OnePlus One

poruka: 1.019
|
čitano: 192.047
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

pa i 16 gb mi je puno previse na mobu. Ko da cu gledati fullHD filmove na njemu, imam komp za to. Ne kuzim ljude isto koji imaju po 40-50 gb muzike na mobu i onda se u isto vrijeme cude pa kako steka taj player na mobu, nis ne valja, mob je sranje. Dumb people dumb phones

Moj PC  
3 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus One
Gam3r kaže...

pa i 16 gb mi je puno previse na mobu. Ko da cu gledati fullHD filmove na njemu, imam komp za to. Ne kuzim ljude isto koji imaju po 40-50 gb muzike na mobu i onda se u isto vrijeme cude pa kako steka taj player na mobu, nis ne valja, mob je sranje. Dumb people dumb phones

Niti na jednom telefonu ne dobiš 16/32/64gb stvarnog iskoristivog prostora. Staviš nešto glazbe, koji film, snimiš malo videa, malo slika i popunio si "16"gb. 

13 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

kazem sve ovisi, ja neznam kako bi ispunio tih 64 GB. Ocito tako da nikad nista ne brisem narednih 2 godine i mozda bi pola ispunio :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus One

s obzirom da mob može snimati 4k video, i tih 55 gb koliko imaš na raspolaganju od ukupne memorije, se može relativno lako popunit

isto tako, ja na trenutnom mobu imam 14 gb karticu i 12 gb u mobu, znači 26, od čega mi je još dostuno 10 gb,

na oneplusu za nadoplatu od 250 do 300tinjak kuna dobiješ 4 puta više memorije, što je po meni mala cijena s obzirom koliko dobiješ više memorije, i jednostavno i da imam mogućnost biranja između 16 gb i 64g, uvijek bi išao prema većoj memoriji, jer danas, gb i slobodne memorije nikad dosta

battlelog: dev0lver
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Ja sam isto dobio invite za 64 GB model. Radije bi da sam mogo uzet od 16 zbog nize cijene, al i ovo je dobro ako se uzme u obzir da razlika u cijeni nije prvelika i da mobitel imam 4k snimanje videa.. (od viska glava ne boli) :D

 

Moj je narucen na adresu u Njemackoj i kosto me 309 eura sa dostavom. Cekao sam 2 dana da posalju + 4 dana da dođe na adresu. Sredinom augusta bi trebo bit god mene {#}

 

Onaj ko bas zeli uzet odma mob, invite se moze nac povoljno na eBayu, cijene su sve nize zbog sve vise invite-a.. I zajedno sa kupovinom invite-a, mobitel je dosta jeftiniji od konkurencije u istoj klasi..

 

U ovoj temi mozemo pisat o stvarima vezanim za mob...

 

Mislim da je izaso neki custom ROM vec.. A mislim da je i najavljen uskoro novi oficijal update..

 

Ja sam sebi licno narucio neka 3 case-a (jedan transparentan, jedan bijeli i jedan aluminijski okvir). Taođer sam narucio nekih 5 zastita za 5$ i jedan Tempered Glass za nekih 5$...

Jos sam i vidio na dbrand, postoje skins za 1+1, ima jako zanimljivih tekstura, samo da im cijena malo padne :D

 

Cekam nestrpljivo mobitel i da to sve isprobam :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus One

Koliko imate SOT na mobitelu?

Može li se navuč na 6 sati.

 

Ima li ko sa 16GB verzijom, koliko imate iskoristivog prostora?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus One
Cobralion kaže...
Onaj ko bas zeli uzet odma mob, invite se moze nac povoljno na eBayu, cijene su sve nize zbog sve vise invite-a.. I zajedno sa kupovinom invite-a, mobitel je dosta jeftiniji od konkurencije u istoj klasi..

 

Mislim da je izaso neki custom ROM vec.. A mislim da je i najavljen uskoro novi oficijal update..

 

Ja sam sebi licno narucio neka 3 case-a (jedan transparentan, jedan bijeli i jedan aluminijski okvir). Taođer sam narucio nekih 5 zastita za 5$ i jedan Tempered Glass za nekih 5$...

Jos sam i vidio na dbrand, postoje skins za 1+1, ima jako zanimljivih tekstura, samo da im cijena malo padne :D

ja osobno nebih išao na to da kupujem, invite, jer kao što sam rekao, trenutno do invite nije toliko teško doći, jer se na forumima dijele masovno, stoga ne vidim razlog da se kupuje invite preko ebaya

custom romova već ima nešto za mob, samo treba otić na xda forume i pogledat malo

s obzirom da mob ima cm na sebi, po tome već će imati veliku podršku tamo, koliko sam vidio franco je izbacio kernel za oneplus već, a on je napravio najpopularniji kernel za nexus 5, ako se ne varam

isto tako vezano za screen protectore, od kada sam saznao za tempered glass protectore, ne želim ni razmišljati da nabavim nešto drugo (tipa folija) za oneplus, ima za 10$ na ebayu on nikklina

s obzirom da prilikom pada tempered glass upija štetu  i on puca a ne ekran na mobu, po meni to postaje must have, pogotovo za ovaj mob, jer ovo ne želim razbiti nikako

antebr kaže...

Koliko imate SOT na mobitelu?

Može li se navuč na 6 sati.

 

Ima li ko sa 16GB verzijom, koliko imate iskoristivog prostora?

 

Hvala

SOT ovisi kako koristiš mob, ali koliko vidim sa neta, ljudi mogu izvuć 6 sati SOT bez nekih većih problema

a 16 gb verzija pretpostavljam ima iskoristivih 12 gb memorije, tako je kod mene na 4xhd

battlelog: dev0lver
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
matija656 kaže...
Cobralion kaže...
Onaj ko bas zeli uzet odma mob, invite se moze nac povoljno na eBayu, cijene su sve nize zbog sve vise invite-a.. I zajedno sa kupovinom invite-a, mobitel je dosta jeftiniji od konkurencije u istoj klasi..

 

Mislim da je izaso neki custom ROM vec.. A mislim da je i najavljen uskoro novi oficijal update..

 

Ja sam sebi licno narucio neka 3 case-a (jedan transparentan, jedan bijeli i jedan aluminijski okvir). Taođer sam narucio nekih 5 zastita za 5$ i jedan Tempered Glass za nekih 5$...

Jos sam i vidio na dbrand, postoje skins za 1+1, ima jako zanimljivih tekstura, samo da im cijena malo padne :D

ja osobno nebih išao na to da kupujem, invite, jer kao što sam rekao, trenutno do invite nije toliko teško doći, jer se na forumima dijele masovno, stoga ne vidim razlog da se kupuje invite preko ebaya

custom romova već ima nešto za mob, samo treba otić na xda forume i pogledat malo

s obzirom da mob ima cm na sebi, po tome već će imati veliku podršku tamo, koliko sam vidio franco je izbacio kernel za oneplus već, a on je napravio najpopularniji kernel za nexus 5, ako se ne varam

isto tako vezano za screen protectore, od kada sam saznao za tempered glass protectore, ne želim ni razmišljati da nabavim nešto drugo (tipa folija) za oneplus, ima za 10$ na ebayu on nikklina

s obzirom da prilikom pada tempered glass upija štetu  i on puca a ne ekran na mobu, po meni to postaje must have, pogotovo za ovaj mob, jer ovo ne želim razbiti nikako

Ne kazem da preporucujem da se uzima invite, jer ih ima svugdje sad i treba malo srece da se dobije... Al je jos uvjek velika potraznja i potrebna ti je neka sreca da dobijes..

A za one koji bas zele odma, moze se pronac i za novac, dovoljno je pratit malo eBay i naletit ces na povoljan invite..

 

Tempered Glass sam narucio sa eBaya dok je bio na popustu nekih 50%. Jos nisam dobio jer sam narucio prije dva dana, pa ne mogu garantovat sigurno za sellera.. Trenutno je poskupio za 2$

http://www.ebay.com/itm/131250470121?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

O svemu cemo znat detaljnije, kad mobitel stigne..

 

14 godina
offline
Re: OnePlus One

Zato i pitam nekoga ko ima mobitel.

Kod mene na Nexus 4 ima cca 11GB slobodno, tako da to nije mjerilo.

9 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Vidim da je par njih nabavilo 64GB po 309 ili 319€.......pa kako ste prošli tako jeftino?

Nije vam naplaćen porez?

To je sa svim davanjima.

 

Dati ću si jedan {#} ......osjećam se pglu što sam ga platio 3.000kn......da sam se malo strpio......

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus One
Zmija kaže...

Vidim da je par njih nabavilo 64GB po 309 ili 319€.......pa kako ste prošli tako jeftino?

Nije vam naplaćen porez?

To je sa svim davanjima.

 

Dati ću si jedan {#} ......osjećam se pglu što sam ga platio 3.000kn......da sam se malo strpio......

309€ za slanje do Austrije. I od tamo mi je frend poslao za 10€. Nema poreza niti bilo kakvih drugih troškova.

13 godina
offline
Re: OnePlus One
Zmija kaže...

Vidim da je par njih nabavilo 64GB po 309 ili 319€.......pa kako ste prošli tako jeftino?

Nije vam naplaćen porez?

To je sa svim davanjima.

 

Dati ću si jedan {#} ......osjećam se pglu što sam ga platio 3.000kn......da sam se malo strpio......

si kupovao preko invite-a ili si kupovao kinesku verziju ??

ako si kinesku, tu ti je odgovor

ako kupuješ preko njihove stranice, šalje se mob iz UK, tako da nema carine i sličnih gluposti, samo platiš mob i dostavu

 

a ja sam si kupio ovo, u paketu screen protector i maskicu, nikad neznaš kad ti može maskica zatrebat, a nije skupa

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00KQKATH8/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A2PA6SVKIURG13

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00KQNYDNQ/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A2PA6SVKIURG13

battlelog: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.7.2014 14:06 (matija656).
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Kupio sam sa Mobicity - (vjerovatno) kinesku verziju.......i nisam platio VAT.

Prije je bilo teško doći do pozivnice, pa se nisam htio mučiti.

Inače, za nas nema bitne razlike između "international" i "chinese" modela, jer te frekvencije koje kineski model nema ionako niti jedan operater u Europi ne koristi (samo neki u USA i južnoj Americi).

A računalo sam si, ako ga platim 349USD preko pozivnice, pa platim dostavu, pa platim davanja onda me dođe isto kao na Mobicity......a uz sve to trebam gnjaviti nekog frenda iz Austrije ili Italije da se dostavi kod njega, pa da se on sam gnjavi sa plaćanjem poreza itd.

Naravno, ako se netko izvuče pa ne plati davanja, onda je puna šaka brade.....odličan deal.

No, ja znam da nisam te sreće.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.7.2014 14:58 (Zmija).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus One

pitanje, narucujem oneplus one sa mobicity i placam paypalom, odabrati paypalovu konverziju ili konverziju banke?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus One

obavezno banke skoro 10% povoljniji tecaj

HTC ONE M8 !!!!!!!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
Zmija kaže...

Vidim da je par njih nabavilo 64GB po 309 ili 319€.......pa kako ste prošli tako jeftino?

Nije vam naplaćen porez?

To je sa svim davanjima.

 

Dati ću si jedan {#} ......osjećam se pglu što sam ga platio 3.000kn......da sam se malo strpio......

pozz Zmijo,

gdje si ga kupio? ja sam svoj naručio preko to2c i verzija od 64gb me došla 436us sa screen protectorom, otg kabelom, stalkom  i kožnom futrolom.

Koliko si čekao dostavu? Jesi li platio pdv?

Ni meni se nije čekala pozivnica, pa sam izračunao ukoliko izbjegnem pdv (već sam dosta stvari naručio i samo jednom platio pdv na carinskoj pošti) dođe me gotovo isto kao i preko pozivnice, i još dobivam dosta dodataka.

12 godina
offline
Re: OnePlus One
pasko kaže...

obavezno banke skoro 10% povoljniji tecaj

  Razlika je oko 2% u korist tečaja banke, kakvih 10%.

9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One

Hola mkm,

 

Kupio na Mobicity, platio oko 2.950kn......nisam platio nikakva davanja.

Dostavu sam čekao 10 dana.

Od dodataka sam dobio šipak :)

 

Znači, došao ti je iz Azije i nisi platio PDV?

Srećkoviću....

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 14:34 (Zmija).
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One

Potvrđujem da je razlika između Paypal tečaja i bankovnog tečaja 2%.

Npr. kod funte Paypal računa oko 10, a bankovni tečaj je oko 9,8.

To je taman oko 2%

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
Zmija kaže...

Hola mkm,

 

Kupio na Mobicity, platio oko 2.950kn......nisam platio nikakva davanja.

Dostavu sam čekao 10 dana.

Od dodataka sam dobio šipak :)

 

Znači, došao ti je iz Azije i nisi platio PDV?

Srećkoviću....

Ma još ga nisam dobio

Naručio sam ga 21.07,25 ga poslali na singaporepost i dali mi tracking, 27 ga ptpremili, 30 stigao u zg(jučer) i sada čekam.

Molim dragog Boga da ga propuste bez pdva.

14 godina
offline
OnePlus One

@Zmija i mkm

 

Jeste dobili international verziju ili kinesku?

 

PS

Znaci ni Vi niste uspili dobit invite.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
kupili smo "kinesku verziju", bez pozivnice. Ionako je za Evropu svejedno jel verzija kineska nili internacionalna, razlika je u Americi.
13 godina
offline
OnePlus One

moje je u njemačkoj, i sad čekam 16.08. da mi dođe u hrvatsku :)

kupljen preko invite-a direktno sa oneplus stranice

battlelog: dev0lver
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus One

Nek netko od cas koji ga imate napise koju rijec o ponasanju mobitela, bugovi, trajanje baterije, kamera, itd.. Mali review ako nije problem

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus One
majdo kaže...

Nek netko od cas koji ga imate napise koju rijec o ponasanju mobitela, bugovi, trajanje baterije, kamera, itd.. Mali review ako nije problem

budem ja dns vjerojatno

12 godina
offline
OnePlus One

evo i reviewa

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus One

ajde tko ima mob neka se ubaci na kartu da vidimo koliko nas ima, otprilike

http://oneplus.flyy.eu/

battlelog: dev0lver
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus One

Ima netko pozivnicu?

“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus One
Top Bugovac kaže...

Ima netko pozivnicu?

Još ne. Na njihovom forumu se stalno dijele, a i uskoro će svi koji su kupili mob dobiti za dijeliti dalje.

13 godina
offline
OnePlus One

Pozdrav ekipa, evo danas sam dobio mail da su poslali (od mobicitya) i dobio sam trackin number DHL. Zna li tko ko je naručivao za koliko bi on mogao biti u Splitu? Ovaj tjedan?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice