LG Nexus 4 [Official Thread]

poruka: 1.532
|
čitano: 272.914
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
mariolla79 kaže...

Da li su nexusi 4 iz vipa otkljucani tvornicki na sve mreze?

Moj je iz vipa i tvornički je otključan.

11 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Kako si zadovoljan s telefonom?

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
mariolla79 kaže...

Kako si zadovoljan s telefonom?

Po pitanju uloženo/dobiveno je odličan (ako ga kupiš na njuškalu) ali kao i svaki drugi uređaj ima dobrih i loših strana. Ja sam osobno zadovoljan jer želim stock android i fluidan rad što mi ovaj uređaj omogućuje bez obzira na njegovu cijenu i starost. 

11 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

pitam zato sto sam dobio ponudu za s4 mini star 10 dana dobivam nexus 4 star 5 dana....

razorblade
15 godina
odjavljen
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
mariolla79 kaže...

pitam zato sto sam dobio ponudu za s4 mini star 10 dana dobivam nexus 4 star 5 dana....

Pa ne znam, ako si zadovoljan sa S4 mini, zašto bi mijenjao... Neke stvari su bolje na N4 a neke na S4 mini tako da to ovisi o tebi i tome što ti je važno kod uređaja (kamera, brzina, nadogranje itd). 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.6.2014 17:36 (Kordy).
11 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

fali mi maloveci ekran..a i s4 mini je a t mobileu...i nema jos updatea zadnji koji je gore je 4.2.2

a i htio bi probati cisti android

razorblade
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.6.2014 17:52 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
mariolla79 kaže...

fali mi maloveci ekran..a i s4 mini je a t mobileu...i nema jos updatea zadnji koji je gore je 4.2.2

a i htio bi probati cisti android

Kao što vjerojatno već znaš, N4 ima 4.7" IPS display rezolucije 1280x768 ali ima i soft. tipke koje zauzimaju mjesto na ekranu. Zadnja dostupna nadogranja za N4 je izašla upravo prije dan-dva a to je Android 4.4.4. Jedino što bi ti moglo faliti je možda baterija koja definitivno bolja na S4 mini. 

11 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

patrebala bi po rewivuima trajat duye nego na 4mini...

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
mariolla79 kaže...

patrebala bi po rewivuima trajat duye nego na 4mini...

Imaš ovdje test: http://www.gsmarena.com/battery-test.php3

 

N4 endurance rating: 32h

S4 mini endurance rating: 54h

11 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Jel izdrzi 1 dan normalnog koristenja parvpoziva malo viber i malo net?

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
mariolla79 kaže...

Jel izdrzi 1 dan normalnog koristenja parvpoziva malo viber i malo net?

meni izdrzi i po dva dana..ali svaku noc ga stavim puniti i drzi cijeli dan

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
15 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

pozdrav ekipa dali itko od vas ima iskustva sa zamjenom stakla(bez lcd) ?

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.7.2014 18:12 (teo7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Dogodilo se i to, razbio sam prvi mobitel. Nakon 6 smartphoneova se moralo dogoditi, ali baš sada kada sam nikak s novcima... Uglavnom, ispao mi je Nexus (sa cca 1.5m visine na beton) i pukao je malo ekran u donjem lijevom kutu. Touchscreen radi, ali mi ne rade više kapacitivne tipke te sam primoran bio instalirati aplikaciju Handy Soft Keys koja mi pruža alternativu i nudi tipke sa desne strane ekrane, gestom slajdanja prstom sa desnog ruba na lijevo. Korisno je i spasiti će me do Nexusa 6 (Android Silvera?)... Ima li netko ideju koliko bi me koštao servis i na što moram točno paziti, moram li kupiti cijeli ekran ili samo ovo-ono... Bojao sam se toga na našem divnom Nexusu 4 čim sam vidio materijal izrade uređaja, ali sam uvijek bio oprezan sa mobitelima pa nikada ne koristim caseove ili zaštite. Ta praksa mi se obila u glavu, a za Nexus novi se nadam ubosti nešto tipa Element case jer sada vidim kako je stresna situacija razbiti mobitel :)

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

S 1.5m visine se može razbiti svaki uređaj, ovisi u kutu pod kojim se to dogodi, jbg nemaš sreće.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Kordy kaže...

S 1.5m visine se može razbiti svaki uređaj, ovisi u kutu pod kojim se to dogodi, jbg nemaš sreće.

Apsolutno se slažem.

 

http://www.androidauthority.com/android-l-preview-nexus-4-401146/

Jel ste vidjeli ovu vijest? Ima neki tester da isproba i javi dojmove? Ja bih sam to napravio, ali me sada strah išta flešati, za slučaj da mi možda zatrebaju kapacitivne tipke za vrijeme flešanja ili podešavanja...

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
13 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Ok, ja sam ga isprobao, ne da mi vrag mira... Odličan je, oduševljen sam novim izmjenama, novi UI i efekti su me oduševili, a ovo je još u alpha/beti razvojnoj fazi. Dok misliš da tipkovnica ne može biti bolje, dođe bolja. Uglavnom, veselim se nekoj novijoj verziji kroz par mjeseci, a ovu ću pokušati koristiti dan dva. Za sada nemam problema

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

moze preporuka kernela koji najbolje cuva bateriju? imam mob godinu dana i baterija na jedvite jade drzi do recimo 20:00h sto je prelose jer se trebam kontrolirati... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

Imao sam do prije par dana stock rootani sa franco kernel (više od pola godine). Sad vrtim CM 11 m8 i kernel koji dolazi s cm, i moram priznati da primjećujem poboljšanje u bateriji, naravno to s baterijom je uvijek subjektivno i ovisi o načinu korištenja. Za mene je kao da se postoci sporije smanjuju. To je ono sto prvo primijetim kad provjeravam i koristim mob, inače sam navikao da ti postoci brzo padaju :/

Dosta sam ga natrpao sa aplikacijama, 3 gmail akaunta, hangouts često, provjeravanja, čitanja vijesti, ne toliko česti razgovori. Za točnije postotke i vrijeme u vidu mjerenja razlike, nažalost nemam vremena pa preporuka da probate sami.

Ja sam zasad zadovoljan i CM 11 m8 ostaje.

 

EDIT: nema nikih rušenja i bugova. radi kao i stock

last.fm/user/jolly_bravo
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.7.2014 18:53 (jollyb).
15 godina
odjavljen
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Blade18 kaže...

moze preporuka kernela koji najbolje cuva bateriju? imam mob godinu dana i baterija na jedvite jade drzi do recimo 20:00h sto je prelose jer se trebam kontrolirati... 

hells core

 

15 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

probao sam hells core s stock romom i soft brickao nexus :D prvo je sve radilo osim ekrana, nista se nije vidjelo, a nakon toga je samo stajalo na bootu... tolko se zakompliciralo da sam morao flashat google image jer se cwm backup nije htio otvoriti. Jel postoji kakva sansa da vratim taj backup nekako, pokusavao sam koristiti neke programe, ali nece uopce niti pronaci nexus makar su driveri instalirani... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Pozdrav svima. Imam jedno pitanje vezano za bug s kašnjenjem notifikacija. Jel popravljen bug konačno s kojim updateom ili ne? Ako nije, postoji li nekakav fix koji stvarno radi? Vidim po xda se vrte neka rješenja, ali ništa konkretno i što bi radilo za sve. Kupio bih Nexusa pa da znam što me očekuje :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
PetKos kaže...

Pozdrav svima. Imam jedno pitanje vezano za bug s kašnjenjem notifikacija. Jel popravljen bug konačno s kojim updateom ili ne? Ako nije, postoji li nekakav fix koji stvarno radi? Vidim po xda se vrte neka rješenja, ali ništa konkretno i što bi radilo za sve. Kupio bih Nexusa pa da znam što me očekuje :D

ja ne znam o kakvom kašenjenju pričaš, imam mobitel of siječnja 2013. i ne sjećam se da je bilo ikakvog kašnjenja notifikacija

11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
juwa kaže...
PetKos kaže...

Pozdrav svima. Imam jedno pitanje vezano za bug s kašnjenjem notifikacija. Jel popravljen bug konačno s kojim updateom ili ne? Ako nije, postoji li nekakav fix koji stvarno radi? Vidim po xda se vrte neka rješenja, ali ništa konkretno i što bi radilo za sve. Kupio bih Nexusa pa da znam što me očekuje :D

ja ne znam o kakvom kašenjenju pričaš, imam mobitel of siječnja 2013. i ne sjećam se da je bilo ikakvog kašnjenja notifikacija

imaš na 21.stranici detaljnije opisano na što mislim...ne dolaze notifikacije dok je mobitel zaključan i spojen na wifi od whatsappa ili messengera

15 godina
odjavljen
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
PetKos kaže...
juwa kaže...
PetKos kaže...

Pozdrav svima. Imam jedno pitanje vezano za bug s kašnjenjem notifikacija. Jel popravljen bug konačno s kojim updateom ili ne? Ako nije, postoji li nekakav fix koji stvarno radi? Vidim po xda se vrte neka rješenja, ali ništa konkretno i što bi radilo za sve. Kupio bih Nexusa pa da znam što me očekuje :D

ja ne znam o kakvom kašenjenju pričaš, imam mobitel of siječnja 2013. i ne sjećam se da je bilo ikakvog kašnjenja notifikacija

imaš na 21.stranici detaljnije opisano na što mislim...ne dolaze notifikacije dok je mobitel zaključan i spojen na wifi od whatsappa ili messengera

U mojem slučaju je poboljšano iako od push notifikacija koristim samo Gmail. Nisam ništa detaljno testirao. Čitao sam da to ovisi i o routeru.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.7.2014 17:54 (Kordy).
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
PetKos kaže...
juwa kaže...
PetKos kaže...

Pozdrav svima. Imam jedno pitanje vezano za bug s kašnjenjem notifikacija. Jel popravljen bug konačno s kojim updateom ili ne? Ako nije, postoji li nekakav fix koji stvarno radi? Vidim po xda se vrte neka rješenja, ali ništa konkretno i što bi radilo za sve. Kupio bih Nexusa pa da znam što me očekuje :D

ja ne znam o kakvom kašenjenju pričaš, imam mobitel of siječnja 2013. i ne sjećam se da je bilo ikakvog kašnjenja notifikacija

imaš na 21.stranici detaljnije opisano na što mislim...ne dolaze notifikacije dok je mobitel zaključan i spojen na wifi od whatsappa ili messengera

 

sad sam testirao, bio je u deepsleepu, zaključan, spojen na wifi i stigla whatsap poruka ispod 5 sec sa drugog moba... tak da ako ti je to jedina briga oko n4, onda ga samo kupuj :) i odma si nabavi neku masku za njega, jedan pad i bit će ti u sto dijelova

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 20:42 (juwa).
14 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

koliko se može dobit para za nexus 4 16 gb,kupljen vani,znaći nema garanciju,bez ijedne točkice znaka korištenja?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
gogych kaže...

koliko se može dobit para za nexus 4 16 gb,kupljen vani,znaći nema garanciju,bez ijedne točkice znaka korištenja?

A recimo 1100 ako si očajan i trebaš lovu. 1300 bi bilo pristojno. Valjda

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
13 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Ok, imam problem s Whatsapp-om. Na mobu mi je flashan službeni CM negdje od 10. srpnja ove godine, sa pripadajućim gapps-ima 06062014-KK... Whatsapp mi se već tjedan dana pokušava updateat, ali izbacuje stalno package error. Mislio sam da će kroz dan dva "nova" verzija se pojaviti koja prolazi, ali nije se dogodilo. Napravio sam Titaniumom backup aplikacije i sve to, te pokušao manualno skinuti aplikaciju sa neta te ju sam instalirati. Isti error. Danas mi je bila puna kapa više tog problema te sam skinuo jučerašnji CM i flešnem njega, no Whatsapp ne mogu ni dalje instalirati :D pa jeb*te da čovjek popi*di. Očito nešto nije kompatibilno na relaciji Whatsapp-novi CM. Ima još netko sa sličnim problemom? Nakon Titanium Backup restore-a, sada Whatsapp radi, no update me j*be u mozak... Znam da se ne bih trebao zamarati oko takve sitnice, ali moj OCD tu prelazi u vodstvo :D

 

btw

Whatsapp mi je uredno radio na "staroj" verziji, samo sada više ne prolazi instalacija ni update

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
kuleee kaže...

Ok, imam problem s Whatsapp-om. Na mobu mi je flashan službeni CM negdje od 10. srpnja ove godine, sa pripadajućim gapps-ima 06062014-KK... Whatsapp mi se već tjedan dana pokušava updateat, ali izbacuje stalno package error. Mislio sam da će kroz dan dva "nova" verzija se pojaviti koja prolazi, ali nije se dogodilo. Napravio sam Titaniumom backup aplikacije i sve to, te pokušao manualno skinuti aplikaciju sa neta te ju sam instalirati. Isti error. Danas mi je bila puna kapa više tog problema te sam skinuo jučerašnji CM i flešnem njega, no Whatsapp ne mogu ni dalje instalirati :D pa jeb*te da čovjek popi*di. Očito nešto nije kompatibilno na relaciji Whatsapp-novi CM. Ima još netko sa sličnim problemom? Nakon Titanium Backup restore-a, sada Whatsapp radi, no update me j*be u mozak... Znam da se ne bih trebao zamarati oko takve sitnice, ali moj OCD tu prelazi u vodstvo :D

 

btw

Whatsapp mi je uredno radio na "staroj" verziji, samo sada više ne prolazi instalacija ni update

Koristiš li ART slučajno?

iclock2much
16 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
zoharbizo kaže...
kuleee kaže...

Ok, imam problem s Whatsapp-om. Na mobu mi je flashan službeni CM negdje od 10. srpnja ove godine, sa pripadajućim gapps-ima 06062014-KK... Whatsapp mi se već tjedan dana pokušava updateat, ali izbacuje stalno package error. Mislio sam da će kroz dan dva "nova" verzija se pojaviti koja prolazi, ali nije se dogodilo. Napravio sam Titaniumom backup aplikacije i sve to, te pokušao manualno skinuti aplikaciju sa neta te ju sam instalirati. Isti error. Danas mi je bila puna kapa više tog problema te sam skinuo jučerašnji CM i flešnem njega, no Whatsapp ne mogu ni dalje instalirati :D pa jeb*te da čovjek popi*di. Očito nešto nije kompatibilno na relaciji Whatsapp-novi CM. Ima još netko sa sličnim problemom? Nakon Titanium Backup restore-a, sada Whatsapp radi, no update me j*be u mozak... Znam da se ne bih trebao zamarati oko takve sitnice, ali moj OCD tu prelazi u vodstvo :D

 

btw

Whatsapp mi je uredno radio na "staroj" verziji, samo sada više ne prolazi instalacija ni update

Koristiš li ART slučajno?

Sigurno, jer imam isti problem. Ako stavis na Dalvik, restartas mob, mozes normalno updejtati WhatsApp i kasnije opet vratiš natrag na Art.

last.fm/user/jolly_bravo
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.9.2014 20:44 (jollyb).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice