LG Nexus 4 [Official Thread]

poruka: 1.532
|
čitano: 272.823
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Meni puklo zadnje stakno :(

(I to ne da je jedna crta nego se smrvilo skroz na sitne komadice ko na autu kad pukne)

:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
CroNk3r kaže...

Meni puklo zadnje stakno :(

(I to ne da je jedna crta nego se smrvilo skroz na sitne komadice ko na autu kad pukne)

kako, zašto?

last.fm/user/jolly_bravo
14 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
jollyb kaže...
CroNk3r kaže...

Meni puklo zadnje stakno :(

(I to ne da je jedna crta nego se smrvilo skroz na sitne komadice ko na autu kad pukne)

kako, zašto?

Pao mi na zadnju stranu na neki sitni kamencicn dignem ja moba, pogledam, sve ok samo mala tockica i odjednom iz te tockice sve popuca, al ja na sve to gledam s pozitivne strane bar bolje izgleda...

 

ovako izgleda:

http://forums.androidcentral.com/attachments/google-nexus-4/60115d1360623113t-have-you-cracked-your-nexus-4-yet-dsc_0004.jpg

 

EDIT: sva sreca pa nije preko kamere pa se normalno vidi.

:D
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.3.2014 20:12 (CroNk3r).
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 -problem sa spajanjem na računalo
kuleee kaže...
dajdam kaže...

Može li mi netko pomoći kod problema spajanja LG Nexusa 4 (Android 4.4.2) sa računalom (Windows 7 Ultimate).
Znači kada mobital spojim USB kablom u računalo na displeju mobača se pojavi poruka "spojen kao medijski uređaj".
Kod idućeg koraka dobijem informaciju da je povezan kao MTP ,no na računalu nigdje nije vidljiv tako da ne mogu prebacivati ništa niti na njega,niti sa njega.
Kako da konfiguriram postavke da riješim ovaj problem.

Tu može biti puno uzročnika. Npr moja dva frenda imaju također Nexus 4, njihove mobitele moj kompjuter ne prepoznaje i ne mogu transferirati na njih ništa, a s druge strane ja na svoj sve normalno prebacujem... Dalo bi se s time malo poigrati, ali sam prelijen jer moj mob radi. Skraćeno, pokušaj instalirati drivere za Nexus "u oba smjera" tako da ga spojiš na normalni USB 2.0 port bez USB debugginga upaljenog i onda ga spoji dok je debugging upaljen. Debugging možeš paliti i gasiti u developers meniju kojeg aktiviraš (ako ti već nije aktiviran na dnu glavnih postavki) tako da odeš u glavni settings/about phone/build number - pritisni 7 puta... To mi je jedino sada na jednom logično, ne znam zašto...

Hvala za savjet,no uspio sam se povezati pomoću SnapPea aplikacije.Sve sada radi bez greške.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.3.2014 21:46 (dajdam).
13 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

jucer mi je puklo prednje staklo i ne radi display...to jest display radi normalno, ali touch ne...neznam sad sta da radim,a cijelu placu sam dao na mobitel posrani..jel netko vec mjenjao, di da ga odfuram, kolko ce me doc popravak odprilike..

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.4.2014 12:44 (strbi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Ima netko problema sa lg nexusom 4?

Za vrijeme slikanja samo sa bljaskalicom baci random reboot.

Mobitel se zamrzne i restarta i opet normalno radi,bio sam vec 3 puta u servisu i kazu da nije do mobitela,a na internetu citam da kitkat 4.4.2 ima puno bugova i da je jedan od tih bugova random reboot isto kao sto je i kod mene.

Cekam 4.4.3 updejt i onda ako bude opet isto idem u vip glavnu zgradu da malo porazgovaramo...trenutno koristim kameru bez bljeskalice. :S 

Kaze mi frend da sa CUSTOM ROM-om je rijesen taj bug..al necu stavljat CUSTOM jer imam jos garanciju i mob je star 2 mjeseca..prvi put da mi se u necemu zamjerio google.

Borek
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

jel zna neko neku dobru maskicu za nexus 4, a da mobitel ne izgleda ruzno (debelo) i da je do 100kn...sad kad sam popravio mob necu se vise zahebavat, 800kn sam dao za novi ekran..nije bitno mogu si naruciti sa ebaya..a sta mislite za one carbonske naljpnice, di mogu naruciti sve djelove a ne samo zadnju stranu?

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Stari škicni ovo, tu imaš dobre recenzije ljudi na odabir maski/bumpera itd...

Prva

Druga

Treća

 

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Ja sam prvo uzel Nilkin Flip Case (svjetoplavi), al me nerviral taj preklop..kod javljanja...

 

Sad imam Ringke Fusion sa prozirnom zadnjom stranom i zadovoljan sam. Je da mob izgleda deblje, al to je ceh sigurnosti. 

Al daleko od tog da je cigla ko sa onim heavy duty maskicama. Te su za građevinare :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2014 8:21 (Nick_Diamond).
Moj PC  
1 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

http://www.ebay.com/itm/S-Line-Wave-Soft-TPU-Gel-Silicone-Case-Cover-Skin-For-LG-Google-Nexus-4-E960-new-/291052758209?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item43c418a4c1

 

Ovakvu sam masku koristio na svim mobitelima koje sam imao i super sam zadovoljan.

Na n4 koristim ju već godinu i pol i mob je ko nov. Padne mi svako malo na pod, koji puta i žešće i još uvijek radi ko prvog dana :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Prodajem svog nexusa 4.

Star 10mj. Ocuvan,u maski je skroz bio imam ih par...

Cijena oko 2500kn. Pitanja u inbox ;)

||| Fc Barcelona ||| lg nexus 4 |||
 
0 9 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
schwarz3108 kaže...

Prodajem svog nexusa 4.

Star 10mj. Ocuvan,u maski je skroz bio imam ih par...

Cijena oko 2500kn. Pitanja u inbox ;)

ti mora da se šališ..ja sam svoga kupio prije 9 mjeseci za 2600kn potpuno novog, ima garanciju još više od godinu dana...ako ga prodaša za 1800kn be happy

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
strbi kaže...
schwarz3108 kaže...

Prodajem svog nexusa 4.

Star 10mj. Ocuvan,u maski je skroz bio imam ih par...

Cijena oko 2500kn. Pitanja u inbox ;)

ti mora da se šališ..ja sam svoga kupio prije 9 mjeseci za 2600kn potpuno novog, ima garanciju još više od godinu dana...ako ga prodaša za 1800kn be happy

Cijena nije fiksna!

||| Fc Barcelona ||| lg nexus 4 |||
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Za te pare kupis Nexus 5
14 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
strbi kaže...

jel zna neko neku dobru maskicu za nexus 4, a da mobitel ne izgleda ruzno (debelo) i da je do 100kn...sad kad sam popravio mob necu se vise zahebavat, 800kn sam dao za novi ekran..nije bitno mogu si naruciti sa ebaya..a sta mislite za one carbonske naljpnice, di mogu naruciti sve djelove a ne samo zadnju stranu?

Di si popravljao ekran, ja sam pitao u par servisa i rekli su mi oko 1100kn svi.

Ebay si narucio i sam slagao? Ako da onda moze link od prodavaca kod kojeg si kupio?

Hvala.

:D
12 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

za 1500 nades nex 4 bez problema ikakvih haha... dude

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
schwarz3108 kaže...

Prodajem svog nexusa 4.

Star 10mj. Ocuvan,u maski je skroz bio imam ih par...

Cijena oko 2500kn. Pitanja u inbox ;)

Isuse bože.

13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
9111963 kaže...
schwarz3108 kaže...

Prodajem svog nexusa 4.

Star 10mj. Ocuvan,u maski je skroz bio imam ih par...

Cijena oko 2500kn. Pitanja u inbox ;)

Isuse bože.

nisam reko da je fiksna cijena. A kaj se čudiš ti? kad budeš ti svog prodavo prodaji i za 50lipa ka oces,ja sam lijepo napisao,a  ak ti se nesvidja slobodno peskocis post. 

||| Fc Barcelona ||| lg nexus 4 |||
12 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

1500 kn je realna cjena ako je očuvan,ko nov te sa jamstvom operatera ili svijet medija. 

Kolega s foruma je prodavo svoj za 1500 ako se ne varam bez traga korištenja s jamstvom svjet medija 22 mjeseca. Ja sam svoj jedva za 1600kn prodo 2 tjedna star iz vipa. cekao sam tjedan dana.

Ako mislis priblizno toliko dobiti ne znam kaj da ti velim nego Isuse Bože... Htc one,xperia z1 g2 dodu manje nego 2500 xD

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
maks0806 kaže...

1500 kn je realna cjena ako je očuvan,ko nov te sa jamstvom operatera ili svijet medija. 

Kolega s foruma je prodavo svoj za 1500 ako se ne varam bez traga korištenja s jamstvom svjet medija 22 mjeseca. Ja sam svoj jedva za 1600kn prodo 2 tjedna star iz vipa. cekao sam tjedan dana.

Ako mislis priblizno toliko dobiti ne znam kaj da ti velim nego Isuse Bože... Htc one,xperia z1 g2 dodu manje nego 2500 xD

 

To sam i ja mislio,no lik me popljuvao.No nek mu bude.Ak nađe mustera,skidam mu kapu do poda.

12 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

A moze lik stavit kolko oce,njegova stvar. Em je fulo mjesto za oglašavanje em je pretjero cjenu za 1000kn i čudom se čudi... Mobitel je kostao 300 evra prije godinu i 8 mjeseci kad je izašao,a on bi ga za skuplje prodao sada haha

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
9111963 kaže...
maks0806 kaže...

1500 kn je realna cjena ako je očuvan,ko nov te sa jamstvom operatera ili svijet medija. 

Kolega s foruma je prodavo svoj za 1500 ako se ne varam bez traga korištenja s jamstvom svjet medija 22 mjeseca. Ja sam svoj jedva za 1600kn prodo 2 tjedna star iz vipa. cekao sam tjedan dana.

Ako mislis priblizno toliko dobiti ne znam kaj da ti velim nego Isuse Bože... Htc one,xperia z1 g2 dodu manje nego 2500 xD

 

To sam i ja mislio,no lik me popljuvao.No nek mu bude.Ak nađe mustera,skidam mu kapu do poda.

Nisam htio nikog popljuvat nego si vec sta ja znam 3-4 lik koji me napada zbog stavljene cijene. Moja isprika uvrijeđenima!

||| Fc Barcelona ||| lg nexus 4 |||
12 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Ovo je nexus 4 RASPRAVA

stavi u oglas i gotovo

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Da  vas  upitam.

Dal  i  kod  vas  kada  prebacujete  sa 2G mreze  na  3G mrezu  ,  taj  postupak traje  od 2 minute  pa  nekada  mu  treba  i  10  minuta  da  prebaci.

Dok  kada  prebacujem  sa  3G na 2G to  obavi  u 3 sekunde.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
andr3j kaže...

Da  vas  upitam.

Dal  i  kod  vas  kada  prebacujete  sa 2G mreze  na  3G mrezu  ,  taj  postupak traje  od 2 minute  pa  nekada  mu  treba  i  10  minuta  da  prebaci.

Dok  kada  prebacujem  sa  3G na 2G to  obavi  u 3 sekunde.

Ja sam na CM 11, meni prebacivanje sa Edge-a na 3G traje 10-15 sec cca...

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
12 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

a  kod  mene  je  orginalni  ne  dirani  4.4.3 android.

A moguce  da  sporo  prebacuje  na  G3  jer  je  los  singnal  od  G3. Jedva  da  ima  jedna  crtica

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
andr3j kaže...

a  kod  mene  je  orginalni  ne  dirani  4.4.3 android.

A moguce  da  sporo  prebacuje  na  G3  jer  je  los  singnal  od  G3. Jedva  da  ima  jedna  crtica

Da može ti to bit razlog..znam kod sebe da kad sam na takvom podrucju gdje se nezna kakav je signal onda dugo prebaciva ili opce ne prebaci.. Drugim rijecima signal ti je slab i ne lovi ga pa zato nemas 3g.

||| Fc Barcelona ||| lg nexus 4 |||
13 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

nakon ove zadnje nadogradnje mi se poceo restartat sam od sebe,može se to nekako popravit?

Acta, non verba.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Vrati ga na tvornicke postavke. Ako se i dalje ponavlja, skini s interneta original firmware i napravi restore uredjaja.
11 godina
online
LG Nexus 4 [Official Thread]

Da li su nexusi 4 iz vipa otkljucani tvornicki na sve mreze?

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice