Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.075.655
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
CopyPastee kaže...

Ne vidi tamo kontakte, samo vidi one koji su mu iz maila, nema onih iz telefona. Gle, nisam pocetnik, kuzim se dosta u sve ovo. Postoji li mi mogucnost da negdje imaju zapisani svi kontakti pa da ih nekako povucem. Jer, koristio je i viber pa su i tamo bili vidljivi, neznam. Ali jednostavno se nemogu pomiriti s cinjenicom da ih nigdje nema?

Imaš u gmailu tj.pod kontaktima naravno da možeš vratiti kontakte unazad pa izbornik 1-3-5-7-30-90 dana,naveo sam bezveze. Ja sam to koristio i isprobavao,ali sam si ujedno i backup napravim jednom mjesećno u csv.za nedaj bože. Ali ne vidim da ti sve moglo nestati,jedino ako je otvorio gmail prije 3 dana i da su mu to bili prvi unosi pa da ste obrisali onda je by by....

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
robijan kaže...
CopyPastee kaže...

Ne vidi tamo kontakte, samo vidi one koji su mu iz maila, nema onih iz telefona. Gle, nisam pocetnik, kuzim se dosta u sve ovo. Postoji li mi mogucnost da negdje imaju zapisani svi kontakti pa da ih nekako povucem. Jer, koristio je i viber pa su i tamo bili vidljivi, neznam. Ali jednostavno se nemogu pomiriti s cinjenicom da ih nigdje nema?

Imaš u gmailu tj.pod kontaktima naravno da možeš vratiti kontakte unazad pa izbornik 1-3-5-7-30-90 dana,naveo sam bezveze. Ja sam to koristio i isprobavao,ali sam si ujedno i backup napravim jednom mjesećno u csv.za nedaj bože. Ali ne vidim da ti sve moglo nestati,jedino ako je otvorio gmail prije 3 dana i da su mu to bili prvi unosi pa da ste obrisali onda je by by....

Probao sam i to, sve sam pretrazio i jednostavno ih nema. Ni ja mu nisam vjerovao da su samo tako mogli nestati dok nisam googlao. Masa ljudi je imala isti problem na androidu.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
E ovo mi je prvi glas o tome, stvarno nemam ideju. Probajte googlu ili nekoj njihovoj službi poslati neki upit ili zahtjev za pomoć !!!
Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Znam da su googleu mislim ljetos pali serveri pa je jedan dio ljudi ostao nepovratno bez svega na svojim racunima,osobno prvi puta cujem za ovaj problem ali ja uvijek koristim super backup za poruke i kontakte pa nema problema
12 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Momci koji je najbolji screen protector i najbolji kejs za mobitel. Sve skupa do 10$ ako može sa ebaya neki prijedlog. Tipa spigen ako postoji za s2-icu ili tako nešto. Šta ga neće učinit buky previše a da je kvaitetno i štiti pri padu. I neki super kvalitetan screen protector. Hvala unaprijed!

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Unix kaže...
Mikidado kaže...

Pliz pogledaj zadnje pitanje! :)

Nisam baš siguran da ti bude odgovorio. 

I da, resetiraj sve na tvorničke postavke.

di je kolega hajdinjak....

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

zna neko di mogu kupit auto punjac (trazim novi iz ducana a ne polovni)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Bas sam sad isprobavo i kad je stock 4.0.3 rom piše i seriski broj i IMEI, kad stavim 4.0.4 nestane seriski broj IMEI je tu ... hmmm Zašto?

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Skini program EFS Pro i napravi backup EFS fajla (koji sadrzi IMEI i jos neke datoteke), jer mozes ostati i bez mreze, a ne samo IMEI-a.

daniel
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
PC - stručnjak kaže...

Bas sam sad isprobavo i kad je stock 4.0.3 rom piše i seriski broj i IMEI, kad stavim 4.0.4 nestane seriski broj IMEI je tu ... hmmm Zašto?

bug u verziji 4.0.4...nista za zabrinuti se

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ako ti nije hitno: eBay

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

+ Expect official Jelly Bean rollout for Samsung Galaxy S II (international version) upcomming week :)

https://twitter.com/SamsungUpdates/status/277445259674411008

S2, CM10, Siyah
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Momci koji je najbolji screen protector i najbolji kejs za mobitel. Sve skupa do 10$ ako može sa ebaya neki prijedlog. Tipa spigen ako postoji za s2-icu ili tako nešto. Šta ga neće učinit buky previše a da je kvaitetno i štiti pri padu. I neki super kvalitetan screen protector. Hvala unaprijed!

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

evo ga napokon i alliance baziran na JB

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2037363

 

mali changelog:

 

Based on samsung JB Leak XXLSJ
Modem XXLS6
Kernel - Philz safe kernel
Rooted, deodexed and zipaligned
Alliance ROM Customizer with root browser from ficeto
AllianceOTA
Alliance Control
6 Lockscreens - Ripple, Circle, Jellybean, Blackberry 10, Acer, LG Optimus
13 ink effect choices on Ripple lock - None, Pink,Orange,Green,Blue,Navy,Purple,Brown,Light
Blue,Black,Bright Red,Yellow,Dark Red
20 optional and orderable dropdown toggles including multiwindow, smart stay etc
4 Lockscreen Shortcuts on Ripple
Information Ticker on Ripple
Ripple Toggle
Hide options for:
Statusbar Clock
Statusbar alarm
Statusbar Bluetooth
Statusbar Sound
Toggle options for:
Low Battery Popup
Full Charge Notification
USB Connect Sound
Lock Screen Torch
Long Press Skip Track
Popup Browser
Long Press back to kill
Disabled Scrolling Cache
Smartstay
Unplug wont wake
4 way reboot
Modded Camera from jobnik
Build prop tweaks for touch and smoothness
Multiwindow with edit apps
4 way rotation
Lockscreen set to 2 way rotation only
Call recording
No home button lag with double tap intact
Themed Framework
Themed Dialer
Themed Contacts
Themed Settings
Themed multiwindow bar
Themed Dropdown

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Koji je najbolji cpu monitor na marketu,s minimalnim utjecajem na vijek baterije?
edit: baš malo gledam,bitna mi je temperatura,cpu i razina baterije,a ovaj vrag me do sada dobro služio,izuzetno je friendly prema bateriji
ako netko zna za nešto bolje,neka preporuči..

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2012 12:52 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
seneka kaže...

Koji je najbolji cpu monitor na marketu,s minimalnim utjecajem na vijek baterije?
edit: baš malo gledam,bitna mi je temperatura,cpu i razina baterije,a ovaj vrag me do sada dobro služio,izuzetno je friendly prema bateriji
ako netko zna za nešto bolje,neka preporuči..

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gsamlabs.bbm&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5nc2FtbGFicy5iYm0iXQ.

.u zadnjoj verziji imaš i za temperaturu menu odlićna...

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Pozdrav ljudi, imam jedno pitanje jer mi se neda trazit po internetu obzirom da sam na poslu, radi se o slijedecem: P
prije nekoliko dana sam odlucio ponovno instalitari windowse(7) zbog kojekakvih stvari koje su mi se nakupile i gresaka koje su se javljale - uglavnom isto sam odlucio napravit i da Galaxyem S2 tj resetitao sam software ns gingerbread i sve sto ide sa rrsegirsnjrm softwarea i formatiranjem memorije - i tu se pojavila neka greska kad trebam ucitati uredjaj sa Kies softwareom dakle Windowsi vide memoriju uredjaja ali u tom modu nemogu radit sa Kies programom kad gs stsvim u plug and play kies ga ucitavs i nemoue ga ucitati pisr da driver nije pravilno instaliran greska ima tocan naziv ali sam sad na poslu pa nemogu napisati tocno jer se nesjecam - sve bi bilo ok tj. boli me briga za kies jer na mob mogu sve prebacivati ali problem je sto nemogu updateati software tj oprerativni sustsv k
asnoje napisem tocno ime pogreske - a vi mi napisite dsli postoji mogucnost updatea bez prikljucivanja na pc mob je updatean ns ICS cim je bila dostupna sljubrna verzija i od onda nista nije dirano tako da bas nepratim zbivanja oko updateova dok nedodje sluzneni JB Uz to ako netko zna kad bi to trebalo biti ugl. Ako moze odg na ovo za povezivanje na pc i za update OS bez pc jer mi se doista neda trazit po webu malo sam pratio ovu temu vidim da ima judi koji se razumiju hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Isprika zbog gresaka tekst je pisan u hodu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
update bez žice (inače se zove OTA) si ima samo za gingerbread, za ics ti treba kies

kies je jedno veliko smeće, ja sam jednom morao 3 puta rušiti windoze da bi proradio i nakon nekoliko neće više da se pokrene, a iskreno niti ne treba

dakle probaj na neki dr komp instal kies ili ruši sustav upet :D
12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Super :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Ili još lakše, odeš na sammobile, skineš si verziju koju želiš i upucas preko odina
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Nije me dugo bilo.

 

 

Flyme OS projekt je opet zaživio, čini se.

Sada ga je preuzeo drugi developer.

Vidjet ćemo kako će se stvari razvijati.




Stay tunned.{#} 

Samsung Galaxy SII crew.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Jesam jedini razočaran u naše mobitele?
Nikako da dobijemo JB.

Sve je manje developer-a.
U jako smo lošoj situaciji bez službenog update-a.

 

Plač 

Samsung Galaxy SII crew.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Novi MIUI/CM ROM - Avatar

Samsung Galaxy SII crew.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...

Jesam jedini razočaran u naše mobitele?
Nikako da dobijemo JB.

Sve je manje developer-a.
U jako smo lošoj situaciji bez službenog update-a.

 

Plač 

Treba ga se rijesiti i nabaviti nesto novije jer nece jos dugo.

Hoce li tko kupiti moj? {#} Kabel punjaca je malo sjeban ali radi, mob malo ogreban na donjem rubu (ne staklo) {#}

Dobije jos i onu debelu bateriju 3500 mAh sa poklopcem http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1123068 Garancije nema :)

Nikad rootan, brojac je na 0  {#} Stavim mu gore rom koji hoce 

 

S2, CM10, Siyah
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2012 2:25 (parizer).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

{#}

 

Samsung Galaxy SII crew.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2012 2:46 (sudy_freak).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...

{#}

 

Par postova iznad :) Ali malo sam skeptičan s obzirom da su neki operateri pomaknuli release date na december-january ali vidjet ćemo...

Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice