Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.124
|
čitano: 11.076.530
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Markić7 kaže...

Može li meni netko reći

Može li pametni sat i bluetooth slušalica biti istodobno povezani preko bluetootha na smartphone ?? 

 Da.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa, obzirom da se dosta preporučaju G5- ice za neke novce do 250 ojra, onak nabrzinu čini mi se da je G5S plus lošiji mobitel (barem ekran i kamera) od G5 plusa, samo što je S serija upakirana u tanje i "atraktivnije" kućište i malo je veće dijagonale. Kad je smartson imao akciju povodom otvaranja webshopa bio je na 1500-1600kn pa me čisto zanimalo... Ispravite me ako griješim.

B-)
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozz ekipa evo kako jos uvijek traju neki bozicni popusti te imam promo kod kod sancta domenice od 200 kn planiram si uzet mobitel do ndkih 3300-3500kn 

Kako se jos nisam imao priliku sesretati s ovim mobitelima niti ih drzati u ruke volio bih da mi pomognete oko kupnje

Dakle neki uvjeti su 5'2 do 5'5 inca,dobra kamera,podrzano brzo punjenje,te dobra kamera!!

 

Meni je zapelo par modela pa me zanima vase misljenje :

1.Huawei p9 ( kamera dobra,baterija od 3000mah koja vherujen da bi Trebala izdrzati do veceri....jedino ne znam dla podržava brzo punjenje) 2390 kn + dodatne 2 god na lom ekrana

 

2.Huawei p10 (eh ne znam dal je velika razlika izmedu p9 i p10

Kod p10 mi se svida sto ima ekstra brzo punjenje ali izgledom me vise privlaci p9 zbog tog kockastog dizajna nego p10) 3190 kn + dodatne 2 god na lom ekrana

 

3.Honor 9 (eh njega nema kod sancta domenici ali mi se mob svida dizajnom,alicnih je performanska ko p10,podržava brzo punjenje,vjerujem da su kamere slicne,baterija 200 mah veče od p9 i p10.....dakle strasno sam zapeo za ovaj model) 3100 kn

 

4.Lg g6 (dakle ekran od 5'7,baterija ponajbolja od prijasnja 3 navedena modela od 3300 mah,kameru netko hvali a netko je i ogadi tako d au tom segmentu ne znam,ali i ujedno skuplji od ova 3 modela) 3600 kn

 

Eto ako bi ste mi mogli pomoc Dakle uvjet je novi iz trgovind,nikakva njuskala itd

 

Ono sto me zanima ponajvise poato vjerujem da je p9 jos uvijek odlican mob nije zastario I realno je najjeftiniji medu ovima dla se uopće isplati davat cca 500-1000 kn na ova ostala 3 modela

 

Dakle volio bi da mi pomognete u odabiru bio nih zahvalan

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.12.2017 10:03 (croGOREatia).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Uzmi ili huawei p9 ili p10. Honor 9 je ok mobitel, ali prednja kamera mu nema autofokus pa poprilicno lose ispadnu slike. Lg g6 se ne isplati 3600 kuna jer za te novce vec mozes uzeti oneplus 5t.

7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Huawei p9 ( kamera dobra,baterija od 3000mah koja vherujen da bi Trebala izdrzati do veceri....jedino ne znam dla podržava brzo punjenje) 2390 kn + dodatne 2 god na lom ekrana

 

pozz, odakle ova cijena? vidim na njihovom webu da je 2699kn... jesi to računao s popustom ili?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Imam dodatni popust jer sam bio nedavno vratio neki k....sta sma kupio kod njihpa su mi umjesto povrata novca dali bon

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Uzmi u obzir i S7. Ima odličnu kameru, dobru bateriju i brzo punjenje.
Ali i P9 je odličan izbor, pogotovo što je osjetno jeftiniji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Da to i ja razmisljam cibi mi se ipak kao najrealnija opcija.Te pare dodatne sacuvat za quick charger

Samo citam po internetu netko kaze da mu treba 2:15 min da se napuni od 0-100% 

Dal je to moguce?Cito sam na android authority

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Molio bih preporuku za kupnju mobitela (u nekom ducanu u Zagrebu, nikakve pretplate). 

 

Mobitel treba biti manje velicine i relativno ok kamera. 

 

Do sada sam koristio HTC Desire, iPhone 4, a trenutno Samsung Galaxy Young 2 (s kojim sam najnezadovoljniji, ali jedino to je bilo na raspolaganju u ducanu od manjih mobitela kad sam kupovao). 

To su otprilike velicine koje bih volio imati ili eventualno malo vece ako nije moguce naci noviji mobitel takvih dimenzija. 

 

Cijena do otprilike 2500 kuna. 

 

Hvala na savjetima!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Brzo punjenje bar kod mene na honor 8 radi po principu pol sata za do 0-50% a za drugu polovicu baterije mu treba još sat i pol. Ne znam jel sva brza punjenja tako rade. Znači u principu radi da si za pol sata negdje vani napuniš bateriju do pola da stigneš kući gdje je onda napuniš do kraja.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
JohnD kaže...

Molio bih preporuku za kupnju mobitela (u nekom ducanu u Zagrebu, nikakve pretplate). 

 

Mobitel treba biti manje velicine i relativno ok kamera. 

 

Do sada sam koristio HTC Desire, iPhone 4, a trenutno Samsung Galaxy Young 2 (s kojim sam najnezadovoljniji, ali jedino to je bilo na raspolaganju u ducanu od manjih mobitela kad sam kupovao). 

To su otprilike velicine koje bih volio imati ili eventualno malo vece ako nije moguce naci noviji mobitel takvih dimenzija. 

 

Cijena do otprilike 2500 kuna. 

 

Hvala na savjetima!

 iPhone SE, po oglasima zapakirani sa garancijom ti je tu negdje oko 2500kn, a odgovara ti dimenzijama koje trazis i ima vrhunsku kameru

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

 Evo ekipa uzeo sam na kraju p9.....eh koliko citam svugje svak pise da se u kutiji ne dobije fast charger pa bi ga volio kupit prije nego dode mobitel.Dal mi mozete savjetovat gdje ga ima zakupit???

https://www.nabava.net/punjaci-za-mobitele__3240/kucni-punjac-huawei-ap32-fast-charge-white__55371271 vidim samo ovaj u neutrino.....dal znate gdje jos?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
P9 dolazi sa quick chargerom, po slici identičan koji si linkao. 9V-2A
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ako je ko moj na Honor 8 onda je 5V 2A or 9V 2A. To bi značilo da pol baterije puni brzo a drugu polovicu standardno? Ako netko misli cijelu napunit za pol sata. Nebu išlo.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koji od ova tri moba preporucujete...ili nesto drugo. Prvenstveno koja razlika je izmedu Huawei P10 Lite i Huawei P10, konkretno isplati li se ta razlika u cijeni.

 

Tnx

0 Huawei p9
0 Huawei P10 Lite
8 Huawei P10
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

U firmi produžujemo ugovore kod t-mobilea i dobivamo Samsung Galaxy A5 2017 i Huawei P9 lite black 2017 (svugdje na netu piše da je ovo zapravo P8 lite 2017?).

 

Biram između ta dva uređaja, mob mi treba za "poslovnu" upotrebu (pozivi, mail, poruke, internet) i bitno mi je da je tu brz. U slobodno vrijeme ga koristim još i za youtube povremeno (volim nešto pogledati), muziku ne slušam, volim imati mogućnost snimiti dobar video, no nije prioritet. Bitno mi je da je ekran dobar, no oba su 5.2" 1080p (samsung je amoled, vjerojatno bolji). Bitnija od ekrana mi je baterija - MORA moći izdržati jedan dan, internet mi je cijelo vrijeme upaljen, ekran je uvijek na max svjetlini. Često upaljen GPS, jako često upaljen WiFi hotspot. Bitna mi je pokrivenost signalom (pretpostavljam da su tu negdje?) jer sam često u pokretu po mjestima s lošim prijemom, a trebam 3G.

 

Totalno nebitno mi je kako mobitel izgleda i s kojim si "više fora".

 

Ima li kakvih "generalnih" problema s nekim od ta dva uređaja? Tipa ne radi WiFi, često puca i slično? Ne znam koji je dual sim (ima ih više vrsta), zna li netko od vas možda? To mi je isto dosta bitna stavka, možda i najbitnija kad malo razmislim...

 

Šta da uzmem?

 

12 Galaxy A5 2017
3 P9 lite black 2017
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
A5 all the way
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Miseljenje o Samsung Galaxy C8

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.12.2017 12:50 (5argg).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Medoplavi. P10 je flagship a P10 lite je osiromašen maksimalno da bude toliko jeftiniji. P10 je bolji po svemu. To ti je razlika kao kod Samsunga serija S i serija A.
 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koji mob preporučate do 500kn polovni?

Treba mi za roditelje, koliko sam vidio da je LG G2 pristojan telefon za te novce, a nije spor

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
marsovac zemaljski kaže...

Koji mob preporučate do 500kn polovni?

Treba mi za roditelje, koliko sam vidio da je LG G2 pristojan telefon za te novce, a nije spor

ako si iz ZG javi se na PP imam ti ja Huawei P8 Lite, crni, naravno ako ti odgovara taj model 

 

mobitel je rjesen.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.1.2018 7:53 (X3M).
7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav svima,

 

dali netko ima info zašto i dali sigurno mobiteli koji se uzmu na pretplatu u hrvatskom telekomu su svi singl sim? ili je netko pokušao staviti drugu sim karticu na mjesto memorijske kartice? konkretno zanima me za modele huawei p9 ili p10

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Moze preporuka mobitela do 2200kn? Hvala

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Moraš biti malo konkretniji. Što ti je najbitnije kod mobitela, veličina ekrana, način plaćanja, dostupnost (dućan, njuškalo, mogućnost dostave izvana)...?

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.1.2018 23:53 (zuper).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

pozdrav ekipa, kupujem stariji flagship do 2000 kn, bitno mi je da mobitel radi "smooth", treba mi za posao (puno surfanja, dokumenti, kamera ne mora biti extra, screen on time barem 4 sata), ovo je moj uzi izbor, sto da odaberem?

4 HTC 10
2 Huawei P9
10 Samsung Galaxy S7
0 LG G5
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Neznam gdje ces naci te modele do 2k kn, ti svi modeli su preko te cifre koliko vidim po njusci.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
joca_sk kaže...

Pozdrav svima,

 

dali netko ima info zašto i dali sigurno mobiteli koji se uzmu na pretplatu u hrvatskom telekomu su svi singl sim? ili je netko pokušao staviti drugu sim karticu na mjesto memorijske kartice? konkretno zanima me za modele huawei p9 ili p10

 

 

Itko?

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Ovisi od modela. P9 i P10 imaju modele sa single i dual SIM mogućnosti. Treba vidjeti koji je točno model kod operatera. Npr. VTR-L09 je single SIM, a VTR-L29 dual sim P10
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

dali ds modeli imaju dva imei broja na sebi tj na kutiji i po tome se razlikuju?

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Sad sam pogledao, P9 i P10 iz HT-a nemaju dual sim mogućnost. Imaju samo dodatno mjesto za SD karticu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice