Xiaomi MIX

poruka: 159
|
čitano: 30.538
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Xiaomi MIX

Posalji Xiaomiu, mozda uvrste u svoje promo materijale.

12 godina
offline
Xiaomi MIX

Za to sam i zadužen 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi MIX

Dakle....

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Odlično izgleda, samo po vlastitom ukusu bi volio da ima crni face naprijed a bijeli odozada da se manje vide otisci prstiju.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MIX
Evo samo da se javim. Ponosan vlasnik mi mixa vec par dana.

Za sad extra pozitivno iznenaden baterijom i jacinom zvucnika za glazbu.

Za sad malcice razocaran "zvucnikom" za razgovore. Treba stalno prilagodavati glasnocu ako zelite jasno cuti sto druga strana govori, a da vas ne cuju osobe oko vas. Jest fora da se mozete javiti i s naopako okrenutim mobom, ali malo smeta trazenje savrsenog zvuka izmedu glasnoce i privatnosti za svaki poziv.

Naravno kad ste sami nema problema :)
 
3 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi MIX

Dok svi jedva cekaju produzeni vikend....ja jedva cekam da zavrsi :-)

 

U pon bi trebao i moj stici pa da viise prestane iscekivanje....podjelim dojmove i naravno koju fotku.A sad na spavanje i budenje u ponedjeljak ujutro :-P

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi MIX

Jel Mi MIX ima sa službenim globalnim romom ili je samo kineski?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MIX

Jos uvijek iskljucivo kineski rom

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Uskoro dolazi i Global ROM, na CES-u je bio predstavljen s Global Developer 6.12.22 ROM-om.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi MIX

Meni je iz top onea dosao s global romom. 

 

Global 8.0 stable

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
papinijanus kaže...

Meni je iz top onea dosao s global romom. 

 

Global 8.0 stable

 To ti je unofficial ROM od sellera.

Za sada jedino dostupni China Stable 8.0.12.0 i China Developer 7.1.5

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MIX
Stigla i moja pilaaaaaaaa :-)
Later on slikice i dojmovi koji su vec...vau
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Uživaj 

 

Evo još par slika od mene, ne stignem napraviti review na forumu

 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
11 1 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Gledam cijenu MIX-a i ne vjerujem. 800 dolara na Honorbuyu.

 

Stvarno moraš biti fan ili znatiželjan da se isprsiš i to kupiš. Tko je - svaka čast.

 

Zanimljivo je kako Vam 800 dolara nije više skupo za MIX a za Iphone ili Samsung je. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2017 19:52 (R36).
 
1 10 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Hmm možda zato što je na tržištu napokon nešto novo i zanimljivo nakon svih ovih godina? Samsung svi imaju i sve se zna, a o tome da za 800$ iphonea 7 dobijem OS star 10 godina, Hd ekran, 4 metra bezela, gdje novi update donosi emoticon packove za tastaturu uopće neću... I da, ne mogu naplaćivati za slušalice ako su na 3.5mm utoru pa su to maknuli. Gade mi se svake godine sve više i više, da imam dao bih 1600$ za MIX prije nego 300$ za to smeće proizvedeno sa strane manipulativne kompanije za neinformirane/glupe ljude. Jer zašto ne zarađivati na takvima? 

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
Moj PC  
9 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
maks0806 kaže...

Hmm možda zato što je na tržištu napokon nešto novo i zanimljivo nakon svih ovih godina? Samsung svi imaju i sve se zna, a o tome da za 800$ iphonea 7 dobijem OS star 10 godina, Hd ekran, 4 metra bezela, gdje novi update donosi emoticon packove za tastaturu uopće neću... I da, ne mogu naplaćivati za slušalice ako su na 3.5mm utoru pa su to maknuli. Gade mi se svake godine sve više i više, da imam dao bih 1600$ za MIX prije nego 300$ za to smeće proizvedeno sa strane manipulativne kompanije za neinformirane/glupe ljude. Jer zašto ne zarađivati na takvima? 

Pa i Samsung je napravio rubni zaslon - prije dvije godine to je bilo nešto novo - pa su se opet dvolični našli komentirat prenapuhanu cijenu. 

 

Ako tebi ekran od ruba do ruba vrijedi 800 dolara - slobodno. Meni iskreno ne. Jedino za pokazivanje - ali to Xiaomi fanovi ne bi nikad radili . To samo rade Apple i Samsung fanovi.

 

Sve 5. Iskreno meni zanimljiv mob radi zaslona i ništa drugo. Ali strpljen spašen. Prvo je bio Sharp., onda Xiaomi, čekam dalje..., jer nedam 800 dolara samo zbog ekrana da ga j...

 

Ovo da su kupci neinformirani i glupi...gadno se varaš. Svako dobro razmisli kad nešto kupuje, osim ako ima love na bacanje pa mu se j...

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2017 20:32 (R36).
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi MIX

Evo za pocetak par slikica.Jos se navikavam na ovo cudo 

Telefon je dakle cista brutala....s obzirom da sam presao sa mi5 na MIXi da mi je ovo prvi telefon veci od 5,15 incha,trebat ce mi malo vremena.Prije svega je jako tezak a trenje valjda niti ne postoji 

Upotreba ovo telefona bez maskice je odbrojavanje do njegove "smrti".Ekran fantazija,mozda bolje perverzija...ma neznam sta napisati.Baterija isto brutala a sam rad 6GB ram-a i sd821 mislim da nije potrebno dodatno naglasavati.Kamera odlicna,i vise od toga osim naravno u nocnim uvjetima gdje ce valjda i xiaomi vec jednom to rijesiti. 

Ocijena 10,5/10....nemogu nikako biti realan posto sam Xiaomi fan...ali onaj zadrti

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
10 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
Sharp ima 77 i 78% screen to body a xiaomi mix 83 tak da nije skroz isto.
Samsung nema ekran do gornjeg ruba..

A kaj vrijedi na ajfonu onda 1000$?

Jedino za pokazivanje a hrpa ajfonasa upravo za to i koristi, pogotovo srednjoskolke kojima su roditelji na 20 rata ih kupili, a nemaju ni za bon neg svaki put zicaju za poziv nekog.

Iskreno, zasad ga jos nebi kupio jer sam mob tek nedavno kupil, al iduceg mia mozda i bi
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MIX
R36 kaže...
Sve 5. Iskreno meni zanimljiv mob radi zaslona i ništa drugo. Ali strpljen spašen. Prvo je bio Sharp., onda Xiaomi, čekam dalje..., jer nedam 800 dolara samo zbog ekrana da ga j.

 

 

 

 

 

 Aha ali ces dati 1000+  usd kada to izbaci Samsung i najavi to kao revoluciju ....ovcama za sisanje

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
floki26 kaže... 

 Aha ali ces dati 1000+  usd kada to izbaci Samsung i najavi to kao revoluciju ....ovcama za sisanje

A šta da ti kažem kad su svi ostali ovce za šišanje a ti inteligentan što si dao 800 dolara zbog zaslona od ruba do ruba.

 

Kad jednog dana Samsung tako nešto izbaci znaj da će to biti kompletan prozivod. Neće biti revolucija nego evolucija. Nadam se da neće izgledat kao Xiaomi, jer bi bilo suludo napustit rubni zaslon (funkcije)

 

Sve 5. Uzivaj u mobu i ako nije problem da staviš par slika okinutih fotićem u svim uvijetima (mislim ozbiljno., da ne misliš da se zajebavam)

12 godina
offline
Xiaomi MIX

Da malo obrazložim zašto mislim da su 90% korisnika ip7-ice neinformirani/glupi, te zašto bi bez razmišljanja uzeo ovaj mob naspram appleovih umotvorevina.

 

Ono što sam navikao raditi na telefonima prije smartphonea općenito je sve što mi hardver dopušta, ali da sve to izvedem što brže i jednostavnije. Došli su win 6.5 telefoni (Prešao sa c905 na Xperiu X1), pa na prvi HTC mob u mom vlasništvu HTC HD! Jes radio je loše, imao je rezistivni ekran i windows je bio grozan, ali sam mogao raditi ono što sam mogao na starim telefonima. Slanje preko bluetootha, video snimanje, prebacivanje glazbe i videa sa kompa itd. Fast forward na iPhone 4. Tu sam pokleknuo. 326ppi, 32gb, jailbreakom sam postigao čudesa. I tu je apple stao. Zašto bi radili na inovaciji kad imaju milijune kupaca koji će plesati kako oni sviraju i kupovati sve što im pruže po bilokojij cijeni. Za to vrijeme android se poboljšavao, a apple sve više ograničavao i ništa značajno nije radio s telefonima. 

 

Imao sam sve iphonee izašle dosada i ta razina ograničenosti je sa novijim iOs-ima i iP7 dosegla bezobraznu razinu. Kvaliteta iphonea je valjda najgora na tržištu (sve mobitele što kupujem/mijenjam su od novaca za izmjenu tipaka, wifi antena, u2 čipova na mbo...). I što apple napravi? Double click home to unlock hahah. Ovo sa slušalicama isto. Za svaki proizvedeni punjač sa lightning konektorom, oni dobiju popriličnu sumu. Na slušalice ne, jer nije njihov izum. Nasrali su takve gluposti zašto su maknuli taj jack, a zapravo će sad dobivati profit na svim slušalicama na lightning konektor... Jebeni biznis model, ali gorespomenutih 90% ljudi ne razmišlja na taj način. 

 

I sad proteklih par tjedana imam paralelno ip 6s i Mi5. Ja ne vidim gdje je ta jednostavnost o kojoj "jabučari" govore. Jedan korak na Mi5 je u većini slučajeva 2-3+ koraka na ip6s. Također se iphone doima užasno tromo zbog stogodišnjih animacija za svaki korak. Fp reader je sporiji, App store je sporiji i neorganiziraniji od Android marketa iz 2012. Download i instalacija aplikacija također na toj razini-brzini. Baterija je koma, kustomizacije nema. Nije da želim čudesa, ali bar da si mogu nekako poslagati foldere gdje ih hoću, kako hoću, neki widget... ništa. Da ne pričam o nfc, beamanju na telku, instalaciji "nebašlegalnih" aplikacija... O da, home tipka se ne treba stiskati, imam recent apps i back tipku, a ne mutave double-triple klikove i razvlačenje prstom okolo da dosegnem strelicu back, ako se uopće odluči pojaviti na ekranu. Bezeli su kao na androidima 2012, te moj mi5 nije ništa veći ni deblji sa skoro duplo većom baterijom i 0.45" većim ekranom.

 

Mogu tako do sutra jer ja koristeći ovaj 6s nemrem naći nijedan realni razlog zašto bih ga platio više od 1500kn. Nudi manje, dizajn i ekran iz 2102. standarda, užasno glup OS koji ograničava svaku jednostavnost korištenja, ovisnost o iTunesu za bilokakvu interakciju s računalom, kvarenje user experiencea radi vlastite zarade, mizerna baterija, nikakva inovacija u proteklih 7 godina, samo život od stare slave, tinejđera sa OBEY šiltericama, te zatucanim ljudima koji se boje probati nešto novo i bolje. 

Zato kudos svima što ste kupili ovaj mob, makar sa svojim nedostacima, ali koji je unio toliko potrebno osvježenje u svijet mobitela današnjice dizajnom, tehnologijom i izradom. 

 

Sve ovo gore navedeno za ip ne vrijedi za S7. Koristio sam 3 S7ice i 1 S7edge i meni jedina zamjerka je zvuk na sluške. Za nekoga tko hoće pouzdan bezkompromisan all round mob nema boljeg, ali ovo je pure fun sexy extavaganza!

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2017 22:42 (maks0806).
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
maks0806 kaže...

Da malo obrazložim zašto mislim da su 90% korisnika ip7-ice neinformirani/glupi, te zašto bi bez razmišljanja uzeo ovaj mob naspram appleovih umotvorevina.

 

Vrtit opet na ovoj podtemi istu priču koja je bila na podtemi Iphone 7 nema smisla. Mislim da su tamo svi odgovori. 

Ako si htio ponovno pokrenut neku raspravicu ovo si mogao tamo napisat.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MIX
@R36

800 usd?Odakle ti to?
630 usd me izasao i to barem 50 usd od planiranog.
Svaki tvoj komentar je iskljucivo pljuvanje po xiaomi.Ako si upucen,a mislim da jesi taj model u Kini kosta 3999Rmb (cca 4000kn) dok Samsung i Iphone u Kini imaju relativno istu cijenu novih uredaja kao i u Hr.
Tebi je bitno popljuvati tako da ces uzeti onaj podatak koji tebi odgovara a ne onaj koji je cista realnost
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi MIX

Nemam ja što raspravljati i pisati usporedbe po ip7 temi, niti me zanima njihovo mišljenje pretjerano. Većinu steknem koristeći mob sam a ne što drugi vele. Tamo pol njih ni nema ip7 pa seru protiv njega pa stvarno ne želim ni s jednima ni s drugima u raspravu. Tu je bilo pitanje zašto bi itko dao ip7 novce za MiX, pa sam obrazložio zašto je iphone danas ništa više nego statusnog simbola za većinu ljudi jer se ne trude poboljšati mob znajući da će ga masa pokupovati.  

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
floki26 kaže...
@R36

800 usd?Odakle ti to?
630 usd me izasao i to barem 50 usd od planiranog.
Svaki tvoj komentar je iskljucivo pljuvanje po xiaomi.Ako si upucen,a mislim da jesi taj model u Kini kosta 3999Rmb (cca 4000kn) dok Samsung i Iphone u Kini imaju relativno istu cijenu novih uredaja kao i u Hr.
Tebi je bitno popljuvati tako da ces uzeti onaj podatak koji tebi odgovara a ne onaj koji je cista realnost

A šta bi izmišljao cijenu... 

 

Honorbuy - ne može biti realnije...EU skladište - ukupno s dostavom 833,99 dolara ili 5990,32kn. Govorim o ovom od 128GB i 4GB Rama. Ovaj od 256GB je 100 dolara skuplji. 

Bangoood (Kina) - 769,99 dolata + porez i carina. Skuplje nego s Honorbuy

 

I da je 630 dolara iz Kine + carina + porez...ispadne ti negdje isto. Ako nisi platio ni jedno ni drugo nego samo 630 dolara - dobro si prošao.

 

 

 

16 godina
offline
Re: Xiaomi MIX

Imas ga za 700$ iz giztopa i jos 5% popust mozes dobiti.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2017 4:30 (Patrick_cro).
13 godina
offline
Xiaomi MIX

jesi ti uspio dobit tih 5%? ja nisam, prijavio se na news letter ali ništa, samo se zahvalili...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MIX
floki26 kaže...

Evo za pocetak par slikica.Jos se navikavam na ovo cudo 

Telefon je dakle cista brutala....s obzirom da sam presao sa mi5 na MIXi da mi je ovo prvi telefon veci od 5,15 incha,trebat ce mi malo vremena.Prije svega je jako tezak a trenje valjda niti ne postoji 

Upotreba ovo telefona bez maskice je odbrojavanje do njegove "smrti".Ekran fantazija,mozda bolje perverzija...ma neznam sta napisati.Baterija isto brutala a sam rad 6GB ram-a i sd821 mislim da nije potrebno dodatno naglasavati.Kamera odlicna,i vise od toga osim naravno u nocnim uvjetima gdje ce valjda i xiaomi vec jednom to rijesiti. 

Ocijena 10,5/10....nemogu nikako biti realan posto sam Xiaomi fan...ali onaj zadrti

 ovaj najlon na mobitelu izgleda katastrofa. Nikad mi ne idu u glavu ljudi ( pričam opčenito ) koji se pale na dizajn i kvalitetu izrade onda stavalju u neke bezvezne futrolice i zakele naljepnice po mobitelu. Jbg kao da imaš ženu sa dobrim atributima, a vani nosi kompletan hijab

12 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
Jim Carrey kaže...

 ovaj najlon na mobitelu izgleda katastrofa. Nikad mi ne idu u glavu ljudi ( pričam opčenito ) koji se pale na dizajn i kvalitetu izrade onda stavalju u neke bezvezne futrolice i zakele naljepnice po mobitelu. Jbg kao da imaš ženu sa dobrim atributima, a vani nosi kompletan hijab

 Nema još odgovarajućeg tempered glass-a za MIX.

 

Inače ja na svom nemam, koristim samo leather case iako je šteta što pokrije onako lijep dizajn odozada.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
16 godina
offline
Re: Xiaomi MIX
mickname kaže...

jesi ti uspio dobit tih 5%? ja nisam, prijavio se na news letter ali ništa, samo se zahvalili...

 Nisam jos na novo kupovao kod njih, ali trebali bi dati popust ako ga reklamiraju, posalji im email pa vidi.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice