Mobilni telefon (ili tako nešto)

poruka: 11
|
čitano: 4.003
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Mobilni telefon (ili tako nešto)

Evo,večeras sam bi u Šparu (InterSpar) i zamjetih 3 primjerka JoyPlus 7 M778 TCC8803 po 899,99kn! Zanima me dali se to isplati uzeti? Dali je Android bolji od iOS (Apple),stari mi je reko: Il JoyPlus 7 M778 TCC8803 il iPhone 4! Zanima me vaš izbor! Imam 2 mobitela (Sonny Ericsson W395 & LG BL20) pa mi nije potreban za pozive! Samo nako za zabavu (Angry Birds,Talking Cat Tom...)! Potrebno mi je sljedeće:
1.Da mogu igrat igre
2.Da mogu ić na fejs
3.Da mogu ić na Skype
4.Da mogu gledat filmove
5.Da imam GPS (ne mora biti instaliran)

I da,dali Andorid 2.2 (ili 2.3) ima neki svoj Store (OviStore,AppStore) i tako? Potrebne su mi informacije jer u ponedjeljak idem po mobilni/tabletni ( {#} ) Znači,ako netko ima neka kaže svoja iskustva! Svaka pomoć dobrodošla!

.::Livin La Vida Loca http://www.youtube.com/watch?v=DOTlMUQzJrw::.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Mobilni telefon (ili tako nešto)
tezga kaže...

Evo,večeras sam bi u Šparu (InterSpar) i zamjetih 3 primjerka JoyPlus 7 M778 TCC8803 po 899,99kn! Zanima me dali se to isplati uzeti? Dali je Android bolji od iOS (Apple),stari mi je reko: Il JoyPlus 7 M778 TCC8803 il iPhone 4! Zanima me vaš izbor! Imam 2 mobitela (Sonny Ericsson W395 & LG BL20) pa mi nije potreban za pozive! Samo nako za zabavu (Angry Birds,Talking Cat Tom...)! Potrebno mi je sljedeće:
1.Da mogu igrat igre
2.Da mogu ić na fejs
3.Da mogu ić na Skype
4.Da mogu gledat filmove
5.Da imam GPS (ne mora biti instaliran)

I da,dali Andorid 2.2 (ili 2.3) ima neki svoj Store (OviStore,AppStore) i tako? Potrebne su mi informacije jer u ponedjeljak idem po mobilni/tabletni ( {#} ) Znači,ako netko ima neka kaže svoja iskustva! Svaka pomoć dobrodošla!

 ja bi uzeo iphone 4. da android ima store kao i ios.

15 godina
neaktivan
offline
Mobilni telefon (ili tako nešto)

Ja bih isao na Samsung Galaxy S II

 

Mozes s njim sve to sto si nabrojao a i mnogo vise od toga...

 

Uostalom koliko si spreman izdvojiti novaca za "takvo nesto"?

BOG I HRVATI
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilni telefon (ili tako nešto)
tezga kaže...

1.Da mogu igrat igre
2.Da mogu ić na fejs
3.Da mogu ić na Skype
4.Da mogu gledat filmove
5.Da imam GPS (ne mora biti instaliran)

I da,dali Andorid 2.2 (ili 2.3) ima neki svoj Store (OviStore,AppStore) i tako? Potrebne su mi informacije jer u ponedjeljak idem po mobilni/tabletni ( {#} ) Znači,ako netko ima neka kaže svoja iskustva! Svaka pomoć dobrodošla!

Ima android market,

- koliko si spreman platiti "to nesto" {#} da vidimo da li ima nesto bolje.. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 0:35 (mario1990).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilni telefon (ili tako nešto)

Do 1000kn xD Ali meni ne treba nešto luksuzno,samo onako da ima dosta velik ekran i da mogu igrat igre,da ima App Store (il šta već) i da mogu Skypat,Fjesat,MSN-at s njega i da mogu imat GPS (instalirati si)! Ne bih ni jedan od drugih modela (ipak hvala na ponudi) nego striktno Apple ili Android (iPhone 4 ili "taj kako mu već ime")! Mislim,njihova cijena (Andorid) u T-Mobile-u je 2.200kn,a u Šparu 899,90kn pa sam zbog toga pitao! Inače,da nisam vidio taj uzeo bih si iPhone 4! Iako nisam pri parama xD Nema veze! Ako ima još netko slobodno neka posta! Pozz!

.::Livin La Vida Loca http://www.youtube.com/watch?v=DOTlMUQzJrw::.
15 godina
online
Mobilni telefon (ili tako nešto)

iphone 4 do 1000 kn? jesi ti dobro?

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Mobilni telefon (ili tako nešto)
tezga kaže...

JoyPlus 7 M778 TCC8803 po 899,99kn!

 

mar123 kaže...

iphone 4 do 1000 kn? jesi ti dobro?

mislio je na boldano.

when I'm sad, I stop being sad and be AWESOME instead! True story :)
15 godina
online
Mobilni telefon (ili tako nešto)

ne kuzim spominjo je nesto do 1000 kn a iphone dođe u oglasniku oko 2500 kn, pa zasto onda nemoze dat tolko i za neki tablet?

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilni telefon (ili tako nešto)
mar123 kaže...

ne kuzim spominjo je nesto do 1000 kn a iphone dođe u oglasniku oko 2500 kn, pa zasto onda nemoze dat tolko i za neki tablet?

Maaaa lol! Nisam mislio to! Nego,dali da uzmem taj Tablet u cash-u za 900kn ili da uzmem iPhone 4 na pretplatu za 500kn? Mene samo zanimaju karakteristike ta dva mobitela (mob/tablet)! Znači koji je po vama bolji! Evo,cijena nije bitna! Imam,mogu ić do 5k kuna,ali me zanimaju samo ta dva! Hvala! :)

.::Livin La Vida Loca http://www.youtube.com/watch?v=DOTlMUQzJrw::.
15 godina
offline
Re: Mobilni telefon (ili tako nešto)

vjerovatno se i on malo zeznuo, govori za joy plus da je u sparu 900 a u t-mobileu 2 200.

when I'm sad, I stop being sad and be AWESOME instead! True story :)
15 godina
online
Mobilni telefon (ili tako nešto)

pa iphone 4 se uopce nemoze uspoređivat s tim trecerazrednim uređajima. iphone je daleko ispred toga.

Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice