Savršena tarifa - VIP

poruka: 190
|
čitano: 89.121
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Diplomat kaže...
Pojma nemaš, Tele2 signal je srednja žalost.

Ne sjecam se kad nisam imao 3G u Zagrebu.

Na SGS2 sam gotovo uvijek na EDGE-u na Vipu, kod Tele2 i Defy nikad, uvijek HSDPA.

 

I provjereno znam da Tele2 koristi T-HT i Vip infrastrukturu, tako da govorimo o placebu ili necem slicnom.

Takoder, mozda niste znali, ali ako nemate signal na Tele2, samo promijenite mrezu na T-Mobile.

 

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP

  Koristi T-Mobile mrežu ( više ne VIP ). Trebate podesit mobitel na automatski odabir mreže pa se onda desi što je spomenuo kolega da sam prebacuje na T-Mobile a cijene ostaju TELE2.

16 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

ovo ne vodi nicemu.  neka tema bude korisna dok ne zavrsi akcija.  nema smisla da sad ja napisem kako kroz sve tunele na autocesti,a posebno 9km svetog roka kroz cijeli tunel vip ima HSDPA ,ostali nista.  tako mozemo do beskraja.

- jeste uzeli tarifu

- koliko razgovarate

- dojmovi

- cesce punite bateriju  lol

- szk

- niste uzeli, predomisljate se, cekate treceg operatera, manju naknadu, nesto slicno na bonove...

 

i tome sl.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
4 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
torrente kaže...

- jeste uzeli tarifu

- koliko razgovarate

- dojmovi

- cesce punite bateriju  lol

- szk

- niste uzeli, predomisljate se, cekate treceg operatera, manju naknadu, nesto slicno na bonove...

 

i tome sl.

 Napiši ti molim te ako ti nije problem sve ovo, ako može neki ScreenShot ( može i na PP ) iz MOJ VIP ( kako izgleda statistika ako je ima ).

 

Sutra idem u VIP preći sa Tele 2 Revolucije.

14 godina
offline
Savršena tarifa - VIP

Nemam uopće dojam da T-mobile ima najbolji signal. Štoviše, usred Zagreba mi se nerijetko događa da mi treba pola minute da mi se forum učita.

Prelazim na gregora..;)

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
2 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
DamageHigh kaže...

Nemam uopće dojam da T-mobile ima najbolji signal. Štoviše, usred Zagreba mi se nerijetko događa da mi treba pola minute da mi se forum učita.

Prelazim na gregora..;)

 Zašto ne na VIP-a?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
evo danas nesto poslom bio u jednom t-centru, bit ce nesto i od tmobile rekao mi je.covjek koji tamo radi, znam ga inace,. rekao je oko 5.6 da bi trebala izic, nesto.slicno kao ova savrsena ili revolucija...ugl, jedva cekam da dode i da otvorim novu temu,..:)
juka
14 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Iako imam dojam da VIP ima daleko najbolja signal i najbolju pokrivenost, Smart tarifa na bonove kod gregora mi je preprivlacna. Kada napravim prijenos broja, za svakih 50 kn (bon) se dobiva 25 kn gratis. Smart tarifa kosta 30 kn, a ukljucuje 1 GB prometa i 300 min razgovora. Dakle, ostaje jos 45 kn za poruke i eventualne pozive. Maltene mogu 2 mj. prezivjet na bonu od 50 kn.

Da ima tako nesto u VIP-a, ne bih uopce razmisljao...
www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
16 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

MojVip pretinac.  Dozvoljene manipulacije sa svim opcijama za koje bi inace zvali szk da vam pale/gase.  temeljit uvid transakcija, pozivi,data,sms.   kao i svaki postpaid...nije u relanom vremenu, vec kasni 3-4 sata (prepaid je u realnom vremenu).  pristojan mail,ako se kome koristi, premda sam ga ja redirektao na gmail.   birate hocete papirnati racun ili e-racun.  analiza troskova sa statistikom poziva, premda je to nepotrebno u ovoj tarifi.  mogucnost citanja ispisa zadnjih 6 mjeseci.    jednostavno, informativno i sluzi svrsi.   eh da, mozete odavde i nekom obnovit vipme racun.

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2012 21:40 (torrente).
 
4 0 hvala 3
12 godina
odjavljen
offline
Savršena tarifa - VIP
Hvala Torrente, ovo je još jedan + za VIP. Nema razloga ne preci.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Ma vip je najbolja mreža, pogotovo nakon ove tarife.

Onom t-mobilu šugavom nebi iz principa uzimao neke tarife jer me već dovoljno na internetu i max-tvu pelješe, a tele 2 i ove ostale wannabe mreže su loše šta se tiče signala, da ne govorim da u većini inozemnih država nemaju signala.

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Tele2 ima po većini Europe.

Meni VIP ima svugdje po Zagrebu HSDPA 4.5Mbs DL/3.5Mbs UL.

4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
8ax kaže...

Tele2 ima po većini Europe.

Meni VIP ima svugdje po Zagrebu HSDPA 4.5Mbs DL/3.5Mbs UL.

Ja sam iz puno priča od prijatelja čuo da po Bugarskoj i Švedskoj tele 2 svako malo nestaje, ne vjerujem da bi mi prijatelji lagali oko takve stvari.

Rekli su odprilike:" u onoj šugavoj Bugarskog stalno signala nestaje" nisu ni svjesni da je to zbog tele 2, a ne zbog Bugarske:)

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
14 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Hoh, u Švedskoj NIKAKO, to je Tele2 matična zemlja i među vodećim operaterima su, imaju 4G.

4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
8ax kaže...

Hoh, u Švedskoj NIKAKO, to je Tele2 matična zemlja i među vodećim operaterima su, imaju 4G.

Ja ti samo kažem kako sam čuo, to može bit i totalna neistina, ali teško vjerujem da bi mi za takvu jednostavnu stvar lagali, nema razloga:)

Jedina možda mreža koja može konkurirati vipu je ona bonbon. Oni su od t-mobile-a, tako da imaju istu pokrivenost ko t-mobile, a tarifu možeš sam sastavit i stvarno je ultra jeftina.

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
14 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Bonbon je ok.

Možda je u Švedskoj nestalo signala ako su se u podzemnoj garaži smjestili :)

4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Volvox kaže...
8ax kaže...

Hoh, u Švedskoj NIKAKO, to je Tele2 matična zemlja i među vodećim operaterima su, imaju 4G.

Ja ti samo kažem kako sam čuo, to može bit i totalna neistina, ali teško vjerujem da bi mi za takvu jednostavnu stvar lagali, nema razloga:)

Jedina možda mreža koja može konkurirati vipu je ona bonbon. Oni su od t-mobile-a, tako da imaju istu pokrivenost ko t-mobile, a tarifu možeš sam sastavit i stvarno je ultra jeftina.

¸

da samo što bonbon ima 3x goru pokrivenost u varaždinskoj županiji nego tele 2.... imam 2 frenda koji kažu da na bonbonu troše max 30kn na mjesec, ali ako im pošaljem poruku ili ih pokušavam nazvati nema šanse da ih dobijem.... poruka mu dođe za 4-5 dana (ako uopče stigne) pa nije ni čudo da tako malo troše jer nikad nemaju siginala da potroše pare :D :D :D

12 godina
odjavljen
offline
Savršena tarifa - VIP
Dolazi tarifa od TM-a koja će biti jeftinija od VIP-a i Telea pa cemo vidjeti!
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP
Plaća li se naknada za uspostavu poziva u ovoj tarifi?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
acerbis kaže...
Plaća li se naknada za uspostavu poziva u ovoj tarifi?

ne, nista. 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
13 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Diplomat kaže...
Dolazi tarifa od TM-a koja će biti jeftinija od VIP-a i Telea pa cemo vidjeti!

 

 

imaš kakvih poznatih detalja uz to??? jer ja iduči mjesec kad mi istekne pretplata mislim napustit t-com radi prelaska na bolej tarife... (cijena i količina podatkovnog prometa) to mi je najvažnije...

14 godina
offline
Savršena tarifa - VIP

presao bi i ja na ovu tarifu

ali ugovor mi zavrsava tek 01.12.2012.

postoji li mogucnost kod vip-a da otplatim ugovor do kraja

i da onda predem na svarsenu tarifu

pozz

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Savršena tarifa - VIP
Pricekaj do 1.6 pa vidi kaj ce TM predataviti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
pasko kaže...

presao bi i ja na ovu tarifu

ali ugovor mi zavrsava tek 01.12.2012.

postoji li mogucnost kod vip-a da otplatim ugovor do kraja

i da onda predem na svarsenu tarifu

pozz

 

 

u tcomu je politika da doplatiš onda nešto za uređaj koji si uzeo proporcionalno sa time kolko ga več dugo imaš i kolko si jeftinije platio.... pa je valjda i kod njih tako... ali nisam siguran...

 

a pričekat ču još... do sredine idučeg mjeseca mi vrijedi pretpalta, a su mi rekli da mogu več 10 podnjet zahtjev za raskid.......

14 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Jel tebi netko slovo "ć" iščupao iz tipkovnice?

 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Diplomat kaže...
Pricekaj do 1.6 pa vidi kaj ce TM predataviti.

danas je dan :D

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
odjavljen
offline
Savršena tarifa - VIP
Sljedeci tjedan tek... :/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
od 5.6 je meni rekao covjek u tcentru da ce ici tarifa van
juka
15 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Vidim da neki nisu znali, ali na Savršenu možete preći samo s novim brojem
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
odjavljen
offline
Savršena tarifa - VIP
Onda su meni krivo rekli...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice