Igra preko 4,7 gb

poruka: 33
|
čitano: 12.589
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Igra preko 4,7 gb

Imam puno igara na kompu preko 4,7 gb a ne bi ih želio brisati(Mali mi je hard).Kako takvu igru straviti na 1 dvd ili na 2 dvd-a(bilo bi poželjno na 1 dvd) da ne kupujem DL jer oni kvalitetnji su 20 i više kn?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igra preko 4,7 gb

koliko znam dvd ima 4,7gb....sta ti sad hoces....nekuzim staviti instaliranu igru(C:/program files)....na njega,, za to postoji vanjski disk

>$#$$$$%&ivan<
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 15:06 (ivan_1995).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igra preko 4,7 gb

skini program file splitter. pomocu njega mozes odvojit iso file u odredeni broj fileova kojima mozes i velicinu odrediti. pola fileova stavis na 1 dvd a pola na drugi...zatim kopiras oba sadrzaja dvd-a na hard i stisnes extract (s tim se odvajaju fileovi koje skines preko torrenta)

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Igra preko 4,7 gb

Preko win rara je najbolje, oznacis file koji zeli extratati pa add to archive pa onda split to volumes tu stavis dvd+r.

 

Vidi sliku!

xfire: ivan01992 / msn: ivanpijepivo@hotmail.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 15:10 (BORG).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igra preko 4,7 gb
ivan_1995 kaže...

koliko znam dvd ima 4,7gb....sta ti sad hoces....nekuzim staviti instaliranu igru(C:/program files)....na njega,, za to postoji vanjski disk

 Neke igre nisu instalirane jer mi se neda sad igrat nego da ne brišem igru da ju spremim na dvd!
15 godina
offline
RE: Igra preko 4,7 gb
big_guy kaže...

Imam puno igara na kompu preko 4,7 gb a ne bi ih želio brisati(Mali mi je hard).Kako takvu igru straviti na 1 dvd ili na 2 dvd-a(bilo bi poželjno na 1 dvd) da ne kupujem DL jer oni kvalitetnji su 20 i više kn?!

 Šta ti imaš 100 vrsta tetrisa? Pa jedan GTA 4 ima 14GB.

Kupiš dual layer dvd ili stick od 8 GB i sve sprži/prenesi na njega.
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
Igra preko 4,7 gb

P dl košta 20 kn a 2 dvd-a su 10,to je jeftinije,i o kakvom ti tetrisu pričaš?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igra preko 4,7 gb
Hyperion kaže...
big_guy kaže...

Imam puno igara na kompu preko 4,7 gb a ne bi ih želio brisati(Mali mi je hard).Kako takvu igru straviti na 1 dvd ili na 2 dvd-a(bilo bi poželjno na 1 dvd) da ne kupujem DL jer oni kvalitetnji su 20 i više kn?!

 Šta ti imaš 100 vrsta tetrisa? Pa jedan GTA 4 ima 14GB.
Kupiš dual layer dvd ili stick od 8 GB i sve sprži/prenesi na njega.
 Bravo!Šutim ili kupi novi kapacitetniji HDD pa pukni sve na njega.
Razdjeli .ISO datoteku na vise dijelova, kupi hrpu DVD-ova i przi.
Xero: ...Ti nemaš brige. Tebi se tako rečeno proc zmrzava ...
16 godina
neaktivan
offline
Igra preko 4,7 gb

1. Delis ISO u 2 foldera ;

2. Sprzis na 2 DVDa, pod isto ime ;

3. Instaliras normalno i kad javi error = smeni DVD i kliknI RETRY...

 

Druga stvar,ako je u pitanju 100/200Mb = obrisi codec,directx,podrsku za dr jezike (ostavi samo ENG)

 

Sentient Hyper Optimized Data Access Network
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Igra preko 4,7 gb

Ili možeš napraviti image datoteke. Alcohol je u stanju podijeliti image na više dijelova,

ali je njegova mana što to zna samo s datotekama koje su ve na optičkom mediju.

Power ISO međutim,zna napraviti image datoteku i iz mapa,što bi u ovom slučaju... tebi trebalo.

Znači,napraviš image tako da ga podjeliš na,recimo...4+2 Gb...zapržiš na 2 DVD-a i kad hoćeš koristiti

kopiraš sadržaj ta 2 medija u jednu mapu na HDD i iz nje mountaš image na virtual drive i s njega pokrećeš instalaciju.

http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igra preko 4,7 gb

Meni te igre nijedne nisu u .iso nego .raru....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Igra preko 4,7 gb

stick uzmi nekošta bog zna što, a jednostavnije je sve radit. Da nemam njega sve bi bilo puno teže.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Igra preko 4,7 gb
big_guy kaže...

Meni te igre nijedne nisu u .iso nego .raru....

 Onda pogledaj BORG-ov post.
Mada se i iz RAR-a jednostavno napravi image.
Ali,ovako će ti biti jednostavnije kako je borg pokazao na slici.
http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igra preko 4,7 gb
big_guy kaže...

P dl košta 20 kn a 2 dvd-a su 10,to je jeftinije,i o kakvom ti tetrisu pričaš?

  DL DVD-ove imaš već od desetak kuna.
16 godina
neaktivan
offline
Igra preko 4,7 gb

Na ovom linku imaš savjete kako prepoloviti igru na više DVD-a

 

FileForums

You only got one finger left And its pointing at the door
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Igra preko 4,7 gb

Ja dijelim sa 7-zip.

Pokušaj sa njime ili kupi DVD od 8.5 gb.

Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Igra preko 4,7 gb

ako su igre u iso-image obliku, klikni desnom tipkom miša na taj image i odaberi napravi arhivu (pomoću winrar-a), format arhiva odaberi rar, vrsta kompresije: pohrani (jer je najbrže) i namjesti da ti razdvoji na dijelove po npr 150 MB i klikni u redu. kad to napravi bit će recimo 30 rarova koji završavaju sa .part01 do .part30. i onda prvih 15 sprži na 1 dvd, a drugih 15 na drugi. kad ti treba taj image, sve kopiraj sa sva 2 dvda u jednu mapu na hddu i odaberi raspakiraj ovdje. i kad se raspakira pomoću daemon toolsa ili alcohola ga mountaj u virtualni dvd rom

Bubamara na steroidima.
15 godina
neaktivan
offline
Igra preko 4,7 gb

Hvala svima na pomoći,vidjet ću još koji mi je najlakši način.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Igra preko 4,7 gb
big_guy kaže...

Meni te igre nijedne nisu u .iso nego .raru....

 jesi to skidao s interneta? i ima nekih 70 rar datoteka?
15 godina
neaktivan
offline
Igra preko 4,7 gb

Neznam jel 70 ali tako nešto,a neke igre dobijem samo 1 arhivu i u njoj setup i sve.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Igra preko 4,7 gb

te što imaju puno rar datoteka jednostavno snimiš pola na jedan dvd a pola na drugi, a ovu što je jedna podjeliš sa winrarom na dvije kao što je gore u jednom postu opisano.

15 godina
protjeran
offline
RE: Igra preko 4,7 gb
big_guy kaže...

Imam puno igara na kompu preko 4,7 gb a ne bi ih želio brisati(Mali mi je hard).Kako takvu igru straviti na 1 dvd ili na 2 dvd-a(bilo bi poželjno na 1 dvd) da ne kupujem DL jer oni kvalitetnji su 20 i više kn?!

 probaj staviti u rar ali to traje vjecno.
http://www.youtube.com/user/UKURR
15 godina
offline
Igra preko 4,7 gb

Stavljanje u rar traje 5 min za jedan dvd - tako da staviš "compresion method" na store + staviš split to volumes meni najbolje ZIP 100.

Nakon toga na svaki dvd moš strpati 44 rar parta. Znači 8.8 GB stpaš na dva dvd-a.

 

Ili jednostavnije - kupiš vanjski hard i lijepo na njega prekopiraš slike. I onda ti je sve pri ruci na jednom mjestu - nema kopanja po dvd-ima kad ti nešto zatreba + dvd i ostali optički mediji lako se ošuknu, zaprljaju i gube podatke. Na hardu su ti sigurniji podaci.

Sometime the best defense is to attack!
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Igra preko 4,7 gb

Jednostavno kupi DVD od 8GB

http://www.youtube.com/user/UKURR
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igra preko 4,7 gb

Postoji program 7-zip nekih par mb ti je i moze ti jako smanjiti fajlove samo sto moras cekati par sati za vece igre da ih smanji al radi dobro

Joz@
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igra preko 4,7 gb

štedi za novi HDD...evo ti jeftini "pak" DVD-ova http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1310095   + flomaster Namigiva

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromahXXXXXXXXXNathan Gale burn in HELL!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Igra preko 4,7 gb

Ja obično image igre zazipam u dijelovima i spržim na 2-3 medija, pa ako mi treba opet samo to raspakiram na hard Namigiva

Lijep pozdrav ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igra preko 4,7 gb
Dado_ZG78 kaže...

Ja obično image igre zazipam u dijelovima i spržim na 2-3 medija, pa ako mi treba opet samo to raspakiram na hard  Namigiva

  to je jedini način da sprži igre sa više GB
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromahXXXXXXXXXNathan Gale burn in HELL!!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Igra preko 4,7 gb

mene zanima sljedece..imam igara koje se sastoje od 2 iso slike..prvo mountam 1. sliku s daemonom pa pocne instalacija i onda me trazi drugu..

 

kak sad napraviti isto to s jednom iso slikom od recimo 7gb a da ju ne przim na dl?

 

znaci 1 iso slika da se moze sprziti na 2 dvd-a pa da se kod instalacije mounta slika s prvog dvd-a pa onda s drugog bez potrebe za kopiranjem na hard i spajanjem ta 2 dvd-a?

 

nadam se da ste skuzili kaj sam htio pitati..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igra preko 4,7 gb

 

Ma o čemu vi pričate? DL printabilni 11kn, ima na nekim mjestima već za 6kn printabilni.

 

Običan 4,7GB je 2kn.

 

Jeste u 2007?  :))

 

http://www.pin-computers.hr/article.php?id=539

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice