne da nikom da ima dzabnu vodu, struju, stan, skolovanje i zdravstveno osiguranje (sve to, da napomenem, USA nema).

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
14 godina
offline
Re: Dešavanja u Libiji
torrente kaže...

naravno da ce kukat za finijim vremenima.  zemlja u kojoj je KRUH BESPLATAN u trgovini. treba li nastavit popis blagostanja kojeg su imali?

koga boli briga sto je on luckasti pukovnik sa nastranim satorima i coporom security zena... uzimao je sebi ,ali je i DAVAO SVE libijskom narodu.

jel to sad sarkazam,ili ozbiljno?

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
16 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

mrtav ozbiljan. pa skoro sve je u libiji bilo mukte ili skroz besplatno.  za strance ne.  da, kruh je gratis.  placa ga pukovnikova drzava.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
torrente kaže...

naravno da ce kukat za finijim vremenima.  zemlja u kojoj je KRUH BESPLATAN u trgovini. treba li nastavit popis blagostanja kojeg su imali?

koga boli briga sto je on luckasti pukovnik sa nastranim satorima i coporom security zena... uzimao je sebi ,ali je i DAVAO SVE libijskom narodu.

Ista stvar je i sa nama, u Jugoslaviji smo imali sve sad nemamo ništa. Što smo htjeli to smo i dobili. Nemamo besplatno zdravstveno , nemamo besplatno školovanje, nemamo posla a nitko u svijetu ni ne zna di je Hrvatska. Prije kad si došao u Afriku kad si rekao ime Jugoslavija svi su te dizali u nebesa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2011 0:26 (zeroname).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
zeroname kaže...

Ista stvar je i sa nama, u Jugoslaviji smo imali sve sad nemamo ništa. Što smo htjeli to smo i dobili. Nemamo besplatno zdravstveno , nemamo besplatno školovanje, nemamo posla a nitko u svijetu ni ne zna di je Hrvatska. Prije kad si došao u Afriku kad si rekao ime Jugoslavija svi su te dizali u nebesa.

ja to znam. a vrlo skoro ce ti uslijedit odgovor par "maknutih" opcenito,a ne samo u desno. vazno je da oni ponosno i slobodno mogu danas plombirat zub za 600kn. 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
zeroname kaže...
torrente kaže...

naravno da ce kukat za finijim vremenima.  zemlja u kojoj je KRUH BESPLATAN u trgovini. treba li nastavit popis blagostanja kojeg su imali?

koga boli briga sto je on luckasti pukovnik sa nastranim satorima i coporom security zena... uzimao je sebi ,ali je i DAVAO SVE libijskom narodu.

Ista stvar je i sa nama, u Jugoslaviji smo imali sve sad nemamo ništa. Što smo htjeli to smo i dobili. Nemamo besplatno zdravstveno , nemamo besplatno školovanje, nemamo posla a nitko u svijetu ni ne zna di je Hrvatska. Prije kad si došao u Afriku kad si rekao ime Jugoslavija svi su te dizali u nebesa.

Ajde, reci to ovim yugo skepticima, koji gledaju sam ravno....{#}

Eh, yebem li te, balkanski mentalitetu....

Za koga god znam, svi kažu da je prije bolje bilo...

Psssssst Zecovi spavaju
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2011 0:30 (angel of fire).
14 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

ma gotovo je za gadafia, šta je narod tia to je i dobia, svrgli su ga s vlastin nema šanse da on opet zavlada

al vidit će posli taj "američki san"

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
15 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

Kad smo vec kod te teme koja je usko povezana sa situacijom u Libiji. Neka se javi netko od tzv. Velikih Hrvata koji ne žele cuti ni J od Jugoslavije i neka mi pojasni kako je moguće da građani Hrvatske kopaju po smeću i govore "Bitno je da ja imam svoju Hrvatsku , ne treba mi ni voda , ni hrana ni posao samo da mi je moje Hrvatske." I da vas pitam ko sad krade pare , sad ne možete rec da pare idu u Beograd.

16 godina
offline
Re: Dešavanja u Libiji
torrente kaže...

mrtav ozbiljan. pa skoro sve je u libiji bilo mukte ili skroz besplatno.  za strance ne.  da, kruh je gratis.  placa ga pukovnikova drzava.

Uz sve to bivša LIbija nije bila dužna, nikome ništa niti dolara vjerojatno dok se nije dogodilo ovo kaj se dogodilo a koja se to država još mogla s time pohvalit hm.{#} Za razliku od svih ostalih ili večine koja na razne načine, plačaju svakakve dugove i kamate non stop nekome ko če ih sve pobrojit legalni svjetski Kamatari i Lihvari žare i pale na veliko.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
zeroname kaže...

Kad smo vec kod te teme koja je usko povezana sa situacijom u Libiji. Neka se javi netko od tzv. Velikih Hrvata koji ne žele cuti ni J od Jugoslavije i neka mi pojasni kako je moguće da građani Hrvatske kopaju po smeću i govore "Bitno je da ja imam svoju Hrvatsku , ne treba mi ni voda , ni hrana ni posao samo da mi je moje Hrvatske." I da vas pitam ko sad krade pare , sad ne možete rec da pare idu u Beograd.

Kao što kaže Edo Maajka:

 

 

Imaš državu i naciju, ništa drugo ne trebaš, al trebaš, i sam znaš da sve je ovo je*ena laž...

 

 

 

 

 

Ovo trebaju svi poslušat...

Psssssst Zecovi spavaju
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2011 0:43 (angel of fire).
16 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

ljude smeta potencijal koji se krio nakon agresije na RH, trebao je uzlet iz pepela i borba svakog pojedinca za opci boljitak. moglo se dosta toga napravit da danasnja mladez ima perspektivu i starije generacije da uzivaju u zivotu.

kad ono sam premijer lopovcina  lool.  pardon,prije svega je domoljub pa lopov (premda jos nepravomocno).

sve u svemu...ja do kontejnera za smece imam 4 minuta hoda...tu ima cca 7-8 tih kanturina na tockicima...svaki hebeni dan u podne u ponoca, iste dvije zene kopaju i iskaju boce.  uvijek im se srdacno javim i popricam. (inace me iritira kad te ljude netko percipira s prezirom).    takodjer svu svoju pvc ambalazu trpam u posebnu vrecicu i odlozim je pokraj kontejnera,ako kojim slucajem nema njih na "radnom mjestu"..a to je jako rijetko.  pitajte njih sto misle o prijasnjem zivotu dok si imale posao i placu (jedna jako dobar posao) i pitajte ih jesu li zivile u yulibiji...te imaju li kakve primjedbe.

 

16 godina
offline
Re: Dešavanja u Libiji
Nemojte kriviti Libijce. nisu oni nikoga svrgnuli, vec je Libija osvojena kopnenom intervencijom placenika polugodisnjeg bombardiranja svega sto se krece. Libija je osvojena u klasicnom napadackom ratu uz minimalnu pomoc iznutra.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice