Novi Htc 8S se ljusti !

poruka: 19
|
čitano: 4.850
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !

Evo sada idem obrisati mobitel sa krpicom koju sam kupio bas za mobitele, ona sto se koristi za lcd ekrane..I tako brisem mobitel i izljusti se iznad akrana nekakav sloj sa njegovog kucista, odmah do ekrana. Napravila se mala rupica i viri do nje komadic tog sloja sa te zastite..Da povucem taj komadic sloja koji viri, povukao bi cijeli komad tog sloja. 


Sto da radim sada ? To nije moja greska. Jer nisam nigdje zapeo sa mobitelom, jer ga prakticki i ne koristim, jer cekam da mi dođu folije i maskica za njega. Mobitel je star dan i pol... 

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !

koji mob? stavi neke slike

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !
marxone kaže...

koji mob? stavi neke slike

Sry, mislio sam da sam napisao u naslovu teme.

Htc 8S

 

Nemam ga sa bas ni jednim drugim mobitelom da ga uslikam..jedino cu sada probati u wc-u na duplom ogledalu pa ces vidjeti.. Stavim za 5-10 min slike..

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
13 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !

Ne mogu nikako uslikati. Ne vidi se nista, jako je mutno. Evo ti primjer, gdje sam oznacio crnu tocku u sredini crvenog kruga..Tako isto izgleda. Valjda je ispod crna plastika, ispod tog "gumenog" sloja..I sada taj gumeni sloj je kao rasiren, da ga malo povucem, povkukao bi cijeli taj sloj u određenom pravcu... {#}

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !

a ne kuzim  kako si to s obicnom krpicom uspio napravit, to pod ljusti se mislis njegova gumirana povrsina?? mozda si negdje zagrebao s njim ili ako si ga kupio polovnog neko te  zjb.

nemoze se tek tako ljustiti ako si samo s tom krpico presao preko ruba ili sta vec{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !
marxone kaže...

a ne kuzim  kako si to s obicnom krpicom uspio napravit, to pod ljusti se mislis njegova gumirana povrsina?? mozda si negdje zagrebao s njim ili ako si ga kupio polovnog neko te  zjb.

nemoze se tek tako ljustiti ako si samo s tom krpico presao preko ruba ili sta vec{#}

Novog sam u tele2 uzeo prije dan i pol. Nisam nigdje zagrebao jer mob cijelo vrijeme drzim ili u rukama ili u onoj njegovoj kutijici plasticnoj dok mi ne dođe maska i folija. To je najobicnija krpica  50%-%50 svila-pamuk koliko mi se cini. Moguce da  ta gumirana navlaka na tome mjestu nije dobro zalijepljena pa kako sam brisao pa sam povukao.. To nije moja greska jer se to nebi smjelo desavati. To mi se prvi puta tako nesto dogodilo. 

 

Sto mi sada ciniti ? Da li imam pravo na zamjenu jer je to tvornicka greska, a mobitel je star samo dan i pol ...

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2013 4:54 (Karlovac_047).
13 godina
offline
Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !

nosi ga u tele 2 probaj reklamirati, ako ce uopce htjeti.. jer mob reklamiras nakon 3 dana i kad im kazes da se gore malo razdvojila guma .. prvo sto ce ti reci da se nije razdvojila sama od sebe i zasto ga nisi donio odmah..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !

Pa nije moja krivica, sto se doslovno odlijepilo na tom djelicu..Da sam ga zagrebao, imao bi crtu i vidilo bi se da je osteceno..Ovo izgleda kao kada se list rascvjeta, i onda mozes povlaciti to sto viri. I da sam ga ogrebao, nebih virila tako ta gumena navlaka..Izgleda kao da se nije zalijepilo na tome djelu i samo se odlijepilo nakon koristenja..Otici cu odmah u 9h pa neka oni to rjesavaju jer to kada vidis uzivo, onda mozes reci da nije nicije djelo...

 

Strasno, sto god kupim iz trgovine, sve mora biti poluispravno...

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !
Karlovac_047 kaže...

Pa nije moja krivica, sto se doslovno odlijepilo na tom djelicu..Da sam ga zagrebao, imao bi crtu i vidilo bi se da je osteceno..Ovo izgleda kao kada se list rascvjeta, i onda mozes povlaciti to sto viri. I da sam ga ogrebao, nebih virila tako ta gumena navlaka..Izgleda kao da se nije zalijepilo na tome djelu i samo se odlijepilo nakon koristenja..Otici cu odmah u 9h pa neka oni to rjesavaju jer to kada vidis uzivo, onda mozes reci da nije nicije djelo...

 

Strasno, sto god kupim iz trgovine, sve mora biti poluispravno...

u svakom slucaju reci da se samo pocelo odljepljivat, nemoj rec sad da si ti cistio itd pa se odljepilo {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !
marxone kaže...
Karlovac_047 kaže...

Pa nije moja krivica, sto se doslovno odlijepilo na tom djelicu..Da sam ga zagrebao, imao bi crtu i vidilo bi se da je osteceno..Ovo izgleda kao kada se list rascvjeta, i onda mozes povlaciti to sto viri. I da sam ga ogrebao, nebih virila tako ta gumena navlaka..Izgleda kao da se nije zalijepilo na tome djelu i samo se odlijepilo nakon koristenja..Otici cu odmah u 9h pa neka oni to rjesavaju jer to kada vidis uzivo, onda mozes reci da nije nicije djelo...

 

Strasno, sto god kupim iz trgovine, sve mora biti poluispravno...

u svakom slucaju reci da se samo pocelo odljepljivat, nemoj rec sad da si ti cistio itd pa se odljepilo {#}

Necu hehe, hvala kolega.. {#}

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
13 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !

Uzeli su ga i mora ici na he*eni servis..

 

Mora ici na nekaka DOA proceduru.. Gdje to mobitel ide i zasto ? Pa vidjela je i sama pa jerekla je da nisam prvi kome se 8S tako ljustio na istom mjestu..

 

I jos su mi dali neko smece od Alcatela, koji ima hrpu dlaka ispod ekrana. Mislim da sam ga imao prije 6-7 godina, tipke mu svijetle u crvenoj boji, kao da si usao u crvenu ulicu u Amsterdam..{#}

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2013 9:44 (Karlovac_047).
 
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !
Karlovac_047 kaže...

Uzeli su ga i mora ici na he*eni servis..

 

Mora ici na nekaka DOA proceduru.. Gdje to mobitel ide i zasto ? Pa vidjela je i sama pa jerekla je da nisam prvi kome se 8S tako ljustio na istom mjestu..

 

I jos su mi dali neko smece od Alcatela, koji ima hrpu dlaka ispod ekrana. Mislim da sam ga imao prije 6-7 godina, tipke mu svijetle u crvenoj boji, kao da si usao u crvenu ulicu u Amsterdam..{#}

i ja sam htio uzeti taj mob...ali na svu srecu sam bio skeptican u vezi WM8...ima Boga...hahah

16 godina
offline
Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !

Uzeo si HTC,sta si ocekivao ? I kad dobijes novi,isto ce ti se dogoditi za par mjeseci.Pocet ce se guliti jer su svi premazani tom gumiranom navlakom koja se pocne ljustiti nakon nekog vremena.

Moj PC  
0 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !
Romano kaže...

Uzeo si HTC,sta si ocekivao ? I kad dobijes novi,isto ce ti se dogoditi za par mjeseci.Pocet ce se guliti jer su svi premazani tom gumiranom navlakom koja se pocne ljustiti nakon nekog vremena.

Kakvo je to glupo pitanje ? 

 

Da li je bitna marka ? Pa HTC je među poznatijima, meni je osobno kvalitetniji od samsunga. I ima visoku cijenu. Cijena 8S je u paketu oko 2500kn. Znaci ako mobitel kosta ispod 3000kn, automatski ne valja..Nemam toliko veliku placu da izdvojim za S3 ili S4 kada dođe, ili za iPhone 5, ili za note 2 i slicnu bracu.

 


Ali nazalost, ovo ide sve u jednu stvar. Sjecam se kada sam uzimao prvi mobitel na touch: Htc Diamond (1-jedinica), mobitel je radio kao lud..Nikada problema sa njime..A za ovo vrijeme, uzalud da das i 5000kn za mobitel kada ce ti se she*at...

 

 

 

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
11 godina
protjeran
offline
Re: Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !

Ramano aj idi na forumhr....

 

Karlovac otiđi u tele2 prodavaonicu gdje si kupio mob i reci im to, neka ga zamjene. Ubuduće prije kupnje guglaj mob da vidiš koje se loše stvari mogu dogoditi sa mobom bez da ga baciš na pod :)

www.mmo-balkan.com/forum
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !
DeathBringer12 kaže...

Ramano aj idi na forumhr....

 

Karlovac otiđi u tele2 prodavaonicu gdje si kupio mob i reci im to, neka ga zamjene. Ubuduće prije kupnje guglaj mob da vidiš koje se loše stvari mogu dogoditi sa mobom bez da ga baciš na pod :)

 

Ma bio sam danas i mobitel je poslan u AgramServis..I spomenuo sam rok od 7 dana za zamjenu. Ali ona mora poslati jer se ona ne razumije u te stvari, da serviser potvrdi da se mobitelu pocela "skidati" boja. Tako mi je rekla..

 

Malo prije sam zvao servis i rekli su da nije trebala slati, jer oni uzimaju mobitele kada prođe rok od 7 dana, a tada ako se kasnije mobitelu dogodi nesto tvornickom greskom, onda oni nastupaju..I potvrdio mi je da ce mi mobitel biti gotov sljedeci tjedan, da cu najvise dana izgubiti na postarini, jer su oni gotovi za dan-dva...

 

 

Inace, pratim sve po googlu i na youtubu, probleme raznih mobitela, ali za ovog stvarno nigdje nije bilo nikakvih problema... 

Mene ti uvijek novi predmeti iz trgovine tako "razvesele". Hoces od televizora pa do mobitela. {#} 

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
16 godina
offline
Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !

Nema cijena nikakve veze sa tim,kad ce te vise to razumjeti.Ima masa telefona jeftinijih od HTC-a pa se opet ne gule. Ocigledno nisi dobro guglao jer nisi upucen. Ju mast trast mi http://lmgtfy.com/?q=htc+phone+peeling

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !
Romano kaže...

Nema cijena nikakve veze sa tim,kad ce te vise to razumjeti.Ima masa telefona jeftinijih od HTC-a pa se opet ne gule. Ocigledno nisi dobro guglao jer nisi upucen. Ju mast trast mi http://lmgtfy.com/?q=htc+phone+peeling

A gdje ga nađes..Jbg, sada je gotovo..

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
11 godina
protjeran
offline
Novi mobitel se ljusti ! Pomoc !

imas xperie S nove na njuskalu sa garancijom za 2200kn...cak bi ustedio 300kn a imao nesto posteno

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice