Savršena tarifa - VIP

poruka: 190
|
čitano: 89.114
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Mozda muljaju.

Moj stari je iso jucer prec i rekli su mu da mora novi broj uzet jer ne potpisuje ugovor pa im je nova kartica jedina legalna veza s njima.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Savršena tarifa - VIP

evo ovako ljudi.. .sto se tice savršene...

 

meni ugovor istječe 30.6.2012... to sam već naveo..

 

ugl moje obraćanje vipu....

 

prvo... oko 15.5. su mi rekli kada se pojavila da uopce ne mogu prijeci na savšrenu jer mi ugovor ne ističe....

 

drugo..par dana poslije sam zvao da pitam ponovno nešto u vezi toga i lik mi kaže bez frke mozete prijeci jer vam ugovor istječe za mjesec dana  i onda poslije 31.5. samo odite u vip centar i prijeđete na savršenu i to je to..

 

treće... danas zovem , 1.6.2012. da ipak još provjerim šta će mi sada reći... kaže študnetica na infu... morate pisat MOLBU i onda FAXOM slati na REKLAMACIJE i cekati da vam odogovore da li cete moci prijeci na  savšrenu... ja joj objasnim šta mi je njezin kolega rekao ona kaže da da da sve mi je jasno ali takakv je postupak...

 

četvrto... danas odem poslije toga što sam zvao jer sam skuzio da je zenska tulava  i neće pitati nikoga oko sebe od starijih, jer i sam radim u telekomu , i znam kako znaju svašta govoriti ljudima,... bez provjere, odem u vip u novom zgbu i dodjem tamo i kaze mi zenska ...aha vidim sve... BEZ PROBLEMA mozete na  savršenu ali je bed jer sam ja oko 4.5.2012. sa bez limita 100 prešao na bez limita 111 i sada dok ne prođe obračunsko razdoblje nemrem ... što znači da mogu doci za tjedan dana i to napraviti bez frke... eto... ženska u viponetu je bila super ljubazna...

 

ugl...

 

najbolje je otici u vipnet i to je to...

MuWu
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Brkate kruške i jabuke.

To što na nečijoj vikendici mreža X ima signal a mreža Y  nema, ne znači da je jedna bolja od druge. To može samo tebi osobno poslužiti kao odabir mreže.

Moja obitelj i ja koristimo tele2 nekoliko godina, u nekim zabitima ima problema s jačinom signala ali tako je sa svim mrežama, ne postoji mobilni operater koji ima potpunu pokrivenost sa signalom.

Može se dogoditi da u jednoj uvali x nema signala, u sljedećoj, y a u trećoj Z. 

Kao što je netko već spomenuo Tele2 se koristi s T Mobile mrežnom infrastrukturom, ranije je isto bilo s VIPovom.

 

Do prošlog mjeseca sam koristio Smart 200 i iako sam bio pod ugovorom, dozvolili su prelazak na Revoluciju, što je svakako lijep odnos prema korisniku ako znamo da sam prešao na tarifu s manjom mjesečnom nadoknadom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Savršena tarifa - VIP

Blago tebi

“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.6.2012 15:26 (ppetesic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
gardist kaže...
Do prošlog mjeseca sam koristio Smart 200 i iako sam bio pod ugovorom, dozvolili su prelazak na Revoluciju, što je svakako lijep odnos prema korisniku ako znamo da sam prešao na tarifu s manjom mjesečnom nadoknadom.

 Ako si pod ugovorom Tele2 dozvoljava besplatan prelaz na prvu neposredno nižu tarifu nakon 4 obračunska razdoblja tj nakon 4 plaćena računa. Znači možeš preći sa tarife 200 na tarifu 150 ali ne možeš preći sa 200 na recimo tarifu 100 ili 50kn

 

 

A za razliku od VIP-a na kojem je moja frendica na nekoj staroj tarifi 50 i sad bi željela preći na "bez limita 55" i ne dozvoljavaju joj, traže da plati 202,24 kn (ili da čeka do 3 mjeseca prije isteka 2-godišnjeg ugovora, onda će kao moći preći bez naknade)

11 godina
offline
Savršena tarifa - VIP

Znaš li da li je moguće na tele s 150 preći na 100?

Tuđi čovik nikad neće znati...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Vip igra pametno, al za nas idiotski.
Mozes prec na skuplju pretplatu besplatno, ali na jeftiniju moras platit ili ne mozes uopce.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP

Naravno.

13 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Mitch kaže...
Vip igra pametno, al za nas idiotski.
Mozes prec na skuplju pretplatu besplatno, ali na jeftiniju moras platit ili ne mozes uopce.

 

 

pa takva je politika večinom kod svih... t-com recimo nakon produženja tarife da opciju da smanjih svakih 4 mjeseca tarifu na prvu sljedeču jeftiniju... jer večian kupuje mob u večoj tarifi da ga dobe jeftinije, ali na kraju kada izračunaš dođe te jednako ili još čak i skuplje taj mob..

15 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Sto je najgore uz Savrsenu ne mozes uzet uredaj ni ostavit stari broj


Znaci ja SILOM ZELIM TROSIT 150 KN KOD NJIH i oni mi nedaju.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Mitch kaže...
Vip igra pametno, al za nas idiotski.
Mozes prec na skuplju pretplatu besplatno, ali na jeftiniju moras platit ili ne mozes uopce.

 Nije tako, kao što sam gore napisao ženska je trenutno na VIP-ovoj "model 50" tarifi (pod ugovorom je od 01/2011) i sad želi preći na "bez limita 55" tarifu i nedaju joj prelazak tj traže da plati 202 kn prelazak a da će bez plaćanja tih 202kn moći preći u 55 tarifu 3mj prije isteka ugovorne obaveze, u 10mj ove godine

 

Kad sam pitao zašto nedaju (jer prelazi na skuplju tarifu sa 50 na 55) odgovor je bio da zbog toga jer u toj bez limita 55 tarifi ima pogodnosti koje nije imala u model50 tarifi. 

15 godina
offline
Savršena tarifa - VIP

zanimljivo ovo sto se tice prelaska sa 50 na 55 ili 100 na 111... 

 

ja sam presao sa bez limita 100 na 111 bez ikakvog problema pocetkom petog mjeseca ...nisam morao nista platiti jer su u istom raztednom modelu... 

MuWu
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Savršena tarifa - VIP

evo ljudi danas sam se prebacio konačno... bez ikakvog problema... došao u vipnet , rekao da sam bio prije tjedan dana i to je to... vec sam par sati na savršenoj.... hhh

MuWu
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
@Mitch: Ja malo prije bio u Vipu, prebacio broj iz T-Mobilea i uzeo Savrsenu tarifu. Ne kuzim kako tebi nisu dali. Jesi mozda bio na bonove?
12 godina
odjavljen
offline
Savršena tarifa - VIP
Mitch nema pojma naravno da se moze prebaciti broj!!!
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Savršena tarifa - VIP

Savršena tarifa, ima tu neka caka ko u Revoluciji da ustvari ispada 200 kn a ne 150 zbog nekih davanja ( PDV ) il tak nekaj ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
GRDI-146 kaže...

Savršena tarifa, ima tu neka caka ko u Revoluciji da ustvari ispada 200 kn a ne 150 zbog nekih davanja ( PDV ) il tak nekaj ? 

ne

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
16 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
GRDI-146 kaže...

Savršena tarifa, ima tu neka caka ko u Revoluciji da ustvari ispada 200 kn a ne 150 zbog nekih davanja ( PDV ) il tak nekaj ? 

150kn je sa PDVom. jedino još imaš 10kn koji ide HAKOMu (navodno će uskoro i to preuzeti operateri) i sve dodatne usluge (parking, karte u ZETu i sl.)

12 godina
odjavljen
offline
Savršena tarifa - VIP
Nema nikakvih caka, može se prebaciti broj nemojte samo slušati razne lažove na forumu!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Volvox kaže...
GRDI-146 kaže...

Savršena tarifa, ima tu neka caka ko u Revoluciji da ustvari ispada 200 kn a ne 150 zbog nekih davanja ( PDV ) il tak nekaj ? 

ne

A kako to u revoluciji ispadne 200 kn?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
dRoID kaže...

A kako to u revoluciji ispadne 200 kn?

Probaj onda ovako računaš: 150kn plus 25% pdv i još naknadu za frekvenciju 10kuna i dobiš 197,50kn. Jednostavno računaš.

16 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Nello kaže...
150kn plus 25% pdv i još naknadu za frekvenciju 10kuna i dobiš 197,50kn.

Kakav PDV 25%? To je već uračunato u onih 150 kn. Ne znam za ostalo, ali ovo ne može biti - sve maloprodajne cijene se iskazuju s PDV-om (osim ako nije posebno napomenuto da treba na cijenu dodati i PDV, u što čisto sumnjam).

Gledam te!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Veliki Brat kaže...
Nello kaže...
150kn plus 25% pdv i još naknadu za frekvenciju 10kuna i dobiš 197,50kn.

Kakav PDV 25%? To je već uračunato u onih 150 kn. Ne znam za ostalo, ali ovo ne može biti - sve maloprodajne cijene se iskazuju s PDV-om (osim ako nije posebno napomenuto da treba na cijenu dodati i PDV, u što čisto sumnjam).

Zato što je na pretplati. Ja sam isto imao pretplatu na net 80kn a plačao 110 kuna ( net 80kn + pdv i naknada i toliko izađe 110kuna ) Obično je to cijena bez pdv...

16 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Nello kaže...
Zato što je na pretplati. Ja sam isto imao pretplatu na net 80kn a plačao 110 kuna ( net 80kn + pdv i naknada i toliko izađe 110kuna ) Obično je to cijena bez pdv...

Ovdje piše da je PDV uključen u cijenu (treba kliknuti Cijene u izborniku s lijeve strane). Da meni netko naplati PDV na to, jako bi se naljutio.

Gledam te!
12 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Veliki Brat kaže...
Nello kaže...
150kn plus 25% pdv i još naknadu za frekvenciju 10kuna i dobiš 197,50kn.

Kakav PDV 25%? To je već uračunato u onih 150 kn. Ne znam za ostalo, ali ovo ne može biti - sve maloprodajne cijene se iskazuju s PDV-om (osim ako nije posebno napomenuto da treba na cijenu dodati i PDV, u što čisto sumnjam).

 

Nema nikakvog PDV-a, on je vec ukljucen u cijenu.. Ne posaljes li nijedan MMS i ne platis li parking za auto, i ne pozivas li nijedan broj koji je zapravo usluga s dodatnom vrijednošću, tvoj racun ce biti ravnih 160 kn.

Isto je i kod T-mobilea, tarifa Extra Total +S cije je regularna cijena 125 kn, s popustom za mlade od 50% je 62,5 kn, na to još 10 kn radijske frekvencije, i 50 kn flat opcija, što je u konačnici cifra od 122,50 kn za sve iste usluge kao u Savršenoj i u Revoluciji, i više od toga nece biti.

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
15 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Diplomat kaže...
Mitch nema pojma naravno da se moze prebaciti broj!!!

Ja ne mogu.

 

Vip Ideal tarifa (isteko ugovor)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
GRDI-146 kaže...

Savršena tarifa, ima tu neka caka ko u Revoluciji da ustvari ispada 200 kn a ne 150 zbog nekih davanja ( PDV ) il tak nekaj ? 

 

 

jedino ako potpišeš na pretpaltu i uzmeš neki mob koji kroz 2 god isplačuješ uz pretplatu po 50kn... tako je 150kn pretplata + 50kn mob i to te ispadne 200kn..

tako je recimo u revoluciji arc s mob pa dođe onda 200kn mjesečno pretplata...

12 godina
odjavljen
offline
Savršena tarifa - VIP
Gore si rekao da ne mozes ostavit stari broj a to nije istina.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Mitch kaže...
Diplomat kaže...
Mitch nema pojma naravno da se moze prebaciti broj!!!

Ja ne mogu.

 

Vip Ideal tarifa (isteko ugovor)

U uvjetima korištenja nema ništa konkretno što se tiče drugih tarifa, samo piše:

 

2. Tarifa Savršena je dostupna privatnim, a tarifa Savršena Biz poslovnim korisnicima, i to novim Vip privatnim i poslovnim pretplatnicima, postojećim Vipme korisnicima koji su najmanje 3 mjeseca Vipme korisnik i koji žele postati Vip pretplatnici te postojećim Vip pretplatnicima koji zadovoljavaju Opće uvjete poslovanja VIPnet d.o.o. i uvjete ove tarife.

4. Postojeći korisnik, privatni i poslovni, može promijeniti svoj postojeći tarifni model na tarifu Savršena, odnosno Savršena Biz, isključivo ako mu je isteklo obvezno trajanje ugovora. Promjenom na Savršenu/Savršenu Biz tarifu gube se sve pogodnosti, prava, promocije i popusti koje je korisnik imao na prethodnoj tarifi.

 

Po kojim pravilima oni tebi ne daju da se prebaciš na ovu tarifu?

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2012 11:48 (Mirko935).
14 godina
offline
Savršena tarifa - VIP

ova tarifa se više ne može uzet?

to bio neki promotivni period?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice