Black Friday 2023 zaključana tema

poruka: 649
|
čitano: 211.374
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Steta da je tako skupa postarina, imaju ove keycaps za 0.99 ali zbog postarine neisplativo

6 godina
offline
Black Friday 2023

s obzirom na popuste...mogli bi trgovci imati black friday u blagajnama...jedino što j kupim su pamučne gaće(donji dio trenerke)...sport vision...nike...kao 20% popusta...625kn na 500kn...hvala kolegi koji je napisao da kod registracije dobiješ kao kod prve web kupovine...kod za dodatnih 15%...tako da budem platio 850kn...uzmem dva komada...s tim da sam jučer u dućanu prvo isprobao...da mi ljepša polovica da zeleno svjetlo:)

 

hebote  prosincu 2020 u intersport kupio slične proizvode 1*nike+2*adidas...sve skupa za ispod 1000kn

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023
kiwi_91 kaže...

Mionix BF

 

Miševi Avior/Castor/Naos Pro (po recenziji Avior Pro: Kailh 80M, PixArt PAW3370, ALPS Encoder) - 30 € + 17 € dostava

 

________________________________________________________________

 

PS5 + CoD: Modern Warfare III - 449 € s Dinersom

 

________________________________________________________________

 

Amazon.it

 

OnePlus 10T (8 GB, 128 GB) - 354 € + 16 € dostava

OnePlus 10 Pro (12 GB, 256 GB) - 466 € + 15 € dostava

OnePlus 11 (8 GB, 128 GB) - 526 € + 15 € dostava

 

Kod 10T prodavač nije Amazon, ali dostavlja Amazon pa bi trebalo biti sigurno i obratite pozornost na rok isporuke svih modela (01/2024.).

 Htio sam miša naručiti ali shipping mi je 30 a ne 17 eura. Ti si u Hrvatskoj pa ti je 17 stavio?

16 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Ja se obukao za zimu u tom tailoru za 50% off.

Ostalo od tehnike nista, sve neki fejk popusti kod nas.

Jedino nes iz de preko mailboxa se da ubost po dobroj cijeni.
9 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2023

DJI Osmo Action 4 Adventure akcijska kamera
https://www.chipoteka.hr/akcijska-ka...m_medium=click

Ovaj adventure combo čak i u Njemačkoj nema jeftinije od 498€ tako da je ovih 419€ stvarno odlična cijena za taj paket

10 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023

Evo kolege mali update za onaj toliko spominjani CHUWI LarkBox X.

https://m.youtube.com/watch?v=vu82QDBj5Dc&pp=ygUKQ2h1d2kgbjEwMA%3D%3D

 

Naručio jučer preko njihovog weba s EU skladišta- stvarno nema smisla zbog nominalno minorne uštede zaje se s našim uhljebima u poštariji i carini.

 

Btw za Eu skladište prolazi vam kod CHUWI10ALL aka - 10€ na iznos računa.

 

Btw nakon plaćanja, platio sam direktno sa kartice (taman posla za tako mali iznos dati se zajebavat s registracijom, paypalom, verfikacijama...) te dobio potvrdu na mail i neki referal link ili šta već...obećavaju ovi kosooki iz Čuvija kupovinom preko njega bi vam trebalo uletit jos bar 15$ uštede, besplatan shipping i kakva Kineskinju da vam ga pod... dok čekata da vam ga naša uhljebarija iz pošte dostavi tamo negdje oko Uskrsa.

 

Sad da li možete kupovinu preko njega kombinirati s onim gore kodom ne znam (sumnjam), ali probajte pa šta vam ispada povoljnije.

 

A da budem iskren prvo sam sa sobom pa onda i s vama, ove godine, kao i svake do sad uvijek isto. Nakon par mjeseci apstinencije, konačno dočekan i taj Blejk fridej pa se onda naravno raspištoljim pa forsiram i kupujem samo sranja - ko fol kucnuo je čas, sad ili nikad, a ponuda naravno kao i uvijek - nikakva

A opet kad malo bolje sagledam bolje da peglam ja na hardver koji nam vjerojatno i ne treba, nego da "bolja" polovica ispegla sve na krpice koje nam definitivno ne trebaju

 

Od svih mojih ovogodišnjih kupovina ovaj Alder Lake All in one za 160-ojra čak i djeluje kao solidna kupovina, ostalo su sve nepotrebna sranja ala 50 kila pseće hrane za skoro pol redovne cijene u našeg konzuma. Ajde ako nam slučajno ovi jh3b3ni Rusi, Ameri, Čifuti ili umjereni pobunjenici za slobodu iz Al-Nusre zakuhaju kakvu Mad Max Apokalipsu naša familija je spremna. Doduše ako netko negdje ugleda kakav zgodan bacač plamena na solidnom popustu....

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2023 11:01 (Statsman).
11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
gogač kaže...

 Htio sam miša naručiti ali shipping mi je 30 a ne 17 eura. Ti si u Hrvatskoj pa ti je 17 stavio?

Nisam naručivao. To sam stavio po onome što piše u Shipping-u (dostava u EU), a izgleda da mi "nismo" taj EU jer i meni ispadne u završnom koraku dostava 30€ + PDV na to.

15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Gemmy kaže...
Ja se obukao za zimu u tom tailoru za 50% off.

Ostalo od tehnike nista, sve neki fejk popusti kod nas.

Jedino nes iz de preko mailboxa se da ubost po dobroj cijeni.

 Gdje je takav popust?

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
emerik kaže...

 Gdje je takav popust?

 Na njihovoj web stranici

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2023

Imali kakav deal za ryzen 7 5800x3d  Nikako da padne ispod 300€ a kod nas i 340€ ...znam samo za ryzen 5800x deal za 194€ ?

11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
kiwi_91 kaže...

 

Amazon.it

 

OnePlus 10T (8 GB, 128 GB) - 354 € + 16 € dostava

OnePlus 10 Pro (12 GB, 256 GB) - 466 € + 15 € dostava

OnePlus 11 (8 GB, 128 GB) - 526 € + 15 € dostava

 

Kod 10T prodavač nije Amazon, ali dostavlja Amazon pa bi trebalo biti sigurno i obratite pozornost na rok isporuke svih modela (01/2024.).

OnePlus 10T je na amazon.fr još jeftiniji i prodavač je Amazon. U košarici mi je stavilo nižu cijenu dostave u odnosu na onu koja je prikazana na stranici proizvoda tako da sam ga platio cca. 330 €. Isporuka će vjerojatno biti u 1. mjesecu.

 

EDIT: Izgleda da više nema u ponudi, a vidjet ću hoće li mi poništiti narudžbu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2023 11:24 (kiwi_91).
6 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Statsman kaže...

Evo kolege mali update za onaj toliko spominjani CHUWI LarkBox X.

https://m.youtube.com/watch?v=vu82QDBj5Dc&pp=ygUKQ2h1d2kgbjEwMA%3D%3D

 

Naručio jučer preko njihovog weba s EU skladišta- stvarno nema smisla zbog nominalno minorne uštede zaje se s našim uhljebima u poštariji i carini.

 

Btw za Eu skladište prolazi vam kod CHUWI10ALL aka - 10€ na iznos računa.

 

Btw nakon plaćanja, platio sam direktno sa kartice (taman posla za tako mali iznos dati se zajebavat s registracijom, paypalom, verfikacijama...) te dobio potvrdu na mail i neki referal link ili šta već...obećavaju ovi kosooki iz Čuvija kupovinom preko njega bi vam trebalo uletit jos bar 15$ uštede, besplatan shipping i kakva Kineskinju da vam ga pod... dok čekata da vam ga naša uhljebarija iz pošte dostavi tamo negdje oko Uskrsa.

 

Sad da li možete kupovinu preko njega kombinirati s onim gore kodom ne znam (sumnjam), ali probajte pa šta vam ispada povoljnije.

 

A da budem iskren prvo sam sa sobom pa onda i s vama, ove godine, kao i svake do sad uvijek isto. Nakon par mjeseci apstinencije, konačno dočekan i taj Blejk fridej pa se onda naravno raspištoljim pa forsiram i kupujem samo sranja - ko fol kucnuo je čas, sad ili nikad, a ponuda naravno kao i uvijek - nikakva

A opet kad malo bolje sagledam bolje da peglam ja na hardver koji nam vjerojatno i ne treba, nego da "bolja" polovica ispegla sve na krpice koje nam definitivno ne trebaju

 

Od svih mojih ovogodišnjih kupovina ovaj Alder Lake All in one za 160-ojra čak i djeluje kao solidna kupovina, ostalo su sve nepotrebna sranja ala 50 kila pseće hrane za skoro pol redovne cijene u našeg konzuma. Ajde ako nam slučajno ovi jh3b3ni Rusi, Ameri, Čifuti ili umjereni pobunjenici za slobodu iz Al-Nusre zakuhaju kakvu Mad Max Apokalipsu naša familija je spremna. Doduše ako netko negdje ugleda kakav zgodan bacač plamena na solidnom popustu....

 Može li da napišeš recenziju kada stigne? Tek na proljeće planiram kupiti neki mini pc, a chuwi mi je trenutno broj 1 izbor pa bi me zanimalo mišljenje iz prve ruke.

15 godina
offline
Black Friday 2023

Bilo bi dobro napraviti stup srama za lažne akcije i trgovine koje su danas podigle cijene. Također, sastaviti popis trgovina koje ne sudjeluju u ovoj sramoti, poput Protisa koji nema Black Friday, ali i dalje pruža najniže cijene. Respect!

Hrvatska
14 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Bubabug kaže...

Bilo bi dobro napraviti stup srama za lažne akcije i trgovine koje su danas podigle cijene. Također, sastaviti popis trgovina koje ne sudjeluju u ovoj sramoti, poput Protisa koji nema Black Friday, ali i dalje pruža najniže cijene. Respect!

 S obzirom na to da Index voli "ukrasti" vijesti sa Reddita tamo bi se možda dalo postaviti.

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023
kiwi_91 kaže...
gogač kaže...

 Htio sam miša naručiti ali shipping mi je 30 a ne 17 eura. Ti si u Hrvatskoj pa ti je 17 stavio?

Nisam naručivao. To sam stavio po onome što piše u Shipping-u (dostava u EU), a izgleda da mi "nismo" taj EU jer i meni ispadne u završnom koraku dostava 30€ + PDV na to.

 Možda treba samo mail poslati sa upitom kako to da nismo eu, pa da snize.

11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Mislim da je ovogodisnji black friday najlosiji, bas nis konkretno jeftino nisam nasao od mobitela ili tableta.
Sestri sam nasao tv na ekupi od samsunga, bilo je -10% pa jos 5% i jos jednom 5% tak da je odma kupila.

A ja cu si u firmi mislim kupit blagavaonski stol jer je snizen vise nego na redovnoj akciji, pa mislim da mi je to prilika sad.
A cak sam ocekivao S23 seriju ono u pola cijene ili nesto, ali eto ni A1 ni Tcom nemaju nista..
Sacekat cu S24 da vidim kolko ce biti losa baterija naspram S23, pa onda mozda uzmem neki s oglasa zapakiran.
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
15 godina
offline
Black Friday 2023

Sancta Domenica ima popust 15% na Sony. Nije puno, ali neke stvari su već snižene poput Sony WH-1000XM4 koji se na kraju dobiju za 220€. Niže nisam još našao kod nas (na Amazon.de su trenutno 209€), a još može i na 12 rata.

 

Ako netko treba vrhunske ANC slušalice za korektnu cijenu, mislim da je prilika dobra.

 

 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023
mp3david kaže...
Mislim da je ovogodisnji black friday najlosiji, bas nis konkretno jeftino nisam nasao od mobitela ili tableta.
Sestri sam nasao tv na ekupi od samsunga, bilo je -10% pa jos 5% i jos jednom 5% tak da je odma kupila.

A ja cu si u firmi mislim kupit blagavaonski stol jer je snizen vise nego na redovnoj akciji, pa mislim da mi je to prilika sad.
A cak sam ocekivao S23 seriju ono u pola cijene ili nesto, ali eto ni A1 ni Tcom nemaju nista..
Sacekat cu S24 da vidim kolko ce biti losa baterija naspram S23, pa onda mozda uzmem neki s oglasa zapakiran.
Galaxy S23 serija ce ti biti na popustu u 12 mjesecu u T comu. Prosle godine davali 50% plus dodatnih 10% ne sjecam se na sto tocno. Tako da cekaj 12 mjesec.

 

8 godina
offline
Re: Black Friday 2023
T-com spušta cijenu za galaxy S uredaje oko bozica (oko 50%). To je sad vec postala dugogodisnja tradicija.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023
WH-1004XM4 loše ali za te novce nema boljih :D
Bile su ispod 200€ neki dan na amazonu. I saturn ili jedan od tih dućana ih je imao jeftino.



Uzeo sam svašta u sport visionu. Nike hoodice po €30, ima dosta sniženih patika i još je na sniženo prošao kod.
Muller ima 20% na sve osim igračaka, elektronike i bijele tehnike.
Kozmetika, hrana, deterdžente i slične stvari se isplati uzeti ako inače tamo kupujete.
Pet centar ima 20% na preko €100. Tko ima životinje isplati se, a i usluga je dobra.
Adria leće 10% popusta, dioptrijske i sunčane naočale snižene.
Amazon ne volim ali i tamo se puno toga nađe po dobrim cijenama. Cijene usporedite na hagglezon.com
Alpha Army ima 20% popust.
Bojna ima velike surplus bombone snižene.
Wurkkos ima super sniženja za svjetiljke. TS10 je odlična EDC svjetiljka, a sad je oko 10$.
Na Aliexpressu se da iskombinirati dobrih popusta.
13 godina
offline
Black Friday 2023

I, jel tko ubo Nintendo Switch u pola cijene?

13 godina
offline
Black Friday 2023

Mislim da nije loš deal na ekupi Honor X8... 119 eura i spominju još nekih 5% popusta... Dobije se Snapdragon 680 ak se ne varam i 6/128 GB, baterija je 4000 mAh ali hej...

Za nezahtjevne sasvim ok...

Nisam ja ništa prčko.
7 godina
online
Re: Black Friday 2023
zuper kaže...

I, jel tko ubo Nintendo Switch u pola cijene?

 Jel to iko ikad uspia haha

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
zuper kaže...

I, jel tko ubo Nintendo Switch u pola cijene?

 Ne znamo, još traje očevid.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023

Baš si razmišljam jel ovo legalno uopće.

Gledam ubosti već dugo Intel Arc A750 grafičku da testiram tu arhitekturu od Intela. Cijena je uglavnom bila od 240-290 Eura zadnjih par mjeseci. Trenutno najjeftiniji je Protis 232 Eura. Ista situacija je s ponudom za A380, prosjek cca 150ak eura bez popusta.

I pazi sad, bacim oko na HGspot Black Friday "Akcije".

Jel ovo uopće legalno, i sami su donedavno držali to u ponudi za 300injak eura. (Bonus point sa slike, namjerno sam uhvatio dio sa sitea s čim se jel hvale, "Etički kodeks", pitam se čega, lopova možda?)

Na kraju pitanje je, jel ih imalo sram?????

Iz principa odoh u Protis i dam tamo sada tih 15ak eura više nego da ovim mamlazima na fejk 45% sniženja dajem lovu.

EDIT: Bonus point: Nedostaje dio koji bi koliko znam po zakonu trebali imati na artiklu: Najniža cijena u zadnjih 30 dana.

Ruff D.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2023 13:33 (ruff_desperado).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
ruff_desperado kaže...

Baš si razmišljam jel ovo legalno uopće.

Gledam ubosti već dugo Intel Arc A750 grafičku da testiram tu arhitekturu od Intela. Cijena je uglavnom bila od 240-290 Eura zadnjih par mjeseci. Trenutno najjeftiniji je Protis 232 Eura. Ista situacija je s ponudom za A380, prosjek cca 150ak eura bez popusta.

I pazi sad, bacim oko na HGspot Black Friday "Akcije".

Jel ovo uopće legalno, i sami su donedavno držali to u ponudi za 300injak eura. (Bonus point sa slike, namjerno sam uhvatio dio sa sitea s čim se jel hvale, "Etički kodeks", pitam se čega, lopova možda?)

Na kraju pitanje je, jel ih imalo sram?????

Iz principa odoh u Protis i dam tamo sada tih 15ak eura više nego da ovim mamlazima na fejk 45% sniženja dajem lovu.

 

Imaju li igdje navedenu najnižu cijenu u zadnjih 30 dana?

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023
Ruff D.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2023 13:34 (ruff_desperado).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
zuper kaže...

I, jel tko ubo Nintendo Switch u pola cijene?

 Moja draga uzela ZADNJI...za nećaka...

 

Stojala je od 9, neki su bili tamo od 7.

 

Uglavnom bilo je prvo 25, pa su digli ljestvicu na 35, a pazi ona je bila zadnja.

 

Neki debeli se htio ubacit kod (frenda) pa ga je raja izudarala još malo hahaha.

 

Da skratim, večeras će u zahvalu dobit najbolih sex ne kraći od 5 i ne dulji od 10 minuta.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2023 14:05 (DarthMarkus).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023
Mirkopoter kaže...
ruff_desperado kaže...

Baš si razmišljam jel ovo legalno uopće.

Gledam ubosti već dugo Intel Arc A750 grafičku da testiram tu arhitekturu od Intela. Cijena je uglavnom bila od 240-290 Eura zadnjih par mjeseci. Trenutno najjeftiniji je Protis 232 Eura. Ista situacija je s ponudom za A380, prosjek cca 150ak eura bez popusta.

I pazi sad, bacim oko na HGspot Black Friday "Akcije".

Jel ovo uopće legalno, i sami su donedavno držali to u ponudi za 300injak eura. (Bonus point sa slike, namjerno sam uhvatio dio sa sitea s čim se jel hvale, "Etički kodeks", pitam se čega, lopova možda?)

Na kraju pitanje je, jel ih imalo sram?????

Iz principa odoh u Protis i dam tamo sada tih 15ak eura više nego da ovim mamlazima na fejk 45% sniženja dajem lovu.

 

Imaju li igdje navedenu najnižu cijenu u zadnjih 30 dana?

 

 Naravno da ne, comment iznad imaš link, ja ne nalazim.

Ruff D.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2023 13:35 (ruff_desperado).
7 godina
offline
Black Friday 2023

ja sam cekal negdje bar 10%(pravih) na neki gpu ,ocito sam previse ocekival

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice