Kopiranje datoteka i provjera identičnosti !?

poruka: 4
|
čitano: 1.717
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kopiranje datoteka i provjera identičnosti !?

Znači treba mi program koji će kopirati podatke sa svim folderima i podacima unutar njih ali da provjerava za svaku datoteku jer identična onoj koja već postoji u tom drugom folderu gdje se kopiraju... Znači imam situaciju da imam hrpetinu slika i sada da neki folder nebi prepiso drugi i izgubio slike treba mi nešto kao gore navedeno...

 

Hvala PUNO !!

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kopiranje datoteka i provjera identičnosti !?
Comfort kaže...

Znači treba mi program koji će kopirati podatke sa svim folderima i podacima unutar njih ali da provjerava za svaku datoteku jer identična onoj koja već postoji u tom drugom folderu gdje se kopiraju... Znači imam situaciju da imam hrpetinu slika i sada da neki folder nebi prepiso drugi i izgubio slike treba mi nešto kao gore navedeno...

 

Hvala PUNO !!

Windows explorer maybe ??{#} Kod kopiranja staviš da ništa ne overwrite-a

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
15 godina
neaktivan
offline
Kopiranje datoteka i provjera identičnosti !?

Da, ali on te za foldere pita želiš li replace a ja ne želim jer možda u jednom ima 2 slike a u orginalu 15 ...tako da je to malo rizično... mislim da ne igra zar ne !?

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kopiranje datoteka i provjera identičnosti !?
Comfort kaže...

Da, ali on te za foldere pita želiš li replace a ja ne želim jer možda u jednom ima 2 slike a u orginalu 15 ...tako da je to malo rizično... mislim da ne igra zar ne !?

Pa ako dobro znam (a možeš i doma sam isprobati) kada staviš replace direktorija, on ti u postojeći samo doda ono što se nalazi u novome. Nikad ti ne prebriše prvo postojeći, pa zamijeni novim.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice